Walka 30, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Jonasz Gortat Knock-Out Team Bełchatów | Oskar Ciepłuch Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo |
- WO | |
Walka 31, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Fryderyk Polubiec KSW Alien Łódź | Oskar Popławski Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
8 - 10 | |
Walka 32, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Kacper Zimiński Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Wojciech Nowakowski Klub Sportowy Egida Olsztyn |
1 - 11 | |
Walka 33, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Jonasz Gortat Knock-Out Team Bełchatów | Gustaw Wielądek X Fight Piaseczno |
15 - 5 | |
Walka 34, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Jakub Kasprowicz NINJA ACADEMY WARSZAWA | Oskar Popławski Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
10 - 0 | |
Walka 35, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Wojciech Nowakowski Klub Sportowy Egida Olsztyn | Jonasz Gortat Knock-Out Team Bełchatów |
11 - 6 | |
Walka 36, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Maksymilian Kędzia KSW Alien Łódź | Gustaw Wielądek X Fight Piaseczno |
0 - 10 | |
Walka 37, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Michał Niebrzydowski NINJA ACADEMY WARSZAWA | Jonasz Gortat Knock-Out Team Bełchatów |
14 - 6 | |
Walka 38, Finał point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Jakub Kasprowicz NINJA ACADEMY WARSZAWA | Wojciech Nowakowski Klub Sportowy Egida Olsztyn |
8 - 1 | |
Walka 39, Finał point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Gustaw Wielądek X Fight Piaseczno | Michał Niebrzydowski NINJA ACADEMY WARSZAWA |
3 - 9 | |
Walka 40, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Jakub Kasprowicz NINJA ACADEMY WARSZAWA | Nikodem Zielonka Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice |
10 - 0 | |
Walka 41, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Oskar Popławski Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Adam Bachman X Fight Piaseczno |
13 - 18 | |
Walka 42, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Wojciech Nowakowski Klub Sportowy Egida Olsztyn | Tymoteusz Ziaja Jurajska Akademia Sportu-Łazy |
14 - 8 | |
Walka 43, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Kacper Zimiński Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Bartosz Dobrowolski X Fight Piaseczno |
5 - 15 | |
Walka 44, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Jakub Kasprowicz NINJA ACADEMY WARSZAWA | Adam Bachman X Fight Piaseczno |
11 - 1 | |
Walka 45, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Wojciech Nowakowski Klub Sportowy Egida Olsztyn | Bartosz Dobrowolski X Fight Piaseczno |
WO - | |
Walka 46, Finał point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg | |
Adam Bachman X Fight Piaseczno | Bartosz Dobrowolski X Fight Piaseczno |
10 - 17 | |
Walka 47, Finał point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Jakub Kasprowicz NINJA ACADEMY WARSZAWA | Bartosz Dobrowolski X Fight Piaseczno |
- AB1 | |
Walka 48, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -37kg | |
Marcel Adasiewicz Knock-Out Team Bełchatów | Krystian Kowalski Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice |
11 - 13 | |
Walka 49, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -37kg | |
Stanisław Przybylski X Fight Piaseczno | Szymon Piłka Jurajska Akademia Sportu-Łazy |
11 - 1 | |
Walka 50, Finał point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg | |
Oskar Lech Paco Team Mysłowice | Marcel Adasiewicz Knock-Out Team Bełchatów |
11 - 9 | |
Walka 51, Finał point-fighting / Kadet starszy [m] / -37kg | |
Krystian Kowalski Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice | Stanisław Przybylski X Fight Piaseczno |
10 - 11 |