Walka 1, Przedwalka low-kick / Senior [m] / -71kg | |
Łukasz Olejniczak Łaski Klub Sztuk Walki | Karol Mamerski Klub Sportowy DRAGON Starachowice |
3 - 0 | |
Walka 2, Ćwierćfinał low-kick / Senior [m] / -71kg | |
Dawid Rożak FIGHTER Nowa Sól | Łukasz Hornik Paco Team Mysłowice |
3 - 0 | |
Walka 3, Ćwierćfinał low-kick / Senior [m] / -71kg | |
Łukasz Bienias Viktoria Szydłowiec | Filip Krata Łaski Klub Sztuk Walki |
3 - 0 | |
Walka 4, Ćwierćfinał low-kick / Senior [m] / -71kg | |
Piotr Zych Sportowy Klub Kickboxing Kielce | Kamil Szczygielski KSW Łuków |
2 - 1 | |
Walka 5, Przedwalka low-kick / Senior [m] / -81kg | |
Patryk Mielniczuk Uniq Fight Club Warszawa | Mateusz Słota Oświęcimski Klub Karate |
3 - 0 | |
Walka 6, Ćwierćfinał low-kick / Senior [m] / -81kg | |
Wiktor Błądek Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów | Jakub Śliwka Krakowska Szkoła Sportowa SMOK |
3 - 0 | |
Walka 7, Ćwierćfinał low-kick / Senior [m] / -81kg | |
Wojciech Lewandowski Fight Club Radzymin | Hubert Marcisz Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie |
0 - 3 | |
Walka 8, Ćwierćfinał low-kick / Senior [m] / -81kg | |
Przemysław Zdziebko UKS Diament Pstrągowa | Wiktor Nietrzeba Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów |
3 - 0 | |
Walka 9, Ćwierćfinał low-kick / Senior [m] / -75kg | |
Sebastian Girek Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie | Przemysław Całka KO Team Otwock |
3 - 0 | |
Walka 10, Ćwierćfinał low-kick / Senior [m] / -75kg | |
Marcin Daszkiewicz Klub Sztuk Walk Shark Łódź | Paweł Sikora UKS Sanda Płock |
KO2 - | |
Walka 11, Ćwierćfinał low-kick / Senior [m] / -75kg | |
Mikołaj Lekki Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów | Kacper Pietrak Paco Team Mysłowice |
3 - 0 | |
Walka 12, Ćwierćfinał low-kick / Senior [m] / -75kg | |
Arkadiusz Janas Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów | Szymon Salachna Beskid Dragon Bielsko-Biała |
KO1 - | |
Walka 13, Przedwalka low-kick / Senior [k] / -56kg | |
Iwona Nieroda-Zdziebko UKS Diament Pstrągowa | Julia Ćwiękała Oświęcimski Klub Karate |
3 - 0 | |
Walka 14, Przedwalka low-kick / Senior [k] / -56kg | |
Katarzyna SZANIAWSKA FIGHTER Nowa Sól | Paulina Grzegórska Łaski Klub Sztuk Walki |
0 - 3 | |
Walka 15, Półfinał low-kick / Junior starszy [k] / -48kg | |
Patrycja Pawikowska Klub Sportowy DRAGON Starachowice | Julia Marciniak Łaski Klub Sztuk Walki |
KO2 - | |
Walka 16, Półfinał low-kick / Junior starszy [k] / -48kg | |
Aleksandra Bladowska UKS EVAN Nowy Sącz | Natalia Matusz Oświęcimski Klub Karate |
0 - 3 | |
Walka 17, Półfinał low-kick / Senior [m] / -67kg | |
Łukasz Kłos Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów | Krystian Czarnecki Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków |
- RSC1 | |
Walka 18, Półfinał low-kick / Senior [m] / -67kg | |
Piotr Urbaniak Klub Sztuk Walk Shark Łódź | Cyprian Brzeźniak Oświęcimski Klub Karate |
0 - 3 | |
Walka 19, Półfinał low-kick / Senior [m] / -86kg | |
Krzysztof Zapała Sportowy Klub Kickboxing Kielce | Gracjan Sobczyk Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów |
0 - 3 | |
Walka 20, Półfinał low-kick / Senior [m] / -86kg | |
Arkadiusz Dyba Łaski Klub Sztuk Walki | Mateusz Smycz Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów |
3 - 0 | |
Walka 21, Ćwierćfinał low-kick / Senior [m] / -71kg | |
Damian Owarzany Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów | Łukasz Olejniczak Łaski Klub Sztuk Walki |
0 - 3 | |
Walka 22, Półfinał low-kick / Senior [m] / -71kg | |
Dawid Rożak FIGHTER Nowa Sól | Łukasz Bienias Viktoria Szydłowiec |
3 - 0 | |
Walka 23, Półfinał low-kick / Senior [m] / -75kg | |
Sebastian Girek Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie | Paweł Sikora UKS Sanda Płock |
3 - 0 | |
Walka 24, Półfinał low-kick / Senior [m] / -75kg | |
Mikołaj Lekki Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów | Szymon Salachna Beskid Dragon Bielsko-Biała |
RSC2 - | |
Walka 25, Ćwierćfinał low-kick / Senior [m] / -81kg | |
Marcin BOJARUN FIGHTER Nowa Sól | Patryk Mielniczuk Uniq Fight Club Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 26, Półfinał low-kick / Senior [m] / -81kg | |
Wiktor Błądek Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów | Hubert Marcisz Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie |
0 - 3 | |
Walka 27, Przedwalka low-kick / Junior starszy [k] / -52kg | |
Gabriela Migda UKS EVAN Nowy Sącz | Nikola SCIEPURA FIGHTER Nowa Sól |
- DQ1 | |
Walka 28, Półfinał low-kick / Senior [k] / -56kg | |
Weronika Cisło Klub Sztuk Walk Shark Łódź | Iwona Nieroda-Zdziebko UKS Diament Pstrągowa |
0 - 3 | |
Walka 29, Półfinał low-kick / Senior [k] / -56kg | |
Emilia Sudacka Husarz Czudec Kickboxing, Czudec | Paulina Grzegórska Łaski Klub Sztuk Walki |
0 - 3 | |
Walka 30, Przedwalka low-kick / Senior [k] / -52kg | |
Dominika Chylińska Oświęcimski Klub Karate | Aneta Święch KO Team Otwock |
- KO1 | |
Walka 31, Przedwalka low-kick / Senior [k] / -60kg | |
Martyna Kot Sportowy Klub Kickboxing Kielce | Wiktoria Szerszeń KO Team Otwock |
3 - 0 | |
Walka 32, Przedwalka low-kick / Senior [m] / -63.5kg | |
Radosław Kuzia UKS Sanda Płock | Dominik Matusz Oświęcimski Klub Karate |
3 - 0 | |
Walka 33, Przedwalka low-kick / Senior [m] / -91kg | |
Michał Cyganik Krakowska Szkoła Sportowa SMOK | Piotr Łopatka UKS Relaks Skarżysko Kamienna |
3 - 0 | |
Walka 34, Przedwalka low-kick / Senior [m] / +91kg | |
Szymon Stachnio Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów | Michał Rudzki Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka |
AB2 - | |
Walka 35, Półfinał low-kick / Senior [m] / -71kg | |
Piotr Zych Sportowy Klub Kickboxing Kielce | Łukasz Olejniczak Łaski Klub Sztuk Walki |
2 - 1 | |
Walka 36, Półfinał low-kick / Junior mlodszy [k] / -48kg | |
Julia Bubak FIGHTER Nowa Sól | Oliwia Szczepanik Paco Team Mysłowice |
3 - 0 | |
Walka 37, Półfinał low-kick / Junior mlodszy [k] / -48kg | |
Roksana Rzeźnicka Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska | Oliwia Greczner Oświęcimski Klub Karate |
1 - 2 | |
Walka 38, Przedwalka low-kick / Junior mlodszy [k] / +60kg | |
Anna Schweisser MKS Mechanik Włodawa | Oliwia Dziwosz Paco Team Mysłowice |
- KO2 | |
Walka 39, Przedwalka low-kick / Junior mlodszy [m] / -54kg | |
Marcel Brzeźniak Oświęcimski Klub Karate | Wiktor Popowicz FIGHTER Nowa Sól |
2 - 1 | |
Walka 40, Finał low-kick / Junior mlodszy [m] / -57kg | |
Mikołaj Bąk Viktoria Szydłowiec | Mateusz Grześków FIGHTER Nowa Sól |
2 - 1 | |
Walka 41, Półfinał low-kick / Junior mlodszy [m] / -60kg | |
Aleksander Skłucki Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN | Kamil Guziński Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 42, Półfinał low-kick / Junior mlodszy [m] / -60kg | |
Marcin Kowalewicz NINJA ACADEMY WARSZAWA | Hubert Wczelik FIGHTER Nowa Sól |
2 - 1 | |
Walka 43, Półfinał low-kick / Junior mlodszy [m] / -71kg | |
Patryk Pabis Sportowy Klub Kickboxing Kielce | Jakub Bilski UKS Relaks Skarżysko Kamienna |
0 - 3 | |
Walka 44, Półfinał low-kick / Junior mlodszy [m] / -71kg | |
Alan Sikora UKS Sanda Płock | Patryk Mielczarek Klub Sztuk Walk Shark Łódź |
0 - 3 | |
Walka 45, Finał low-kick / Senior [m] / -71kg | |
Dawid Rożak FIGHTER Nowa Sól | Piotr Zych Sportowy Klub Kickboxing Kielce |
0 - 3 | |
Walka 46, Finał low-kick / Senior [m] / -75kg | |
Sebastian Girek Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie | Szymon Salachna Beskid Dragon Bielsko-Biała |
3 - 0 | |
Walka 47, Półfinał low-kick / Senior [m] / -81kg | |
Przemysław Zdziebko UKS Diament Pstrągowa | Patryk Mielniczuk Uniq Fight Club Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 48, Finał low-kick / Junior mlodszy [m] / -63.5kg | |
Mateusz Gunia Klub Sportowy DRAGON Starachowice | Jeremi Dygas Klub Sportowy DRAGON Starachowice |
0 - 3 | |
Walka 50, Finał low-kick / Senior [m] / -54kg | |
Szymon Cender Viktoria Szydłowiec | Dawid Mańkowski Uniq Fight Club Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 51, Półfinał low-kick / Junior starszy [m] / -71kg | |
Alan Albinowski UKS Sanda Płock | Jakub Srebniak Husarz Czudec Kickboxing, Czudec |
0 - 3 | |
Walka 52, Finał low-kick / Junior mlodszy [k] / -48kg | |
Julia Bubak FIGHTER Nowa Sól | Oliwia Greczner Oświęcimski Klub Karate |
0 - 3 | |
Walka 53, Półfinał low-kick / Junior starszy [m] / -71kg | |
Jakub Jagiełło Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN | Patryk Lech Paco Team Mysłowice |
0 - 3 | |
Walka 54, Finał low-kick / Junior mlodszy [k] / +60kg | |
Olivia BOJARUN FIGHTER Nowa Sól | Anna Schweisser MKS Mechanik Włodawa |
3 - 0 | |
Walka 55, Finał low-kick / Senior [k] / -48kg | |
Marlena Tomczyk Viktoria Szydłowiec | Kamila Gołębiewska Fight Club Radzymin |
0 - 3 | |
Walka 56, Finał low-kick / Junior starszy [k] / -56kg | |
Aleksandra Oknińska TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce | Julia Wojtan Klub Sportowy DRAGON Starachowice |
0 - 3 | |
Walka 57, Finał low-kick / Senior [k] / +70kg | |
Karolina Dziedzic UKS Diament Pstrągowa | Joanna Groniak Krakowska Szkoła Sportowa SMOK |
3 - 0 | |
Walka 58, Finał low-kick / Senior [m] / -67kg | |
Łukasz Kłos Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów | Cyprian Brzeźniak Oświęcimski Klub Karate |
0 - 3 | |
Walka 59, Finał low-kick / Senior [m] / -86kg | |
Gracjan Sobczyk Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów | Arkadiusz Dyba Łaski Klub Sztuk Walki |
0 - 3 | |
Walka 60, Finał low-kick / Junior mlodszy [m] / -54kg | |
Adam Bąk Viktoria Szydłowiec | Marcel Brzeźniak Oświęcimski Klub Karate |
DQ3 - | |
Walka 61, Finał low-kick / Junior mlodszy [m] / -60kg | |
Kamil Guziński Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa | Marcin Kowalewicz NINJA ACADEMY WARSZAWA |
- WO | |
Walka 62, Finał low-kick / Junior mlodszy [m] / -71kg | |
Jakub Bilski UKS Relaks Skarżysko Kamienna | Patryk Mielczarek Klub Sztuk Walk Shark Łódź |
3 - 0 | |
Walka 63, Finał low-kick / Junior starszy [k] / -48kg | |
Julia Marciniak Łaski Klub Sztuk Walki | Natalia Matusz Oświęcimski Klub Karate |
2 - 1 | |
Walka 64, Finał low-kick / Junior starszy [k] / -52kg | |
Alicja Siebyła Klub Sportowy DRAGON Starachowice | Gabriela Migda UKS EVAN Nowy Sącz |
0 - 3 | |
Walka 65, Finał low-kick / Senior [m] / -63.5kg | |
Hubert Śledź TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce | Radosław Kuzia UKS Sanda Płock |
0 - 3 | |
Walka 66, Finał low-kick / Junior starszy [m] / -75kg | |
Krzysztof Adach Klub Sportowy Cross Fight Radom | Marcel Anulewicz Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN |
KO2 - | |
Walka 67, Finał low-kick / Senior [k] / -56kg | |
Iwona Nieroda-Zdziebko UKS Diament Pstrągowa | Paulina Grzegórska Łaski Klub Sztuk Walki |
3 - 0 | |
Walka 68, Finał low-kick / Senior [k] / -52kg | |
Anna Dudek Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej | Dominika Chylińska Oświęcimski Klub Karate |
KO2 - | |
Walka 69, Finał low-kick / Senior [m] / -91kg | |
Szymon Seweryn FIGHTER Nowa Sól | Michał Cyganik Krakowska Szkoła Sportowa SMOK |
0 - 3 | |
Walka 70, Finał low-kick / Senior [k] / -60kg | |
Aleksandra Ciężka Beskid Dragon Bielsko-Biała | Martyna Kot Sportowy Klub Kickboxing Kielce |
KO2 - | |
Walka 71, Finał low-kick / Senior [m] / +91kg | |
Artur Wziątek Klub Sportowy DRAGON Starachowice | Michał Rudzki Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka |
1 - 2 | |
Walka 72, Finał low-kick / Senior [m] / -81kg | |
Hubert Marcisz Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie | Patryk Mielniczuk Uniq Fight Club Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 73, Finał low-kick / Junior starszy [m] / -71kg | |
Jakub Srebniak Husarz Czudec Kickboxing, Czudec | Patryk Lech Paco Team Mysłowice |
0 - 3 |