Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Puchar Polski Seniorów Low Kick_22-24.09.2017 - Kobyłka

Termin: 22.09.2017 - 24.09.2017
Lokalizacja: Kobyłka

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Ring 1 - Sobota 23.09 start g.10.00
UWAGA!!! Rozpoczęcie walk o g.10.00. Przerwa techniczna g.13.15 - 14.30 Walki tylko do numeru 30 włącznie!! Od nr 31 - niedziela 24.09
Walka 1, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -75kg
Łukasz Grabowski
Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Kacper Kotecki
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
0 - 3
Walka 2, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -75kg
Marcel Nocoń
Paco Team Katowice
Karol Słuszniak
Klub Sportowy Pretorium Poznań
3 - 0
Walka 3, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -75kg
Armin Pawlak
Human Białystok
Daniel Dajcz
Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
0 - 3
Walka 4, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -75kg
Jarosław Banaszkiewicz
Radomski Klub Sportów Walki Puncher
Paweł Rybarczyk
Palestra Warszawa
3 - 0
Walka 5, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -71kg
Mateusz Brusiło
Fighter Wrocław
Krystian Topczewski
Ragnarok Białystok
3 - 0
Walka 6, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -71kg
Dominik Kowalski
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Tomasz Kozłowski
Samuraj Sanok
0 - 3
Walka 7, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -71kg
Artur Baradyn
Human Białystok
Michał Piwko
Klub Bokserski Legia Warszawa
3 - 0
Walka 8, Finał       low-kick / Senior [k] / -65kg
Katarzyna Jaworska
Paco Team Katowice
Agata Piechowicz
Klub Bokserski Legia Warszawa
3 - 0
Walka 9, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -81kg
Patryk Szyszko
Palestra Warszawa
Kamil Połosak
X Fight Piaseczno
0 - 3
Walka 10, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -81kg
Jędrzej Durski
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Jakub Dąbrowski
Alien Kick Łódź
3 - 0
Walka 11, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -81kg
Rafał Kamiński
Stowarzyszenie PANZER Suwałki
Patryk Juszkiewicz
Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
2 - 1
Walka 12, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -86kg
Bartłomiej Wydra
Alien Kick Łódź
Przemysław Ziemnicki
KT Legia Warszawa
2 - 1
Walka 13, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -86kg
Marcin Rojek
MKS Gimnazjon APIN Wyszków, Wyszków
Wiktor Makowski
Stowarzyszenie PANZER Suwałki
0 - 3
Walka 14, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -60kg
Jakub Czempas
Paco Team Katowice
Norbert Piotrowski
Fighter Wrocław
0 - 3
Walka 15, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -60kg
Michał Gwaj
Ragnarok Białystok
Dominik Tomica
Paco Team Katowice
0 - 3
Walka 16, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -67kg
Szymon Bula
Paco Team Katowice
Kamil Rościński
Samuraj Sanok
0 - 3
Walka 17, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -67kg
Stanisław Zagórski
Palestra Warszawa
Aleksander Kalicki
AZS Politechnika Warszawska
0 - 3
Walka 18, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -75kg
Patryk Kocaj
Nowotarski Klub Sportow Walki
Kacper Kotecki
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
3 - 0
Walka 19, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -75kg
Dominik Kaleta
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Marcel Nocoń
Paco Team Katowice
- WO
Walka 20, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -75kg
Patryk Moskwiak
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
Daniel Dajcz
Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
0 - 3
Walka 21, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -75kg
Arkadiusz Piszczek
Fighter Wrocław
Jarosław Banaszkiewicz
Radomski Klub Sportów Walki Puncher
3 - 0
Walka 22, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Filip Bienias
Nowotarski Klub Sportow Walki
Mateusz Brusiło
Fighter Wrocław
1 - 2
Walka 23, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Tomasz Kozłowski
Samuraj Sanok
Artur Baradyn
Human Białystok
0 - 3
Walka 24, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -81kg
Krzysztof Florczak
Alien Kick Łódź
Kamil Połosak
X Fight Piaseczno
0 - 3
Walka 25, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -81kg
Jędrzej Durski
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Rafał Kamiński
Stowarzyszenie PANZER Suwałki
0 - 3
Walka 26, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -91kg
Patryk Grabowski
Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Dominik Grzęda
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
3 - 0
Walka 27, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -91kg
Łukasz Bartnik
Fight Gym Lublin
Krzysztof Pytelewski
Paco Team Katowice
3 - 0
Walka 28, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / +91kg
Jacek Kozłowski
SMOK Toruń
Andrzej Sabaciński
Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
TKO1 -
Walka 29, Przedwalka       low-kick / Senior [k] / -48kg
Karolina Kubiak
Łaski Klub Sztuk Walki
Anna Malicka
Paco Team Katowice
- TKO3
Walka 30, Przedwalka       low-kick / Senior [k] / -56kg
Klara Kleczkowska
KT Legia Warszawa
Aneta Kopeć
Samuraj Sanok
3 - 0
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL