Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY
Walki z planszy A nr 72 (Finał kat. wagowej - 89 kg junior), nr 73 (finał kat. wagowej - 84 kg junior) oraz nr 74 (finał - 79 kg Junior) rozegrane zostaną na Planszy C jako walki nr 73, 74, 75.

Mistrzostwa Polski Juniorów, Seniorów i Mastersów w Kickboxingu Kick Light_17-19.09.2021 - Kartuzy

Termin: 17.09.2021 - 19.09.2021
Lokalizacja: Kartuzy
EN English application

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -69kg
Fabian Radomski
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Jakub Bilski
UKS Relaks Skarżysko Kamienna
TKO2 -
Walka 2, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -69kg
Wojciech Korus
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
Michał Rutkowski
Łaski Klub Sztuk Walki
TKO2 -
Walka 3, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -69kg
Julian Graboś
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Gracjan Durlak
Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski
3 - 0
Walka 4, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -69kg
Domicjan Jędrzejewski
Złomiarz Team Gdańsk
Wiktor Ossoliński
Legion Głogów
- DQ3
Walka 5, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -69kg
Dominik Kępa
Gladiators Kick boxing Bełchatów
Kamil Pawlak
Center Team Odolanów
3 - 0
Walka 6, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -69kg
Armin HABIBOVIC
LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK
Jakub Wasilewski
Champion Gdańsk
TKO2 -
Walka 7, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -69kg
Radosław Biel
Gladiator Binczarowa
Szymon Gaczyński
KSW Szczecinek
0 - 3
Walka 8, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -69kg
Oskar Januchta
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Kamil Laskowski
MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
- WO
Walka 9, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -74kg
Maks Kleist
Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo
Tymoteusz Kopa
Jurajska Akademia Sportu-Łazy
DQ2 -
Walka 10, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -74kg
Alan Korpalski
Łaski Klub Sztuk Walki
Tobiasz Zarzeczny
KS Ziętek Team Kalisz
- TKO3
Walka 11, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -74kg
Bartosz Rudziński
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Hubert Bartos
Łaski Klub Sztuk Walki
- TKO3
Walka 12, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -74kg
Patryk Pabis
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Norbert Krakowiak
Łaski Klub Sztuk Walki
TKO1 -
Walka 13, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -74kg
Seweryn Krauza
Rebelia Kartuzy
Szymon Orzoł
Fight Academy Ostrołęka
TKO2 -
Walka 14, 1/16       kick-light / Junior [m] / -69kg
Sławomir Malik
SKF Boksing Zielona Góra
Jakub Bilski
UKS Relaks Skarżysko Kamienna
3 - 0
Walka 15, 1/16       kick-light / Junior [m] / -69kg
Bartłomiej Pawlak
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
Michał Rutkowski
Łaski Klub Sztuk Walki
3 - 0
Walka 16, 1/16       kick-light / Junior [m] / -69kg
Michał Błotnicki
A&W Team Obrowo
Julian Graboś
Beskid Dragon Bielsko-Biała
3 - 0
Walka 17, 1/16       kick-light / Junior [m] / -69kg
Michał Firut
FIGHT POINT Biała Podlaska
Domicjan Jędrzejewski
Złomiarz Team Gdańsk
3 - 0
Walka 18, 1/16       kick-light / Junior [m] / -69kg
Filip Jóźwiak
SKF Boksing Zielona Góra
Dominik Kępa
Gladiators Kick boxing Bełchatów
- DQ3
Walka 19, 1/16       kick-light / Junior [m] / -69kg
Karol Charowski
Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin
Jakub Wasilewski
Champion Gdańsk
TKO2 -
Walka 20, 1/16       kick-light / Junior [m] / -69kg
Patryk Siwa
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
Szymon Gaczyński
KSW Szczecinek
TKO3 -
Walka 21, 1/16       kick-light / Junior [m] / -69kg
Kacper Śleszyński
Rebelia Kartuzy
Oskar Januchta
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
- TKO2
Walka 22, 1/16       kick-light / Junior [m] / -63kg
Stefan Czarnek
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
Cezary Aderek
X Fight Piaseczno
3 - 0
Walka 23, 1/16       kick-light / Junior [m] / -63kg
Sebastian Borkowski
FIGHT POINT Biała Podlaska
Mateusz Gunia
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
3 - 0
Walka 24, 1/16       kick-light / Junior [m] / -63kg
Paweł Konieczny
FIGHT POINT Biała Podlaska
Patryk Szczerba
Gladiator Binczarowa
3 - 0
Walka 25, 1/16       kick-light / Junior [m] / -63kg
Kacper Szymański
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
Dawid Omelanowicz
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
0 - 3
Walka 26, 1/16       kick-light / Junior [m] / -63kg
Miłosz Olejniczak
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
Adrian Januszewski
MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
1 - 2
Walka 27, 1/16       kick-light / Junior [m] / -63kg
Danyil Silutenko
Złomiarz Team Gdańsk
Patryk Matczak
KSW Alien Łódź
0 - 3
Walka 28, 1/16       kick-light / Junior [m] / -63kg
Dawid Majewski
LKSW Pomorze Świnoujście
Dawid Zdrojewski
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
- TKO3
Walka 29, 1/16       kick-light / Junior [m] / -63kg
Filip Chomicz
Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski
Michał Elias
KKT Bałtyk Koszalin
3 - 0
Walka 30, Ćwierćfinał       kick-light / Junior [m] / -57kg
Michał Lewandowski
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
Radosław Popielarz
KS Pogoń Mogilno
- DQ3
Walka 31, Ćwierćfinał       kick-light / Junior [m] / -57kg
Adrian Lewandowski
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
Maciej Kruk
Ożarowska Szkoła Kickboxingu
3 - 0
Walka 32, Ćwierćfinał       kick-light / Junior [m] / -57kg
Oskar Węsierski
Złomiarz Team Gdańsk
Oliwer Domińczak
Legion Głogów
DQ3 -
Walka 33, Ćwierćfinał       kick-light / Junior [m] / -57kg
Igor Hołobotowski
SKF Boksing Zielona Góra
Jakub Muchewicz
A&W Team Obrowo
0 - 3
Walka 34, Ćwierćfinał       kick-light / Junior [m] / -74kg
Armin Wilczewski
Rebelia Kartuzy
Tymoteusz Kopa
Jurajska Akademia Sportu-Łazy
- TKO3
Walka 35, Ćwierćfinał       kick-light / Junior [m] / -74kg
Ignacy Gaik
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Alan Korpalski
Łaski Klub Sztuk Walki
0 - 3
Walka 36, Ćwierćfinał       kick-light / Junior [m] / -74kg
Marcel Anulewicz
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
Bartosz Rudziński
NINJA ACADEMY WARSZAWA
TKO2 -
Walka 37, Ćwierćfinał       kick-light / Junior [m] / -74kg
Norbert Krakowiak
Łaski Klub Sztuk Walki
Szymon Orzoł
Fight Academy Ostrołęka
TKO2 -
Walka 38, Ćwierćfinał       kick-light / Junior [m] / -69kg
Sławomir Malik
SKF Boksing Zielona Góra
Bartłomiej Pawlak
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
- DQ3
Walka 39, Ćwierćfinał       kick-light / Junior [m] / -69kg
Michał Błotnicki
A&W Team Obrowo
Michał Firut
FIGHT POINT Biała Podlaska
3 - 0
Walka 40, Ćwierćfinał       kick-light / Junior [m] / -69kg
Filip Jóźwiak
SKF Boksing Zielona Góra
Jakub Wasilewski
Champion Gdańsk
3 - 0
Walka 41, Ćwierćfinał       kick-light / Junior [m] / -69kg
Szymon Gaczyński
KSW Szczecinek
Kacper Śleszyński
Rebelia Kartuzy
1 - 2
Walka 42, Ćwierćfinał       kick-light / Junior [m] / -63kg
Stefan Czarnek
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
Sebastian Borkowski
FIGHT POINT Biała Podlaska
0 - 3
Walka 43, Ćwierćfinał       kick-light / Junior [m] / -63kg
Paweł Konieczny
FIGHT POINT Biała Podlaska
Dawid Omelanowicz
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
3 - 0
Walka 44, Ćwierćfinał       kick-light / Junior [m] / -63kg
Adrian Januszewski
MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
Patryk Matczak
KSW Alien Łódź
2 - 1
Walka 45, Ćwierćfinał       kick-light / Junior [m] / -63kg
Dawid Majewski
LKSW Pomorze Świnoujście
Filip Chomicz
Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski
RSC1 -
Walka 45 jest ostatnią walką w dniu 18.09 tj. sobota. W dniu 19.09. zaczynamy rywalizację o Godzinie 9.00 walką nr 46
Walka 46, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -94kg
Marcin Zdun
KS Ziętek Team Kalisz
Igor Szkodny
GSWW Najemnik Gliwice
TKO2 -
Walka 47, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -89kg
Maciej Tomaszewski
Husaria Wałcz
Maciej Romańczuk
Szkoła Sztuk Walki TAJFUN Gdynia
DQ3 -
Walka 48, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -84kg
Jan Matyjaszczyk
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
Jan Kuczmaja
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
0 - 3
Walka 49, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -79kg
Klaudiusz Rutka
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Piotr Sieliwoniuk
X Fight Piaseczno
RSC3 -
Walka 50, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -74kg
Armin Wilczewski
Rebelia Kartuzy
Alan Korpalski
Łaski Klub Sztuk Walki
3 - 0
Walka 51, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -74kg
Bartosz Rudziński
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Szymon Orzoł
Fight Academy Ostrołęka
- DQ3
Walka 52, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -57kg
Michał Lewandowski
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
Adrian Lewandowski
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
0 - 3
Walka 53, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -57kg
Oliwer Domińczak
Legion Głogów
Jakub Muchewicz
A&W Team Obrowo
0 - 3
Walka 54, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -69kg
Sławomir Malik
SKF Boksing Zielona Góra
Michał Błotnicki
A&W Team Obrowo
3 - 0
Walka 55, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -69kg
Filip Jóźwiak
SKF Boksing Zielona Góra
Kacper Śleszyński
Rebelia Kartuzy
0 - 3
Walka 56, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -63kg
Sebastian Borkowski
FIGHT POINT Biała Podlaska
Paweł Konieczny
FIGHT POINT Biała Podlaska
0 - 3
Walka 57, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -63kg
Adrian Januszewski
MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
Filip Chomicz
Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski
DQ1 -
Walka 58, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -94kg
Olaf Pera
KS Ziętek Team Kalisz
Nikodem Mielewczyk
Rebelia Kartuzy
- TKO1
Walka 59, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -94kg
Andrzej DZWONKOWSKI
Gdański Klub Kick Boxingu DUET
Igor Szkodny
GSWW Najemnik Gliwice
0 - 3
Walka 60, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -89kg
Amadeusz Bakuła
KSW Szczecinek
Olaf Szczepaniak
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
0 - 3
Walka 61, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -89kg
Konrad Gosk
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
Maciej Romańczuk
Szkoła Sztuk Walki TAJFUN Gdynia
3 - 0
Walka 62, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -84kg
Bartosz Grudziński
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
Marcin Cofalski
KS Ziętek Team Kalisz
- TKO1
Walka 63, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -84kg
Adrian Zawada
KT Legia Warszawa
Jan Kuczmaja
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
TKO2 -
Walka 64, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -79kg
Michał Trebliński
Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce
Kamil Kąkol
Rebelia Kartuzy
DQ2 -
Walka 65, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -79kg
Krystian Świrski
Husaria Wałcz
Piotr Sieliwoniuk
X Fight Piaseczno
RSC3 -
Walka 66, Finał       kick-light / Junior [m] / -74kg
Armin Wilczewski
Rebelia Kartuzy
Bartosz Rudziński
NINJA ACADEMY WARSZAWA
- RSC3
Walka 67, Finał       kick-light / Junior [m] / -57kg
Adrian Lewandowski
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
Jakub Muchewicz
A&W Team Obrowo
3 - 0
Walka 68, Finał       kick-light / Junior [m] / -63kg
Paweł Konieczny
FIGHT POINT Biała Podlaska
Filip Chomicz
Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski
0 - 3
Walka 69, Finał       kick-light / Junior [m] / -69kg
Sławomir Malik
SKF Boksing Zielona Góra
Kacper Śleszyński
Rebelia Kartuzy
- RSC1
Walka 70, Finał       kick-light / Junior [m] / +94kg
Oskar Seidel
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
Igor Wachowiak
SKF Boksing Zielona Góra
AB2 -
Walka 71, Finał       kick-light / Junior [m] / -94kg
Olaf Pera
KS Ziętek Team Kalisz
Igor Szkodny
GSWW Najemnik Gliwice
- DQ
Walka 72, Finał       kick-light / Junior [m] / -89kg
Olaf Szczepaniak
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
Konrad Gosk
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
TKO2 -
Walka 73, Finał       kick-light / Junior [m] / -84kg
Bartosz Grudziński
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
Jan Kuczmaja
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
TKO2 -
Walka 74, Finał       kick-light / Junior [m] / -79kg
Kamil Kąkol
Rebelia Kartuzy
Piotr Sieliwoniuk
X Fight Piaseczno
TKO2 -
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL