ROZPOCZĘCIE WALK - SOBOTA GODZINA 8,00 | |
Walka 1, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -74kg | |
Damian Gębal Mazowieckie Centrum Tang Soo Do Kobyłka | Jędrzej Grzędowicz Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN |
0 - 3 | |
Walka 2, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -74kg | |
Andrzej Pękała Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej | Przemysław Barański KS Pogoń Mogilno |
0 - 3 | |
Walka 3, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -74kg | |
Dawid Żabierek UKS Dragon Gorzów Wielkopolski | Bartosz Borczon Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo |
3 - 0 | |
Walka 4, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -63kg | |
Dionizy Warszczuk Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra | Bartłomiej Kłysik KS Ziętek Team Kalisz |
- DQ | |
Walka 5, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -63kg | |
Przemysław Brzózka Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów | Maciej Tercjak Klub Sportów Walki Włocławek |
TKO1 - | |
Walka 6, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -63kg | |
Przemysław Kacieja SKF Boksing Zielona Góra | Marcin Gąsowski Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion |
- TKO1 | |
Walka 7, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -69kg | |
Jan Domolnik MKS Kalina Lublin | Karol Jarzynka Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo |
3 - 0 | |
Walka 8, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -69kg | |
Denis Gierat Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz | Tomasz Micigolski KKS Sporty Walki Poznań |
0 - 3 | |
Walka 9, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -79kg | |
Michał Bartosik Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów | Piotr Smoczyński Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej |
0 - 3 | |
Walka 10, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -79kg | |
Szymon Grabowski Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Bartłomiej Leykowski PCNP Rebelia Kartuzy |
1 - 2 | |
Walka 11, Ćwierćfinał light-contact / Senior [m] / -74kg | |
Adrian Durma Elbląski Klub Karate | Michał Czubacki MKS Kalina Lublin |
- DQ | |
Walka 12, Ćwierćfinał light-contact / Senior [m] / -74kg | |
Bartłomiej Mienciuk KSW Szczecinek | Jędrzej Grzędowicz Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN |
3 - 0 | |
Walka 13, Ćwierćfinał light-contact / Senior [m] / -74kg | |
Adrian Sulewski KS Beniaminek 03 Starogard Gdański | Przemysław Barański KS Pogoń Mogilno |
- TKO1 | |
Walka 14, Ćwierćfinał light-contact / Senior [m] / -74kg | |
Sebastian Grabski Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów | Dawid Żabierek UKS Dragon Gorzów Wielkopolski |
3 - 0 | |
Walka 15, Ćwierćfinał light-contact / Senior [m] / -63kg | |
Maciej Mucha Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów | Andrzej Szewczyk KKT Bałtyk Koszalin |
0 - 3 | |
Walka 16, Ćwierćfinał light-contact / Senior [m] / -63kg | |
Krzysztof Sypka Krakowska Szkoła Sportowa SMOK | Dionizy Warszczuk Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra |
0 - 3 | |
Walka 17, Ćwierćfinał light-contact / Senior [m] / -63kg | |
Dawid Avagyan Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra | Maciej Tercjak Klub Sportów Walki Włocławek |
3 - 0 | |
Walka 18, Ćwierćfinał light-contact / Senior [m] / -63kg | |
Marcin Knychała KKS Sporty Walki Poznań | Przemysław Kacieja SKF Boksing Zielona Góra |
0 - 3 | |
Walka 19, Ćwierćfinał light-contact / Senior [m] / -69kg | |
Jakub Strzyżewski KSW Łuków | Mateusz Białecki SMOK Toruń |
0 - 3 | |
Walka 20, Ćwierćfinał light-contact / Senior [m] / -69kg | |
Łukasz Jakubczyk Alien Kick Łódź | Jan Domolnik MKS Kalina Lublin |
3 - 0 | |
Walka 21, Ćwierćfinał light-contact / Senior [m] / -69kg | |
Szymon Podlaszewski Zamek Kurzętnik | Michał Pomieciński Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław |
0 - 3 | |
Walka 22, Ćwierćfinał light-contact / Senior [m] / -69kg | |
Patryk Jankowski MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie | Tomasz Micigolski KKS Sporty Walki Poznań |
3 - 0 | |
Walka 23, Ćwierćfinał light-contact / Senior [m] / -79kg | |
Dominik Walkowiak KS Polonia 1912 Leszno Leszno | Marcin Saramonowicz Alien Kick Łódź |
3 - 0 | |
Walka 24, Ćwierćfinał light-contact / Senior [m] / -79kg | |
Filip Matyjaszczyk KKS Sporty Walki Poznań | Piotr Smoczyński Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej |
0 - 3 | |
Walka 25, Ćwierćfinał light-contact / Senior [m] / -79kg | |
Piotr Kołakowski Zamek Kurzętnik | Krystian Ruszczyk Stowarzyszenie BLACK SHADOWS Ełk |
3 - 0 | |
Walka 26, Ćwierćfinał light-contact / Senior [m] / -79kg | |
Paweł Sitarz Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów | Bartłomiej Leykowski PCNP Rebelia Kartuzy |
0 - 3 | |
Walka 27, Ćwierćfinał light-contact / Senior [m] / +94kg | |
Błażej Wrona KS Ziętek Team Kalisz | Przemysław Krause Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe |
DQ - | |
Walka 28, Ćwierćfinał light-contact / Senior [m] / +94kg | |
Jacek Kozłowski SMOK Toruń | Mariusz Kosiec Gwardia Zielona Góra |
3 - 0 | |
Walka 29, Ćwierćfinał light-contact / Senior [m] / +94kg | |
Mateusz Krakowiak KS Ziętek Team Kalisz | Tomasz Koniarski Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź |
DQ - | |
Walka 30, Ćwierćfinał light-contact / Senior [m] / +94kg | |
Rafał Mucha SMOK Toruń | Marcin Szuleta UKS Dragon Gorzów Wielkopolski |
DQ - | |
Walka 31, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -94kg | |
Piotr Paszczak Krakowska Szkoła Sportowa SMOK | Maciej Hejduk Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów |
3 - 0 | |
Walka 32, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -94kg | |
Dominik Marek Beskid Dragon Bielsko-Biała | Tomasz Błasik Palestra Warszawa |
2 - 1 | |
Walka 33, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -94kg | |
Artur Zieliński Elbląski Klub Karate | Rafał Gąszczak Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra |
0 - 3 | |
Walka 34, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -89kg | |
Adrian Kuliński Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław | Igor Abrusiewicz Elbląski Klub Karate |
1 - 2 | |
Walka 35, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -89kg | |
Szymon Wąs GSWW Najemnik Gliwice | Damian Tybińkowski Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno |
- DQ | |
Walka 36, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -89kg | |
Michał Borzęcki KSW POLICE | Mateusz Teodorczyk KKS Sporty Walki Poznań |
- DQ | |
Walka 37, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -84kg | |
Piotr Tomczak LZS POPRAWA Siedlików | Jakub Kalinowski Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej |
0 - 3 | |
Walka 38, Półfinał light-contact / Senior [m] / -74kg | |
Adrian Durma Elbląski Klub Karate | Bartłomiej Mienciuk KSW Szczecinek |
- TKO2 | |
Walka 39, Półfinał light-contact / Senior [m] / -74kg | |
Adrian Sulewski KS Beniaminek 03 Starogard Gdański | Sebastian Grabski Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów |
- TKO1 | |
Walka 40, Półfinał light-contact / Senior [m] / -63kg | |
Andrzej Szewczyk KKT Bałtyk Koszalin | Dionizy Warszczuk Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra |
- TKO2 | |
Walka 41, Półfinał light-contact / Senior [m] / -63kg | |
Dawid Avagyan Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra | Przemysław Kacieja SKF Boksing Zielona Góra |
TKO3 - | |
Walka 42, Półfinał light-contact / Senior [m] / -69kg | |
Mateusz Białecki SMOK Toruń | Łukasz Jakubczyk Alien Kick Łódź |
- DQ | |
Walka 43, Półfinał light-contact / Senior [m] / -69kg | |
Michał Pomieciński Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław | Patryk Jankowski MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie |
TKO2 - | |
Walka 44, Półfinał light-contact / Senior [m] / -79kg | |
Dominik Walkowiak KS Polonia 1912 Leszno Leszno | Piotr Smoczyński Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej |
3 - 0 | |
Walka 45, Półfinał light-contact / Senior [m] / -79kg | |
Piotr Kołakowski Zamek Kurzętnik | Bartłomiej Leykowski PCNP Rebelia Kartuzy |
3 - 0 | |
Walka 46, Półfinał light-contact / Senior [m] / +94kg | |
Przemysław Krause Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe | Jacek Kozłowski SMOK Toruń |
RSC1 - | |
Walka 47, Półfinał light-contact / Senior [m] / +94kg | |
Tomasz Koniarski Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź | Marcin Szuleta UKS Dragon Gorzów Wielkopolski |
3 - 0 | |
Walka 48, Półfinał light-contact / Senior [m] / -94kg | |
Cezary Pleta MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie | Piotr Paszczak Krakowska Szkoła Sportowa SMOK |
- TKO3 | |
Walka 49, Półfinał light-contact / Senior [m] / -94kg | |
Dominik Marek Beskid Dragon Bielsko-Biała | Rafał Gąszczak Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra |
TKO2 - | |
Walka 50, Półfinał light-contact / Senior [m] / -89kg | |
Wojciech Wiśniewski Zamek Kurzętnik | Igor Abrusiewicz Elbląski Klub Karate |
- TKO2 | |
Walka 51, Półfinał light-contact / Senior [m] / -89kg | |
Szymon Wąs GSWW Najemnik Gliwice | Michał Borzęcki KSW POLICE |
- DQ | |
Walka 52, Półfinał light-contact / Senior [m] / -84kg | |
Łukasz Wichowski X Fight Piaseczno | Wojciech Buś UKS Diament Pstrągowa |
- TKO2 | |
Walka 53, Półfinał light-contact / Senior [m] / -84kg | |
Damian Chiliński Zamek Kurzętnik | Jakub Kalinowski Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej |
0 - 3 | |
Walka 54, Przedwalka light-contact / Senior [k] / -70kg | |
Weronika Walczak KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ | Karolina Juja KKS Sporty Walki Poznań |
TKO2 - | |
Walka 55, Przedwalka light-contact / Senior [k] / -65kg | |
Monika Puzio Krakowska Szkoła Sportowa SMOK | Wiktoria Banaszek Mazowieckie Centrum Tang Soo Do Kobyłka |
TKO2 - | |
Walka 56, Półfinał light-contact / Senior [k] / -70kg | |
Paulina Batorzyńska X Fight Piaseczno | Patrycja Juźwicka Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź |
TKO3 - | |
Walka 57, Półfinał light-contact / Senior [k] / -70kg | |
Ewelina Chmiel Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe | Karolina Juja KKS Sporty Walki Poznań |
0 - 3 | |
Walka 58, Półfinał light-contact / Senior [k] / -65kg | |
Katarzyna Kwiecień Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion | Maja Staruch LZS POPRAWA Siedlików |
3 - 0 | |
Walka 59, Półfinał light-contact / Senior [k] / -65kg | |
Justyna Rosłon UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Wiktoria Banaszek Mazowieckie Centrum Tang Soo Do Kobyłka |
DQ - | |
Walka 60, Półfinał light-contact / Senior [k] / -50kg | |
Karolina Mośko KKS Sporty Walki Poznań | Arleta Oleksy Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów |
3 - 0 | |
Walka 61, Półfinał light-contact / Senior [k] / -50kg | |
Sylwia Lewandowska KKS Sporty Walki Poznań | Anna Knobel KS Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 3 | |
Walka 62, Przedwalka light-contact / Senior [k] / -55kg | |
Agnieszka Borkowska-żak Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe | Żaneta Przybysz Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe |
3 - 0 | |
Walka 63, Przedwalka light-contact / Senior [k] / -60kg | |
Katarzyna Piróg Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź | Karolina Młynik Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe |
TKO2 - | |
Walka 64, Finał light-contact / Senior [m] / -74kg | |
Adrian Durma Elbląski Klub Karate | Adrian Sulewski KS Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 - 0 | |
Walka 65, Finał light-contact / Senior [m] / -63kg | |
Andrzej Szewczyk KKT Bałtyk Koszalin | Przemysław Kacieja SKF Boksing Zielona Góra |
1 - 2 | |
Walka 66, Finał light-contact / Senior [m] / -69kg | |
Mateusz Białecki SMOK Toruń | Patryk Jankowski MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie |
1 - 2 | |
Walka 67, Finał light-contact / Senior [m] / -79kg | |
Dominik Walkowiak KS Polonia 1912 Leszno Leszno | Piotr Kołakowski Zamek Kurzętnik |
3 - 0 | |
Walka 68, Finał light-contact / Senior [m] / +94kg | |
Jacek Kozłowski SMOK Toruń | Tomasz Koniarski Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź |
1 - 2 | |
Walka 69, Finał light-contact / Senior [m] / -94kg | |
Cezary Pleta MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie | Rafał Gąszczak Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra |
TKO2 - | |
Walka 70, Finał light-contact / Senior [m] / -57kg | |
Adrian Ryś Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów | Marcin Nasiadko X Fight Piaseczno |
TKO2 - | |
Walka 71, Finał light-contact / Senior [m] / -89kg | |
Wojciech Wiśniewski Zamek Kurzętnik | Szymon Wąs GSWW Najemnik Gliwice |
3 - 0 | |
Walka 72, Finał light-contact / Senior [m] / -84kg | |
Łukasz Wichowski X Fight Piaseczno | Jakub Kalinowski Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej |
- TKO2 | |
Walka 73, Finał light-contact / Senior [k] / +70kg | |
Dominika Cuper-przybylska Klub Sportowy MAXIMUS Gdynia Wejherowo | Adrianna Skowrytko DAN Świdnik |
TKO2 - | |
Walka 74, Finał light-contact / Senior [k] / -70kg | |
Patrycja Juźwicka Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź | Karolina Juja KKS Sporty Walki Poznań |
DQ - | |
Walka 75, Finał light-contact / Senior [k] / -65kg | |
Katarzyna Kwiecień Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion | Wiktoria Banaszek Mazowieckie Centrum Tang Soo Do Kobyłka |
- DQ | |
Walka 76, Finał light-contact / Senior [k] / -50kg | |
Karolina Mośko KKS Sporty Walki Poznań | Anna Knobel KS Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 - 0 | |
Walka 77, Finał light-contact / Senior [k] / -55kg | |
Marta Pyra UKS Dragon Gorzów Wielkopolski | Agnieszka Borkowska-żak Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe |
- DQ | |
Walka 78, Finał light-contact / Senior [k] / -60kg | |
Justyna Mitas KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ | Karolina Młynik Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe |
TKO2 - |