Walka 1, Przedwalka point-fighting / Senior [m] / -74kg | |
Bartosz Siwek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Rafał Dobies LKS Puncher Płock |
9 - 15 | |
Walka 2, Przedwalka point-fighting / Senior [m] / -74kg | |
Tymoteusz Szczuka Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin | Mateusz Dylawerski Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
2 - 12 | |
Walka 3, Przedwalka point-fighting / Senior [m] / -74kg | |
Dawid Janusz Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Michał Tatarynowicz Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe |
10 - 17 | |
Walka 4, Przedwalka point-fighting / Senior [m] / -69kg | |
Marek Walenczewski Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA, Gostyń | Beniamin Wołodko KS Maximus Gdynia |
10 - 13 | |
Walka 5, Półfinał point-fighting / Senior [m] / -74kg | |
Adrian Durma Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg | Rafał Dobies LKS Puncher Płock |
14 - 4 | |
Walka 6, Półfinał point-fighting / Senior [m] / -74kg | |
Mateusz Dylawerski Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Michał Tatarynowicz Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe |
13 - 2 | |
Walka 7, Półfinał point-fighting / Senior [m] / -69kg | |
Krystian Biś KSW POLICE | Kacper Skórka Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin |
11 - 1 | |
Walka 8, Półfinał point-fighting / Senior [m] / -69kg | |
Oskar Zawiślak Alien Kick Łódź | Beniamin Wołodko KS Maximus Gdynia |
11 - 1 | |
Walka 9, Półfinał point-fighting / Senior [m] / -84kg | |
Jakub Kalinowski Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej | Mariusz Migdalski Zamek Kurzętnik |
9 - 13 | |
Walka 10, Półfinał point-fighting / Senior [m] / -84kg | |
Rafał Adamczyk KSW POLICE | Szymon Grabowski Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
10 - 15 | |
Walka 11, Przedwalka point-fighting / Senior [m] / +94kg | |
Artur Zieliński Elbląski Klub Karate | Radosław Pupin Glory - Środa Śląska |
8 - 17 | |
Walka 12, Przedwalka point-fighting / Senior [m] / -89kg | |
Krzysztof Bednarz Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA, Gostyń | Piotr Tomczak LZS POPRAWA Siedlików |
16 - 13 | |
Walka 13, Przedwalka point-fighting / Senior [m] / -79kg | |
Roman Bushchak Klub Sportowy Mistral Wojkowice | Kamil Pasik UPLKS Tęcza Stanisławów/ Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów, (powiat/star |
18 - 13 | |
Walka 14, Przedwalka point-fighting / Senior [m] / -63kg | |
Krzysztof Sypka Krakowska Szkoła Sportowa SMOK | Mariusz Nowak KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
1 - 11 | |
Walka 15, Finał point-fighting / Senior [m] / -74kg | |
Adrian Durma Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg | Mateusz Dylawerski Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
13 - 10 | |
Walka 16, Finał point-fighting / Senior [m] / -69kg | |
Krystian Biś KSW POLICE | Oskar Zawiślak Alien Kick Łódź |
16 - 12 | |
Walka 17, Finał point-fighting / Senior [m] / -84kg | |
Mariusz Migdalski Zamek Kurzętnik | Szymon Grabowski Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
12 - 2 | |
Walka 18, Finał point-fighting / Senior [m] / +94kg | |
Tomasz Bąk UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Radosław Pupin Glory - Środa Śląska |
- AB3 | |
Walka 19, Finał point-fighting / Senior [m] / -89kg | |
Piotr Wypchał Krakowska Akademia Taekwon-do | Krzysztof Bednarz Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA, Gostyń |
19 - 17 | |
Walka 20, Finał point-fighting / Senior [m] / -79kg | |
Jakub Dziliński Stowarzyszenie Gladius Ostróda | Roman Bushchak Klub Sportowy Mistral Wojkowice |
16 - 6 | |
Walka 21, Finał point-fighting / Senior [m] / -63kg | |
Maciej Kasprzyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Mariusz Nowak KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
14 - 4 | |
Walka 22, Finał point-fighting / Senior [m] / -94kg | |
Krzysztof Jasiukiewicz Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra | Filip Chmera KKT Bałtyk Koszalin |
20 - 15 | |
Walka 23, Finał point-fighting / Senior [m] / -57kg | |
Przemysław Kalisz SKF Boksing Zielona Góra | Piotr Olszewski Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
11 - 16 | |
Walka 24, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -69kg | |
Piotr Kruszyński SMOK Toruń | Wojciech Pietrzak AZS AWF Warszawa, Warszawa |
3 - 0 | |
Walka 25, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -69kg | |
Kacper Skórka Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin | Adam Szczęsny Alkon Szczecin |
TKO1 - | |
Walka 26, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -69kg | |
Krystian Biś KSW POLICE | Beniamin Wołodko KS Maximus Gdynia |
DQ - | |
Walka 27, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -74kg | |
Bartosz Siwek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Michał Piekart Karwiński Team Mława Mława |
- DQ | |
Walka 28, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -74kg | |
Damian Maruszewski Karwiński Team Mława Mława | Dawid Janusz Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
TKO2 - | |
Walka 29, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -74kg | |
Kamil Brykalski ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK | Rafał Dobies LKS Puncher Płock |
RSC2 - | |
Walka 30, Ćwierćfinał light-contact / Senior [m] / -69kg | |
Oskar Zawiślak Alien Kick Łódź | Igor Jarczyński Klub Sportowy PROSNA Kalisz |
- TKO2 | |
Walka 31, Ćwierćfinał light-contact / Senior [m] / -69kg | |
Marek Walenczewski Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA, Gostyń | Piotr Kruszyński SMOK Toruń |
TKO2 - | |
Walka 32, Ćwierćfinał light-contact / Senior [m] / -69kg | |
Mateusz Białecki SMOK Toruń | Adam Szczęsny Alkon Szczecin |
- TKO2 | |
Walka 33, Ćwierćfinał light-contact / Senior [m] / -69kg | |
Mateusz CZESZEJKO Gdański Klub Kick Boxingu DUET | Beniamin Wołodko KS Maximus Gdynia |
DQ - | |
Walka 34, Ćwierćfinał light-contact / Senior [m] / -74kg | |
Adrian Durma Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg | Michał Postrożny Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin |
- RSC2 | |
Walka 35, Ćwierćfinał light-contact / Senior [m] / -74kg | |
Tymoteusz Szczuka Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin | Bartosz Siwek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
- TKO1 | |
Walka 36, Ćwierćfinał light-contact / Senior [m] / -74kg | |
Sebastian Grabski Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów | Dawid Janusz Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
- WO | |
Walka 37, Ćwierćfinał light-contact / Senior [m] / -74kg | |
Nikodem Bigus Rebelia Kartuzy | Rafał Dobies LKS Puncher Płock |
3 - 0 | |
Walka 38, Ćwierćfinał light-contact / Senior [m] / -79kg | |
Piotr Kołakowski Zamek Kurzętnik | Roman Bushchak Klub Sportowy Mistral Wojkowice |
- TKO2 | |
Walka 39, Ćwierćfinał light-contact / Senior [m] / -79kg | |
Łukasz Safianowski Klub Sportów Walki Włocławek | Krzysztof Ozimina Karwiński Team Mława Mława |
- TKO2 | |
Walka 40, Ćwierćfinał light-contact / Senior [m] / -79kg | |
Krystian Rzepka Zamek Kurzętnik | Szymon Szulc Klub Sportów Walki Włocławek |
- TKO1 | |
Walka 41, Ćwierćfinał light-contact / Senior [m] / -79kg | |
Adrian Welenc Karwiński Team Mława Mława | Kacper Kołodziejski Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów |
- TKO2 | |
Walka 42, Ćwierćfinał light-contact / Senior [m] / -84kg | |
Damian Chiliński Zamek Kurzętnik | Michał Jezierski Elbląski Klub Karate |
- TKO2 | |
Walka 43, Ćwierćfinał light-contact / Senior [m] / -84kg | |
Dominik Zielonka Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin | Patryk Jabłonowski Karwiński Team Mława Mława |
- TKO2 | |
Walka 44, Ćwierćfinał light-contact / Senior [m] / -84kg | |
Jakub Kalinowski Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej | Michał Mocny Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów |
- TKO1 | |
Walka 45, Ćwierćfinał light-contact / Senior [m] / -84kg | |
Mariusz Migdalski Zamek Kurzętnik | Szymon Grabowski Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
- DQ | |
Walka 46, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -63kg | |
Mariusz Nowak KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Adrian Robaczyński ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK |
- TKO3 | |
Walka 47, Półfinał light-contact / Senior [m] / -69kg | |
Oskar Zawiślak Alien Kick Łódź | Piotr Kruszyński SMOK Toruń |
- TKO3 | |
Walka 48, Półfinał light-contact / Senior [m] / -69kg | |
Mateusz Białecki SMOK Toruń | Beniamin Wołodko KS Maximus Gdynia |
- TKO2 | |
Walka 49, Półfinał light-contact / Senior [m] / -74kg | |
Adrian Durma Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg | Tymoteusz Szczuka Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin |
- TKO1 | |
Walka 50, Półfinał light-contact / Senior [m] / -74kg | |
Sebastian Grabski Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów | Nikodem Bigus Rebelia Kartuzy |
1 - 2 | |
Walka 51, Półfinał light-contact / Senior [m] / -79kg | |
Piotr Kołakowski Zamek Kurzętnik | Łukasz Safianowski Klub Sportów Walki Włocławek |
- TKO2 | |
Walka 52, Półfinał light-contact / Senior [m] / -79kg | |
Krystian Rzepka Zamek Kurzętnik | Adrian Welenc Karwiński Team Mława Mława |
- TKO1 | |
Walka 53, Półfinał light-contact / Senior [m] / -84kg | |
Damian Chiliński Zamek Kurzętnik | Dominik Zielonka Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin |
- TKO1 | |
Walka 54, Półfinał light-contact / Senior [m] / -84kg | |
Jakub Kalinowski Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej | Mariusz Migdalski Zamek Kurzętnik |
- TKO2 | |
Walka 55, Półfinał light-contact / Senior [m] / -63kg | |
Grzegorz Błotnicki A&W Team Obrowo | Maciej Kasprzyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
- TKO3 | |
Walka 56, Półfinał light-contact / Senior [m] / -63kg | |
Krzysztof Sypka Krakowska Szkoła Sportowa SMOK | Mariusz Nowak KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
- RSC3 | |
Walka 57, Półfinał light-contact / Senior [m] / -57kg | |
Adrian Ryś Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów | Albert Mederski MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie |
TKO1 - | |
Walka 58, Półfinał light-contact / Senior [m] / -57kg | |
Piotr Olszewski Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Przemysław Kalisz SKF Boksing Zielona Góra |
WO - | |
Walka 59, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -89kg | |
Paweł Strykowski KKS Sporty Walki Poznań | Paweł Romańczuk Klub Sportowy Egida Olsztyn |
- TKO2 | |
Walka 60, Półfinał light-contact / Senior [m] / -89kg | |
Piotr Wypchał Krakowska Akademia Taekwon-do | Piotr Tomczak LZS POPRAWA Siedlików |
3 - 0 | |
Walka 61, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -94kg | |
Filip Chmera KKT Bałtyk Koszalin | Krzysztof Jasiukiewicz Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra |
- TKO1 | |
Walka 62, Półfinał light-contact / Senior [m] / -89kg | |
Kacper Frątczak Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra | Paweł Strykowski KKS Sporty Walki Poznań |
- TKO2 | |
Walka 63, Półfinał light-contact / Senior [m] / +94kg | |
Jacek Kozłowski SMOK Toruń | Radosław Pupin Glory - Środa Śląska |
- WO | |
Walka 64, Półfinał light-contact / Senior [m] / +94kg | |
Rafał Gąszczak Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra | Marcin Szuleta KKS Sporty Walki Poznań |
- WO | |
Walka 65, Finał light-contact / Senior [k] / -65kg | |
Agata Piechowicz AZS AWF Warszawa, Warszawa | Wiktoria Banaszek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
- TKO1 | |
Walka 66, Finał light-contact / Senior [m] / -69kg | |
Oskar Zawiślak Alien Kick Łódź | Mateusz Białecki SMOK Toruń |
DQ - | |
Walka 67, Finał light-contact / Senior [m] / -74kg | |
Adrian Durma Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg | Nikodem Bigus Rebelia Kartuzy |
- TKO2 | |
Walka 68, Finał light-contact / Senior [m] / -79kg | |
Piotr Kołakowski Zamek Kurzętnik | Krystian Rzepka Zamek Kurzętnik |
0 - 3 | |
Walka 69, Finał light-contact / Senior [m] / -84kg | |
Damian Chiliński Zamek Kurzętnik | Jakub Kalinowski Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej |
TKO2 - | |
Walka 70, Finał light-contact / Senior [m] / -63kg | |
Grzegorz Błotnicki A&W Team Obrowo | Krzysztof Sypka Krakowska Szkoła Sportowa SMOK |
- TKO2 | |
Walka 71, Finał light-contact / Senior [m] / -57kg | |
Albert Mederski MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie | Przemysław Kalisz SKF Boksing Zielona Góra |
3 - 0 | |
Walka 72, Finał light-contact / Senior [m] / -89kg | |
Piotr Wypchał Krakowska Akademia Taekwon-do | Kacper Frątczak Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra |
TKO2 - | |
Walka 73, Finał light-contact / Senior [m] / -94kg | |
Dominik Marek Beskid Dragon Bielsko-Biała | Filip Chmera KKT Bałtyk Koszalin |
TKO1 - | |
Walka 74, Finał light-contact / Senior [m] / +94kg | |
Jacek Kozłowski SMOK Toruń | Rafał Gąszczak Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra |
TKO1 - |