Walka 1, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Alicja Gajewska Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie | Maria Zyznarska Beskid Dragon Bielsko-Biała |
TKO1 - | |
Walka 2, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Zuzanna Szczepanik Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka | Wiktoria Kręcichwost Beskid Dragon Bielsko-Biała |
- TKO1 | |
Walka 3, Przedwalka kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Patryk Sławiński Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź | Michał Borgieł Beskid Dragon Bielsko-Biała |
1 - 2 | |
Walka 4, Przedwalka kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Dominik Bar Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Michał Magin Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź |
0 - 3 | |
Walka 5, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Aleksandra Paczkowska NINJA ACADEMY WARSZAWA | Julia Sanecka Husarz Czudec Kickboxing, Czudec |
- RSC1 | |
Walka 6, Półfinał kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg | |
Natalia Brzęk Oświęcimski Klub Karate | Hanna Wilczek Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska |
TKO2 - | |
Walka 7, Półfinał kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg | |
Roksana Greczner Oświęcimski Klub Karate | Marlena Stefańska UKS EVAN Nowy Sącz |
DQ - | |
Walka 8, Półfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg | |
Marcin Życiński Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa | Franciszek Krata Łaski Klub Sztuk Walki |
3 - 0 | |
Walka 9, Półfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg | |
Marcel Pietraszek Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka | Wojciech Gajek Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie |
- TKO1 | |
Walka 10, Półfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Andrzej Jabłoński Sportowy Klub Kickboxing Kielce | Jan Pastuszka Klub Sportowy DRAGON Starachowice |
3 - 0 | |
Walka 11, Półfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Mikołaj Majchrowski UKS EVAN Nowy Sącz | Kacper Łyszczak Husarz Czudec Kickboxing, Czudec |
3 - 0 | |
Walka 12, Przedwalka kick-light / Kadet mlodszy [k] / -32kg | |
Julia Goleś Husarz Czudec Kickboxing, Czudec | Zofia Waśk FIGHTER Nowa Sól |
- TKO1 | |
Walka 14, Przedwalka kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Alan Sulima UKS Relaks Skarżysko Kamienna | Marcin Chmura Husarz Czudec Kickboxing, Czudec |
- TKO1 | |
Walka 15, Przedwalka kick-light / Kadet mlodszy [k] / -46kg | |
Zuzanna Lipowicz Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie | Samanta Szczypka Beskid Dragon Bielsko-Biała |
TKO1 - | |
Walka 16, Półfinał kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Daria Niciporuk X Fight Piaseczno | Maria Zyznarska Beskid Dragon Bielsko-Biała |
3 - 0 | |
Walka 17, Półfinał kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Justyna Moniewska Klub Sportowy DRAGON Starachowice | Zuzanna Szczepanik Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka |
AB1 - | |
Walka 18, Półfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Wiktor Socha UKS Relaks Skarżysko Kamienna | Michał Borgieł Beskid Dragon Bielsko-Biała |
0 - 3 | |
Walka 19, Półfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Tymon Szczypka Beskid Dragon Bielsko-Biała | Michał Magin Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź |
TKO2 - | |
Walka 20, Półfinał kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Nikola Krupa Paco Team Mysłowice | Dominika Niemiec Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
TKO1 - | |
Walka 21, Półfinał kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Otylia Chałupka Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska | Aleksandra Paczkowska NINJA ACADEMY WARSZAWA |
3 - 0 | |
Walka 22, Finał kick-light / Kadet mlodszy [k] / -46kg | |
Nikola Chojnacka Paco Team Mysłowice | Samanta Szczypka Beskid Dragon Bielsko-Biała |
TKO1 - | |
Walka 23, Finał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Wiktor Mieszczak Beskid Dragon Bielsko-Biała | Alan Sulima UKS Relaks Skarżysko Kamienna |
TKO1 - | |
Walka 24, Finał kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg | |
Hanna Wilczek Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska | Marlena Stefańska UKS EVAN Nowy Sącz |
DQ - | |
Walka 25, Finał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg | |
Marcin Życiński Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa | Marcel Pietraszek Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka |
0 - 3 | |
Walka 26, Finał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Andrzej Jabłoński Sportowy Klub Kickboxing Kielce | Mikołaj Majchrowski UKS EVAN Nowy Sącz |
0 - 3 | |
Walka 27, Finał kick-light / Kadet mlodszy [k] / -32kg | |
Maria Pirga UKS Diament Pstrągowa | Julia Goleś Husarz Czudec Kickboxing, Czudec |
0 - 3 | |
Walka 28, Finał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -28kg | |
Piotr Sroczyński Fight Club Radzymin | Michał Sosnowski KO Team Otwock |
RSC2 - | |
Walka 29, Finał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Miłosz Holli Beskid Dragon Bielsko-Biała | Krystian Turbiarz Klub Sztuk Walk Shark Łódź |
0 - 3 | |
Walka 30, Finał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Michał Borgieł Beskid Dragon Bielsko-Biała | Michał Magin Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź |
TKO1 - | |
Walka 31, Finał kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Daria Niciporuk X Fight Piaseczno | Zuzanna Szczepanik Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka |
3 - 0 | |
Walka 32, Finał kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Dominika Niemiec Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Otylia Chałupka Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska |
RSC1 - | |
Walka 33, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Julian Graboś Beskid Dragon Bielsko-Biała | Dawid Tyburski Krakowska Szkoła Sportowa SMOK |
- DQ1 | |
Walka 34, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Szymon Pacuła Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN | Szymon Giera Fight Club Radzymin |
TKO2 - | |
Walka 35, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Bartosz Machnik Krakowska Szkoła Sportowa SMOK | Patryk Matczak KSW Alien Łódź |
TKO1 - | |
Walka 36, Przedwalka kick-light / Junior [k] / -60kg | |
Emilia Jura Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska | Wiktoria Daciuk MKS Mechanik Włodawa |
- TKO2 | |
Walka 37, Przedwalka kick-light / Junior [k] / -60kg | |
Maja Słomian Łaski Klub Sztuk Walki | Patrycja Musiał Husarz Czudec Kickboxing, Czudec |
- TKO2 | |
Walka 38, Przedwalka kick-light / Junior [k] / -55kg | |
Oliwia Czader Beskid Dragon Bielsko-Biała | Natalia Sobczak KSW Alien Łódź |
- TKO1 | |
Walka 39, Półfinał kick-light / Junior [m] / -89kg | |
Daniel Jurzyk TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce | Mariusz Wójcik Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany |
- TKO2 | |
Walka 40, Półfinał kick-light / Junior [m] / -89kg | |
Aleksander Bielecki KT Legia Warszawa | Damian Rybak Oświęcimski Klub Karate |
0 - 3 | |
Walka 41, Przedwalka kick-light / Junior [k] / -70kg | |
Natalia Kałuża Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany | Oliwia Ściągaj X Fight Piaseczno |
TKO2 - | |
Walka 42, Półfinał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Szymon Węgrzyn Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów | Julian Graboś Beskid Dragon Bielsko-Biała |
TKO1 - | |
Walka 43, Półfinał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Szymon Giera Fight Club Radzymin | Patryk Matczak KSW Alien Łódź |
3 - 0 | |
Walka 44, Półfinał kick-light / Junior [k] / -60kg | |
Elżbieta Świderska X Fight Piaseczno | Emilia Jura Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska |
1 - 2 | |
Walka 45, Półfinał kick-light / Junior [k] / -60kg | |
Zuzanna Kusiak Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska | Maja Słomian Łaski Klub Sztuk Walki |
3 - 0 | |
Walka 46, Półfinał kick-light / Junior [k] / -55kg | |
Martyna Gasińska Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka | Kinga Konieczny Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
- TKO2 | |
Walka 47, Półfinał kick-light / Junior [k] / -55kg | |
Aleksandra Ławruszonis KT Legia Warszawa | Oliwia Czader Beskid Dragon Bielsko-Biała |
TKO1 - | |
Walka 48, Finał kick-light / Junior [m] / -89kg | |
Daniel Jurzyk TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce | Damian Rybak Oświęcimski Klub Karate |
0 - 3 | |
Walka 49, Finał kick-light / Junior [k] / -70kg | |
Julia Pawlak Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN | Oliwia Ściągaj X Fight Piaseczno |
0 - 3 | |
Walka 50, Finał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Julian Graboś Beskid Dragon Bielsko-Biała | Szymon Giera Fight Club Radzymin |
2 - 1 | |
Walka 51, Finał kick-light / Junior [k] / -60kg | |
Emilia Jura Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska | Zuzanna Kusiak Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska |
0 - 3 | |
Walka 52, Finał kick-light / Junior [k] / -55kg | |
Martyna Gasińska Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka | Oliwia Czader Beskid Dragon Bielsko-Biała |
0 - 3 | |
Walka 53, Przedwalka kick-light / Senior [m] / +94kg | |
Jan Warsicki X Fight Piaseczno | Adam Szczypka Beskid Dragon Bielsko-Biała |
1 - 2 | |
Walka 54, Półfinał kick-light / Senior [m] / -84kg | |
Jakub Smolarek Łaski Klub Sztuk Walki | Kacper Łuczak KT Legia Warszawa |
3 - 0 | |
Walka 55, Półfinał kick-light / Senior [m] / -84kg | |
Cezary Plaskota Fight Club Radzymin | Michał Siurawski KT Legia Warszawa |
3 - 0 | |
Walka 56, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -63kg | |
Adrian Kłosiewicz X Fight Piaseczno | Piotr Dybus TARNOBRZESKI KLUB KARATE |
3 - 0 | |
Walka 57, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -89kg | |
Wojciech Buś UKS Diament Pstrągowa | Konrad Dziuba Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów |
- TKO1 | |
Walka 58, Przedwalka kick-light / Senior [k] / -55kg | |
Katarzyna SZANIAWSKA FIGHTER Nowa Sól | Katarzyna Białas KT Legia Warszawa |
WO - | |
Walka 59, Półfinał kick-light / Senior [m] / +94kg | |
Rafał Zdebik Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów | Marcin Grzech KT Legia Warszawa |
- TKO1 | |
Walka 60, Półfinał kick-light / Senior [m] / +94kg | |
Maciej Florys KT Legia Warszawa | Adam Szczypka Beskid Dragon Bielsko-Biała |
DQ - | |
Walka 61, Przedwalka kick-light / Senior [k] / -50kg | |
Weronika Grochowska NINJA ACADEMY WARSZAWA | Michalina Krakowiak TARNOBRZESKI KLUB KARATE |
- TKO1 | |
Walka 62, Finał kick-light / Senior [m] / -84kg | |
Jakub Smolarek Łaski Klub Sztuk Walki | Cezary Plaskota Fight Club Radzymin |
RSC2 - | |
Walka 63, Finał kick-light / Senior [m] / -63kg | |
Jakub Gil UKS Sanda Płock | Adrian Kłosiewicz X Fight Piaseczno |
3 - 0 | |
Walka 64, Finał kick-light / Senior [m] / -89kg | |
Michał Mocny Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów | Wojciech Buś UKS Diament Pstrągowa |
0 - 3 | |
Walka 65, Finał kick-light / Senior [k] / -55kg | |
Karolina Zińczuk KT Legia Warszawa | Katarzyna Białas KT Legia Warszawa |
WO - | |
Walka 66, Finał kick-light / Senior [m] / +94kg | |
Rafał Zdebik Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów | Adam Szczypka Beskid Dragon Bielsko-Biała |
- TKO1 | |
Walka 67, Finał kick-light / Senior [k] / -50kg | |
Nikola Kaleta Beskid Dragon Bielsko-Biała | Weronika Grochowska NINJA ACADEMY WARSZAWA |
2 - 1 |