ROZPOCZĘCIE WALK - SOBOTA GODZINA 8,00 | |
Walka 1, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Jakub Wełnowski SMOK Toruń | Mateusz Buda DAN Świdnik |
3 - 0 | |
Walka 2, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Krystian Byczkowski Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno | Hubert Kapusta Gwardia Zielona Góra |
3 - 0 | |
Walka 3, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Eryk Malec MKS Kalina Lublin | Dominik Kwolek SKF Boksing Zielona Góra |
0 - 3 | |
Walka 4, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Krystian Biś KSW POLICE | Miłosz Tessmer MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie |
1 - 2 | |
Walka 5, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Paweł Tekliński Klub Sportowy Semiramida Pułtusk | Maksymilian Kamiński KKS Sporty Walki Poznań |
1 - 2 | |
Walka 6, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Hubert Sikora Center Team Odolanów | Tomasz Dobosiewicz UKS Dragon Gorzów Wielkopolski |
2 - 1 | |
Walka 7, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Norbert Kusz KS Ziętek Team Kalisz | Maciej Mościcki KSW Łuków |
2 - 1 | |
Walka 7, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Alan Cabanek KKT Bałtyk Koszalin | Miłosz Grabowski KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ |
0 - 3 | |
Walka 8, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -69kg | |
Kamil Szczygielski KSW Łuków | Karol Plata Stowarzyszenie Sport to Zdrowie Pinczyn |
0 - 3 | |
Walka 9, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -69kg | |
Maciej Patocki KS Beniaminek 03 Starogard Gdański | Dominik Ponikiewski Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo |
3 - 0 | |
Walka 11, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -69kg | |
Jakub Sypka Krakowska Szkoła Sportowa SMOK | Mikołaj Maciaszek Beskid Dragon Bielsko-Biała |
0 - 3 | |
Walka 12, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -69kg | |
Michał Rejdych Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów | Grzegorz Szynkowski KS Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 - 0 | |
Walka 13, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -69kg | |
Artur Remion Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN | Mateusz Moczulski KS Ziętek Team Kalisz |
- TKO2 | |
Walka 14, 1/16 light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Dominik Olędzki X Fight Piaseczno | Patryk Kacprowicz Alien Kick Łódź |
3 - 0 | |
Walka 15, 1/16 light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Dawid Lisiecki Elbląski Klub Karate | Jakub Wełnowski SMOK Toruń |
RSC2 - | |
Walka 16, 1/16 light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Bartek Łakomy KKS Sporty Walki Poznań | Krystian Byczkowski Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno |
0 - 3 | |
Walka 17, 1/16 light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Karol Nowosielski Klub Sportowy Semiramida Pułtusk | Dominik Kwolek SKF Boksing Zielona Góra |
0 - 3 | |
Walka 18, 1/16 light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Rafał Wójcik X Fight Piaseczno | Dawid Kleinert Sparta Czajków |
3 - 0 | |
Walka 19, 1/16 light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Grzegorz Błotnicki A&W Team Obrowo | Miłosz Tessmer MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie |
2 - 1 | |
Walka 20, 1/16 light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Wiktor Wilkanowski Zamek Kurzętnik | Maksymilian Kamiński KKS Sporty Walki Poznań |
3 - 0 | |
Walka 21, 1/16 light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Dawid Gąsiorek Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra | Hubert Sikora Center Team Odolanów |
3 - 0 | |
Walka 22, 1/16 light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Marcin Wągrowski Sparta Czajków | Krzysztof Piwowarski MKS Kalina Lublin |
3 - 0 | |
Walka 23, 1/16 light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Dawid Barczak Center Team Odolanów | Dominik Maćkiewicz Klub Sportów Walki Włocławek |
3 - 0 | |
Walka 24, 1/16 light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Adrian Muchewicz A&W Team Obrowo | Łukasz Pydynkowski Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo |
- DQ | |
Walka 25, 1/16 light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Jakub Szarnecki Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN | Miłosz Grabowski KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ |
0 - 3 | |
Walka 26, 1/16 light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Kacper Kołodziejczyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Krzesimir Kasza Stowarzyszenie Gladius Ostróda |
- DQ | |
Walka 27, 1/16 light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Jan Woźniak KSW Łuków | Bartosz Grat KSW Szczecinek |
RSC2 - | |
Walka 28, 1/16 light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Krzysztof De-ramer SKF Boksing Zielona Góra | Rafał Dobies LKS Puncher Płock |
0 - 3 | |
Walka 29, 1/16 light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Adam Dąbrowski SMOK Toruń | Norbert Kusz KS Ziętek Team Kalisz |
3 - 0 | |
Walka 30, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -69kg | |
Oskar Zawiślak Alien Kick Łódź | Karol Plata Stowarzyszenie Sport to Zdrowie Pinczyn |
- TKO2 | |
Walka 31, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -69kg | |
Sebastian Szlichten Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź | Maciej Patocki KS Beniaminek 03 Starogard Gdański |
WO - | |
Walka 32, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -69kg | |
Oskar Rogowski Zamek Kurzętnik | Mikołaj Maciaszek Beskid Dragon Bielsko-Biała |
3 - 0 | |
Walka 33, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -69kg | |
Michał Rejdych Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów | Artur Remion Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN |
3 - 0 | |
Walka 34, Przedwalka light-contact / Junior [k] / -60kg | |
Julia Dzierżanowska Alien Kick Łódź | Karina Onea KKS Sporty Walki Poznań |
- TKO2 | |
Walka 35, Przedwalka light-contact / Junior [k] / -60kg | |
Zuzanna Nowakowska KS Ziętek Team Kalisz | Anna Justyńska Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno |
AB1 - | |
Walka 36, Przedwalka light-contact / Junior [k] / -60kg | |
Gabriela Chomicz Alien Kick Łódź | Dominika Gapińska A&W Team Obrowo |
WO - | |
Walka 37, Przedwalka light-contact / Junior [k] / -60kg | |
Weronika Bartczak KS Ziętek Team Kalisz | Monika Olszewska KSW Łuków |
- TKO1 | |
Walka 38, Przedwalka light-contact / Junior [k] / +70kg | |
Julia Majer KS Ziętek Team Kalisz | Maja Gontarz Ożarowska Szkoła Kickboxingu |
AB1 - | |
Walka 39, Przedwalka light-contact / Junior [k] / +70kg | |
Dominika Jakubowska Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra | Emilia Czerwonka KKT Bałtyk Koszalin |
- TKO2 | |
Walka 40, Przedwalka light-contact / Junior [k] / -65kg | |
Dominika Jagiełłowicz MKS Mechanik Włodawa | Cecylia Somska LKSW Pomorze Świnoujście |
- WO | |
Walka 41, Przedwalka light-contact / Junior [k] / -70kg | |
Karolina Szpakowska Alien Kick Łódź | Emilia Szalak DAN Świdnik |
TKO3 - | |
Walka 42, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -57kg | |
Maciej Kasprzyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Jakub Piotrowicz Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno |
3 - 0 | |
Walka 43, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -57kg | |
Damian Gawłowski KS Ziętek Team Kalisz | Jakub Grzywacz Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
TKO2 - | |
Walka 44, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Dominik Olędzki X Fight Piaseczno | Jakub Wełnowski SMOK Toruń |
0 - 3 | |
Walka 45, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Krystian Byczkowski Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno | Dominik Kwolek SKF Boksing Zielona Góra |
2 - 1 | |
Walka 46, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Rafał Wójcik X Fight Piaseczno | Grzegorz Błotnicki A&W Team Obrowo |
0 - 3 | |
Walka 47, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Wiktor Wilkanowski Zamek Kurzętnik | Dawid Gąsiorek Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra |
3 - 0 | |
Walka 48, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Marcin Wągrowski Sparta Czajków | Dawid Barczak Center Team Odolanów |
3 - 0 | |
Walka 49, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Adrian Muchewicz A&W Team Obrowo | Miłosz Grabowski KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ |
1 - 2 | |
Walka 50, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Kacper Kołodziejczyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Bartosz Grat KSW Szczecinek |
AB1 - | |
Walka 51, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Rafał Dobies LKS Puncher Płock | Adam Dąbrowski SMOK Toruń |
0 - 3 | |
Walka 52, Ćwierćfinał light-contact / Junior [k] / -60kg | |
Karolina Krok Gladiator Binczarowa | Julia Dzierżanowska Alien Kick Łódź |
- TKO2 | |
Walka 53, Ćwierćfinał light-contact / Junior [k] / -60kg | |
Katarzyna Sygocka X Fight Piaseczno | Anna Justyńska Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno |
3 - 0 | |
Walka 54, Ćwierćfinał light-contact / Junior [k] / -60kg | |
Julia Zając KS Beniaminek 03 Starogard Gdański | Dominika Gapińska A&W Team Obrowo |
- TKO2 | |
Walka 55, Ćwierćfinał light-contact / Junior [k] / -60kg | |
Julia Blatkiewicz UKS Dragon Gorzów Wielkopolski | Weronika Bartczak KS Ziętek Team Kalisz |
1 - 2 | |
Walka 56, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -84kg | |
Michał Niemiero Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra | Oskar Ferens UKS Dragon Gorzów Wielkopolski |
3 - 0 | |
Walka 57, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -84kg | |
Nikodem Sura LKSW Pomorze Świnoujście | Mariusz Gołębiowski Klub Sportów Walki Włocławek |
3 - 0 | |
Walka 58, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -84kg | |
Jakub Dudek Gwardia Zielona Góra | Aleksander Chymkowski Klub Sportowy Semiramida Pułtusk |
0 - 3 | |
Walka 59, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -84kg | |
Bartłomiej Strzałkowski X Fight Piaseczno | Łukasz Ślosarczyk KS Polonia 1912 Leszno Leszno |
- WO | |
Walka 60, Ćwierćfinał light-contact / Junior [k] / -50kg | |
Gabriela Bartczak KS Ziętek Team Kalisz | Paulina Juźwicka Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź |
3 - 0 | |
Walka 61, Ćwierćfinał light-contact / Junior [k] / -50kg | |
Katarzyna Jankowska Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN | Marta Skuza Beskid Dragon Bielsko-Biała |
3 - 0 | |
Walka 62, Ćwierćfinał light-contact / Junior [k] / -50kg | |
Aleksandra Grzywacz Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Aleksandra Kucharz Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
3 - 0 | |
Walka 63, Ćwierćfinał light-contact / Junior [k] / -50kg | |
Wiktoria Kabzińska KS Ziętek Team Kalisz | Nikola Kaleta Beskid Dragon Bielsko-Biała |
0 - 3 | |
Walka 64, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / +94kg | |
Beniamin Jamroziak KS Ziętek Team Kalisz | Marcin Dolecki Stowarzyszenie Gladius Ostróda |
AB1 - | |
Walka 65, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / +94kg | |
Piotr Błaszczyk KS Polonia 1912 Leszno Leszno | Kacper Popławski A&W Team Obrowo |
AB1 - | |
Walka 66, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / +94kg | |
Mateusz Biernat KS Ziętek Team Kalisz | Daniel Marciszkiewicz DAN Świdnik |
WO - | |
Walka 67, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / +94kg | |
Patryk Trzciński KS Ziętek Team Kalisz | Kacper Dąbrowski SMOK Toruń |
AB1 - | |
Walka 68, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -89kg | |
Patryk Nicke KS Polonia 1912 Leszno Leszno | Adam Piegoński Sparta Czajków |
AB1 - | |
Walka 69, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -89kg | |
Rafał Zdebik Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów | Christian Kurzaj KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ |
0 - 3 | |
Walka 70, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -89kg | |
Michał Rzadkowski KS Polonia 1912 Leszno Leszno | Paweł Klimowski KKS Sporty Walki Poznań |
AB1 - | |
Walka 71, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -89kg | |
Hubert Niemczyk Klub Sportowy MAXIMUS Gdynia Wejherowo | Wiktor Jankowski KS Polonia 1912 Leszno Leszno |
- AB1 | |
Walka 72, Ćwierćfinał light-contact / Junior [k] / +70kg | |
Weronika Stochniałek KS Ziętek Team Kalisz | Kinga Komorowska KSW Łuków |
0 - 3 | |
Walka 73, Ćwierćfinał light-contact / Junior [k] / +70kg | |
Weronika Walczak KS Ziętek Team Kalisz | Maja Gontarz Ożarowska Szkoła Kickboxingu |
AB2 - | |
Walka 74, Ćwierćfinał light-contact / Junior [k] / +70kg | |
Justyna Ciborska GSWW Najemnik Gliwice | Julia Sobocka KS Ziętek Team Kalisz |
- WO | |
Walka 75, Ćwierćfinał light-contact / Junior [k] / +70kg | |
Karolina Harędarz KS Ziętek Team Kalisz | Dominika Jakubowska Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra |
WO - | |
Walka 76, Ćwierćfinał light-contact / Junior [k] / -70kg | |
Paulina Stenka GOSRiT Luzino | Ewa Englert KKT Bałtyk Koszalin |
- WO | |
Walka 77, Ćwierćfinał light-contact / Junior [k] / -70kg | |
Laura Zgolińska KKS Sporty Walki Poznań | Roksana Sobczyk Alien Kick Łódź |
3 - 0 | |
Walka 78, Ćwierćfinał light-contact / Junior [k] / -70kg | |
Kaja Piwowar Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów | Natalia Krupa MKS Kalina Lublin |
- WO | |
Walka 79, Ćwierćfinał light-contact / Junior [k] / -70kg | |
Marta Ławniczak KKS Sporty Walki Poznań | Emilia Szalak DAN Świdnik |
0 - 3 | |
Walka 80, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -57kg | |
Patryk Możdżyński KKS Sporty Walki Poznań | Jonasz Wiśniewski KS Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 - 0 | |
Walka 81, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -57kg | |
Albert Mederski MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie | Maciej Kasprzyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
3 - 0 | |
Walka 82, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -57kg | |
Dawid Szadkowski LZS POPRAWA Siedlików | Mariusz Nowak KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
2 - 1 | |
Walka 83, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -57kg | |
Przemysław Kalisz SKF Boksing Zielona Góra | Jakub Grzywacz Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
- DQ | |
Walka 84, Przedwalka light-contact / Junior [k] / -55kg | |
Aleksandra Krępecka MKS Kalina Lublin | Julia Armatyńska KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
WO - | |
Walka 85, Przedwalka light-contact / Junior [k] / -55kg | |
Hanna Przeniczna LZS POPRAWA Siedlików | Gabriela Palusińska ASW Fighter Mogilany |
- WO | |
Walka 86, Przedwalka light-contact / Junior [k] / -55kg | |
Nicola Kaczmarek KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ | Aleksandra Trawczyńska KS Ziętek Team Kalisz |
3 - 0 | |
Walka 87, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -79kg | |
Hubert Remin SKT Tiger Dzierżoniów | Aleksander Szlęk Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion |
TKO2 - | |
Walka 88, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -79kg | |
Krystian Rzepka Zamek Kurzętnik | Aleksander Drzewiecki Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra |
- TKO1 | |
Walka 89, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -79kg | |
Filip Łapka Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport | Artur Maury KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ |
- TKO3 | |
Walka 90, Półfinał light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Jakub Wełnowski SMOK Toruń | Krystian Byczkowski Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno |
3 - 0 | |
Walka 91, Półfinał light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Grzegorz Błotnicki A&W Team Obrowo | Wiktor Wilkanowski Zamek Kurzętnik |
3 - 0 | |
Walka 92, Półfinał light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Marcin Wągrowski Sparta Czajków | Miłosz Grabowski KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ |
3 - 0 | |
Walka 93, Półfinał light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Bartosz Grat KSW Szczecinek | Adam Dąbrowski SMOK Toruń |
3 - 0 | |
Walka 94, Półfinał light-contact / Junior [m] / -69kg | |
Oskar Zawiślak Alien Kick Łódź | Maciej Patocki KS Beniaminek 03 Starogard Gdański |
- TKO3 | |
Walka 95, Półfinał light-contact / Junior [m] / -69kg | |
Oskar Rogowski Zamek Kurzętnik | Michał Rejdych Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów |
3 - 0 | |
Walka 96, Półfinał light-contact / Junior [k] / -60kg | |
Karolina Krok Gladiator Binczarowa | Katarzyna Sygocka X Fight Piaseczno |
- TKO3 | |
Walka 97, Półfinał light-contact / Junior [k] / -60kg | |
Julia Zając KS Beniaminek 03 Starogard Gdański | Weronika Bartczak KS Ziętek Team Kalisz |
- TKO1 | |
Walka 98, Półfinał light-contact / Junior [k] / +70kg | |
Kinga Komorowska KSW Łuków | Maja Gontarz Ożarowska Szkoła Kickboxingu |
3 - 0 | |
Walka 99, Półfinał light-contact / Junior [k] / +70kg | |
Justyna Ciborska GSWW Najemnik Gliwice | Dominika Jakubowska Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra |
- AB1 | |
Walka 100, Półfinał light-contact / Junior [k] / -70kg | |
Paulina Stenka GOSRiT Luzino | Laura Zgolińska KKS Sporty Walki Poznań |
1 - 2 | |
Walka 101, Półfinał light-contact / Junior [k] / -70kg | |
Kaja Piwowar Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów | Emilia Szalak DAN Świdnik |
0 - 3 | |
Walka 102, Półfinał light-contact / Junior [m] / -57kg | |
Patryk Możdżyński KKS Sporty Walki Poznań | Albert Mederski MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie |
3 - 0 | |
Walka 103, Półfinał light-contact / Junior [m] / -57kg | |
Dawid Szadkowski LZS POPRAWA Siedlików | Przemysław Kalisz SKF Boksing Zielona Góra |
TKO2 - | |
Walka 104, Półfinał light-contact / Junior [m] / -89kg | |
Adam Piegoński Sparta Czajków | Christian Kurzaj KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ |
TKO3 - | |
Walka 105, Półfinał light-contact / Junior [m] / -89kg | |
Paweł Klimowski KKS Sporty Walki Poznań | Hubert Niemczyk Klub Sportowy MAXIMUS Gdynia Wejherowo |
0 - 3 | |
Walka 106, Półfinał light-contact / Junior [m] / +94kg | |
Marcin Dolecki Stowarzyszenie Gladius Ostróda | Kacper Popławski A&W Team Obrowo |
3 - 0 | |
Walka 107, Półfinał light-contact / Junior [m] / +94kg | |
Daniel Marciszkiewicz DAN Świdnik | Kacper Dąbrowski SMOK Toruń |
RSC1 - | |
Walka 108, Półfinał light-contact / Junior [k] / -50kg | |
Gabriela Bartczak KS Ziętek Team Kalisz | Katarzyna Jankowska Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN |
- TKO1 | |
Walka 109, Półfinał light-contact / Junior [k] / -50kg | |
Aleksandra Grzywacz Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Nikola Kaleta Beskid Dragon Bielsko-Biała |
0 - 3 | |
Walka 110, Półfinał light-contact / Junior [k] / -55kg | |
Agata Kacprzak X Fight Piaseczno | Julia Armatyńska KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
- TKO3 | |
Walka 111, Półfinał light-contact / Junior [k] / -55kg | |
Hanna Przeniczna LZS POPRAWA Siedlików | Nicola Kaczmarek KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ |
AB1 - | |
Walka 112, Półfinał light-contact / Junior [m] / -79kg | |
Klaudiusz Świstulski X Fight Piaseczno | Aleksander Szlęk Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion |
- TKO2 | |
Walka 113, Półfinał light-contact / Junior [m] / -79kg | |
Krystian Rzepka Zamek Kurzętnik | Filip Łapka Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport |
- TKO1 | |
Walka 114, Półfinał light-contact / Junior [m] / -84kg | |
Michał Niemiero Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra | Nikodem Sura LKSW Pomorze Świnoujście |
- WO | |
Walka 115, Półfinał light-contact / Junior [m] / -84kg | |
Aleksander Chymkowski Klub Sportowy Semiramida Pułtusk | Bartłomiej Strzałkowski X Fight Piaseczno |
WO - | |
Walka 116, Półfinał light-contact / Junior [m] / -94kg | |
Filip Chmera KKT Bałtyk Koszalin | Patryk Karolewski Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław |
- TKO2 | |
Walka 117, Półfinał light-contact / Junior [m] / -94kg | |
Jakub Żuchewicz Centrum Sportów Walki Płock | Tomasz Jabłkowski KS Polonia 1912 Leszno Leszno |
- WO | |
Walka 118, Półfinał light-contact / Junior [k] / -65kg | |
Weronika Szymczak LZS POPRAWA Siedlików | Kamila Dusza Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport |
0 - 3 | |
Walka 119, Półfinał light-contact / Junior [k] / -65kg | |
Zuzanna Kalbarczyk GOSRiT Luzino | Dominika Jagiełłowicz MKS Mechanik Włodawa |
3 - 0 | |
Walka 120, Finał light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Jakub Wełnowski SMOK Toruń | Grzegorz Błotnicki A&W Team Obrowo |
0 - 3 | |
Walka 121, Finał light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Marcin Wągrowski Sparta Czajków | Bartosz Grat KSW Szczecinek |
- WO | |
Walka 122, Finał light-contact / Junior [m] / -69kg | |
Oskar Zawiślak Alien Kick Łódź | Oskar Rogowski Zamek Kurzętnik |
- TKO2 | |
Walka 123, Finał light-contact / Junior [k] / -60kg | |
Karolina Krok Gladiator Binczarowa | Julia Zając KS Beniaminek 03 Starogard Gdański |
- TKO2 | |
Walka 124, Finał light-contact / Junior [k] / +70kg | |
Kinga Komorowska KSW Łuków | Justyna Ciborska GSWW Najemnik Gliwice |
0 - 3 | |
Walka 125, Finał light-contact / Junior [k] / -70kg | |
Laura Zgolińska KKS Sporty Walki Poznań | Emilia Szalak DAN Świdnik |
3 - 0 | |
Walka 126, Finał light-contact / Junior [m] / -57kg | |
Patryk Możdżyński KKS Sporty Walki Poznań | Przemysław Kalisz SKF Boksing Zielona Góra |
2 - 1 | |
Walka 127, Finał light-contact / Junior [m] / -89kg | |
Christian Kurzaj KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ | Hubert Niemczyk Klub Sportowy MAXIMUS Gdynia Wejherowo |
- KO3 | |
Walka 128, Finał light-contact / Junior [m] / +94kg | |
Marcin Dolecki Stowarzyszenie Gladius Ostróda | Kacper Dąbrowski SMOK Toruń |
WO - | |
Walka 129, Finał light-contact / Junior [k] / -50kg | |
Gabriela Bartczak KS Ziętek Team Kalisz | Nikola Kaleta Beskid Dragon Bielsko-Biała |
- RSC2 | |
Walka 130, Finał light-contact / Junior [k] / -55kg | |
Agata Kacprzak X Fight Piaseczno | Nicola Kaczmarek KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ |
0 - 3 | |
Walka 131, Finał light-contact / Junior [m] / -79kg | |
Klaudiusz Świstulski X Fight Piaseczno | Krystian Rzepka Zamek Kurzętnik |
DQ - | |
Walka 132, Finał light-contact / Junior [m] / -84kg | |
Michał Niemiero Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra | Bartłomiej Strzałkowski X Fight Piaseczno |
- RSC1 | |
Walka 133, Finał light-contact / Junior [m] / -94kg | |
Filip Chmera KKT Bałtyk Koszalin | Jakub Żuchewicz Centrum Sportów Walki Płock |
- TKO1 | |
Walka 134, Finał light-contact / Junior [k] / -65kg | |
Kamila Dusza Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport | Zuzanna Kalbarczyk GOSRiT Luzino |
0 - 3 |