Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Otwarty Puchar Polski w Kickboxingu Krynica Zdrój 6.05.2012

06.05.2012
Polski Związek Kickboxingu przedstawia wyniki.
Klasyfikacja indywidualna

Seniorka Light-Contact

-50kg

  1. Ewa Bulanda (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)

-55kg

  1. Iwona Nieroda (DIAMENT PSTRĄGOWA)

-65kg

  1. Emilia Czerwińska (ZKS Gwardia)

Seniorka Kick Light

-60kg

  1. Vladimíra Šmelková (Kickboxing Fighters Club /KFC/ - Lučenec)

-65kg

  1. Emilia Czerwińska (ZKS Gwardia)

Seniorka Full-Contact

-48kg

  1. Ewa Bulanda (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)
  2. Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)

-56kg

  1. Iwona Nieroda (DIAMENT PSTRĄGOWA)

-65kg

  1. Katarzyna Furmaniak (UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POWER SIEDLCE)
  2. Weronika Wasielewska (K.S.W. Włocławek)

Senior Semi-Contact

-63kg

  1. Krzysztof Waga (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)

-89kg

  1. Michał Dembler (MUKS OLIMPIA NOWE MIASTO LUBAWSKIE)

Senior Light-Contact

-63kg

  1. Bolesław Nowak (mks wicher kobyłka)
  2. Mateusz Laskowski (Elbląski Kulb Karate)
  3. Krzysztof Waga (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)

-69kg

  1. Adrian Durma (Elbląski Kulb Karate)

-74kg

  1. Kamil Ruta (mks wicher kobyłka)
  2. Andrzej Modzelewski (mks wicher kobyłka)
  3. Lukas Debnar (Panter Prešov Slovakia)
    Damian Jagodnicki (SKT TIGER Dzierżoniów)

-79kg

  1. Kamil Ruta (mks wicher kobyłka)
  2. Sebastian Prokop (MUKS OLIMPIA NOWE MIASTO LUBAWSKIE)
  3. Artur Iwaniuk (TKKF Siedleckie)
    Tomasz Dudziński (TKKb Smok Toruń)

-84kg

  1. Wojtek Wiśniewski (ZAMEK Kurzętnik)

-89kg

  1. Michał Dembler (MUKS OLIMPIA NOWE MIASTO LUBAWSKIE)
  2. Leszek Jobs (ZAMEK Kurzętnik)
  3. Cyprian Grzęda (TKKF Siedleckie)
    Bartosz Kaczmar (ZKS Gwardia)

-94kg

  1. Artur Zieliński (Elbląski Kulb Karate)

+94kg

  1. Jakub Kozera (ZKS Gwardia)
  2. Klaudiusz Ludwiczak (Maximus Gdynia)

Senior Kick Light

-63kg

  1. Bolesław Nowak (mks wicher kobyłka)
  2. Przemysław Gorczowski (HALNY Nowy Sącz)

-69kg

  1. Adrian Durma (Elbląski Kulb Karate)
  2. Bolesław Nowak (mks wicher kobyłka)
  3. Jędrzej Rajca (HALNY Nowy Sącz)

-74kg

  1. Andrzej Modzelewski (mks wicher kobyłka)
  2. Kamil Ruta (mks wicher kobyłka)
  3. Piotr Ruciński (UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POWER SIEDLCE)
    Lukas Debnar (Panter Prešov Slovakia)

-79kg

  1. Kamil Ruta (mks wicher kobyłka)
  2. Artur Iwaniuk (TKKF Siedleckie)

-84kg

  1. Wojtek Wiśniewski (ZAMEK Kurzętnik)
  2. Patryk Suski (HALNY Nowy Sącz)

-89kg

  1. Cyprian Grzęda (TKKF Siedleckie)
  2. Leszek Jobs (ZAMEK Kurzętnik)
  3. Bartosz Kaczmar (ZKS Gwardia)

-94kg

  1. Artur Zieliński (Elbląski Kulb Karate)

+94kg

  1. Jakub Kozera (ZKS Gwardia)

Senior Full-Contact

-54kg

  1. Sebastian Drost (SKF Boksing Zielona Góra)

-57kg

  1. Mariusz Koperwas (SKF Boksing Zielona Góra)

-60kg

  1. Artur Cieciura (Tom Center Piotrków Trybunalski)
  2. Stefan Tażky (Edymax Kicxbox Team Bardejov)
  3. Tomasz Ocicki (Legia Warszawa)

-63.5kg

  1. Jakub Jasion (Tom Center Piotrków Trybunalski)

-67kg

  1. Artur Dzierwa (SSISW Czarny Smok Czyżowice)

-71kg

  1. Andrzej Modzelewski (mks wicher kobyłka)
  2. Artur Osuchowski (Akademia im.J.Długosza Częstochowa)

-75kg

  1. Kamil Ruta (mks wicher kobyłka)
  2. Andrzej Modzelewski (mks wicher kobyłka)
  3. Sebastian Prokop (MUKS OLIMPIA NOWE MIASTO LUBAWSKIE)
    Dominik Pazdan (DIAMENT PSTRĄGOWA)

-81kg

  1. Sebastian Matulaniec (UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POWER SIEDLCE)
  2. Stanisław Gacek (UKS "Barbakan" Kraków)
  3. Dawid Świerczyński (UKS Astra Krynica-Zdrój)

-86kg

  1. Szymon Wąs (GSWW Najemnik Gliwice)
  2. Michał Dembler (MUKS OLIMPIA NOWE MIASTO LUBAWSKIE)
  3. Artur Kula (KS Orient Częstochowa)

-91kg

  1. Cyprian Grzęda (TKKF Siedleckie)
  2. Krzysztof Karkula (UKS "Barbakan" Kraków)

+91kg

  1. Wojciech Jastrzębski (Kalina Lublin)
  2. Remigiusz Smoliński (GSWW Najemnik Gliwice)
  3. Jakub Kozera (ZKS Gwardia)

Kadetka Starsza Semi-Contact

-42kg

  1. Martina Cingelova (Edymax Kicxbox Team Bardejov)
  2. Silvia Levická (Panter Prešov Slovakia)

+65kg

  1. Patrycja Maślanka (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)

Kadetka Starsza Light-Contact

-42kg

  1. Martina Cingelova (Edymax Kicxbox Team Bardejov)
  2. Silvia Levická (Panter Prešov Slovakia)

-60kg

  1. Jarosława Wawrzyniak (Łaski Klub Sztuk Walki)

Kadetka Starsza Kick Light

-60kg

  1. Jarosława Wawrzyniak (Łaski Klub Sztuk Walki)

Kadetka Semi-Contact

-32kg

  1. Stela Levická (Panter Prešov Slovakia)

-47kg

  1. Aleksandra Tokarczyk (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)
  2. Viktória Urdziková (Panter Prešov Slovakia)
  3. Weronika Nowak (UKS Gladiator Binczarowa)

+47kg

  1. Gabriela Pazgan (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)
  2. Jolanta Cichoń (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)

Kadet Starszy Semi-Contact

-42kg

  1. Kristian Kozak (Edymax Kicxbox Team Bardejov)
  2. Mariusz Siedlarz (UKS Gladiator Binczarowa)

-47kg

  1. Martin Dorusinec (Edymax Kicxbox Team Bardejov)
  2. Klaudio Babjak (KS Leon Revuca)

-52kg

  1. Mateusz Tatar (KS Orient Częstochowa)
  2. Konrad Nowak (UKS Gladiator Binczarowa)

-57kg

  1. Krzysztof Kucharzyk (DIAMENT PSTRĄGOWA)
  2. Bartłomiej Bożek (DIAMENT PSTRĄGOWA)
  3. Kacper Szorc (KS Orient Częstochowa)

-63kg

  1. Kamil Pazgan (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)
  2. Konrad Garncarczyk (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)

-69kg

  1. Patryk Orzechowski (SKT TIGER Dzierżoniów)
  2. Kamil Garncarczyk (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)

+69kg

  1. Karol Zdrojewski (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)

Kadet Starszy Kick Light

-42kg

  1. Ondrej Franek (Kickboxing Fighters Club /KFC/ - Lučenec)

-52kg

  1. Rafał Sitek (mks wicher kobyłka)
  2. Erik Nižnik (Panter Prešov Slovakia)

-57kg

  1. Krzysztof Kucharzyk (DIAMENT PSTRĄGOWA)

-63kg

  1. Kamil Pazgan (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)
  2. Lukáš Telek (Kickboxing Fighters Club /KFC/ - Lučenec)
  3. Konrad Garncarczyk (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)

-69kg

  1. Patryk Orzechowski (SKT TIGER Dzierżoniów)
  2. Mateusz Radzikowski (UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POWER SIEDLCE)
  3. Kamil Garncarczyk (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)

+69kg

  1. Karol Zdrojewski (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)

Juniorka Light-Contact

-50kg

  1. Kamila Stelmach (K.S.W. Włocławek)
  2. Renata Tobiasz (Polonia Rzeszów)

-55kg

  1. Klaudia Cichoń (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)
  2. Alexandra Nižniková (Panter Prešov Slovakia)

-60kg

  1. Elżbieta Gerc (mks wicher kobyłka)

Juniorka Kick Light

-50kg

  1. Kamila Stelmach (K.S.W. Włocławek)

-55kg

  1. Klaudia Cichoń (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)
  2. Kinga Szlachcic (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Alexandra Nižniková (Panter Prešov Slovakia)

-60kg

  1. Karolina Gleisner (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Elżbieta Gerc (mks wicher kobyłka)

-65kg

  1. Dominika Gleisner (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Monika Błaszczyk (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)
  3. Sandra Slováková (Kickboxing Fighters Club /KFC/ - Lučenec)

Junior Semi-Contact

-57kg

  1. Kacper Józefiak (SKT TIGER Dzierżoniów)
  2. Dawid Durma (mks wicher kobyłka)

-69kg

  1. Jakub Filipek (DIAMENT PSTRĄGOWA)
  2. Jozef Karnis (Edymax Kicxbox Team Bardejov)

-74kg

  1. Norbert Opara (mks wicher kobyłka)

-79kg

  1. Bartosz Szczepanik (SKT TIGER Dzierżoniów)

-84kg

  1. Krystian Chramęga (SKT TIGER Dzierżoniów)

Kadet Starszy Light-Contact

-42kg

  1. Mariusz Siedlarz (UKS Gladiator Binczarowa)
  2. Kristian Kozak (Edymax Kicxbox Team Bardejov)

-47kg

  1. Klaudio Babjak (KS Leon Revuca)
  2. Martin Dorusinec (Edymax Kicxbox Team Bardejov)

-52kg

  1. Mateusz Tatar (KS Orient Częstochowa)
  2. Erik Nižnik (Panter Prešov Slovakia)
  3. Rafał Sitek (mks wicher kobyłka)
    Konrad Nowak (UKS Gladiator Binczarowa)

-57kg

  1. Marek Karlik (Panter Prešov Slovakia)
  2. Kacper Szorc (KS Orient Częstochowa)
  3. Bartłomiej Bożek (DIAMENT PSTRĄGOWA)
    Sławomir Motyka (UKS Gladiator Binczarowa)

-63kg

  1. Kamil Pazgan (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)
  2. Konrad Garncarczyk (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)

-69kg

  1. Patryk Orzechowski (SKT TIGER Dzierżoniów)
  2. Kamil Garncarczyk (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)
  3. Andrzej Karpl (UKS Gladiator Binczarowa)
    Mateusz Radzikowski (UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POWER SIEDLCE)

Kadet Semi-Contact

-32kg

  1. Jakub Cech (Edymax Kicxbox Team Bardejov)
  2. Dominik Zeliszewski (UKS Gladiator Binczarowa)

-37kg

  1. Cingiel Tomas (Edymax Kicxbox Team Bardejov)
  2. Mariusz Homa (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)

-42kg

  1. Dariusz Giera (mks wicher kobyłka)
  2. Maksymilian Zdrojewski (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)
  3. Mariusz Stawarz (UKS Gladiator Binczarowa)
    Sebastian Wyszynski (mks wicher kobyłka)

-47kg

  1. Krzysztof Giera (mks wicher kobyłka)
  2. Jakub Jarosz (UKS Gladiator Binczarowa)

+47kg

  1. Szymon Przybyło (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)
  2. Szymon Golonka (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)

Junior Light-Contact

-57kg

  1. Kacper Józefiak (SKT TIGER Dzierżoniów)
  2. Dawid Durma (mks wicher kobyłka)

-69kg

  1. Jakub Filipek (DIAMENT PSTRĄGOWA)
  2. Jozef Karnis (Edymax Kicxbox Team Bardejov)
  3. Daniel Bubel (KS Orient Częstochowa)

-74kg

  1. Dawid Wiergowski (ZAMEK Kurzętnik)
  2. Norbert Opara (mks wicher kobyłka)
  3. Dominik Błoch (Łaski Klub Sztuk Walki)

-79kg

  1. Bartosz Szczepanik (SKT TIGER Dzierżoniów)
  2. Piotr Kołakowski (ZAMEK Kurzętnik)
  3. Michał Jaworski (KS Orient Częstochowa)
    Mateusz Żyła (Elbląski Kulb Karate)

-84kg

  1. Mateusz Wójtowicz (Polonia Rzeszów)
  2. Krystian Chramęga (SKT TIGER Dzierżoniów)

-89kg

  1. Michał Bobrowski (SKT TIGER Dzierżoniów)
  2. Konrad Piąstka (Łaski Klub Sztuk Walki)

Junior Kick Light

-57kg

  1. Damian Hosa (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Dawid Durma (mks wicher kobyłka)
  3. Kacper Józefiak (SKT TIGER Dzierżoniów)

-63kg

  1. Bartosz Zając (HALNY Nowy Sącz)
  2. Kristián Kmeť (Kickboxing Fighters Club /KFC/ - Lučenec)
  3. Sobek Matus (Edymax Kicxbox Team Bardejov)

-69kg

  1. Jozef Karnis (Edymax Kicxbox Team Bardejov)
  2. Daniel Bubel (KS Orient Częstochowa)

-74kg

  1. Dominik Błoch (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Dawid Wiergowski (ZAMEK Kurzętnik)
  3. Norbert Opara (mks wicher kobyłka)
    Richard Katona (Kickboxing Fighters Club /KFC/ - Lučenec)

-79kg

  1. Štefan Tomka (Kickboxing Fighters Club /KFC/ - Lučenec)
  2. Michał Król (UKS Astra Krynica-Zdrój)
  3. Michał Jaworski (KS Orient Częstochowa)
    Piotr Kołakowski (ZAMEK Kurzętnik)

-84kg

  1. Mateusz Wójtowicz (Polonia Rzeszów)
  2. Tomáš Votava (Kickboxing Fighters Club /KFC/ - Lučenec)

-89kg

  1. Michał Bobrowski (SKT TIGER Dzierżoniów)
  2. Konrad Piąstka (Łaski Klub Sztuk Walki)

Juniorka Semi-Contact

-60kg

  1. Klaudia Cichoń (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)
  2. Elżbieta Gerc (mks wicher kobyłka)



Źródło: KiBo.pl
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL