Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Otwarty Puchar Polski Kadetów Młodszych, Starszych i Juniorów w PF_18-19.10.2019 - Świdnik

Termin: 18.10.2019 - 19.10.2019
Lokalizacja: Świdnik

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Nina Śmigielska
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Daria Ściślicka
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
8 - 7
Walka 2, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Anna Dudek
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Aleksandra Bernisz
Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno
10 - 0
Walka 3, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Izabela Sobczak
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Hanna Kasprowicz
NINJA ACADEMY WARSZAWA
4 - 2
Walka 4, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Maria Skiba
DAN Świdnik
Paulina Mróz
Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno
11 - 5
Walka 5, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Izabella Dąbrowska
X Fight Piaseczno
Klaudia Siwczyńska
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
8 - 9
Walka 7, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Hubert Wiluk
X Fight Piaseczno
Nikodem Mamrot
WKS SFINKS Węgrów
12 - 2
Walka 8, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Daniel Szostakiewicz
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Marcel Dołęgowski
Klub Olimpijczyka Ziemi Łukowskiej Łuków
2 - 5
Walka 9, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Jakub Kasprowicz
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Gustaw Wielądek
X Fight Piaseczno
4 - 3
Walka 10, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Wojciech Bar
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Nikodem Zielonka
Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice
10 - 1
Walka 11, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Pola Stołowska
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Maria Skiba
DAN Świdnik
14 - 4
Walka 12, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Zuzanna Chochół
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Anna Dudek
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
2 - 9
Walka 13, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Hanna Kasprowicz
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Weronika Zawalska
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
0 - 10
Walka 14, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Bartosz Sadowski
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Krzysztof Szostakiewicz
MKS Mechanik Włodawa
11 - 1
Walka 15, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
Daria Niciporuk
X Fight Piaseczno
Dominika Niemiec
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
16 - 6
Walka 16, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Adrian Kuryłek
WKS SFINKS Węgrów
Nikodem Zielonka
Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice
6 - 5
Walka 17, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Igor Osiak
Klub Olimpijczyka Ziemi Łukowskiej Łuków
Bartosz Zegan
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
1 - 11
Walka 18, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Mateusz Skwierczyński
WKS SFINKS Węgrów
Filip Cieżak
Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno
9 - 7
Walka 19, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
Oliwia Winiarek
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Oliwia Niechaj
Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno
9 - 7
Walka 20, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
Alicja Wiszniowska
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
Julia Oszust
MKS Mechanik Włodawa
11 - 1
Walka 21, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
Olga Krawczyk
DAN Świdnik
Oliwia Winiarek
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
5 - 13
Walka 22, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
Daria Niciporuk
X Fight Piaseczno
Alicja Wiszniowska
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
6 - 10
Walka 23, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Amelia Parczewska
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Natalia Sobieska
Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno
19 - 17
Walka 24, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Sara Steć
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Pola Stołowska
NINJA ACADEMY WARSZAWA
4 - 10
Walka 25, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Izabella Dąbrowska
X Fight Piaseczno
Weronika Zawalska
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
12 - 14
Walka 25, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Aleksandra Urban
KSW Łuków
Anna Dudek
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
0 - 6
Walka 26, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Kajetan Tulikowski
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Olaf Klupś
WKS SFINKS Węgrów
8 - 0
Walka 27, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Kacper Głowienka
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Adam Bachman
X Fight Piaseczno
11 - 13
Walka 28, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Szymon Rosiński
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Kacper Szymczuk
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
6 - 10
Walka 29, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Bartosz Dobrowolski
X Fight Piaseczno
Bartosz Sadowski
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
15 - 12
Walka 32, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Hubert Wiluk
X Fight Piaseczno
Marcel Dołęgowski
Klub Olimpijczyka Ziemi Łukowskiej Łuków
12 - 1
Walka 33, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Jakub Kasprowicz
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Wojciech Bar
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
10 - 0
Walka 34, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Jakub Kasprowicz
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Adam Bachman
X Fight Piaseczno
10 - 0
Walka 35, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Bartosz Dobrowolski
X Fight Piaseczno
Antoni Bojarczyk
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
8 - 3
Walka 36, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Hubert Wiluk
X Fight Piaseczno
Kajetan Tulikowski
NINJA ACADEMY WARSZAWA
10 - 0
Walka 37, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Nikodem Dejko
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Wojciech Bar
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
7 - 5
Walka 37.1, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Olaf Klupś
WKS SFINKS Węgrów
Dominik Ryński
Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno
10 - 15
Walka 38, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Mikołaj Malicki
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
Nikodem Mamrot
WKS SFINKS Węgrów
12 - 6
Walka 39, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Wiktor Proksa
Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno
Adrian Kuryłek
WKS SFINKS Węgrów
7 - 15
Walka 40, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Gustaw Wielądek
X Fight Piaseczno
Bartosz Zegan
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
9 - 7
Walka 41, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Jakub Parczewski
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Mateusz Skwierczyński
WKS SFINKS Węgrów
14 - 4
Walka 42, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Amelia Parczewska
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Nina Śmigielska
NINJA ACADEMY WARSZAWA
3 - 13
Walka 43, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Hanna Czubacka
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Anna Dudek
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
7 - 10
Walka 44, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Martyna Grabowska
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
Izabela Sobczak
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
7 - 10
Walka 45, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Maria Skiba
DAN Świdnik
Klaudia Siwczyńska
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
4 - 12
Walka 46, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
Szymon Rosiński
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Michał Zdziarski
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
18 - 15
Walka 47, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -28kg
Weronika Urban
KSW Łuków
Kinga Matysiak
DAN Świdnik
3 - 5
Walka 48, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Amelia Parczewska
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Pola Stołowska
NINJA ACADEMY WARSZAWA
3 - 12
Walka 49, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Anna Dudek
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Weronika Zawalska
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
7 - 2
Walka 50, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
Pola Stołowska
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Zofia Brudzyńska
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
6 - 0
Walka 51, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
Oliwia Winiarek
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Daria Niciporuk
X Fight Piaseczno
5 - 10
Walka 52, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Kajetan Tulikowski
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Adam Bachman
X Fight Piaseczno
4 - 9
Walka 53, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Kacper Szymczuk
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Bartosz Dobrowolski
X Fight Piaseczno
11 - 5
Walka 54, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Nina Śmigielska
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Anna Dudek
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
3 - 2
Walka 55, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Izabela Sobczak
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Klaudia Siwczyńska
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
4 - 14
Walka 56, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Bartosz Sadowski
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Jakub Kasprowicz
NINJA ACADEMY WARSZAWA
1 - 11
Walka 57, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Cyprian Gacek
Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno
Bartosz Dobrowolski
X Fight Piaseczno
0 - 10
Walka 58, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Łukasz Romański
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Hubert Wiluk
X Fight Piaseczno
0 - 10
Walka 59, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Nikodem Dejko
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Dominik Ryński
Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno
- AB1
Walka 60, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Mikołaj Malicki
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
Adrian Kuryłek
WKS SFINKS Węgrów
11 - 1
Walka 61, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Gustaw Wielądek
X Fight Piaseczno
Jakub Parczewski
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
11 - 6
Walka 62, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
Kacper Głowienka
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Kacper Kuraś
DAN Świdnik
11 - 1
Walka 63, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
Kacper Szymczuk
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Szymon Rosiński
NINJA ACADEMY WARSZAWA
10 - 0
Walka 64, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
Maja Staniewicz
KSW Łuków
Nina Śmigielska
NINJA ACADEMY WARSZAWA
0 - 10
Walka 65, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Nina Śmigielska
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Klaudia Siwczyńska
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
7 - 9
Walka 66, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Pola Stołowska
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Anna Dudek
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
10 - 3
Walka 67, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
Pola Stołowska
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Daria Niciporuk
X Fight Piaseczno
17 - 4
Walka 68, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
Oliwia Winiarek
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Alicja Wiszniowska
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
4 - 11
Walka 69, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
Kacper Głowienka
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Kacper Szymczuk
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
14 - 9
Walka 70, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Adam Bachman
X Fight Piaseczno
Kacper Szymczuk
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
12 - 16
Walka 71, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Hubert Wiluk
X Fight Piaseczno
Jakub Kasprowicz
NINJA ACADEMY WARSZAWA
14 - 10
Walka 72, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Mikołaj Malicki
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
Gustaw Wielądek
X Fight Piaseczno
3 - 7
Walka 74, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Jakub Kasprowicz
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Bartosz Dobrowolski
X Fight Piaseczno
7 - 5
Walka 75, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Hubert Wiluk
X Fight Piaseczno
Nikodem Dejko
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
14 - 4
Walka 76, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Jakub Kasprowicz
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Hubert Wiluk
X Fight Piaseczno
5 - 10
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL