Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Muay Thai Seniorów, 1-2.X.2011 - Świebodzice

01.10.2011
Seniorzy
-54



1m
Osienienko Arkadiusz KO GYM Świebodzice

2m
Gutkowski Bartosz Radomski Klub Taekwon-Do
-57



1m
Narloch Kacper SKF NAK MUAY Szczecin

2m
Biniek Andrzej KO GYM Świebodzice

3m
Dobrała Przemysław CZERWONY Smok Poznań

3m
Stępniewski Paweł PALESTRA Warszawa
-60



1m
Kulik Leszek Radomski Klub Teakwon-Do

2m
Królik Michał PACO TEAM Katowice

3m
Olszewski Krzysztof PALESTRA Warszawa

3m
Drohomirecki Arkadiusz SKB BESKID-DRAGON Bielsko-Biała
-63,5



1m
Walczak Łukasz PACO TEAM Katowice

2m
Dajek Łukasz PALESTRA Warszawa

3m
Zembik Maciej Żarski Klub Sportów Walki

3m
Dulak Łukasz SPARTAN Knurów
-67



1m
Lipowski Krzysztof PALESTRA Warszawa

2m
Jankowski Eliasz TKKF OLIMP Legnica

3m
Korycki Kamil Radomski Klub Taekwon-Do

3m
Bielawiec Krzysztof SKF NAK MUAY Szczecin
-71



1m
Parcheta Marcin SKF NAK MUAY Szczecin

2m
Zawadzki Damian Radomski Klub Taekwon-Do

3m
Dryńkowski Wiktor ABSORTIO GYM Rybnik

3m
Lityński Jakub PALESTRA Warszawa
-75



1m
Kosowski Wojciech PALESTRA Warszawa

2m
Odzimkowski Albert Radomski Klub Taekwon-Do

3m
Kubacki Filip KOHORTA Poznań

3m
Kamiński Kamil CSW Płock
-81



1m
Prokurat Daniel PALESTRA Warszawa

2m
Stuszewski Piotr PALESTRA Warszawa

3m
Toboła Amadeusz PACO TEAM Katowice

3m
Lipiński Mariusz SKS GLADIATOR Siedlce
-86



1m
Roszkowski Konrad PALESTRA Warszawa

2m
Kanawka Grzegorz GKSK CORPUS

3m
Tarnacki Tomasz HUMAN Białystok

3m
Andryszczyk Michał GKSK CORPUS
-91



1m
Pluta Mateusz PUNCHER Wrocław

2m
Nowicki Michał KS WIELKOPOLANIN Poznań

3m
Matysiak Adrian SKF NAK MUAY Szczecin

3m
Anioł Maciej Czerwony Smok Poznań
+91



1m
Turyński Michał FIGHTER Wrocław

2m
Iwańczuk Tomasz SKF NAK MUAY Szczecin

3m
Koziatek Łukasz TRIADA Piekary Śląskie

3m
Klimiuk Tomasz HUMAN Białystok





Kobiety
-54



1m
Drużko Dorota PUNCHER Wrocław

2m
Porażyńska Monika GKSK CORPUS
-67



1m
Waliczek Marta SKB BESKID Dragon Bielsko-Biała





Obsada sędziowska : Krzysztof Żychliński - Sędzia Główny
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL