Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY
Niedziela
Kick-light start  godz. 12.00
Gala finałowa K-1 Rules start godz. 16.30

"Baltic Cup 3" Seniorów i Juniorów w formułach K-1 i Kick Light_11-13.10.2019 - Sejny

Termin: 11.10.2019 - 13.10.2019
Lokalizacja: Sejny

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Przedwalka       K1 Rules / Junior starszy [m] / -67kg
Kristupas Sekliuckis
Tonusas-Litwa
ŚAMIJS DŻAMALDAJEVS
ŁOTWA
0 - 3
Walka 2, Przedwalka       K1 Rules / Junior starszy [m] / -67kg
Ervinas Moskalo
Sparta Gym-Litwa
Vilius Kaminskas
Fight Academy - Litwa
KO1 -
Walka 3, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / -71kg
ERVINS MALAHOVSKIS
ŁOTWA
Tauras Adomaitis
Tonusas-Litwa
2 - 1
Walka 4, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / -71kg
RIHARDS ZEIMANIS
ŁOTWA
Krystian Topczewski
Ragnarok Białystok
1 - 2
Walka 5, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -67kg
DAIRIS ADEJANOVS
ŁOTWA
Paweł Paszkowski
Human Białystok
3 - 0
Walka 6, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -67kg
Szymon Dembowski
Stowarzyszenie PANZER Suwałki
Wlad Toporkow
Rosja
3 - 0
Walka 7, Przedwalka       K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg
Justinas Petravicius
Team-Husan-Litwa
Aleksandr Abaikin
Rosja
AB1 -
Walka 8, Przedwalka       K1 Rules / Junior starszy [m] / -75kg
Tauras Ćiuplys
Gladiator Gym -Litwa
Miłosz Hruświcki
Stowarzyszenie PANZER Suwałki
3 - 0
Walka 9, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -81kg
Rafał Kamiński
KICKBOXING TEAM SEJNY
Ricard Kulis
Sparta Gym-Litwa
2 - 1
Walka 10, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -81kg
Adrian Rzatkowski
Stowarzyszenie PANZER Suwałki
Karolis Liukaitis
FFC-Kowno-Litwa
0 - 3
Walka 11, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / -86kg
Ricardas Urban
Fight Academy - Litwa
Rafał Wysocki
Stowarzyszenie PANZER Suwałki
TKO2 -
Walka 12, Przedwalka       K1 Rules / Junior starszy [k] / -60kg
Wiktoria Szerszeń
KO Team Otwock
Vanesa Stasytyte
Sparta Gym-Litwa
3 - 0
Walka 13, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / -91kg
Piotr Stenka
PCNP Rebelia Kartuzy
Mariusz radosław Lewoń
Stowarzyszenie PANZER Suwałki
AB2 -
Walka 14, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / +91kg
Robert Dochód
KICKBOXING TEAM SEJNY
Łukasz Gołębiowski
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
- KO1
Walka 16, Półfinał       K1 Rules / Junior starszy [m] / -67kg
Jonas Bisigirskis
FFC-Kowno-Litwa
ŚAMIJS DŻAMALDAJEVS
ŁOTWA
0 - 3
Walka 17, Półfinał       K1 Rules / Junior starszy [m] / -67kg
Arturas Stura
Sparta Gym-Litwa
Vilius Kaminskas
Fight Academy - Litwa
3 - 0
Walka 18, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -71kg
Mikołaj Nazaruk
KICKBOXING TEAM SEJNY
ERVINS MALAHOVSKIS
ŁOTWA
0 - 3
Walka 19, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -71kg
Tomas Mikalainis
Sparta Gym-Litwa
Krystian Topczewski
Ragnarok Białystok
KO3 -
Walka 20, Finał       K1 Rules / Junior starszy [k] / -60kg
Ania Burchanova
Sparta Gym-Litwa
Wiktoria Szerszeń
KO Team Otwock
0 - 3
Walka 20.1, Finał       K1 Rules / Junior starszy [m] / -63.5kg
Igoris Ivanovs
Fight Academy - Litwa
Hubert Śledź
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
3 - 0
Walka 21, Finał       K1 Rules / Junior starszy [m] / -67kg
ŚAMIJS DŻAMALDAJEVS
ŁOTWA
Arturas Stura
Sparta Gym-Litwa
0 - 3
Walka 22, Finał       K1 Rules / Senior [m] / -67kg
DAIRIS ADEJANOVS
ŁOTWA
Szymon Dembowski
Stowarzyszenie PANZER Suwałki
1 - 2
Walka 23.1, Finał       K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg
Lukas Grigaitis
Gladiator Gym -Litwa
Aleksandr Abaikin
Rosja
0 - 3
Walka 24.1, Finał       K1 Rules / Senior [m] / -71kg
ERVINS MALAHOVSKIS
ŁOTWA
Krystian Topczewski
Ragnarok Białystok
2 - 1
Walka 25.1, Finał       K1 Rules / Junior starszy [k] / -56kg
Leva Mitkute
Tonusas-Litwa
Ksenia Morozowa
Rosja
0 - 3
Walka 26.1, Finał       K1 Rules / Junior starszy [m] / -75kg
Lukas Banevicius
FFC-Kowno-Litwa
Tauras Ćiuplys
Gladiator Gym -Litwa
3 - 0
Walka 27.1, Finał       K1 Rules / Senior [m] / -86kg
Patryk Szyszko
Stowarzyszenie PANZER Suwałki
Rafał Wysocki
Stowarzyszenie PANZER Suwałki
3 - 0
Walka 28.1, Finał       K1 Rules / Senior [m] / -91kg
Piotr Janicki
Fight Club Radzymin
Mariusz radosław Lewoń
Stowarzyszenie PANZER Suwałki
0 - 3
Walka 29.1, Finał       K1 Rules / Senior [m] / -81kg
Rafał Kamiński
KICKBOXING TEAM SEJNY
Karolis Liukaitis
FFC-Kowno-Litwa
0 - 3
Walka 30.1, Finał       K1 Rules / Senior [m] / +91kg
Mateusz Gołębiowski
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
Robert Dochód
KICKBOXING TEAM SEJNY
WO -
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL