ROZPOCZĘCIE WALK - SOBOTA GODZINA 9,00 WALKI ZACZYNAMY OD FORMUŁY KICK LIGHT | |
Walka 1, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -67kg | |
Kamil Siemaszko Kohorta Poznań | Arkadiusz Rolka Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz |
2 - 1 | |
Walka 2, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Arkadiusz Ignaczak Legion Głogów | Szymon Dałek Khroo Gym Łowicz |
0 - 3 | |
Walka 3, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Jakub Bartnik X Fight Piaseczno | MAREK MILEWSKI KAISER SPORTS OLSZTYN |
0 - 3 | |
Walka 4, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Adam Wójtowicz Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz | Jarosław Banaszkiewicz Radomski Klub Sportów Walki Puncher |
2 - 1 | |
Walka 5, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
kacper walczak waleczna lubelszczyzna | Patryk Ciosek Klub Sportów Walki Włocławek |
3 - 0 | |
Walka 6, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Krzysztof Pyrka Palestra Warszawa | Norbert Flis Fight Gym Lublin |
1 - 2 | |
Walka 7, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Patryk Kłak KGHM METRACO ARMIA Polkowice | Damian Zarazik Beskid Dragon Bielsko-Biała |
3 - 0 | |
Walka 8, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Kacper Kadłubicki Beskid Dragon Bielsko-Biała | Piotr Szloser Palestra Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 9, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg | |
Ernest Znojek Sportowy Klub Kickboxing Kielce | Paweł Gawęda OCTAGON TEAM KRAKÓW |
RSC1 - | |
Walka 10, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg | |
Hubert Ulikowski UKS Puncher Wrocław | Łukasz Stopka Am Nat Kraków |
3 - 0 | |
Walka 11, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg | |
Wojciech Tomaszewski Palestra Warszawa | Mateusz Niewielski Fight Gym Lublin |
KO2 - | |
Walka 12, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / +91kg | |
Kazimierz Pera Klub Sportowy DRAGON Starachowice | Adam Wiśniewski Fight Academy Stargard Szczeciński |
0 - 3 | |
Walka 13, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -67kg | |
Karol Sadłocha Sportowy Klub Kickboxing Kielce | Mateusz Białecki SMOK Toruń |
0 - 3 | |
Po 13 walce przerwa obiadowa 30 min | |
Walka 14, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -67kg | |
Krystian Loranc Beskid Dragon Bielsko-Biała | Tomasz Karpiński Legion Głogów |
0 - 3 | |
Pierwsza walka po przerwie Patryk Kalicia vs. Bartłomiej Mietliński | |
Walka 15, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -67kg | |
Aleksander Kalicki AZS Politechnika Warszawska | Ernest Kisiel Klub Sportowy DRAGON Starachowice |
3 - 0 | |
Walka 16, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -67kg | |
Kamil Kotkiewicz Fight Gym Lublin | Kamil Siemaszko Kohorta Poznań |
0 - 3 | |
Walka 16.1, Przedwalka K1 Rules / Junior starszy [m] / -63.5kg | |
Adam Curyło KGHM METRACO ARMIA Polkowice | Kacper Tudela Klub Sportów Walki Włocławek |
- RSC1 | |
Walka 17, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Łukasz Olszewski SMOK Toruń | Szymon Dałek Khroo Gym Łowicz |
2 - 1 | |
Walka 18, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Artur Kwiecień KO GYM Świebodzice | MAREK MILEWSKI KAISER SPORTS OLSZTYN |
3 - 0 | |
Walka 19, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Piotr Pokładek Legion Głogów | Adam Wójtowicz Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz |
0 - 3 | |
Walka 20, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Mateusz Olkiewicz Quest Bogdanka | kacper walczak waleczna lubelszczyzna |
3 - 0 | |
Walka 21, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Szymon Salachna Beskid Dragon Bielsko-Biała | Norbert Flis Fight Gym Lublin |
2 - 1 | |
Walka 22, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Patryk Kłak KGHM METRACO ARMIA Polkowice | Piotr Szloser Palestra Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 23, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg | |
Piotr Wąsik Am Nat Kraków | Paweł Gawęda OCTAGON TEAM KRAKÓW |
0 - 3 | |
Walka 24, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg | |
Hubert Ulikowski UKS Puncher Wrocław | Mateusz Niewielski Fight Gym Lublin |
2 - 1 | |
Walka 25, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / +91kg | |
Mateusz Hiki Legion Głogów | Michał Miszta Klub Sportowy DRAGON Starachowice |
- KO2 | |
Walka 26, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / +91kg | |
Grzegorz Ciosek KO GYM Świebodzice | Adam Wiśniewski Fight Academy Stargard Szczeciński |
KO2 - | |
Walka 27, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -60kg | |
Kamil Szczepaniak Quest Bogdanka | Jakub Szymański Palestra Warszawa |
- RSC1 | |
Walka 28, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -60kg | |
Jakub Konieczny KSW Sokół Jarosław | Mariusz Lach Legion Głogów |
0 - 3 | |
Walka 29, Półfinał K1 Rules / Junior starszy [k] / -52kg | |
Maja Wolańska Fight Academy Stargard Szczeciński | Katarzyna Świzdor KSW Sokół Jarosław |
RSC1 - | |
Walka 30, Półfinał K1 Rules / Junior starszy [k] / -52kg | |
Julia Świca Legion Głogów | Emilia Podolska OCTAGON TEAM KRAKÓW |
0 - 3 | |
Walka 31, Półfinał K1 Rules / Junior starszy [m] / -86kg | |
Filip Zawłocki Klub Sportowy DRAGON Starachowice | Adrian Piątkowski Klub Sportów Walki Włocławek |
- RSC1 | |
Walka 32, Półfinał K1 Rules / Junior starszy [m] / -86kg | |
Dominik Bala Legion Głogów | Artur Wziątek Klub Sportowy DRAGON Starachowice |
3 - 0 | |
Walka 33, Półfinał K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg | |
Radosław Kartasiński Quest Bogdanka | Karol Mamerski Klub Sportowy DRAGON Starachowice |
1 - 2 | |
Walka 34, Półfinał K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg | |
Jakub Kapczyński Gladiator Siedlce | Maciej Guz Fight Gym Lublin |
KO2 - | |
Walka 36, Półfinał K1 Rules / Junior starszy [m] / -67kg | |
Rafał Maik Legion Głogów | Dariusz Niedziela OCTAGON TEAM KRAKÓW |
0 - 3 | |
Walka 37, Półfinał K1 Rules / Junior starszy [m] / -67kg | |
Kacper Lenczuk KGHM METRACO ARMIA Polkowice | Mateusz Sobczak Fight Academy Stargard Szczeciński |
0 - 3 | |
Walka 38, Półfinał K1 Rules / Junior starszy [m] / -60kg | |
Karol May Kohorta Poznań | Aleksander Turalski KGHM METRACO ARMIA Polkowice |
3 - 0 | |
Walka 39, Półfinał K1 Rules / Junior starszy [m] / -60kg | |
Kamil Dobrzyński Fight Gym Lublin | Adrian Gunia Klub Sportowy DRAGON Starachowice |
0 - 3 | |
Walka 40, Półfinał K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -71kg | |
Jakub Rymarowicz KGHM METRACO ARMIA Polkowice | Hubert Wybierała Legion Głogów |
KO3 - | |
Walka 41, Półfinał K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -71kg | |
karol kwiatek waleczna lubelszczyzna | Mikołaj Mądzik Sportowy Klub Kickboxing Kielce |
- AB2 | |
Walka 42, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -67kg | |
Mateusz Białecki SMOK Toruń | Tomasz Karpiński Legion Głogów |
3 - 0 | |
Walka 43, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -67kg | |
Aleksander Kalicki AZS Politechnika Warszawska | Kamil Siemaszko Kohorta Poznań |
1 - 2 | |
Walka 44, Finał K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg | |
Paweł Gawęda OCTAGON TEAM KRAKÓW | Hubert Ulikowski UKS Puncher Wrocław |
0 - 3 | |
Walka 45, Finał K1 Rules / Senior [k] / -52kg | |
Martyna Sobowiak Corpus Gym | Kamila Bajon Kohorta Poznań |
0 - 3 | |
Walka 46, Finał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Szymon Salachna Beskid Dragon Bielsko-Biała | Piotr Szloser Palestra Warszawa |
AB2 - | |
Walka 47, Finał K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Adam Wójtowicz Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz | Mateusz Olkiewicz Quest Bogdanka |
0 - 3 | |
Walka 48, Finał K1 Rules / Senior [m] / -86kg | |
Sebastian Dziama Sparta Dwikozy | Paweł Klimek Am Nat Kraków |
RSC1 - | |
Walka 49, Finał K1 Rules / Junior starszy [m] / -67kg | |
Dariusz Niedziela OCTAGON TEAM KRAKÓW | Mateusz Sobczak Fight Academy Stargard Szczeciński |
- RSC3 | |
Walka 50, Finał K1 Rules / Senior [m] / -57kg | |
Piotr Jurkowski Legion Głogów | Krystian Obara Sportowy Klub Kickboxing Kielce |
3 - 0 | |
Walka 51, Finał K1 Rules / Senior [k] / -56kg | |
Marta Orędowicz Klub Sportów Walki Włocławek | Marta Gusztab Kohorta Poznań |
KO2 - | |
Walka 52, Finał K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -67kg | |
Daniel Majka Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz | Alessio Kleszczewnik Legion Głogów |
- RSC1 | |
Walka 53, Finał K1 Rules / Junior starszy [m] / -63.5kg | |
Miłosz Hołodniuk UKS Puncher Wrocław | Adam Curyło KGHM METRACO ARMIA Polkowice |
0 - 3 | |
Walka 54, Finał K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -71kg | |
Hubert Wybierała Legion Głogów | karol kwiatek waleczna lubelszczyzna |
1 - 2 | |
Walka 55, Finał K1 Rules / Junior starszy [m] / -75kg | |
Mariusz Gołębiowski Klub Sportów Walki Włocławek | Damian Knap Palestra Warszawa |
3 - 0 |