Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Otwarte Mistrzostwa woj. Pomorskiego w Kickboxingu Kick Light Kadetów młodszych, starszych i jun.

Termin: 01.03.2020 - 01.03.2020
Lokalizacja: Luzino

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
Filip Chomicz
Sporty Walki Gorzów
Maciej Zalcfedel
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
2 - 1
Walka 2, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
Tymoteusz Kopa
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Wiktor Kamiński
Klub Sportów Walki Włocławek
3 - 0
Walka 3, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
Jakub Łomnicki
AZS AWF Warszawa, Warszawa
Bartłomiej Drewa
GOSRiT Luzino
1 - 2
Walka 4, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
Kacper Śleszyński
Rebelia Kartuzy
Ryszard Gruntkowski
Sporty Walki Gorzów
3 - 0
Walka 5, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Maksymilian Kłodarski
Champion Gdańsk
Kacper Zaturski
Elbląski Klub Karate
3 - 0
Walka 6, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Artur Patelczuk
Free Fight Bolszewo
Alan Grabowski
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice
0 - 3
Walka 7, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Maciek Szwechowicz
Zamek Kurzętnik
Ireneusz Miotk
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
3 - 0
Walka 8, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Adam Polak
Champion Gdańsk
Bartosz Sobiesiak
START Działdowo
3 - 0
Walka 9, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Anton Bardabush
AZS AWF Warszawa, Warszawa
Jakub Pigiel
Champion Gdańsk
3 - 0
Walka 10, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
Paweł Ostrowski
UKS FIGHT ACADEMY Ostrołęka
Filip Chomicz
Sporty Walki Gorzów
0 - 3
Walka 11, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
Dominik Patelczuk
Free Fight Bolszewo
Tymoteusz Kopa
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
0 - 3
Walka 12, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
Aron Skorupski
Sporty Walki Gorzów
Bartłomiej Drewa
GOSRiT Luzino
3 - 0
Walka 13, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
Paweł Polak
Champion Gdańsk
Kacper Śleszyński
Rebelia Kartuzy
0 - 3
Walka 14, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Olaf Siemiątkowski
Zamek Kurzętnik
Bartosz Szwejk
AZS AWF Warszawa, Warszawa
3 - 0
Walka 15, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Dawid Skwierawski
Agoga Gym Lębork
Maksymilian Kłodarski
Champion Gdańsk
0 - 3
Walka 16, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
TOMASZ FISIKOWSKI
FIGHTER LĘBORK
Alan Grabowski
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice
0 - 3
Walka 17, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Adam Spychalski
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
Maciek Szwechowicz
Zamek Kurzętnik
2 - 1
Walka 18, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Alex Dąbrowski
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
Marcel Szymkun
Bokser Kożuchów
0 - 3
Walka 19, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Krzysztof Sobociński
Stowarzyszenie Gladius Ostróda
Adam Polak
Champion Gdańsk
3 - 0
Walka 20, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Krzysztof Fafiński
Stowarzyszenie Gladius Ostróda
Igor Pudliszewski
Sporty Walki Gorzów
2 - 1
Walka 21, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Nataniel Roczniewski
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
Anton Bardabush
AZS AWF Warszawa, Warszawa
0 - 3
Walka 22, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
Filip Chomicz
Sporty Walki Gorzów
Tymoteusz Kopa
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
3 - 0
Walka 23, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
Aron Skorupski
Sporty Walki Gorzów
Kacper Śleszyński
Rebelia Kartuzy
0 - 3
Walka 24, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Olaf Siemiątkowski
Zamek Kurzętnik
Maksymilian Kłodarski
Champion Gdańsk
3 - 0
Walka 25, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Alan Grabowski
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice
Adam Spychalski
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
0 - 3
Walka 26, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Marcel Szymkun
Bokser Kożuchów
Krzysztof Sobociński
Stowarzyszenie Gladius Ostróda
0 - 3
Walka 27, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Krzysztof Fafiński
Stowarzyszenie Gladius Ostróda
Anton Bardabush
AZS AWF Warszawa, Warszawa
0 - 3
Walka 28, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / +47kg
Julka Grześ
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice
Zuzanna Brandt
Champion Gdańsk
2 - 1
Walka 29, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / +47kg
Julia Drewa
GOSRiT Luzino
Amelia Rzepecka
Zamek Kurzętnik
0 - 3
Walka 30, Finał       kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
Filip Chomicz
Sporty Walki Gorzów
Kacper Śleszyński
Rebelia Kartuzy
3 - 0
Walka 31, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Olaf Siemiątkowski
Zamek Kurzętnik
Adam Spychalski
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
0 - 3
Walka 32, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Krzysztof Sobociński
Stowarzyszenie Gladius Ostróda
Anton Bardabush
AZS AWF Warszawa, Warszawa
WO -
Walka 33, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / +47kg
Julka Grześ
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice
Amelia Rzepecka
Zamek Kurzętnik
0 - 3
Walka 34, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Agnieszka Stempka
START Działdowo
Ewelina Jasińska
klub sportowy Tiger Team Kwidzyn
0 - 3
Walka 35, Finał       kick-light / Junior [k] / -60kg
Michelle Maier
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Aleksandra Sierocińska
AZS AWF Warszawa, Warszawa
3 - 0
Walka 36, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Nadia Kaczyńska
Magnum Fitness
Ewelina Jasińska
klub sportowy Tiger Team Kwidzyn
0 - 3
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL