Start zawodów o godzinie 8:00 Walki eliminacyjne rozgrywane będą 2x2min, walki finałowe 3x2min | |
Walka 1, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Piotr Krasuski UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Kacper Kołodziejczyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
0 - 3 | |
Z uwagi na dużą liczbę zawodników prosimy o dyscyplinę czasową. Informacje w systemie są poglądowe, obowiązują informacje podawane na sali. | |
Walka 2, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Oskar Rogowski Zamek Kurzętnik | Oskar Zawiślak Alien Kick Łódź |
0 - 3 | |
Walka 3, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Maciej Kasprzyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Adrian Korodziejewski Ożarowska Szkoła Kickboxingu |
0 - 3 | |
Walka 4, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Cezary Nowacki UKS Sanda Płock | Albert Mederski MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie |
0 - 3 | |
Walka 4.2, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Mariusz Nowak KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Bartosz Banasiak Klub Sportów Walki Włocławek |
3 - 0 | |
Walka 5, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -69kg | |
Natan Krępczyński Klub Sportów Walki Włocławek | Grzegorz Szynkowski KS Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 2 | |
Walka 6, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -69kg | |
Mateusz Rożek Klub Sportów Walki Włocławek | Mariusz Nowak KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
DQ2 - | |
Walka 7, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -69kg | |
Oskar Rogowski Zamek Kurzętnik | Kamil Szczygielski KSW Łuków |
3 - 0 | |
Walka 8, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -79kg | |
Michał Dziechciarz KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Klaudiusz Świstulski X Fight Piaseczno |
0 - 3 | |
Walka 9, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -79kg | |
Piotr Krasuski UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Krystian Rzepka Zamek Kurzętnik |
0 - 3 | |
Walka 10, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -79kg | |
Vladysław Komar Ożarowska Szkoła Kickboxingu | Rafał Dobies LKS Puncher Płock |
3 - 0 | |
Walka 11, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Bartosz Głodny Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno | Oskar Zawiślak Alien Kick Łódź |
0 - 3 | |
Walka 12, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Jakub Sypka Krakowska Szkoła Sportowa SMOK | Kacper Kołodziejczyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
0 - 3 | |
Walka 13, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Karol Szewczyk UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Emil Dłużniewski LKS Puncher Płock |
0 - 3 | |
Walka 14, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Rafał Dobies LKS Puncher Płock | Konrad Brzozowski Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno |
3 - 0 | |
Walka 15, Półfinał light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Jonasz Wiśniewski KS Beniaminek 03 Starogard Gdański | Adrian Korodziejewski Ożarowska Szkoła Kickboxingu |
3 - 0 | |
Walka 15.1, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -57kg | |
Albert Mederski MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie | Jakub Gil UKS Sanda Płock |
3 - 0 | |
Walka 16, Półfinał light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Albert Mederski MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie | Mariusz Nowak KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
3 - 0 | |
Walka 17, Półfinał light-contact / Junior [m] / -69kg | |
Karol Szewczyk UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Grzegorz Szynkowski KS Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 3 | |
Walka 18, Półfinał light-contact / Junior [m] / -69kg | |
Mariusz Nowak KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Oskar Rogowski Zamek Kurzętnik |
WO - | |
Walka 19, Półfinał light-contact / Junior [m] / -79kg | |
Emil Dłużniewski LKS Puncher Płock | Klaudiusz Świstulski X Fight Piaseczno |
RSC1 - | |
Walka 20, Półfinał light-contact / Junior [m] / -79kg | |
Krystian Rzepka Zamek Kurzętnik | Vladysław Komar Ożarowska Szkoła Kickboxingu |
3 - 0 | |
Walka 21, Półfinał light-contact / Junior [m] / -57kg | |
Paweł Grzymała UKS Sanda Płock | Jakub Piotrowicz Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno |
3 - 0 | |
Walka 22, Półfinał light-contact / Junior [m] / -57kg | |
Maciej Kasprzyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Albert Mederski MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie |
0 - 3 | |
Walka 23, Półfinał light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Rafał Dobies LKS Puncher Płock | Kacper Kołodziejczyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
0 - 3 | |
Walka 24, Półfinał light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Emil Dłużniewski LKS Puncher Płock | Oskar Zawiślak Alien Kick Łódź |
WO - | |
Walka 25, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -84kg | |
Michał Dziechciarz KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Krystian Rzepka Zamek Kurzętnik |
0 - 3 | |
Walka 26, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -89kg | |
Paweł Kendziorski Zamek Kurzętnik | Aleksander Chymkowski Klub Sportowy Semiramida Pułtusk |
- AB2 | |
Walka 27, Półfinał light-contact / Junior [k] / -60kg | |
Lucyna Wichowska UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Natalia Zakrzewska MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie |
2 - 1 | |
Walka 28, Półfinał light-contact / Junior [k] / -60kg | |
Julia Armatyńska KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Julia Zając KS Beniaminek 03 Starogard Gdański |
RSC2 - | |
Walka 29, Przedwalka light-contact / Junior [k] / -55kg | |
Klaudia Kozłowska UKS Sanda Płock | Julia Armatyńska KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
0 - 3 | |
Walka 30, Przedwalka light-contact / Junior [k] / -55kg | |
Dominika Tchorek UKS Sanda Płock | Lucyna Wichowska UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
DQ - | |
Przerwa obiadowa po walce 30 | |
Walka 31, Finał light-contact / Junior [k] / +70kg | |
Karolina Szpakowska Alien Kick Łódź | Maja Gontarz Ożarowska Szkoła Kickboxingu |
0 - 3 | |
Walka 32, Finał light-contact / Junior [k] / -65kg | |
Katarzyna Sygocka X Fight Piaseczno | Roksana Sobczyk Alien Kick Łódź |
3 - 0 | |
Walka 33, Finał light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Kacper Kołodziejczyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Oskar Zawiślak Alien Kick Łódź |
0 - 3 | |
Walka 34, Finał light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Jonasz Wiśniewski KS Beniaminek 03 Starogard Gdański | Albert Mederski MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie |
0 - 3 | |
Walka 35, Finał light-contact / Junior [m] / -69kg | |
Grzegorz Szynkowski KS Beniaminek 03 Starogard Gdański | Oskar Rogowski Zamek Kurzętnik |
3 - 0 | |
Walka 36, Półfinał light-contact / Junior [k] / -55kg | |
Wiktoria Sawicka Klub Sportowy Semiramida Pułtusk | Julia Armatyńska KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
0 - 3 | |
Walka 37, Półfinał light-contact / Junior [k] / -55kg | |
Marta Pawlikowska KSW Łuków | Lucyna Wichowska UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
0 - 3 | |
Walka 38, Finał light-contact / Junior [m] / -84kg | |
Paweł Kendziorski Zamek Kurzętnik | Krystian Rzepka Zamek Kurzętnik |
- WO | |
Walka 39, Finał light-contact / Junior [m] / -89kg | |
Jakub Żuchewicz Centrum Sportów Walki Płock | Paweł Kendziorski Zamek Kurzętnik |
RSC2 - | |
Walka 40, Finał light-contact / Junior [k] / -60kg | |
Lucyna Wichowska UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Julia Zając KS Beniaminek 03 Starogard Gdański |
AB2 - | |
Walka 41, Półfinał light-contact / Senior [k] / -60kg | |
Emilia Szopa KO Team Otwock | Ewelina Nowosielska Klub Sportowy Semiramida Pułtusk |
0 - 3 | |
Walka 42, Półfinał light-contact / Senior [k] / -60kg | |
Monika Puzio Krakowska Szkoła Sportowa SMOK | Katarzyna Kowal Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin |
- WO | |
Walka 43, Półfinał light-contact / Senior [k] / -65kg | |
Agata Fijałkowska UKS Sanda Płock | Diana Urban X Fight Piaseczno |
3 - 0 | |
Walka 44, Półfinał light-contact / Senior [k] / -65kg | |
Joanna Różańska X Fight Piaseczno | Agata Piechowicz Klub Bokserski Legia Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 45, Przedwalka light-contact / Senior [k] / -50kg | |
Anna Knobel KS Beniaminek 03 Starogard Gdański | Anna Olczak KT Legia Warszawa |
3 - 0 | |
Walka 46, Finał light-contact / Junior [m] / -79kg | |
Klaudiusz Świstulski X Fight Piaseczno | Krystian Rzepka Zamek Kurzętnik |
AB3 - | |
Walka 47, Finał light-contact / Junior [m] / -57kg | |
Paweł Grzymała UKS Sanda Płock | Albert Mederski MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie |
0 - 3 | |
Walka 48, Finał light-contact / Junior [k] / -55kg | |
Julia Armatyńska KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Lucyna Wichowska UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
3 - 0 | |
Walka 49, Finał light-contact / Junior [k] / -70kg | |
Nikola Drzyzga Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion | Martyna Czerepińska KSW Łuków |
0 - 3 | |
Walka 50, Finał light-contact / Senior [k] / -60kg | |
Ewelina Nowosielska Klub Sportowy Semiramida Pułtusk | Monika Puzio Krakowska Szkoła Sportowa SMOK |
1 - 2 | |
Walka 51, Finał light-contact / Senior [k] / -65kg | |
Agata Fijałkowska UKS Sanda Płock | Agata Piechowicz Klub Bokserski Legia Warszawa |
2 - 1 | |
Walka 52, Finał light-contact / Senior [k] / -50kg | |
Arleta Oleksy Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów | Anna Knobel KS Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 3 |