Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Wyniki z Mistrzostw Polski Południowej Full Contact Juniorów i Seniorów Ostrowiec Świętokrzyski 31.03.2012

31.03.2012
Wyniki z Mistrzostw Polski Południowej Full Contact Juniorów i Seniorów Ostrowiec Świętokrzyski 31.03.2012

Ilość zawodników: 101

Ilość klubów: 13

 

Junior

kat. wag. -57 kg

1. Śpiewak Damian Dragon Starachowice

2. Tomaka Patryk Polonia Rzeszów

3. Półtorak Michał Akademia Holistyczna Skarżysko ? Kamienna

 

kat. wag. - 60 kg

1. Krupa Adam Akademia Holistyczna Skarżysko ? Kamienna

2. Jagiełła Bartosz Dragon Starachowice

3. Grzegorczyk Patry Akademia Holistyczna Skarżysko ? Kamienna

 

kat. wag. -63 kg

1.Wiśnios Przemysław Relaks Skarżysko ? Kamienna

 

kat. wag. - 67 kg

1. Redliński Arkadiusz Viktoria Szydłowiec

2. Parszewski Radosław Victoria Szydłowiec

3. Szczygieł Kacper OKSW Ostrowiec Św.

3. Matusz Dominik Dragon Starachowice

 

kat. wag. - 71

1. Pietrzak Paweł Start Działdowo

2. Jaworski Mateusz Relaks Skarżysko ? Kamienna

3. Biały Alan Fight Club Rzeszów

 

kat. wag. - 75 kg

1.Henc Kamil Brzeziny

 

kat. wag. - 86 kg

1.Wójtowicz Mateusz Polonia Rzeszów

 

kat. wag. - 91 kg

1.Skupień Oskar Brzeziny

 

kat. wag. + 91 kg

1. Płonka Daniel Fight Club Rzeszów

2. Kawalerski Bartosz Relaks Skarżysko-Kamienna

 

kat. wag. - 48 kg

1.Tobiasz Renta Polonia Rzeszów

 

kat. wag. - 52 kg

1.Ziębora Paulina OKSW Ostrowiec Św.

 

Kat. wag. - 65 kg

1.Śliwka Eliza OKSW Ostrowiec Św.

 

Senior

kat. wag. - 54 kg

1.Grodzki Kamil Diament Pstrągowa

 

Kat. wag. -57 kg

1.Słoń Sebastian SKKB Kielce

 

kat. wag. - 63,5 kg

1.Wierzejewski Karol Start Działdowo

2.Rogosz Mateusz Diament Pstrągowa

2.Kasprzyk Artur Relaks Skarżysko ? Kamienna

3.Waga Krzysztof OKSW Ostrowiec Świętokrzyski,

 

kat. wag. - 67 kg

1.Sobieraj Bartłomiej Viktoria Szydłowiec

2.Posełek Krzysztof SKKB Kielce

3.

kat. wag. - 71 kg

1.Drab Piotr Relaks Skarżysko ? Kaminna

2.Owczarek Krystian OKSW Ostrowiec Św.

3.Pytlak Mateusz Polonia Rzeszów

 

kat. wag. - 75 kg

1.Pazdan Dominik Diament Pstrągowa

2.Browiec |Tomasz Politechnika Lubelska

 

kat. wag. - 81 kg

1.Soja Jarosław Relaks Skarżysko Kamienna

2.Jabłoński Damian Fight Club Rzeszów

3.Chaber Sebastian OKSW Ostrowiec Świętokrzyski,

 

kat. wag. - 86 kg

1.Ozga Krzysztof Akademia Holistyczna Skarżysko ? Kamienna

2.Biernacki Kamil OKSW Skarżysko ? Kamienna

 

kat. wag. - 81 kg

1.Czapliński Arkadiusz Dragon Starachowice

2.Nawłoka Piotr Fight Club Rzeszów

 

kt. wag. +91 kg

1.Grunt Jarosław Akademia Holistyczna Skarżysko ? Kamienna

2.Jankowski Piotr Akademia Holistyczna Skarżysko ? Kamienna

3.Opałka Jakub OKSW Ostrowiec Św.

 

Kat. wag. - 48 kg

1.Słomska Agnieszka Akademia Holistyczna Skarżysko ? Kamienna

 

kat. wag. - 55 kg

1.Gletkier Katarzyna Brzeziny

WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL