Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Kluby zrzeszone w Polskim Związku Kickboxingu

Region

Nazwa Klubu Reprezentant Adres Miasto Telefon
TARNOBRZESKI KLUB KARATE
Grzegorz Uzar Padew Narodowa Grunwaldzka 28 39-340
Padew Narodowa
501-980-267
e-mail
Team Fighting Zielona Góra Mariusz Cielepa Dworcowa 31 65-019
Zielona Góra
667304930
e-mail
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
Andrzej Garbaczewski 3-go maja 28 08-110
Siedlce
25 6432840
e-mail
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław Małgorzata Kowalska Szymborska 4 88-100
Inowrocław
511408943
e-mail
Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków Tomasz Sarara Reymonta 22 30-059 Kraków
007014962
e-mail
Turkowski Klub Karate Turek Włodzimierz Rygiert Sportowa 9a 62-700
Turek
504227573
e-mail
Uczniowski Klub Sportowy ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZOWIECKA w Ostrowi Mazowieckiej
Michał Kulesza H. Trębickiego 10 07-300
Ostrów Mazowiecka
603400148
e-mail
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice Bartosz Muszynski Arnikowa 4 59-101
Polkowice
886576238
e-mail
UKS Diament Pstrągowa Jerzy Pilarz Pstrągowa 105 38-121
Pstrągowa
691681194
e-mail
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski Rafał Bagiński Obrońców Pokoju 62/8 66-400
Gorzów Wielkopolski
604175655
e-mail
UKS EVAN Nowy Sącz Ewa Bulanda 1 Brygady 16/47 33-300
Nowy Sącz
503962488
e-mail
UKS Fenix Krzyżówka Paweł Myjak Krzyżówka 17 33-336
Łabowa
509300454
e-mail
UKS Fight Club Mrągowo
Tomasz Bieńkowski Piaskowa 8E 11-700 Mrągowo
790644578
e-mail
UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec Dariusz Dychała Leśna 4 59-950
Ruszów
880239127
e-mail
UKS Relaks Skarżysko Kamienna Piotr Lubecki Al.Piłsudskiego 50 26-110 Skarżysko-Kamienna
606665752
e-mail
UKS Sanda Płock Piotr Paśnik Królewiecka 19 lok. 50 09-402
Płock
781033433
e-mail
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria Tomasz Bąk Czarny Las 34 05-530 Góra Kalwaria
503-801-507
e-mail
Uniq Fight Club Warszawa Radosław Paczuski Lewkonii 26 04-880
Warszawa
794 547 583
e-mail
Viktoria Szydłowiec Paweł Surdy Górna 11 26-500
Szydłowiec
608-157-773
e-mail
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
Tomasz Borowiec Aleje Racławickie 21 20-400
Lublin
733140644
e-mail
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe Rafał Karcz Harcerska 14/11 84-200
Wejherowo
695650914
e-mail
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka Mateusz Dylawerski Świętej Barbary 63 32-020
Wieliczka
530857853
e-mail
Wielkopolskie Zrzeszenie Muaythai Black Bird- Piła Tomasz Ptak Sportowa 11 64-920
Piła
530-025-199
e-mail
WKS SFINKS Węgrów
Jarosław Madziar Żeromskiego 21 07-100
Węgrów
257922054
e-mail
< | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL