Walka 2, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -79kg | |
Krzysztof Frydel Fight Club BORUTA Maków Podhalański | Marek Kopczyk Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki |
3 - 0 | |
Walka 3, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Remigiusz Rejman Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki | Przemysław Jelonek Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno |
3 - 0 | |
Walka 4, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Mateusz Kozioł Jasielski Klub Sportów Walki Jasło | Jakub Warcholiński Beskid Dragon Bielsko-Biała |
0 - 3 | |
Walka 5, Półfinał kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Diana Kołodziejczyk Gorlicki Klub Sportów Walki | Wioleta Grodzka UKS Diament Pstrągowa |
0 - 3 | |
Walka 6, Półfinał kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Natalia Matusz Oświęcimski Klub Karate | Aleksandra Zastępa Gorlicki Klub Sportów Walki |
3 - 0 | |
Walka 7, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -84kg | |
Dominik Więzik Beskid Dragon Bielsko-Biała | Dominik Pelc Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki |
- DQ2 | |
Walka 8, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Marcin Żurawski UKS Diament Pstrągowa | Piotr Stolecki Shogun Mysłowice |
0 - 3 | |
Walka 9, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Cyprian Brzeźniak Oświęcimski Klub Karate | Dawid Chowaniec Instytut Rozwoju Sportu Kraków |
3 - 0 | |
Walka 10, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -63kg | |
Przemysław Brzózka Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów | Maciej Ankiewicz Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki |
3 - 0 | |
Walka 11, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Piotr Kłyś ASW Fighter Mogilany | Krzysztof Lelito UKS FENIX Krzyżówka |
0 - 3 | |
Walka 12, Półfinał kick-light / Senior [m] / -79kg | |
Marcin Żurawski UKS Diament Pstrągowa | Sebastian Grabski Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów |
0 - 3 | |
Walka 13, Półfinał kick-light / Senior [m] / -79kg | |
Dawid Pawlus Oświęcimski Klub Karate | Krzysztof Frydel Fight Club BORUTA Maków Podhalański |
- DQ2 | |
Walka 14, Półfinał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Szymon Leszczyński Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków | Remigiusz Rejman Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki |
3 - 0 | |
Walka 15, Półfinał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Konrad Mirocha Fight Club BORUTA Maków Podhalański | Jakub Warcholiński Beskid Dragon Bielsko-Biała |
0 - 3 | |
Walka 16, Finał kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg | |
Oliwia Czader Beskid Dragon Bielsko-Biała | Justyna Motyka UKS FENIX Krzyżówka |
3 - 0 | |
Walka 17, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg | |
Marcel Brzeźniak Oświęcimski Klub Karate | Dawid Tajak Gorlicki Klub Sportów Walki |
3 - 0 | |
Walka 18, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Robert Drozdek Beskid Dragon Bielsko-Biała | Julian Graboś Beskid Dragon Bielsko-Biała |
0 - 3 | |
Walka 19, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Dorian Pawlus Oświęcimski Klub Karate | Jakub Bilski UKS Relaks Skarżysko Kamienna |
0 - 3 | |
Walka 20, Finał kick-light / Junior [m] / -79kg | |
Jędrzej Skok Jasielski Klub Sportów Walki Jasło | Szymon Dyl Gorlicki Klub Sportów Walki |
2 - 1 | |
Walka 21, Finał kick-light / Senior [m] / -89kg | |
Jakub Szupernak Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki | Michał Marczak UKS Diament Pstrągowa |
0 - 3 | |
Walka 22, Finał kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Wioleta Grodzka UKS Diament Pstrągowa | Natalia Matusz Oświęcimski Klub Karate |
3 - 0 | |
Walka 23, Finał kick-light / Senior [m] / -84kg | |
Arkadiusz Jurkowski Fight Club BORUTA Maków Podhalański | Dominik Więzik Beskid Dragon Bielsko-Biała |
0 - 3 | |
Walka 24, Finał kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Sebastian Grabski Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów | Piotr Stolecki Shogun Mysłowice |
2 - 1 | |
Walka 25, Finał kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Michał Rejdych Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów | Cyprian Brzeźniak Oświęcimski Klub Karate |
0 - 3 | |
Walka 26, Finał kick-light / Senior [m] / -63kg | |
Maciej Mucha Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów | Przemysław Brzózka Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów |
3 - 0 | |
Walka 27, Finał kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Szymon Leszczyński Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków | Krzysztof Lelito UKS FENIX Krzyżówka |
2 - 1 | |
Walka 28, Finał kick-light / Senior [m] / -79kg | |
Sebastian Grabski Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów | Dawid Pawlus Oświęcimski Klub Karate |
- WO | |
Walka 29, Finał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Szymon Leszczyński Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków | Jakub Warcholiński Beskid Dragon Bielsko-Biała |
1 - 2 | |
Walka 30, Finał kick-light / Senior [m] / -94kg | |
Dominik Marek Beskid Dragon Bielsko-Biała | Konrad Kozina Fight Club BORUTA Maków Podhalański |
3 - 0 | |
Walka 31, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Patryk Kołodziej Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki | Patryk Bodzek Beskid Dragon Bielsko-Biała |
0 - 3 |