Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Otwarty Puchar Polski w Kickboxingu Pointfighting Kadetów młodszych,starszych i Juniorów

Termin: 01.03.2020 - 01.03.2020
Lokalizacja: Luzino

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Tobiasz Roda
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
Krzysztof Fafiński
Stowarzyszenie Gladius Ostróda
11 - 6
Walka 2, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Sebastian Boruch
KS Maximus Gdynia
Krzysztof Lewandowski
Stowarzyszenie Gladius Ostróda
2 - 6
Walka 3, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Daria Ściślicka
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Magdalena Tempska
GOSRiT Luzino
10 - 0
Walka 4, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Alex Dąbrowski
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
Krzysztof Sobociński
Stowarzyszenie Gladius Ostróda
0 - 10
Walka 5, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Bartosz Sobiesiak
START Działdowo
Tobiasz Roda
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
2 - 11
Walka 6, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Wojciech Nowakowski
Klub Sportowy Egida Olsztyn
Jakub Skibiński
KS Maximus Gdynia
11 - 1
Walka 7, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Franciszek Sztanderski
START Działdowo
Krzysztof Lewandowski
Stowarzyszenie Gladius Ostróda
9 - 5
Walka 8, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Klaudia Siwczyńska
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Barbara Budek
Klub Sportowy Egida Olsztyn
9 - 0
Walka 9, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Maja Kubiaczyk
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
Daria Ściślicka
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
4 - 16
Walka 10, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
Bartłomiej Drewa
GOSRiT Luzino
Tymoteusz Kopa
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
8 - 12
Walka 11, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
Kacper Labudda
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
Filip Chomicz
Sporty Walki Gorzów
5 - 10
Walka 12, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / +65kg
Wiktoria Bagniewska
START Działdowo
Żaneta Stenka
GOSRiT Luzino
17 - 22
Walka 13, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / +65kg
Magdalena Budek
Klub Sportowy Egida Olsztyn
Weronika Krause
WHKD Gdynia
12 - 11
Walka 14, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Klaudia Siwczyńska
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Barbara Budek
Klub Sportowy Egida Olsztyn
11 - 0
Walka 15, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Magdalena Tempska
GOSRiT Luzino
Weronika Zawalska
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
0 - 10
Walka 16, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
Julia Kobierowska
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
Aleksandra Jagła
GOSRiT Luzino
19 - 12
Walka 17, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
IGNACY RUCIŃSKI
Gdański Klub Kick Boxingu DUET
Maksymilian Kalkowski
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
5 - 4
Walka 18, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
Nadia Bałachowska
Gdański Klub Kick Boxingu DUET
Lena Doroszewska
KS Maximus Gdynia
0 - 10
Walka 19, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Krzysztof Sobociński
Stowarzyszenie Gladius Ostróda
Tobiasz Roda
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
13 - 3
Walka 20, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Wojciech Nowakowski
Klub Sportowy Egida Olsztyn
Franciszek Sztanderski
START Działdowo
10 - 0
Walka 21, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Klaudia Siwczyńska
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Daria Ściślicka
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
11 - 1
Walka 22, Finał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
Tymoteusz Kopa
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Filip Chomicz
Sporty Walki Gorzów
12 - 2
Walka 23, Finał       point-fighting / Kadet starszy [k] / +65kg
Żaneta Stenka
GOSRiT Luzino
Magdalena Budek
Klub Sportowy Egida Olsztyn
16 - 6
Walka 24, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Klaudia Siwczyńska
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Weronika Zawalska
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
11 - 3
Walka 25, Finał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
Natalia Zawalska
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Julia Kobierowska
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
11 - 1
Walka 26, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
JAN RZEŹNICZAK
Gdański Klub Kick Boxingu DUET
IGNACY RUCIŃSKI
Gdański Klub Kick Boxingu DUET
7 - 7
Walka 27, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
Maja Kubiaczyk
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
Lena Doroszewska
KS Maximus Gdynia
5 - 4
Walka 28, Finał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
Bartłomiej Drewa
GOSRiT Luzino
Filip Chomicz
Sporty Walki Gorzów
9 - 5
Walka 29, Finał       point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
Damian Szczęsny
Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów
Patryk Siwa
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
4 - 7
Walka 30, Finał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
Piotr Dziedzicki
Stowarzyszenie Gladius Ostróda
Wiktor Zalewski
Klub Sportowy Egida Olsztyn
10 - 0
Walka 31, Finał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg
Oliwia Kołodziejczyk
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Julia Brulińska
Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów
19 - 18
Walka 32, Finał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
Agnieszka Stempka
START Działdowo
Julia Brulińska
Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów
2 - 12
Walka 33, Finał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
Julia Kobierowska
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
Aleksandra Jagła
GOSRiT Luzino
22 - 13
Walka 34, Finał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
Ksenia Stec
KS Maximus Gdynia
Natalia Zawalska
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
3 - 11
Walka 35, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
Julia Drewa
GOSRiT Luzino
Zofia Romanowska
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
10 - 14
Walka 36, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
Weronika Zawalska
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Amelia Olszewska
GOSRiT Luzino
10 - 0
Walka 37, Finał       point-fighting / Junior [k] / -65kg
Zuzanna Kalbarczyk
GOSRiT Luzino
Wiktoria Wójtowicz
KS Maximus Gdynia
12 - 10
Walka 38, Finał       point-fighting / Junior [k] / -60kg
Michelle Maier
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Nikola Siecińska
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
11 - 14
Walka 39, Finał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
Tomasz Fafiński
Stowarzyszenie Gladius Ostróda
Kacper Labudda
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
7 - 10
Walka 40, Finał       point-fighting / Junior [m] / -84kg
Jakub Czupryniak
KS Maximus Gdynia
Dominik Kaim
Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów
0 - 10
Walka 41, Finał       point-fighting / Junior [m] / -79kg
Dominik Kaim
Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów
Kacper Kołodziejczyk
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
5 - 9
Walka 42, Finał       point-fighting / Junior [m] / -69kg
Błażej Krause
WHKD Gdynia
Mateusz Pasik
Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów
11 - 2
Walka 43, Finał       point-fighting / Junior [m] / -63kg
Filip Lewicki
KS Maximus Gdynia
Maciej Kasprzyk
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
1 - 12
Walka 44, Finał       point-fighting / Junior [m] / -57kg
Maciej Kasprzyk
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Oskar Wójtowicz
KS Maximus Gdynia
10 - 0
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL