Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Kluby zrzeszone w Polskim Związku Kickboxingu

Region

Nazwa Klubu Reprezentant Adres Miasto Telefon
Stowarzyszenie „Obudź w sobie potencjał” Człuchów Pawel Szymkowiak Topolowa 35c
80-180
504709999
e-mail
Stowarzyszenie FIGHT CLUB Knurów Grzegorz Sobierajski Szarych Szeregów 2D/6 44-194
Knurów
790554558
e-mail
Stowarzyszenie Gladius Ostróda Marcin Dziliński Jana Pawła II 6/3 14-100
Ostróda
+48607701143
e-mail
Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz Arkadiusz Dwojak Wojska Polskiego 10/2 56-300
milicz
606-987-471
e-mail
Stowarzyszenie Power Fight House - Grzegorz Mardyła Grzegorz Mardyła Heleny 16/95 30-838
Kraków
883501035
e-mail
Stowarzyszenie Sportów Walk Striker Siemianowice Śląskie Dawid Latosik Sienkiewicza 22 42-583
Bobrowniki
887031990
e-mail
Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola Ryszard Michajłow Klaudyny 14/88 01-684
Warszawa
602 278 113
e-mail
Striker Turek Kamil Więcławek Os. Wyzwolenia 14/8 62-700
Turek
661472143
e-mail
Team Fighting Zielona Góra Mariusz Cielepa Dworcowa 31 65-019
Zielona Góra
667304930
e-mail
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
Andrzej Garbaczewski 3-go maja 28 08-110
Siedlce
25 6432840
e-mail
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław Małgorzata Kowalska Szymborska 4 88-100
Inowrocław
511408943
e-mail
Turkowski Klub Karate Turek Włodzimierz Rygiert Sportowa 9a 62-700
Turek
504227573
e-mail
Uczniowski Klub Sportowy BUDO przy SP Nr 2 w Pawłowicach Leszek Kremiec Henryka Jordana 20 43-245
Studzionka
780154881
e-mail
Uczniowski Klub Sportowy Budo przy SP Nr 2 w Pawłowicach ul. Pukowca 4 43-251 Pawłowice Leszek Kremiec Henryka Jordana 20 43-245
Studzionka
780154881
e-mail
Uczniowski Klub Sportowy KUMITE, Warszawa
Rafał Szomański Kędzierskiego 3 m.1 01-493
Warszawa
668006812
e-mail
Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg
Anna Załuska Gen Władysława Andersa 10/22 82-300
Elbląg
793029050
e-mail
UKS Diament Pstrągowa Jerzy Pilarz Pstrągowa 105 38-121
Pstrągowa
691681194
e-mail
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski Rafał Bagiński Obrońców Pokoju 62/8 66-400
Gorzów Wielkopolski
604175655
e-mail
UKS EVAN Nowy Sącz Krzysztof Bulanda 1 Brygady 16/47 33-300
Nowy Sącz
503962488
e-mail
UKS Fight Club Mrągowo
Tomasz Bieńkowski Piaskowa 8E 11-700 Mrągowo
790644578
e-mail
UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec Dariusz Dychała Leśna 4 59-950
Ruszów
880239127
e-mail
UKS Mazowieckie Centrum Karate
Dariusz Kowalski Sobieskiego 15/3 05-120
Legionowo
694 530 408
e-mail
UKS Sanda Płock Piotr Paśnik Królewiecka 19 lok. 50 09-402
Płock
781033433
e-mail
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria Tomasz Bąk Czarny Las 34 05-530 Góra Kalwaria
503-801-507
e-mail
< | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL