Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w kickboxingu w formule Full Contact_02-04.10.2020 - Drezdenko

Termin: 02.10.2020 - 10.10.2020
Lokalizacja: Drezdenko

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -81kg
Damian Chiliński
Zamek Kurzętnik
Cyprian Miedziocha
KS Wielkopolanin Poznań
0 - 3
Walka 2, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -81kg
Kamil Krystkiewicz
Karwiński Team Mława Mława
Krystian Rzepka
Zamek Kurzętnik
0 - 3
Walka 3, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -81kg
Jakub Dańko
DAN Świdnik
Łukasz Safianowski
Klub Sportów Walki Włocławek
2 - 1
Walka 4, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -81kg
Adrian Welenc
Karwiński Team Mława Mława
Piotr Kołakowski
Zamek Kurzętnik
0 - 3
Walka 5, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -75kg
Kamil Piątek
Krakowska Akademia Taekwon-do
Marcin Wągrowski
Sparta Czajków
3 - 0
Walka 6, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -75kg
Bartosz Wiktorski
Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski
Michał Piekart
Karwiński Team Mława Mława
3 - 0
Walka 7, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -75kg
Kacper Walczak
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
Dariusz Bednarek
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
- TKO3
Walka 8, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -71kg
Bartosz Golian
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
Karol Jarzynka
Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo
0 - 3
Walka 9, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -71kg
Kamil Małota
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Jakub Sypka
Krakowska Szkoła Sportowa SMOK
2 - 1
Walka 10, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -71kg
Kacper Dwórznik
KS START Działdowo
Mateusz Jędrzejczak
Fight Club Zielona Góra
3 - 0
Walka 11, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -71kg
Wojciech Pietrzak
AZS AWF Warszawa, Warszawa
Igor Jarczyński
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
0 - 3
Walka 12, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -81kg
Jakub Pokusa
KKS Sporty Walki Poznań
Cyprian Miedziocha
KS Wielkopolanin Poznań
3 - 0
Walka 13, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -81kg
Mateusz Vincent
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
Krystian Rzepka
Zamek Kurzętnik
0 - 3
Walka 14, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -81kg
Wiktor Szadkowski
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
Jakub Dańko
DAN Świdnik
3 - 0
Walka 15, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -81kg
Bogdan Pniewski
KKS Sporty Walki Poznań
Piotr Kołakowski
Zamek Kurzętnik
0 - 3
Walka 16, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -67kg
Konrad Nuciński
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
Radosław Kuzia
UKS Sanda Płock
RSC3 -
Walka 17, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -67kg
Mateusz Dymek
UKS Sanda Płock
Bartłomiej Salak
KT Legia Warszawa
3 - 0
Walka 18, Przedwalka       full-contact / Senior [k] / -60kg
Weronika Szymczak
LZS POPRAWA Siedlików
Weronika Bartczak
KS Ziętek Team Kalisz
3 - 0
Walka 19, Przedwalka       full-contact / Senior [k] / -60kg
Gabriela Laskowska
KKS Sporty Walki Poznań
Monika Puzio
Krakowska Szkoła Sportowa SMOK
0 - 3
Walka 20, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / +91kg
Marcin Szuleta
KKS Sporty Walki Poznań
Karol Ciemny
Fight Club Zielona Góra
2 - 1
Walka 21, Ćwierćfinał       full-contact / Junior starszy [m] / -67kg
Filip Matyśkiewicz
AZS AWF Warszawa, Warszawa
Radosław Biel
Gladiator Binczarowa
0 - 3
Walka 22, Ćwierćfinał       full-contact / Junior starszy [m] / -67kg
Rafał Wójcik
X Fight Piaseczno
Jakub Pawelec
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
- TKO2
Walka 23, Ćwierćfinał       full-contact / Junior starszy [m] / -67kg
Dominik Głowacki
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław
Tomasz Dobosiewicz
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
3 - 0
Walka 24, Ćwierćfinał       full-contact / Junior starszy [m] / -67kg
Mateusz Dąbrowski
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Olaf Strzelecki
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
3 - 0
Walka 25, Przedwalka       full-contact / Junior starszy [m] / -71kg
Maksym Szymczak
Fight Club Zielona Góra
Jakub Janiszewski
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
3 - 0
Walka 26, Przedwalka       full-contact / Junior starszy [m] / -71kg
Klaudiusz Rutka
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Wojciech Fronczak
Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski
3 - 0
Walka 27, Przedwalka       full-contact / Junior mlodszy [m] / -54kg
Maciej Kruk
Ożarowska Szkoła Kickboxingu
Sebastian Podejko
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
0 - 3
Walka 28, Przedwalka       full-contact / Junior mlodszy [m] / -57kg
Igor Naus
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Patryk Szczerba
Gladiator Binczarowa
TKO2 -
Walka 29, Przedwalka       full-contact / Junior mlodszy [m] / -60kg
Gracjan Durlak
Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski
Michał Elias
KKT Bałtyk Koszalin
TKO3 -
Walka 30, Przedwalka       full-contact / Junior mlodszy [m] / -60kg
Adrian Januszewski
MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
Mikołaj Zajączkowski
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
0 - 3
Walka 31, Przedwalka       full-contact / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
Fabian Radomski
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Denis Rychlik
KS Ziętek Team Kalisz
TKO3 -
Walka 32, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -75kg
Tymoteusz Szczuka
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
Kamil Piątek
Krakowska Akademia Taekwon-do
0 - 3
Walka 33, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -75kg
Bartosz Wiktorski
Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski
Kacper Walczak
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
- RSC2
Walka 34, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -71kg
Karol Jarzynka
Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo
Kamil Małota
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
- RSC3
Walka 35, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -71kg
Kacper Dwórznik
KS START Działdowo
Igor Jarczyński
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
0 - 3
Walka 36, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -60kg
Paweł Dąbrowski
KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
Albert Mederski
MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
KO1 -
Walka 37, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -60kg
Damian Roll
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Kamil Książkiewicz
Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski
- TKO3
Walka 38, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -63.5kg
Sebastian Samiła
Alkon Szczecin
Michał Głogowski
Krakowska Akademia Taekwon-do
2 - 1
Walka 39, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -63.5kg
Krzysztof Sypka
Krakowska Szkoła Sportowa SMOK
Sebastian Dusza
KS Ziętek Team Kalisz
- RSC1
Walka 40, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -86kg
Przemysław Kozioł
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
Mateusz Korban
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław
3 - 0
Walka 41, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -86kg
Piotr de-Ramer
SKF Boksing Zielona Góra
Dawid Zaborowski
KS Ziętek Team Kalisz
3 - 0
Walka 42, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -91kg
Marcin Witkowski
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Paweł Strykowski
KKS Sporty Walki Poznań
0 - 3
Walka 43, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -91kg
Michał Cyganik
Krakowska Szkoła Sportowa SMOK
Piotr Skrobisz
Fight Club Zielona Góra
DQ2 -
Walka 44, Przedwalka       full-contact / Senior [k] / +70kg
Weronika Walczak
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
Justyna Ciborska
GSWW Najemnik Gliwice
3 - 0
Walka 45, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -67kg
Maksymilian Kamiński
KKS Sporty Walki Poznań
Radosław Kuzia
UKS Sanda Płock
0 - 3
Walka 46, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -67kg
Kamil Szczygielski
KSW Łuków
Mateusz Dymek
UKS Sanda Płock
0 - 3
Walka 47, Półfinał       full-contact / Senior [k] / -60kg
Marta Pyra
KKS Sporty Walki Poznań
Weronika Szymczak
LZS POPRAWA Siedlików
0 - 3
Walka 48, Półfinał       full-contact / Senior [k] / -60kg
Paulina Saczuk
AZS AWF Warszawa, Warszawa
Monika Puzio
Krakowska Szkoła Sportowa SMOK
3 - 0
Walka 49, Półfinał       full-contact / Senior [m] / +91kg
Karol Karczmarek
Ożarowska Szkoła Kickboxingu
Adrian Kowalkowski
Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo
1 - 2
Walka 50, Półfinał       full-contact / Senior [m] / +91kg
Oskar Skupień
KS Ziętek Team Kalisz
Marcin Szuleta
KKS Sporty Walki Poznań
KO3 -
Walka 51, Półfinał       full-contact / Junior mlodszy [k] / -56kg
Maria Pawlikowska
SKF Boksing Zielona Góra
Julia Niewiadomska
Gladiator Binczarowa
KO1 -
Walka 52, Półfinał       full-contact / Junior mlodszy [k] / -56kg
Natalia Maćkiewicz
A&W Team Obrowo
Klaudia Mazur
SKF Boksing Zielona Góra
3 - 0
Walka 53, Półfinał       full-contact / Junior mlodszy [k] / +60kg
Karina Witczak
Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski
Barbara Skrzypczak
KKS Sporty Walki Poznań
0 - 3
Walka 54, Półfinał       full-contact / Junior mlodszy [k] / +60kg
Nikola Barczyszyn
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Joanna Mucha
Gladiator Binczarowa
0 - 3
Walka 55, Półfinał       full-contact / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
Dominik Jurdziński
LZS POPRAWA Siedlików
Julian Graboś
Beskid Dragon Bielsko-Biała
KO3 -
Walka 56, Półfinał       full-contact / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
Szymon Romaniszyn
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Denis Rychlik
KS Ziętek Team Kalisz
0 - 3
Walka 57, Półfinał       full-contact / Junior starszy [m] / -67kg
Radosław Biel
Gladiator Binczarowa
Rafał Wójcik
X Fight Piaseczno
KO1 -
Walka 58, Półfinał       full-contact / Junior starszy [m] / -67kg
Dominik Głowacki
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław
Mateusz Dąbrowski
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
3 - 0
Walka 59, Półfinał       full-contact / Junior starszy [m] / -71kg
Sławomir Malik
SKF Boksing Zielona Góra
Maksym Szymczak
Fight Club Zielona Góra
3 - 0
Walka 60, Półfinał       full-contact / Junior starszy [m] / -71kg
Kamil Kur
MKS Wicher Kobyłka
Klaudiusz Rutka
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
- KO1
Walka 61, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -81kg
Jakub Pokusa
KKS Sporty Walki Poznań
Krystian Rzepka
Zamek Kurzętnik
0 - 3
Walka 62, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -81kg
Wiktor Szadkowski
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
Piotr Kołakowski
Zamek Kurzętnik
3 - 0
Walka 63, Przedwalka       full-contact / Junior starszy [k] / -52kg
Weronika Grabowska
Krakowska Szkoła Sportowa SMOK
Wiktoria Kabzińska
KS Ziętek Team Kalisz
- TKO2
Walka 64, Półfinał       full-contact / Junior mlodszy [m] / -54kg
Maksymilian Puchaczewski
Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport
Sebastian Podejko
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
KO2 -
Walka 65, Przedwalka       full-contact / Junior starszy [k] / -60kg
Natalia Zakrzewska
MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
Aleksandra Sierocińska
AZS AWF Warszawa, Warszawa
3 - 0
Walka 66, Półfinał       full-contact / Junior mlodszy [m] / -57kg
Bartosz Prusinowski
KSW Łuków
Patryk Szczerba
Gladiator Binczarowa
3 - 0
Walka 67, Półfinał       full-contact / Junior mlodszy [m] / -60kg
Wiktor Trajnowski
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Michał Elias
KKT Bałtyk Koszalin
3 - 0
Walka 68, Półfinał       full-contact / Junior mlodszy [m] / -60kg
Łukasz Benisz
Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport
Mikołaj Zajączkowski
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
0 - 3
Walka 69, Przedwalka       full-contact / Junior mlodszy [m] / -67kg
Szymon Gaczyński
KSW Szczecinek
Filip Chomicz
Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski
- TKO2
Walka 70, Przedwalka       full-contact / Junior mlodszy [m] / -81kg
Kacper Ryżejno
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Bartosz Grudziński
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
0 - 3
Walka 70.1, Przedwalka       full-contact / Junior starszy [m] / -60kg
Błażej Lemka
KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
Piotr Ryjewski
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
2 - 1
Walka 71, Przedwalka       full-contact / Junior mlodszy [m] / +81kg
Marcin Zdun
KS Ziętek Team Kalisz
Piotr glegoła
Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport
AB1 -
Walka 71.1, Przedwalka       full-contact / Junior starszy [m] / -63.5kg
Kamil Laskowski
MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
Jakub Gałan
KSW Szczecinek
0 - 3
Walka 72, Półfinał       full-contact / Junior mlodszy [m] / -54kg
Kacper Ziętek
KS Ziętek Team Kalisz
Piotr Żmijak
Klub Sportowy Bulldog Gorzów
0 - 3
Walka 73, Półfinał       full-contact / Junior mlodszy [m] / -57kg
Bartosz Biadała
KS Ziętek Team Kalisz
Patryk Bodzek
Beskid Dragon Bielsko-Biała
TKO3 -
Walka 74, Przedwalka       full-contact / Junior starszy [k] / -65kg
Julia Durkiewicz
KS Ziętek Team Kalisz
Monika Olszewska
KSW Łuków
- TKO3
Walka 75, Przedwalka       full-contact / Junior starszy [k] / -70kg
Martyna Czerepińska
KSW Łuków
Oliwia Mielczarek
AZS AWF Warszawa, Warszawa
1 - 2
Walka 76, Przedwalka       full-contact / Junior starszy [k] / +70kg
Hanna Wysocka
SKF Boksing Zielona Góra
Kinga Komorowska
KSW Łuków
- KO3
Walka 77, Przedwalka       full-contact / Junior starszy [m] / -75kg
Dominik Dwurczyk
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
Norbert Kusz
KS Ziętek Team Kalisz
0 - 3
Walka 78, Finał       full-contact / Junior mlodszy [k] / -48kg
Emilia Dadaś
UKS EVAN Nowy Sącz
Aleksandra Bladowska
UKS EVAN Nowy Sącz
3 - 0
Walka 79, Finał       full-contact / Junior starszy [m] / -57kg
Przemysław Sapiński
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
Dominik Krzemiński
Quick Shot Kickboxing Częstochowa
- DQ2
Walka 80, Finał       full-contact / Junior mlodszy [m] / -71kg
Szymon Rączkowski
KS Ziętek Team Kalisz
Eryk Połeć
Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski
3 - 0
Walka 81, Finał       full-contact / Junior starszy [m] / -81kg
Jakub Czarniecki
Scorpion Krępice
Alex Rosiak
Klub Sportów Walki Włocławek
3 - 0
Walka 82, Finał       full-contact / Junior starszy [k] / -56kg
Emilia Pietras
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław
Wiktoria Grabowska
Krakowska Szkoła Sportowa SMOK
0 - 3
Walka 83, Finał       full-contact / Junior mlodszy [m] / -54kg
Piotr Żmijak
Klub Sportowy Bulldog Gorzów
Sebastian Podejko
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
3 - 0
Walka 84, Finał       full-contact / Junior mlodszy [m] / -57kg
Patryk Bodzek
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Bartosz Prusinowski
KSW Łuków
3 - 0
Walka 85, Finał       full-contact / Junior mlodszy [m] / -60kg
Wiktor Trajnowski
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Mikołaj Zajączkowski
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
0 - 3
Walka 86, Finał       full-contact / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
Julian Graboś
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Denis Rychlik
KS Ziętek Team Kalisz
3 - 0
Walka 87, Finał       full-contact / Junior mlodszy [m] / -67kg
Filip Jóźwiak
SKF Boksing Zielona Góra
Szymon Gaczyński
KSW Szczecinek
TKO2 -
Walka 88, Finał       full-contact / Junior mlodszy [m] / -81kg
Kamil Kulisz
Klub Sportowy Bulldog Gorzów
Bartosz Grudziński
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
TKO2 -
Walka 89, Finał       full-contact / Junior mlodszy [m] / +81kg
Olaf Pera
KS Ziętek Team Kalisz
Piotr glegoła
Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport
- TKO2
Walka 90, Finał       full-contact / Junior mlodszy [k] / +60kg
Barbara Skrzypczak
KKS Sporty Walki Poznań
Joanna Mucha
Gladiator Binczarowa
TKO1 -
Walka 90.1, Finał       full-contact / Senior [k] / -60kg
Weronika Szymczak
LZS POPRAWA Siedlików
Paulina Saczuk
AZS AWF Warszawa, Warszawa
0 - 3
Walka 90.2, Finał       full-contact / Junior starszy [k] / -70kg
Laura Zgolińska
KKS Sporty Walki Poznań
Oliwia Mielczarek
AZS AWF Warszawa, Warszawa
3 - 0
Walka 91, Finał       full-contact / Junior mlodszy [k] / -56kg
Julia Niewiadomska
Gladiator Binczarowa
Natalia Maćkiewicz
A&W Team Obrowo
0 - 3
Walka 92, Finał       full-contact / Junior starszy [m] / -71kg
Sławomir Malik
SKF Boksing Zielona Góra
Kamil Kur
MKS Wicher Kobyłka
3 - 0
Walka 93, Finał       full-contact / Junior starszy [m] / -67kg
Rafał Wójcik
X Fight Piaseczno
Dominik Głowacki
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław
3 - 0
Walka 93.1, Finał       full-contact / Junior starszy [k] / -48kg
Natalia Zarzycka
KSW Łuków
Marta Skuza
Beskid Dragon Bielsko-Biała
3 - 0
Walka 94, Finał       full-contact / Junior starszy [k] / -52kg
Marta Pawlikowska
KSW Łuków
Weronika Grabowska
Krakowska Szkoła Sportowa SMOK
1 - 2
Walka 95, Finał       full-contact / Junior starszy [k] / -60kg
Lucyna Wichowska
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
Natalia Zakrzewska
MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
0 - 3
Walka 96, Finał       full-contact / Junior starszy [k] / -65kg
Oliwia Ściągaj
X Fight Piaseczno
Julia Durkiewicz
KS Ziętek Team Kalisz
3 - 0
Walka 98, Finał       full-contact / Junior starszy [k] / +70kg
Aleksandra Michalak
KSW Łuków
Hanna Wysocka
SKF Boksing Zielona Góra
0 - 3
Walka 99, Finał       full-contact / Junior starszy [m] / -75kg
Oskar Dąbrowski
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
Norbert Kusz
KS Ziętek Team Kalisz
- KO2
Walka 100, Finał       full-contact / Junior starszy [m] / -60kg
Hubert Stencel
LZS POPRAWA Siedlików
Błażej Lemka
KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
0 - 3
Walka 100.1, Finał       full-contact / Junior starszy [m] / -63.5kg
Adrian Sęderecki
KS Ziętek Team Kalisz
Jakub Gałan
KSW Szczecinek
3 - 0
Walka 101, Finał       full-contact / Senior [k] / +70kg
Anna Kołodziejska
KKS Sporty Walki Poznań
Weronika Walczak
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
0 - 3
Walka 102, Finał       full-contact / Senior [m] / -67kg
Radosław Kuzia
UKS Sanda Płock
Mateusz Dymek
UKS Sanda Płock
0 - 3
Walka 104, Finał       full-contact / Senior [m] / -63.5kg
Sebastian Samiła
Alkon Szczecin
Krzysztof Sypka
Krakowska Szkoła Sportowa SMOK
3 - 0
Walka 105, Finał       full-contact / Senior [m] / -60kg
Albert Mederski
MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
Damian Roll
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
- WO
Walka 106, Finał       full-contact / Senior [m] / -86kg
Przemysław Kozioł
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
Piotr de-Ramer
SKF Boksing Zielona Góra
DQ2 -
Walka 107, Finał       full-contact / Senior [m] / -91kg
Paweł Strykowski
KKS Sporty Walki Poznań
Piotr Skrobisz
Fight Club Zielona Góra
3 - 0
Walka 108, Finał       full-contact / Senior [m] / +91kg
Adrian Kowalkowski
Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo
Marcin Szuleta
KKS Sporty Walki Poznań
3 - 0
Walka 109, Finał       full-contact / Senior [k] / -52kg
Milena Dwórznik
KS START Działdowo
Anna Knobel
KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
WO -
Walka 110, Finał       full-contact / Senior [m] / -71kg
Karol Jarzynka
Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo
Igor Jarczyński
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
AB3 -
Walka 111, Finał       full-contact / Senior [k] / -56kg
Kinga Szlachcic
SKF Boksing Zielona Góra
Nicola Kaczmarek
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
3 - 0
Walka 112, Finał       full-contact / Senior [m] / -75kg
Kamil Piątek
Krakowska Akademia Taekwon-do
Bartosz Wiktorski
Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski
- WO
Walka 113, Finał       full-contact / Senior [k] / -65kg
Pola Rogala
AZS AWF Warszawa, Warszawa
Maja Staruch
LZS POPRAWA Siedlików
3 - 0
Walka 114, Finał       full-contact / Senior [m] / -81kg
Krystian Rzepka
Zamek Kurzętnik
Wiktor Szadkowski
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
TKO3 -
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL