Walka 1, Ćwierćfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg | |
Maciej Oponowicz KSW Łuków | Jan Kamiński NINJA ACADEMY WARSZAWA |
0 - 10 | |
Walka 2, Ćwierćfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg | |
Aleksander Bajor X Fight Piaseczno | Brunon Mikołajczyk Jurajska Akademia Sportu-Łazy |
2 - 10 | |
Walka 3, Ćwierćfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg | |
Kacper Wołowczyk Jurajska Akademia Sportu-Łazy | Antoni Jaguszewski Knock-Out Team Bełchatów |
3 - 11 | |
Walka 4, Ćwierćfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg | |
Marcel Szwejk Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa | Maksymilian Kondracki KSW Łuków |
5 - 6 | |
Walka 5, Półfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg | |
Jan Kamiński NINJA ACADEMY WARSZAWA | Brunon Mikołajczyk Jurajska Akademia Sportu-Łazy |
7 - 4 | |
Walka 6, Półfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg | |
Antoni Jaguszewski Knock-Out Team Bełchatów | Maksymilian Kondracki KSW Łuków |
5 - 10 | |
Walka 7, Przedwalka point-fighting / Dziewczynki [d] / -24kg | |
Hana Bereda Jurajska Akademia Sportu-Łazy | Maja Radomyska KSW Łuków |
10 - 0 | |
Walka 8, Finał point-fighting / Chłopcy [d] / -33kg | |
Kacper Prasek Uniq Fight Club Warszawa | Antoni Jaguszewski Knock-Out Team Bełchatów |
0 - 8 | |
Walka 9, Finał point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg | |
Jan Kamiński NINJA ACADEMY WARSZAWA | Maksymilian Kondracki KSW Łuków |
4 - 3 | |
Walka 10, Półfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -24kg | |
Filip Cygan KSW Łuków | Borys Kaczorowski KSW Łuków |
5 - 10 | |
Walka 11, Przedwalka point-fighting / Chłopcy [d] / -24kg | |
Mikołaj Domański KSW Łuków | Mikołaj Kania Klub Sportowy Egida Olsztyn |
12 - 2 | |
Walka 12, Półfinał point-fighting / Dziewczynki [d] / +36kg | |
Róża Zaniewicz KSW Łuków | Lena Kowalska Klub Sportowy Egida Olsztyn |
0 - 12 | |
Walka 13, Półfinał point-fighting / Dziewczynki [d] / +36kg | |
Hanna Nowakowska Klub Sportowy Egida Olsztyn | Dominika Skomorowska KSW Łuków |
- AB1 | |
Walka 13.1, Półfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -24kg | |
Paweł Posiadała KSW Łuków | Mikołaj Domański KSW Łuków |
2 - 12 | |
Walka 14, Półfinał point-fighting / Dziewczynki [d] / -27kg | |
Helena Kasprowicz NINJA ACADEMY WARSZAWA | Karolina Chuda X Fight Piaseczno |
14 - 8 | |
Walka 15, Półfinał point-fighting / Dziewczynki [d] / -27kg | |
Pola Godała Uniq Fight Club Warszawa | Zofia Przybylska X Fight Piaseczno |
3 - 13 | |
Walka 16, Finał point-fighting / Chłopcy [d] / -24kg | |
Borys Kaczorowski KSW Łuków | Mikołaj Domański KSW Łuków |
2 - 12 | |
Walka 17, Finał point-fighting / Dziewczynki [d] / +36kg | |
Lena Kowalska Klub Sportowy Egida Olsztyn | Hanna Nowakowska Klub Sportowy Egida Olsztyn |
4 - 13 | |
Walka 18, Finał point-fighting / Dziewczynki [d] / -27kg | |
Helena Kasprowicz NINJA ACADEMY WARSZAWA | Zofia Przybylska X Fight Piaseczno |
16 - 15 | |
Walka 19, Finał point-fighting / Dziewczynki [d] / -24kg | |
Lena Krystianik NINJA ACADEMY WARSZAWA | Hana Bereda Jurajska Akademia Sportu-Łazy |
5 - 8 | |
Walka 20, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Nikodem Bereda Jurajska Akademia Sportu-Łazy | Dawid Ciepłuch Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo |
- WO | |
Walka 21, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Adam Dzierzbicki NINJA ACADEMY WARSZAWA | Aleksander Maciak KSW Łuków |
13 - 3 | |
Walka 22, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Maciej Jabłoński KSW Alien Łódź | Szymon Zatorski Knock-Out Team Bełchatów |
2 - 12 | |
Walka 23, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Franek Dmitruk NINJA ACADEMY WARSZAWA | Adam Sobczak Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
5 - 10 | |
Walka 24, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Michał Szyszko X Fight Piaseczno | Nikodem Bereda Jurajska Akademia Sportu-Łazy |
13 - 8 | |
Walka 25, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg | |
Hanna Kasprowicz NINJA ACADEMY WARSZAWA | Julia Gajewska Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
10 - 0 | |
Walka 26, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Adam Dzierzbicki NINJA ACADEMY WARSZAWA | Szymon Zatorski Knock-Out Team Bełchatów |
10 - 13 | |
Walka 27, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Adam Sobczak Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Michał Szyszko X Fight Piaseczno |
10 - 15 | |
Walka 28, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Aleksander Śmigielski NINJA ACADEMY WARSZAWA | Mateusz Gorzelak Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice |
4 - 11 | |
Walka 29, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Bartosz Wieprzycki Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin | Filip Czechowski Knock-Out Team Bełchatów |
4 - 5 | |
Walka 30, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Szymon Zatorski Knock-Out Team Bełchatów | Michał Szyszko X Fight Piaseczno |
9 - 13 | |
Walka 31, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Tomasz Olczyk KSW Alien Łódź | Nikodem Bereda Jurajska Akademia Sportu-Łazy |
AB2 - | |
Walka 32, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Mateusz Gorzelak Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice | Filip Czechowski Knock-Out Team Bełchatów |
9 - 5 | |
Walka 33, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Adam Sobczak Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Kacper Zięba X Fight Piaseczno |
18 - 16 | |
Walka 34, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Kazimierz Tokarski Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa | Nikodem Bereda Jurajska Akademia Sportu-Łazy |
2 - 13 | |
Walka 35, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg | |
Barbara Budek Klub Sportowy Egida Olsztyn | Hanna Kasprowicz NINJA ACADEMY WARSZAWA |
9 - 11 | |
Walka 36, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Adam Sobczak Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Nikodem Bereda Jurajska Akademia Sportu-Łazy |
12 - 7 | |
Walka 37, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Aleksander Śmigielski NINJA ACADEMY WARSZAWA | Filip Czechowski Knock-Out Team Bełchatów |
14 - 13 | |
Walka 38, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Mateusz Gorzelak Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice | Szymon Zatorski Knock-Out Team Bełchatów |
8 - 4 | |
Walka 39, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Barbara Styczek X Fight Piaseczno | Barbara Budek Klub Sportowy Egida Olsztyn |
14 - 13 | |
Walka 40, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Aleksander Śmigielski NINJA ACADEMY WARSZAWA | Mateusz Gorzelak Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice |
7 - 9 | |
Walka 41, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg | |
Stanisław Nowicki Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno | Bartosz Wieprzycki Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin |
11 - 1 | |
Walka 42, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Kalina Kierpacz Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa | Nicole Iwińska Jurajska Akademia Sportu-Łazy |
16 - 6 | |
Walka 43, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -28kg | |
Lena Bartlewska Klub Sportowy Egida Olsztyn | Emilia Nieściur X Fight Piaseczno |
2 - 12 | |
Walka 44, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg | |
Aleksander Burczyk Klub Sportowy Egida Olsztyn | Stanisław Nowicki Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno |
3 - 12 | |
Walka 45, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -28kg | |
Natalia Kowalska Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice | Emilia Nieściur X Fight Piaseczno |
15 - 5 | |
Walka 46, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Weronika Zawalska Jurajska Akademia Sportu-Łazy | Oliwia Winiarek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
9 - 8 | |
Walka 47, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Weronika Tarczyńska UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Julia Śmiałkowska Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice |
17 - 11 | |
Walka 48, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg | |
Izabela Sobczak Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Nina Śmigielska NINJA ACADEMY WARSZAWA |
RSC1 - | |
Walka 49, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg | |
Izabella Dąbrowska X Fight Piaseczno | Weronika Chojnacka NINJA ACADEMY WARSZAWA |
16 - 6 | |
Walka 50, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Pola Stołowska NINJA ACADEMY WARSZAWA | Weronika Zawalska Jurajska Akademia Sportu-Łazy |
10 - 0 | |
Walka 51, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Natalia Zawalska Jurajska Akademia Sportu-Łazy | Weronika Tarczyńska UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
12 - 2 | |
Walka 52, Finał point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg | |
Nina Śmigielska NINJA ACADEMY WARSZAWA | Izabella Dąbrowska X Fight Piaseczno |
17 - 7 | |
Walka 53, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [k] / -42kg | |
Weronika Chojnacka NINJA ACADEMY WARSZAWA | Daria Ściślicka Jurajska Akademia Sportu-Łazy |
18 - 17 | |
Walka 54, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg | |
Julia Muchla FIGHT POINT Biała Podlaska | Oliwia Winiarek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
5 - 11 | |
Walka 55, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Julia Śmiałkowska Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice | Felicja Kubicka X Fight Piaseczno |
20 - 17 | |
Walka 56, Finał point-fighting / Kadet starszy [k] / -42kg | |
Nina Śmigielska NINJA ACADEMY WARSZAWA | Weronika Chojnacka NINJA ACADEMY WARSZAWA |
- WO | |
Walka 57, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Izabela Sobczak Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Wiktoria Szczepańczyk Jurajska Akademia Sportu-Łazy |
13 - 6 | |
Walka 58, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [k] / +65kg | |
Julia Muchla FIGHT POINT Biała Podlaska | Wiktoria Lendzion NINJA ACADEMY WARSZAWA |
3 - 10 | |
Walka 59, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Maja Wojnicz Klub Sportowy Egida Olsztyn | Wiktoria Szczepańczyk Jurajska Akademia Sportu-Łazy |
9 - 19 | |
Walka 60, Finał point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Julia Śmiałkowska Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice | Izabela Sobczak Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
12 - 10 | |
Walka 61, Finał point-fighting / Kadet starszy [k] / +65kg | |
Weronika Gabler UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Wiktoria Lendzion NINJA ACADEMY WARSZAWA |
0 - 10 | |
Walka 62, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg | |
Weronika Tarczyńska UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Wiktoria Lendzion NINJA ACADEMY WARSZAWA |
4 - 10 | |
Walka 63, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg | |
Zofia Zapolska Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków | Oliwia Winiarek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
7 - 8 | |
Walka 64, Finał point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Pola Stołowska NINJA ACADEMY WARSZAWA | Natalia Zawalska Jurajska Akademia Sportu-Łazy |
13 - 3 | |
Walka 65, Finał point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg | |
Wiktoria Lendzion NINJA ACADEMY WARSZAWA | Oliwia Winiarek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
11 - 13 |