Walka 1, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Adrian Korodziejewski Ożarowska Szkoła Kickboxingu | Patryk Kacprowicz Alien Kick Łódź |
- RSC2 | |
Walka 2, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Dawid Lisiecki Elbląski Klub Karate | Dawid Zawitowski Champion Gdańsk |
- RSC3 | |
Walka 3, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Adrian Smoliński SMOK Toruń | Christian Holst ASW Fighter Mogilany |
- RSC2 | |
Walka 4, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Tomasz Dobosiewicz UKS Dragon Gorzów Wielkopolski | Marcin Ważny Gdański Klub Kick Boxingu DUET |
0 - 3 | |
Walka 5, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Adrian Gunia Klub Sportowy DRAGON Starachowice | Dominik Olędzki X Fight Piaseczno |
- RSC2 | |
Walka 6, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Radosław Kuzia UKS Sanda Płock | Marcel Skrzyszewski X Fight Piaseczno |
- RSC2 | |
Walka 7, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Jakub Wełnowski SMOK Toruń | Marcel Kościołkowski Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka |
3 - 0 | |
Walka 8, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Krystian Byczkowski Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno | Nikolas Rabkiewicz UKS Dragon Gorzów Wielkopolski |
0 - 3 | |
Walka 9, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Mateusz Mazurek MKS Kalina Lublin | Maciej Kuczyński KS Sporty Walki Piła |
RSC1 - | |
Walka 10, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Maciej Patocki KS Beniaminek 03 Starogard Gdański | Piotr Hinc A&W Team Obrowo |
- RSC2 | |
Walka 11, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Dawid Siek KS Sporty Walki Piła | Dawid Ciesielski Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice |
- RSC1 | |
Walka 12, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Miłosz Tessmer MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie | Miłosz Cieloszczyk Champion Gdańsk |
- RSC1 | |
Walka 13, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Patryk Markowski Łaski Klub Sztuk Walki | Aleksander Droździel LKSW Pomorze Świnoujście |
- AB2 | |
Walka 14, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Damian Tomkiewicz Stowarzyszenie PANZER Suwałki | Dawid Barczak Center Team Odolanów |
WO - | |
Walka 15, 1/16 kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Krzysztof Piwowarski MKS Kalina Lublin | Maciek Hrycyk Agoga Gym Lębork |
0 - 3 | |
Walka 16, 1/16 kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Adam Dąbrowski SMOK Toruń | Kamil Mrozowski Team Fighting Zielona Góra |
3 - 0 | |
Walka 17, 1/16 kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Rafał Andrzejewski KS Sporty Walki Piła | Michał Wawrzyniak Fight Club Zielona Góra |
3 - 0 | |
Walka 18, 1/16 kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Mateusz Łukaszewski Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice | Karol Mamerski Klub Sportowy DRAGON Starachowice |
0 - 3 | |
Walka 19, 1/16 kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Przemysław Dziuba MKS Kalina Lublin | Kacper Sacher Beskid Dragon Bielsko-Biała |
0 - 3 | |
Walka 20, 1/16 kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Jakub Zimoch SKF Boksing Zielona Góra | Adrian Szymański Gwardia Zielona Góra |
3 - 0 | |
Walka 21, 1/16 kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Jakub Szymanowski KS Sporty Walki Piła | Rafał Dobies LKS Puncher Płock |
3 - 0 | |
Walka 22, 1/16 kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Krzysztof Nowak KO Team Otwock | Dawid Barczak Center Team Odolanów |
0 - 3 | |
Walka 23, 1/16 kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Mateusz Dymek UKS Sanda Płock | Karol Plata Stowarzyszenie Sport to Zdrowie Pinczyn |
3 - 0 | |
Walka 24, 1/16 kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Dawid Formela PCNP Rebelia Kartuzy | Maciej Patocki KS Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 3 | |
Walka 25, 1/16 kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Rafał Jaworski UKS Sanda Płock | Artur Fałkowski Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce |
3 - 0 | |
Walka 26, 1/16 kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Bartosz Grat KSW Szczecinek | Dawid Siek KS Sporty Walki Piła |
WO - | |
Walka 27, 1/16 kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Dariusz Giera MKS Wicher Kobyłka | Patryk Glinka UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
3 - 0 | |
Walka 28, 1/16 kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Beniamin Wołodko Klub Sportowy MAXIMUS Gdynia Wejherowo | Miłosz Tessmer MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie |
0 - 3 | |
Walka 29, 1/16 kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Dominik Brodala KS Polonia 1912 Leszno Leszno | Damian Gadulski CSW Champion Lubawa |
0 - 3 | |
Walka 30, 1/16 kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Michał Konkel PCNP Rebelia Kartuzy | Patryk Markowski Łaski Klub Sztuk Walki |
3 - 0 | |
Walka 31, 1/16 kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Kacper Wierzba PCNP Rebelia Kartuzy | Adrian Korodziejewski Ożarowska Szkoła Kickboxingu |
3 - 0 | |
Walka 32, 1/16 kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Rafał Wójcik X Fight Piaseczno | Dawid Lisiecki Elbląski Klub Karate |
3 - 0 | |
Walka 33, 1/16 kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Jakub Wójcik Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka | Adrian Smoliński SMOK Toruń |
0 - 3 | |
Walka 34, 1/16 kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Grzegorz Błotnicki A&W Team Obrowo | Marcin Ważny Gdański Klub Kick Boxingu DUET |
3 - 0 | |
Walka 35, 1/16 kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Błażej Lewna PCNP Rebelia Kartuzy | Adrian Gunia Klub Sportowy DRAGON Starachowice |
0 - 3 | |
Walka 36, 1/16 kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Dawid Ruszkowski MLKS Spider Złotów | Radosław Kuzia UKS Sanda Płock |
0 - 3 | |
Walka 37, 1/16 kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Jakub Lipski X Fight Piaseczno | Jakub Wełnowski SMOK Toruń |
3 - 0 | |
Walka 38, 1/16 kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Nikolas Rabkiewicz UKS Dragon Gorzów Wielkopolski | Maciej Kuczyński KS Sporty Walki Piła |
AB2 - | |
Walka 39, Przedwalka kick-light / Junior [k] / -55kg | |
Aleksandra Trawczyńska KS Ziętek Team Kalisz | Agata Kacprzak X Fight Piaseczno |
0 - 3 | |
Walka 40, Przedwalka kick-light / Junior [k] / -55kg | |
Weronika Zając Agoga Gym Lębork | Dominika Tchorek UKS Sanda Płock |
3 - 0 | |
Walka 41, Przedwalka kick-light / Junior [k] / -55kg | |
Wiktoria Kolczyk Champion Gdańsk | Gabriela Zienko LKSW Pomorze Świnoujście |
- AB1 | |
Walka 42, Przedwalka kick-light / Junior [k] / -65kg | |
Gabriela Jodzis Stowarzyszenie PANZER Suwałki | Agata Fijałkowska UKS Sanda Płock |
WO - | |
Walka 43, Przedwalka kick-light / Junior [k] / -65kg | |
Zuzanna Kalbarczyk GOSRiT Luzino | Kinga Łajczak Beskid Dragon Bielsko-Biała |
3 - 0 | |
Walka 44, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Maciek Hrycyk Agoga Gym Lębork | Adam Dąbrowski SMOK Toruń |
0 - 3 | |
Walka 45, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Rafał Andrzejewski KS Sporty Walki Piła | Karol Mamerski Klub Sportowy DRAGON Starachowice |
0 - 3 | |
Walka 46, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Kacper Sacher Beskid Dragon Bielsko-Biała | Jakub Zimoch SKF Boksing Zielona Góra |
1 - 2 | |
Walka 47, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Jakub Szymanowski KS Sporty Walki Piła | Dawid Barczak Center Team Odolanów |
0 - 3 | |
Walka 48, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Mateusz Dymek UKS Sanda Płock | Maciej Patocki KS Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 - 0 | |
Walka 49, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Rafał Jaworski UKS Sanda Płock | Dawid Siek KS Sporty Walki Piła |
0 - 3 | |
Walka 50, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Dariusz Giera MKS Wicher Kobyłka | Miłosz Tessmer MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie |
3 - 0 | |
Walka 51, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Damian Gadulski CSW Champion Lubawa | Michał Konkel PCNP Rebelia Kartuzy |
3 - 0 | |
Walka 52, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Kacper Wierzba PCNP Rebelia Kartuzy | Rafał Wójcik X Fight Piaseczno |
0 - 3 | |
Walka 53, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Adrian Smoliński SMOK Toruń | Grzegorz Błotnicki A&W Team Obrowo |
3 - 0 | |
Walka 54, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Adrian Gunia Klub Sportowy DRAGON Starachowice | Radosław Kuzia UKS Sanda Płock |
0 - 3 | |
Walka 55, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Jakub Lipski X Fight Piaseczno | Maciej Kuczyński KS Sporty Walki Piła |
3 - 0 | |
Walka 56, Ćwierćfinał kick-light / Junior [k] / -55kg | |
Klaudia Kozłowska UKS Sanda Płock | Adrianna Zadruska Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion |
3 - 0 | |
Walka 57, Ćwierćfinał kick-light / Junior [k] / -55kg | |
Paulina Grzegórska Łaski Klub Sztuk Walki | Agata Kacprzak X Fight Piaseczno |
0 - 3 | |
Walka 58, Ćwierćfinał kick-light / Junior [k] / -55kg | |
Julia Świca Legion Głogów | Weronika Zając Agoga Gym Lębork |
3 - 0 | |
Walka 59, Ćwierćfinał kick-light / Junior [k] / -55kg | |
Gabriela Bartczak KS Ziętek Team Kalisz | Wiktoria Kolczyk Champion Gdańsk |
0 - 3 | |
Walka 60, Ćwierćfinał kick-light / Junior [k] / -65kg | |
Angelika Szczepańska Łaski Klub Sztuk Walki | Weronika Bartczak KS Ziętek Team Kalisz |
3 - 0 | |
Walka 61, Ćwierćfinał kick-light / Junior [k] / -65kg | |
Katarzyna Sygocka X Fight Piaseczno | Agata Fijałkowska UKS Sanda Płock |
0 - 3 | |
Walka 62, Ćwierćfinał kick-light / Junior [k] / -65kg | |
Barbara Sosin LKSW Pomorze Świnoujście | Magda Gołębowska Łaski Klub Sztuk Walki |
0 - 3 | |
Walka 63, Ćwierćfinał kick-light / Junior [k] / -65kg | |
Julia Lepek Gdański Klub Kick Boxingu DUET | Zuzanna Kalbarczyk GOSRiT Luzino |
0 - 3 | |
Walka 64, Ćwierćfinał kick-light / Junior [k] / +70kg | |
Weronika Stochniałek KS Ziętek Team Kalisz | Julia Majer KS Ziętek Team Kalisz |
3 - 0 | |
Walka 65, Ćwierćfinał kick-light / Junior [k] / +70kg | |
Dominika Czernikiewicz Klub Sportowy DRAGON Starachowice | Weronika Walczak KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ |
0 - 3 | |
Walka 66, Ćwierćfinał kick-light / Junior [k] / +70kg | |
Weronika Walczak KS Ziętek Team Kalisz | Karolina Harędarz KS Ziętek Team Kalisz |
3 - 0 | |
Walka 67, Ćwierćfinał kick-light / Junior [k] / +70kg | |
Julia Sobocka KS Ziętek Team Kalisz | Victoria Trzybińska LKSW Pomorze Świnoujście |
WO - | |
Walka 68, Półfinał kick-light / Junior [m] / -57kg | |
Dawid Tomczak KS Polonia 1912 Leszno Leszno | Przemysław Kalisz SKF Boksing Zielona Góra |
0 - 3 | |
Walka 69, Półfinał kick-light / Junior [m] / -57kg | |
Albert Mederski MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie | Paweł Grzymała UKS Sanda Płock |
- WO | |
Walka 70, Półfinał kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Rafał Wójcik X Fight Piaseczno | Adrian Smoliński SMOK Toruń |
1 - 2 | |
Walka 71, Półfinał kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Radosław Kuzia UKS Sanda Płock | Jakub Lipski X Fight Piaseczno |
3 - 0 | |
Walka 72, Półfinał kick-light / Junior [k] / -50kg | |
Anita Cybula PCNP Rebelia Kartuzy | Natalia Piętka KO Team Otwock |
3 - 0 | |
Walka 73, Półfinał kick-light / Junior [k] / -50kg | |
Aleksandra Mądraszewska Champion Gdańsk | Klaudia Cylke Gdański Klub Kick Boxingu DUET |
3 - 0 | |
Walka 74, Półfinał kick-light / Junior [k] / -55kg | |
Klaudia Kozłowska UKS Sanda Płock | Agata Kacprzak X Fight Piaseczno |
0 - 3 | |
Walka 75, Półfinał kick-light / Junior [k] / -55kg | |
Julia Świca Legion Głogów | Wiktoria Kolczyk Champion Gdańsk |
0 - 3 | |
Walka 76, Półfinał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Mateusz Dymek UKS Sanda Płock | Dawid Siek KS Sporty Walki Piła |
WO - | |
Walka 77, Półfinał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Dariusz Giera MKS Wicher Kobyłka | Damian Gadulski CSW Champion Lubawa |
1 - 2 | |
Walka 78, Półfinał kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Adam Dąbrowski SMOK Toruń | Karol Mamerski Klub Sportowy DRAGON Starachowice |
3 - 0 | |
Walka 79, Półfinał kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Jakub Zimoch SKF Boksing Zielona Góra | Dawid Barczak Center Team Odolanów |
RSC1 - | |
Walka 80, Półfinał kick-light / Junior [m] / -79kg | |
Michał Niemiero Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra | Konrad Łaniewski CSW Champion Lubawa |
3 - 0 | |
Walka 81, Półfinał kick-light / Junior [m] / -79kg | |
Krzysztof Giera MKS Wicher Kobyłka | Paweł Jagodziński Ożarowska Szkoła Kickboxingu |
3 - 0 | |
Walka 82, Półfinał kick-light / Junior [k] / -60kg | |
Agata Trepczyk PCNP Rebelia Kartuzy | Karolina Barska Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe |
3 - 0 | |
Walka 83, Półfinał kick-light / Junior [k] / -60kg | |
Paulina Matera MKS Wicher Kobyłka | Wiktoria Widuła Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka |
3 - 0 | |
Walka 84, Półfinał kick-light / Junior [k] / -65kg | |
Angelika Szczepańska Łaski Klub Sztuk Walki | Agata Fijałkowska UKS Sanda Płock |
0 - 3 | |
Walka 85, Półfinał kick-light / Junior [k] / -65kg | |
Magda Gołębowska Łaski Klub Sztuk Walki | Zuzanna Kalbarczyk GOSRiT Luzino |
0 - 3 | |
Walka 86, Półfinał kick-light / Junior [m] / -84kg | |
Adrian Rak MKS Wicher Kobyłka | Wiktor Melka MUKSW FF SPORT OPOCZNO |
0 - 3 | |
Walka 87, Półfinał kick-light / Junior [m] / -84kg | |
Aleksander Szlęk Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion | Aleksander Drzewiecki Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra |
3 - 0 | |
Walka 88, Półfinał kick-light / Junior [k] / -70kg | |
Paulina Stenka GOSRiT Luzino | Karolina Szpakowska Alien Kick Łódź |
3 - 0 | |
Walka 89, Półfinał kick-light / Junior [k] / -70kg | |
Cecylia Somska LKSW Pomorze Świnoujście | Natalia Krupa MKS Kalina Lublin |
- DQ2 | |
Walka 90, Półfinał kick-light / Junior [m] / -89kg | |
Sebastian Kuźniak Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce | Daniel Aniśko Klub Sportowy MAXIMUS Gdynia Wejherowo |
3 - 0 | |
Walka 91, Półfinał kick-light / Junior [m] / -89kg | |
Dominik Ciach LKSW Pomorze Świnoujście | Adrian Piątkowski Klub Sportów Walki Włocławek |
RSC3 - | |
Walka 92, Półfinał kick-light / Junior [k] / +70kg | |
Weronika Stochniałek KS Ziętek Team Kalisz | Weronika Walczak KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ |
0 - 3 | |
Walka 93, Półfinał kick-light / Junior [k] / +70kg | |
Weronika Walczak KS Ziętek Team Kalisz | Victoria Trzybińska LKSW Pomorze Świnoujście |
AB1 - | |
Walka 94, Półfinał kick-light / Junior [m] / -94kg | |
Bartłomiej Pitala ASW Fighter Mogilany | Beniamin Jamroziak KS Ziętek Team Kalisz |
3 - 0 | |
Walka 95, Półfinał kick-light / Junior [m] / -94kg | |
Jakub Baader Legion Głogów | Filip Chmera KKT Bałtyk Koszalin |
0 - 3 | |
Walka 96, Półfinał kick-light / Junior [m] / +94kg | |
Paweł Pirch PCNP Rebelia Kartuzy | Filip Drywa Agoga Gym Lębork |
0 - 3 | |
Walka 97, Półfinał kick-light / Junior [m] / +94kg | |
Gracjan Różewicz KS Ziętek Team Kalisz | Kacper Popławski A&W Team Obrowo |
WO - | |
Walka 98, Finał kick-light / Junior [m] / -57kg | |
Przemysław Kalisz SKF Boksing Zielona Góra | Albert Mederski MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie |
3 - 0 | |
Walka 99, Finał kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Adrian Smoliński SMOK Toruń | Radosław Kuzia UKS Sanda Płock |
WO - | |
Walka 100, Finał kick-light / Junior [k] / -50kg | |
Anita Cybula PCNP Rebelia Kartuzy | Aleksandra Mądraszewska Champion Gdańsk |
0 - 3 | |
Walka 101, Finał kick-light / Junior [k] / -55kg | |
Agata Kacprzak X Fight Piaseczno | Wiktoria Kolczyk Champion Gdańsk |
0 - 3 | |
Walka 102, Finał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Dawid Siek KS Sporty Walki Piła | Damian Gadulski CSW Champion Lubawa |
- RSC1 | |
Walka 103, Finał kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Adam Dąbrowski SMOK Toruń | Dawid Barczak Center Team Odolanów |
0 - 3 | |
Walka 104, Finał kick-light / Junior [m] / -79kg | |
Michał Niemiero Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra | Krzysztof Giera MKS Wicher Kobyłka |
0 - 3 | |
Walka 105, Finał kick-light / Junior [k] / -60kg | |
Agata Trepczyk PCNP Rebelia Kartuzy | Paulina Matera MKS Wicher Kobyłka |
1 - 2 | |
Walka 106, Finał kick-light / Junior [k] / -65kg | |
Agata Fijałkowska UKS Sanda Płock | Zuzanna Kalbarczyk GOSRiT Luzino |
0 - 3 | |
Walka 107, Finał kick-light / Junior [m] / -84kg | |
Wiktor Melka MUKSW FF SPORT OPOCZNO | Aleksander Szlęk Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion |
- RSC2 | |
Walka 108, Finał kick-light / Junior [k] / -70kg | |
Paulina Stenka GOSRiT Luzino | Cecylia Somska LKSW Pomorze Świnoujście |
- AB2 | |
Walka 109, Finał kick-light / Junior [m] / -89kg | |
Sebastian Kuźniak Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce | Adrian Piątkowski Klub Sportów Walki Włocławek |
- RSC1 | |
Walka 110, Finał kick-light / Junior [k] / +70kg | |
Weronika Walczak KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ | Victoria Trzybińska LKSW Pomorze Świnoujście |
- RSC2 | |
Walka 111, Finał kick-light / Junior [m] / -94kg | |
Bartłomiej Pitala ASW Fighter Mogilany | Filip Chmera KKT Bałtyk Koszalin |
RSC2 - | |
Walka 112, Finał kick-light / Junior [m] / +94kg | |
Filip Drywa Agoga Gym Lębork | Kacper Popławski A&W Team Obrowo |
RSC2 - |