Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Wyniki z Turnieju eliminacyjnego do Mistrzostw Polski Kick Light, Krynica Zdrój 18/01/2014

18.01.2014
Pod Górą Parkową w Krynicy-Zdroju(18.01.14) odbył się kolejny turniej kickboxingu , w którym wystartowało sześćdziesięciu zawodników i zawodniczek .Pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej zajął krynicki Jas-Pol, na drugiej pozycji uplasował się Diament Pstrągowa ,trzecia lokata przypadła nowo powstałemu klubowi z Nowego Sącza Fight House 27 Rafała Dutka.Na wyróżnienie podczas sobotnich pojedynków zasługuje postawa Jakuba Fabisia ,Klaudii Cichoń i Konrada Garncarczyka. Serdeczne podziękowania za pomoc w realizacji naszych sportowych zmagań dla dyrektora Antoniego Głąba,burmistrza dr Dariusza Reśko i prezesa Piwniczanki Ryszarda Skwarczka.

KOMUNIKAT ZAWODÓW
Turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski w wersji kick light
Krynica-Zdrój 18.01.2014

Organizator zawodów LUKS JAS-POL Krynica Zdrój
Liczba zawodniczek i zawodników: 59
W zawodach wzięło udział 6 klubów

POINFIGHTING:
WALKI SPARINGOWE DZIECI (ukończone 7, 8, 9 lat)­walki zadaniowe:
-24kg
1) Lis Wojciech (Jas-pol)
2) Gucwa Krzysztof (Jas-pol)
3) Mucha Bartosz (Gladiator)
-28kg
1) Nowak Szymon Gladiator
2) Fabiś Jakub (Jas-pol)
3) Kwak Kacper (Jas-pol)
3) Adam Rzemiński (Gladiator)
- 42kg
Zając Kacper (Gladiator)
Matusik Dariusz (Gladiator)
Radzik Janusz (Jas-pol)
-28kg
Zuzanna Kulig (Jas-pol)

KICK LIGHT Kadeci
-37kg kad. młodszy
1) Myjak Szymon (Fenix)
2) Wachna Michał (Jas-pol)
3) Lach Sebastian (Jas-pol)
3) Jakub Mrowca (N. Sącz -niezrzeszeni Fight House 27)

-47kg kad. młodszy
1) Bajtel Adrian (Jas-pol)
2) Wójcik Bartłomiej (N. Sącz -niezrzeszeni Fight House 27)
3) Zięba Mateusz (N. Sącz -niezrzeszeni Fight House 27)

-52kg kad. młodszy
1) Krzysztof Motyka (Jas-pol)
2) Zeliszewski Dominik (Gladiator)

-52kg kad. st.
1) Hnatkiewicz Gabriel (Jas-pol)
2) Zdrojewski Maksymilian (N. Sącz -niezrzeszeni Fight House 27)

-57kg kad. st.
1) Maślanka Wojciech (Jas-pol)
2) Kiklica Paweł (Fenix)

-63kg kad. st.
1) Brotoń Tomasz (N. Sącz -niezrzeszeni Fight House 27)
2) Kosiór Patryk (Fenix)
3) Adrian Krerowicz (N. Sącz -niezrzeszeni Fight House 27)

-69kg kad. st.
1 Garncarczyk Konrad (Jas-pol)
2.Nowak Konrad (Gladiator)
3.Szeliga Damian (Diament)

-50kg kad. st.
1) Ewa Cichoń (Jas-pol)
2) Sara Spyrka (Fenix)

-60kg kad. st.
1) Sylwia Bancer (Diament)
2) Gabriela Pazgan (Jas-pol)
3) Multarzyńska Julia (Jas-pol)

-57kg junior
1) Gryzło Dominik (Jas-pol)
2) Kaszuba Dawid (Diament)
3) Spyrka Krystian (Fenix)

-63kg junior
1) Kucharzyk Krzysztof (Diament)
2) Mucha Jakub (Gladiator)
3) Krystian Rożkowicz (Jas-pol)
3) Olejnik Wojciech (Fenix)

-69kg junior
1) Szczepan Sekuła (Fenix)
2) Skraba Maciej (Fenix)
3) Kamil Garncarczyk (Jas-pol)

-60kg juniorki
1) Cichoń Klaudia (Jas-pol)
2) Skoczeń Angelika (N. Sącz -niezrzeszeni Fight House 27)

-69kg Seniorzy
1) Kamil Urbańska (N. Sącz -niezrzeszeni Fight House 27)
2) Graboń Grzegorz (Sparta)
-74kgSeniorzy
1) Kuśtek Robert (Diament)
2) Skraba Rafał (Fenix)
3) Stopka Marcin (N. Sącz -niezrzeszeni Fight House 27)
-79kg Seniorzy

1) Kuśtek Sebastian (Diament)
2) Spyrka Damian (Fenix)

-84kg Seniorzy
1)Bartłomiej Guzik (Sparta)
2) Frączek Bartłomiej (N. Sącz -niezrzeszeni Fight House 27)

-89kg Seniorzy
1) Michał Gryboś Sparta

Skład komisji sędziowskiej:
Dariusz Sajdak - Muszyna - sędzia główny
Maciej Bajtel - Muszyna
Edyta Tokarz- Nowy Sącz
Ewa Bulanda - Nowy Sącz
Arleta Oleksy - Kraków
Amadeusz Kwiatkowski - Binczarowa
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL