Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów K-1 rules 11-13.11.2011 Gdańsk

11.11.2011
International Polish Championships
Seniors and Juniors K-1 Rules 2011
11-13.XI.2011

Ilość zawodników / Registered fighters: 181
Ilość zawodników w poszczególnych kat. wiekowych / Fighters per age categories:
Junior: 75
Junior Woman: 14
Senior: 78
Senior Woman: 14
Zawodnicy w poszczególnych kat. wagowych / Registered fighters of IPC 2011:
Junior
-51kg - 2, -54kg - 2, -57kg - 3, -60kg - 7, -63.5kg - 17, -67kg - 12, -71kg - 11, -75kg - 8,
-81kg - 7, -86kg - 2, -91kg - 2, +91kg - 2,
Junior Woman
-48kg - 1, -52kg - 1, -56kg - 5, -60kg - 5, -65kg - 2,
Senior
-57kg - 2, -60kg - 5, -63.5kg - 6, -67kg - 11, -71kg - 13, -75kg - 13, -81kg - 15, -86kg - 5,
-91kg - 5, +91kg - 3,
Senior Woman
-48kg - 3, -52kg - 2, -56kg - 1, -60kg - 3, -65kg - 3, -70kg - 1, +70kg - 1,
Ilość klubów / Clubs: 51
Lista klubów / Club list:
1. ASW Knockout Zielona Góra (7)
2. Beskid Dragon Bielsko Biała (3)
3. Best-gym Bellarus (2)
4. CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK (9)
5. Corpus Gdańsk (4)
6. Czerwony Smok Poznań (1)
7. DUET GDAŃSK (2)
8. Extreme Fighters Wrocław (9)
9. Fight Academy Stargard Szczeciński (2)
10.Fight Club Zielona Góra (2)
11.GKS Champion Gdańsk (7)
12.Gwardia Zielona Góra (1)
13.HALNY Nowy Sącz (3)
14.Human Białystok (3)
15.Hunter Gym Bydgoszcz (11)
16.Klub Sportowy Fux Zabrze (1)
17.KO Gym Świebodzice (1)
18.KOBE-GYM GDYNIA (6)
19.Kokoro Gym Grudziądz (1)
20.KS GWIAZDA BYDGOSZCZ (2)

21.KS WIELKOPOLANIN POZNAŃ (4)
22.KSW Szczecinek (5)
23.Legion Głogów (6)
24.LITHUANIA (11)
25.LUKS JAS-POL Krynica-Zdrój (2)
26.MKS KALINA LUBLIN (2)
27.Niezrzeszeni Olsztyn (1)
28.Niezrzeszeni Słupsk (2)
29.Niezrzeszeni Wabrzeźno (1)
30.Niezrzeszeni Warszawa (5)
31.Niezrzeszeni Wrocław (3)
32.Niezrzeszony Reda (1)
33.OKK Oświęcim (4)
34.PACO TEAM KATOWICE (10)
35.Palestra Warszawa (4)
36.Power Fight Team-Estonia (4)
37.PSSW TOM CENTER Piotrków Tryb. (3)
38.SCORPION Krępice (2)
39.SK Kick Boxing Kielce (2)
40.SK Tugev-Tahe Estonia (2)
41.SKF BOKSING ZIELONA GÓRA (5)
42.Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej (2)
43.Stowarzyszenie Shidokan EMERS TEAM Katowice (1)
44.TKKF Olimp Legnica (3)
45.TKKF Siedleckie (4)
46.Triada Piekary Śląskie (3)
47.UKS Barbakan Kraków (1)
48.UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna (2)
49.UKS SHI-KON Łódź (2)
50.UKS WILK Grajewo (6)
51.Wda Świecie (1)

Klasyfikacja indywidualna
Senior Woman
-48kg
1. Ewa Bulanda (LUKS JAS-POL Krynica-Zdrój)
2. Magdalena Józak (SKF BOKSING ZIELONA GÓRA)
3. Ewa Boś (SKF BOKSING ZIELONA GÓRA)
-52kg
1. Paulina Łukomska (SKF BOKSING ZIELONA GÓRA)
2. Monika Porażyńska (Corpus Gdańsk)

-56kg
1. Marta Chojnoska (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK)
-60kg
1. Patrycja Mostowik (OKK Oświęcim)
2. Paulina Wąchała (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK)
3. Ilona Iwaszko (KOBE-GYM GDYNIA)
-65kg
1. Marta Waliczek (Beskid Dragon Bielsko Biała)
2. Katarzyna Jaworska (PACO TEAM KATOWICE)
3. Natalia Pawłowska (GKS Champion Gdańsk)
-70kg
1. Justyna Woźniak (KOBE-GYM GDYNIA)
+70kg
1. Martyna Nowak (KS WIELKOPOLANIN POZNAŃ)
Junior Woman
-48kg
1. Paulina Sobańska (OKK Oświęcim)
-52kg
1. Angelika Kosut (UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna)
-56kg
1. Sylwia Juśkiewicz (UKS SHI-KON Łódź)
2. Anne-mari Matsi (Power Fight Team-Estonia)
3. Kinga Szlachcic (SKF BOKSING ZIELONA GÓRA)
Izabela Ogrodnik (Legion Głogów)

-60kg
1. Kinga Owsik (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK)
2. Karolina Gleisner (SKF BOKSING ZIELONA GÓRA)
3. Sosnowska Aleksandra (UKS WILK Grajewo)
Klaudia Cichoń (LUKS JAS-POL Krynica-Zdrój)
-65kg
1. Aleksandra Piasecka (Hunter Gym Bydgoszcz)
2. Dorota Gajda (Stowarzyszenie Shidokan EMERS TEAM Katowice)
Junior
-51kg
1. Sebastian Kobyliński (TKKF Siedleckie)
2. Arnas Sazonouas (LITHUANIA)
-54kg
1. Robert Ułasiuk (TKKF Siedleckie)
2. Artem Remov (Best-gym Bellarus)
-57kg
1. Mantas Gelunas (LITHUANIA)
2. Łukasz Cios (Triada Piekary Śląskie)
3. Aleksander Krawiecki (UKS SHI-KON Łódź)
-60kg
1. Patryk Sagan (Legion Głogów)
2. Maciej Łęgowski (Fight Academy Stargard Szczeciński)
3. Rafał Cyrankowski (TKKF Olimp Legnica)
Bartosz Zając (HALNY Nowy Sącz)
-63.5kg
1. Maciej Grzegorzewski (Human Białystok)
2. Michał Polak (KS GWIAZDA BYDGOSZCZ)
3. Krzysztof Posełek (SK Kick Boxing Kielce)
Gytis Verseckas (LITHUANIA)

-67kg
1. Marek Chiliński (UKS WILK Grajewo)
2. Krystian Cierbikowski (PACO TEAM KATOWICE)
3. Igor Osinin (LITHUANIA)
Patryk Puszkarski (Palestra Warszawa)
-71kg
1. Mikołaj Chamarczuk (KSW Szczecinek)
2. Denis Rayko (Best-gym Bellarus)
3. Antoni Maliszewski (Palestra Warszawa)
Antti Pelberg (Power Fight Team-Estonia)
-75kg
1. Krystian Petela (Fight Club Zielona Góra)
2. Igor Bzówka (GKS Champion Gdańsk)
3. Marcin Stankiewicz (Hunter Gym Bydgoszcz)
Tomasz Cwynar (OKK Oświęcim)
-81kg
1. Daniel Lechowicz (SCORPION Krępice)
2. Filip Miszczak (Corpus Gdańsk)
3. Paulius Virbasius (LITHUANIA)
Piotr Przybył (KS WIELKOPOLANIN POZNAŃ)
-86kg
1. Marcin Kolatowski (Niezrzeszony Reda)
2. Łukasz Podgórski (GKS Champion Gdańsk)
-91kg
1. Michał Rzewuski (TKKF Siedleckie)
2. Piotr Cisinski (Niezrzeszeni Wrocław)
+91kg
1. Michał Bławdziewicz (Palestra Warszawa)
2. Michał Burczyński (ASW Knockout Zielona Góra)

Senior
-57kg
1. Michał Królik (PACO TEAM KATOWICE)
2. Arkadiusz Drohomirecki (Beskid Dragon Bielsko Biała)
-60kg
1. Adam Jasiński (MKS KALINA LUBLIN)
2. Tomasz Jasiński (MKS KALINA LUBLIN)
3. Damian Kowalczyk (KSW Szczecinek)
Gabriel Bogacki (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK)
-63.5kg
1. Eliasz Jankowski (TKKF Olimp Legnica)
2. Łukasz Walczak (PACO TEAM KATOWICE)
3. Maciej Krassowski (GKS Champion Gdańsk)
Paweł Rotenstein (Fight Academy Stargard Szczeciński)
-67kg
1. Łukasz Gawlik (PSSW TOM CENTER Piotrków Tryb.)
2. Krzysztof Matuszkiewicz (Extreme Fighters Wrocław)
3. Jędrzej Rajca (HALNY Nowy Sącz)
Mateusz Dąbrowski (TKKF Olimp Legnica)
-71kg
1. Łukasz Pławecki (HALNY Nowy Sącz)
2. Aap Vels (SK Tugev-Tahe Estonia)
3. Szymon Zawada (KSW Szczecinek)
Janusz Pawlikowski (PSSW TOM CENTER Piotrków Tryb.)
-75kg
1. Marcin Jankowski (Hunter Gym Bydgoszcz)
2. Michał Ronkiewicz (Extreme Fighters Wrocław)
3. Kamil Kamiński (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK)
Emil Trela (Niezrzeszeni Słupsk)

-81kg
1. Adam Jankowski (UKS WILK Grajewo)
2. Amadeusz Toboła (PACO TEAM KATOWICE)
3. Michał Mączka (DUET GDAŃSK)
Piotr Rogosz (SCORPION Krępice)
-86kg
1. Jarosław Zawodni (KO Gym Świebodzice)
2. Maksymilian Bratkowicz (Niezrzeszeni Wrocław)
3. Damian Ciesielka (Czerwony Smok Poznań)
Piotr Nowak (PACO TEAM KATOWICE)
-91kg
1. Patryk Proszek (Gwardia Zielona Góra)
2. Paweł Zaremba (Kokoro Gym Grudziądz)
3. Paweł Manikowski (Wda Świecie)
Piotr Lepich (PACO TEAM KATOWICE)
+91kg
1. Kamil Sokołowski (PACO TEAM KATOWICE)
2. Michał Duda (KS WIELKOPOLANIN POZNAŃ)
3. Jakub Majewski (Niezrzeszeni Warszawa)
Najlepszy zawodnik: Łukasz ?Boom-Boom? Pławecki (Halny Nowy Sącz)
Najlepsza zawodniczka: Kinga Owsik (Centrum Sportów Walki Płock)
Najlepszy klub: TKKF Siedleckie (trener: Andrzej Garbaczewski)
Sporządził: Sędzia Główny -Krzysztof Kacperski
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL