Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Wyniki z Gali Walk o Puchar Bytowa 31.03.2012

31.03.2012
Wyniki z Gali Walk o Puchar Bytowa 31.03.2012

 

1) PLUSKOTA RADOSŁAW          -----------K-1-------------    MULLER PATRYK

 

         DUET GDAŃSK                                  75 KG                     DUET GDAŃSK

 

   Wynik: 0-3

 

 

 

2) MIEZIANKO TADEUSZ       ----------- K-1--------       JERECZEK MATEUSZ

 

  Niezrzeszony                                   81 KG                        REBELIA KARTUZY

 

  Wynik: 0-3

 

 

 

3)  PRZEMYSŁAW DZEDZEJ    ------------- K-1---------- WESSERLING MARIUSZ

 

              Niezrzeszony                                    91 KG                      Niezrzeszony

 

     Wynik:   0-3

 

 

 

4)  KOŚCIELNY PIOTR      --------------- K-1-----------  GUZIŃSKI FRANCISZEK

 

      BENIAMINEK 03 .                           67 KG                       DUET GDAŃSK

 

      STAROGARD  GD

 

      Wynik: 0-3

 

 

 

5)  NOWOPOLSKI MAREK --------------- MMA  ---------    BIELICKI KRZYSZTOF

 

                                                                     75 KG

 

     Wynik: 0-3

 

 

 

6)  PAWLIK MATEUSZ ---------------   K-1  ----------------     ZŁOTY WIESŁAW

 

     KOBE GYM GDYNIA                   75 KG                            DUET GDANSK

 

      Wynik: 0-3

 

 

 

  7) DRZYMALSKI   JACEK ------------ K 1 ----------------    GRUBA BARTOSZ

 

          MMA GRUDZIĄDZ                     91 KG                       DUET GDANSK

 

      Wynik:  0-3

 

 

 

8)  WISOCKI ARTUR -------------------  MMA --------------- STOIŃSKI TOMASZ

 

                               90 KG

 

      Wynik:  PODDANIE 2 RUNDA-ZWYCIĘZCA STOIŃSKI

 

 

 

9)  FORMA PAWEŁ --------------------- K-1-------------  NIEDZIELSKI WOJCIECH

 

    Tiger Team Kwidzyń                        71 KG                          DUET GDANSK

 

     Wynik: 0-3

 

 

 

10)  GRZEBIENIOWSKI MICHAŁ ---------  MMA-----------  PUKIN MICHAŁ

 

                                                                         105 KG

 

  Wynik:  DUSZENIA 1 RUNDA- ZWYCIĘSCA PUKIN

 

 

 

11)  POTASIŃSKI   ROMAN --------------   K-1  --------------- MĄCZKA MICHAŁ

 

     Niezrzeszony                              81 KG                    DUET GDANSK

 

  Wynik:  0-3

 

 

 

12)  KALSKI  KRYSPIN ---------------  KICK-LIGHT --------- GRZĘDA CYPRIAN

 

     KOBE GYM GDYNIA                          89 KG                         TKKF SIEDLCE

 

     Wynik:   3-0

WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL