Walka 1, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Nina Śmigielska NINJA ACADEMY WARSZAWA | Daria Ściślicka KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
8 - 7 | |
Walka 2, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Anna Dudek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Aleksandra Bernisz Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno |
10 - 0 | |
Walka 3, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Izabela Sobczak Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Hanna Kasprowicz NINJA ACADEMY WARSZAWA |
4 - 2 | |
Walka 4, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Maria Skiba DAN Świdnik | Paulina Mróz Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno |
11 - 5 | |
Walka 5, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Izabella Dąbrowska X Fight Piaseczno | Klaudia Siwczyńska KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
8 - 9 | |
Walka 7, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Hubert Wiluk X Fight Piaseczno | Nikodem Mamrot WKS SFINKS Węgrów |
12 - 2 | |
Walka 8, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Daniel Szostakiewicz Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Marcel Dołęgowski Klub Olimpijczyka Ziemi Łukowskiej Łuków |
2 - 5 | |
Walka 9, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Jakub Kasprowicz NINJA ACADEMY WARSZAWA | Gustaw Wielądek X Fight Piaseczno |
4 - 3 | |
Walka 10, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Wojciech Bar Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Nikodem Zielonka Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice |
10 - 1 | |
Walka 11, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Pola Stołowska NINJA ACADEMY WARSZAWA | Maria Skiba DAN Świdnik |
14 - 4 | |
Walka 12, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Zuzanna Chochół Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Anna Dudek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
2 - 9 | |
Walka 13, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Hanna Kasprowicz NINJA ACADEMY WARSZAWA | Weronika Zawalska KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
0 - 10 | |
Walka 14, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Bartosz Sadowski Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Krzysztof Szostakiewicz MKS Mechanik Włodawa |
11 - 1 | |
Walka 15, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg | |
Daria Niciporuk X Fight Piaseczno | Dominika Niemiec Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
16 - 6 | |
Walka 16, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg | |
Adrian Kuryłek WKS SFINKS Węgrów | Nikodem Zielonka Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice |
6 - 5 | |
Walka 17, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg | |
Igor Osiak Klub Olimpijczyka Ziemi Łukowskiej Łuków | Bartosz Zegan KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
1 - 11 | |
Walka 18, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg | |
Mateusz Skwierczyński WKS SFINKS Węgrów | Filip Cieżak Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno |
9 - 7 | |
Walka 19, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg | |
Oliwia Winiarek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Oliwia Niechaj Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno |
9 - 7 | |
Walka 20, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg | |
Alicja Wiszniowska Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Julia Oszust MKS Mechanik Włodawa |
11 - 1 | |
Walka 21, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg | |
Olga Krawczyk DAN Świdnik | Oliwia Winiarek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
5 - 13 | |
Walka 22, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg | |
Daria Niciporuk X Fight Piaseczno | Alicja Wiszniowska Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
6 - 10 | |
Walka 23, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Amelia Parczewska Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Natalia Sobieska Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno |
19 - 17 | |
Walka 24, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Sara Steć Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Pola Stołowska NINJA ACADEMY WARSZAWA |
4 - 10 | |
Walka 25, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Izabella Dąbrowska X Fight Piaseczno | Weronika Zawalska KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
12 - 14 | |
Walka 25, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Aleksandra Urban KSW Łuków | Anna Dudek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
0 - 6 | |
Walka 26, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Kajetan Tulikowski NINJA ACADEMY WARSZAWA | Olaf Klupś WKS SFINKS Węgrów |
8 - 0 | |
Walka 27, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Kacper Głowienka Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Adam Bachman X Fight Piaseczno |
11 - 13 | |
Walka 28, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Szymon Rosiński NINJA ACADEMY WARSZAWA | Kacper Szymczuk Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
6 - 10 | |
Walka 29, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Bartosz Dobrowolski X Fight Piaseczno | Bartosz Sadowski Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
15 - 12 | |
Walka 32, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Hubert Wiluk X Fight Piaseczno | Marcel Dołęgowski Klub Olimpijczyka Ziemi Łukowskiej Łuków |
12 - 1 | |
Walka 33, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Jakub Kasprowicz NINJA ACADEMY WARSZAWA | Wojciech Bar Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
10 - 0 | |
Walka 34, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Jakub Kasprowicz NINJA ACADEMY WARSZAWA | Adam Bachman X Fight Piaseczno |
10 - 0 | |
Walka 35, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Bartosz Dobrowolski X Fight Piaseczno | Antoni Bojarczyk Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
8 - 3 | |
Walka 36, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Hubert Wiluk X Fight Piaseczno | Kajetan Tulikowski NINJA ACADEMY WARSZAWA |
10 - 0 | |
Walka 37, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Nikodem Dejko Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Wojciech Bar Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
7 - 5 | |
Walka 37.1, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Olaf Klupś WKS SFINKS Węgrów | Dominik Ryński Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno |
10 - 15 | |
Walka 38, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg | |
Mikołaj Malicki Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Nikodem Mamrot WKS SFINKS Węgrów |
12 - 6 | |
Walka 39, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg | |
Wiktor Proksa Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno | Adrian Kuryłek WKS SFINKS Węgrów |
7 - 15 | |
Walka 40, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg | |
Gustaw Wielądek X Fight Piaseczno | Bartosz Zegan KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
9 - 7 | |
Walka 41, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg | |
Jakub Parczewski Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Mateusz Skwierczyński WKS SFINKS Węgrów |
14 - 4 | |
Walka 42, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Amelia Parczewska Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Nina Śmigielska NINJA ACADEMY WARSZAWA |
3 - 13 | |
Walka 43, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Hanna Czubacka Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Anna Dudek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
7 - 10 | |
Walka 44, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Martyna Grabowska Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Izabela Sobczak Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
7 - 10 | |
Walka 45, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Maria Skiba DAN Świdnik | Klaudia Siwczyńska KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
4 - 12 | |
Walka 46, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Szymon Rosiński NINJA ACADEMY WARSZAWA | Michał Zdziarski Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
18 - 15 | |
Walka 47, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -28kg | |
Weronika Urban KSW Łuków | Kinga Matysiak DAN Świdnik |
3 - 5 | |
Walka 48, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Amelia Parczewska Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Pola Stołowska NINJA ACADEMY WARSZAWA |
3 - 12 | |
Walka 49, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Anna Dudek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Weronika Zawalska KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
7 - 2 | |
Walka 50, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg | |
Pola Stołowska NINJA ACADEMY WARSZAWA | Zofia Brudzyńska Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
6 - 0 | |
Walka 51, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg | |
Oliwia Winiarek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Daria Niciporuk X Fight Piaseczno |
5 - 10 | |
Walka 52, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Kajetan Tulikowski NINJA ACADEMY WARSZAWA | Adam Bachman X Fight Piaseczno |
4 - 9 | |
Walka 53, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Kacper Szymczuk Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Bartosz Dobrowolski X Fight Piaseczno |
11 - 5 | |
Walka 54, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Nina Śmigielska NINJA ACADEMY WARSZAWA | Anna Dudek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
3 - 2 | |
Walka 55, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Izabela Sobczak Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Klaudia Siwczyńska KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
4 - 14 | |
Walka 56, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Bartosz Sadowski Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Jakub Kasprowicz NINJA ACADEMY WARSZAWA |
1 - 11 | |
Walka 57, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Cyprian Gacek Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno | Bartosz Dobrowolski X Fight Piaseczno |
0 - 10 | |
Walka 58, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Łukasz Romański Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Hubert Wiluk X Fight Piaseczno |
0 - 10 | |
Walka 59, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Nikodem Dejko Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Dominik Ryński Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno |
- AB1 | |
Walka 60, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg | |
Mikołaj Malicki Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Adrian Kuryłek WKS SFINKS Węgrów |
11 - 1 | |
Walka 61, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg | |
Gustaw Wielądek X Fight Piaseczno | Jakub Parczewski Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
11 - 6 | |
Walka 62, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Kacper Głowienka Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Kacper Kuraś DAN Świdnik |
11 - 1 | |
Walka 63, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Kacper Szymczuk Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Szymon Rosiński NINJA ACADEMY WARSZAWA |
10 - 0 | |
Walka 64, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg | |
Maja Staniewicz KSW Łuków | Nina Śmigielska NINJA ACADEMY WARSZAWA |
0 - 10 | |
Walka 65, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Nina Śmigielska NINJA ACADEMY WARSZAWA | Klaudia Siwczyńska KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
7 - 9 | |
Walka 66, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Pola Stołowska NINJA ACADEMY WARSZAWA | Anna Dudek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
10 - 3 | |
Walka 67, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg | |
Pola Stołowska NINJA ACADEMY WARSZAWA | Daria Niciporuk X Fight Piaseczno |
17 - 4 | |
Walka 68, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg | |
Oliwia Winiarek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Alicja Wiszniowska Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
4 - 11 | |
Walka 69, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Kacper Głowienka Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Kacper Szymczuk Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
14 - 9 | |
Walka 70, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Adam Bachman X Fight Piaseczno | Kacper Szymczuk Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
12 - 16 | |
Walka 71, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Hubert Wiluk X Fight Piaseczno | Jakub Kasprowicz NINJA ACADEMY WARSZAWA |
14 - 10 | |
Walka 72, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg | |
Mikołaj Malicki Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Gustaw Wielądek X Fight Piaseczno |
3 - 7 | |
Walka 74, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Jakub Kasprowicz NINJA ACADEMY WARSZAWA | Bartosz Dobrowolski X Fight Piaseczno |
7 - 5 | |
Walka 75, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Hubert Wiluk X Fight Piaseczno | Nikodem Dejko Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
14 - 4 | |
Walka 76, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Jakub Kasprowicz NINJA ACADEMY WARSZAWA | Hubert Wiluk X Fight Piaseczno |
5 - 10 |