Walka 1, Półfinał point-fighting / Senior [k] / -60kg | |
Agata Kacprzak X Fight Piaseczno | Malwina Strzelecka KSW POLICE |
3 - 13 | |
Walka 2, Półfinał point-fighting / Senior [k] / -60kg | |
Katarzyna Kowal Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin | Julia Setla Beskid Dragon Bielsko-Biała |
0 - 10 | |
Walka 3, Przedwalka point-fighting / Senior [k] / +70kg | |
Dominika Cuper-przybylska KS Maximus Gdynia | Maria Kobus Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA, Gostyń |
10 - 11 | |
Walka 4, Przedwalka point-fighting / Junior [k] / -55kg | |
Maria Pawlikowska SKF Boksing Zielona Góra | Nikola Siecińska Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe |
0 - 10 | |
Walka 5, Przedwalka point-fighting / Senior [k] / -50kg | |
Nikola Kizym SKT Tiger Dzierżoniów | Beata Sieczko X Fight Piaseczno |
17 - 11 | |
Walka 6, Finał point-fighting / Senior [k] / -60kg | |
Malwina Strzelecka KSW POLICE | Julia Setla Beskid Dragon Bielsko-Biała |
8 - 9 | |
Walka 7, Finał point-fighting / Senior [k] / +70kg | |
Patrycja Jaworska X Fight Piaseczno | Maria Kobus Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA, Gostyń |
15 - 4 | |
Walka 8, Finał point-fighting / Junior [k] / -55kg | |
Natalia Woińska X Fight Piaseczno | Nikola Siecińska Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe |
18 - 17 | |
Walka 9, Finał point-fighting / Senior [k] / -50kg | |
Aleksandra Grzywacz Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Nikola Kizym SKT Tiger Dzierżoniów |
15 - 5 | |
Walka 10, Finał point-fighting / Senior [k] / -55kg | |
Patrycja Kręt SKT Tiger Dzierżoniów | Weronika Grudzińska Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin |
0 - 10 | |
Walka 11, Finał point-fighting / Junior [k] / +70kg | |
Hanna Wysocka SKF Boksing Zielona Góra | Zuzanna Maj Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
14 - 15 | |
Walka 12, Finał point-fighting / Junior [k] / -65kg | |
Zuzanna Kalbarczyk GOSRiT Luzino | Natalia Jęczek Klub Sportowy Mistral Wojkowice |
12 - 2 | |
Walka 13, Finał point-fighting / Junior [k] / -60kg | |
Natalia Stemplewska Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe | Michelle Maier KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
5 - 16 | |
Walka 14, Finał point-fighting / Junior [k] / -50kg | |
Nikola Kaleta Beskid Dragon Bielsko-Biała | Aleksandra Kucharz Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
1 - 11 | |
Walka 22, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -57kg | |
Jakub Muchewicz A&W Team Obrowo | Natan Zieliński KS Ziętek Team Kalisz |
- TKO3 | |
Walka 29, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -57kg | |
Przemysław Sapiński Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin | Artur Bożyk Rebelia Kartuzy |
3 - 0 | |
Walka 30, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -57kg | |
Damian Gawłowski KS Ziętek Team Kalisz | Jakub Żybura Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra |
- DQ | |
Walka 31, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -57kg | |
Robert Drozdek Beskid Dragon Bielsko-Biała | Maksymilian Puchaczewski Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport |
- AB2 | |
Walka 32, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -57kg | |
Adrian Januszewski MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie | Jakub Muchewicz A&W Team Obrowo |
0 - 3 | |
Walka 33, Ćwierćfinał light-contact / Junior [k] / -55kg | |
Wiktoria Kabzińska KS Ziętek Team Kalisz | Natalia Woińska X Fight Piaseczno |
TKO1 - | |
Walka 34, Ćwierćfinał light-contact / Junior [k] / -55kg | |
Natalia Maćkiewicz A&W Team Obrowo | Natalia Sobczak Alien Kick Łódź |
- RSC1 | |
Walka 35, Ćwierćfinał light-contact / Junior [k] / -55kg | |
Julia Kabzińska KS Ziętek Team Kalisz | Nikola Siecińska Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe |
TKO1 - | |
Walka 36, Ćwierćfinał light-contact / Junior [k] / -55kg | |
Oliwia Biadała KS Ziętek Team Kalisz | Maria Pawlikowska SKF Boksing Zielona Góra |
- AB1 | |
Walka 37, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -84kg | |
Piotr Sieliwoniuk X Fight Piaseczno | Kacper Kołodziejczyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
0 - 3 | |
Walka 38, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -84kg | |
Radosław DZWONKOWSKI Gdański Klub Kick Boxingu DUET | Jakub Czupryniak KS Maximus Gdynia |
3 - 0 | |
Walka 39, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -84kg | |
Wojciech Strzemieczny KS Ziętek Team Kalisz | Jakub Płachta Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
DQ2 - | |
Walka 40, Przedwalka light-contact / Junior [k] / -50kg | |
Wanessa Adamska A&W Team Obrowo | Paulina Jabłońska MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie |
0 - 3 | |
Walka 41, Przedwalka light-contact / Junior [k] / -50kg | |
Marta Skuza Beskid Dragon Bielsko-Biała | Aleksandra Kucharz Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
TKO1 - | |
Walka 42, Przedwalka light-contact / Junior [k] / -65kg | |
Sandra Stupakowska Klub Sportowy Egida Olsztyn | Oliwia Ściągaj X Fight Piaseczno |
TKO2 - | |
Walka 43, Półfinał light-contact / Junior [m] / -57kg | |
Przemysław Sapiński Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin | Damian Gawłowski KS Ziętek Team Kalisz |
- DQ | |
Walka 44, Półfinał light-contact / Junior [m] / -57kg | |
Robert Drozdek Beskid Dragon Bielsko-Biała | Jakub Muchewicz A&W Team Obrowo |
TKO2 - | |
Walka 45, Półfinał light-contact / Junior [k] / -55kg | |
Natalia Woińska X Fight Piaseczno | Natalia Maćkiewicz A&W Team Obrowo |
AB2 - | |
Walka 46, Półfinał light-contact / Junior [k] / -55kg | |
Nikola Siecińska Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe | Oliwia Biadała KS Ziętek Team Kalisz |
- WO | |
Walka 47, Półfinał light-contact / Junior [m] / -84kg | |
Bartosz Grudziński Klub Sportowy PROSNA Kalisz | Kacper Kołodziejczyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
TKO2 - | |
Walka 48, Półfinał light-contact / Junior [m] / -84kg | |
Radosław DZWONKOWSKI Gdański Klub Kick Boxingu DUET | Jakub Płachta Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
TKO2 - | |
Walka 49, Półfinał light-contact / Junior [k] / -50kg | |
Nikola Kaleta Beskid Dragon Bielsko-Biała | Paulina Jabłońska MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie |
- TKO2 | |
Walka 50, Półfinał light-contact / Junior [k] / -50kg | |
Nikola Zaborowska Rebelia Kartuzy | Aleksandra Kucharz Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
3 - 0 | |
Walka 51, Półfinał light-contact / Junior [k] / -65kg | |
Zuzanna Kalbarczyk GOSRiT Luzino | Natalia Jęczek Klub Sportowy Mistral Wojkowice |
- TKO3 | |
Walka 52, Półfinał light-contact / Junior [k] / -65kg | |
Julia Stasiuk KKT Bałtyk Koszalin | Oliwia Ściągaj X Fight Piaseczno |
0 - 3 | |
Walka 53, Półfinał light-contact / Junior [k] / +70kg | |
Hanna Wysocka SKF Boksing Zielona Góra | Eliza Nowak KS Ziętek Team Kalisz |
- AB1 | |
Walka 54, Półfinał light-contact / Junior [k] / +70kg | |
Weronika Walczak KS Ziętek Team Kalisz | Zuzanna Maj Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
- WO | |
Walka 55, Półfinał light-contact / Junior [k] / -70kg | |
Zuzanna Sadaj LZS POPRAWA Siedlików | Wiktoria Wójtowicz KS Maximus Gdynia |
3 - 0 | |
Walka 56, Półfinał light-contact / Junior [k] / -70kg | |
Emilia Urbaniak LZS POPRAWA Siedlików | Laura Zgolińska KKS Sporty Walki Poznań |
TKO1 - | |
Walka 57, Półfinał light-contact / Junior [m] / +94kg | |
Marcin Dolecki Stowarzyszenie Gladius Ostróda | Mateusz Dwornik Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin |
- DQ | |
Walka 58, Półfinał light-contact / Junior [m] / +94kg | |
Shayan Siedlecki Klub Sportów Walki Włocławek | Marcin Zdun KS Ziętek Team Kalisz |
- TKO2 | |
Walka 59, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -89kg | |
Piotr glegoła Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport | Adam Brzozowicz WKS SFINKS Węgrów |
0 - 3 | |
Walka 60, Przedwalka light-contact / Junior [k] / -60kg | |
Michelle Maier KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Natalia Jastrzębska X Fight Piaseczno |
- TKO1 | |
Walka 61, Finał light-contact / Junior [m] / -57kg | |
Przemysław Sapiński Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin | Jakub Muchewicz A&W Team Obrowo |
TKO2 - | |
Walka 62, Finał light-contact / Junior [k] / -55kg | |
Natalia Maćkiewicz A&W Team Obrowo | Nikola Siecińska Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe |
- TKO1 | |
Walka 63, Finał light-contact / Junior [m] / -84kg | |
Kacper Kołodziejczyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Jakub Płachta Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
RSC1 - | |
Walka 64, Finał light-contact / Junior [k] / -50kg | |
Nikola Kaleta Beskid Dragon Bielsko-Biała | Nikola Zaborowska Rebelia Kartuzy |
- TKO2 | |
Walka 65, Finał light-contact / Junior [k] / -65kg | |
Zuzanna Kalbarczyk GOSRiT Luzino | Oliwia Ściągaj X Fight Piaseczno |
3 - 0 | |
Walka 66, Finał light-contact / Junior [k] / +70kg | |
Hanna Wysocka SKF Boksing Zielona Góra | Weronika Walczak KS Ziętek Team Kalisz |
- TKO1 | |
Walka 67, Finał light-contact / Junior [k] / -70kg | |
Zuzanna Sadaj LZS POPRAWA Siedlików | Laura Zgolińska KKS Sporty Walki Poznań |
WO - | |
Walka 68, Finał light-contact / Junior [m] / +94kg | |
Marcin Dolecki Stowarzyszenie Gladius Ostróda | Shayan Siedlecki Klub Sportów Walki Włocławek |
3 - 0 | |
Walka 69, Finał light-contact / Junior [m] / -89kg | |
Andrzej DZWONKOWSKI Gdański Klub Kick Boxingu DUET | Adam Brzozowicz WKS SFINKS Węgrów |
0 - 3 | |
Walka 70, Finał light-contact / Junior [k] / -60kg | |
Natalia Zakrzewska MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie | Michelle Maier KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
TKO2 - |