Creative Green
DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters

PARTNERZY

MP KL Kadetów Starszych i Młodszych, PF Kadetów, Juniorów i Seniorów_27-29.04.2018 - Mysiadło

Termin: 27.04.2018 - 29.04.2018
Lokalizacja: Mysiadło

Zgłoszenia

kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Sebastian Kusz (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Ernest Figura (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  3. Jan Kuczmaja (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
    Konrad Pawul (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  4. Bartosz Rudziński (X Fight Piaseczno)
  5. Hubert Główczyk (Gladiator Binczarowa)
  6. Marcin Treder (PCNP Rebelia Kartuzy)
  7. Michał Dobies (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Michał Błotnicki (A&W Team Obrowo)
  2. Armin Wilczewski (PCNP Rebelia Kartuzy)
  3. Igor Szkodny (GSWW Najemnik Gliwice)
    Szymon Słotwiński (Team Fighting Zielona Góra)
  4. Filip Gromuł (SMOK Toruń)
  5. Juliusz Jeneralski (A&W Team Obrowo)
  6. Aleksander Lasek (SMOK Toruń)
  7. Mateusz Rożek (Klub Sportów Walki Włocławek)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Jonatan Babińczuk (Ragnarok Białystok)
  2. Igor Wełnowski (SMOK Toruń)
  3. Jan Sawicki (CSW Champion Lubawa)
    Jakub Mrowca (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  4. Łukasz Wojtowicz (CSW Champion Lubawa)
  5. Albert Wawrzyniak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  6. Kacper Pietrowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  7. Adrian Bendyk (CSW Champion Lubawa)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Jakub Leliwa (CSW Champion Lubawa)
  2. Kamil Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Kacper Krygier (KS Sporty Walki Piła)
    Jakub Bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  4. Adam Bourdon (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
  5. Jakub Gil (UKS Sanda Płock)
  6. Krzysztof Kruzel (Agoga Gym Lębork)
  7. Sławomir Malik (SKF Boksing Zielona Góra)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Jakub Mikołajczak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  2. Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Jacek Słotwiński (Team Fighting Zielona Góra)
    Oliwier Stelmach (MLKS Spider Złotów)
  4. Mikołaj Fiślak (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  5. Alan Lemańczyk (Champion Gdańsk)
  6. Stanisław Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  7. Mikołaj Huta (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Szymon Góra (Gladiator Binczarowa)
  2. Kacper Tecław (KS Sporty Walki Piła)
  3. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Wiktor Trajnowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  4. Filip Kucharczyk (KSW Gorzów)
  5. Adam Sawicki (CSW Champion Lubawa)
  6. Filip Brzozowski (Łaski Klub Sztuk Walki)
  7. Adrian Januszewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Maciej Zyz (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Dominik Wasilewski (KSW Szczecinek)
  3. Kacper Dyduła (Łaski Klub Sztuk Walki)
    Nikolas Szczepaniak (KSW Gorzów)
  4. Kacper Ziętek (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Kewin Kozłowski (KSW Łuków)
  6. Bartosz Dopierała (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  7. Michał Kaczor (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Wiktoria Kamianowska (X Fight Piaseczno)
  2. Kamila Igielska (Gladiator Binczarowa)
  3. Oliwia Łakomiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
    Anna Rusiecka (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  4. Wanessa Adamska (A&W Team Obrowo)
kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Oliwia Ściągaj (X Fight Piaseczno)
  2. Wiktoria Domańska (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  3. Antonina Sułkowska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
    Nikola Drzyzga (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  4. Wiktoria Szmidt (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  5. Natalia Kowaleczko-krupa (KSW Gorzów)
  6. Martyna Czerepińska (KSW Łuków)
kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Wiktoria Ziober (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Julia Stasiuk (KKT Bałtyk Koszalin)
  3. Wiktoria Bagniewska (KS START Działdowo)
    Nikola Barczyszyn (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  4. Klaudia Skapczyńska (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  5. Patrycja Fusiarz (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  6. Zuzanna Winiecka (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  7. Amelia Rachwalik (UKS EVAN Nowy Sącz)
kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Maja Popczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Amelia Cymerman (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
  3. Weronika Budnicka (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
    Julia Wiewióra (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  4. Agnieszka Stempka (KS START Działdowo)
  5. Julia Wojtan (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  6. Marta Chomicz (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
  7. Nikola Siecińska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Julia Niewiadomska (Gladiator Binczarowa)
  2. Anna Legień (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Klaudia Kendziorska (Zamek Kurzętnik)
    Natalia Maćkiewicz (A&W Team Obrowo)
  4. Natalia Żukowska (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  5. Julia Kabzińska (KS Ziętek Team Kalisz)
  6. Justyna Cymerman (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
  7. Blanka Prechitko (Gladiator Binczarowa)
kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Natalia Zarzycka (KSW Łuków)
  2. Patrycja Pawikowska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Gracjana Brzoska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / +57kg
  1. Olaf Pera (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Damian Kielak (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  3. Dominik Zander (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
    Miłosz Czapski (MLKS Spider Złotów)
  4. Damian Strzelczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  5. Jakub Kościelnik (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -57kg
  1. Adam Gała (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Krystian Firaza (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  3. Adam Koper (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg
  1. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Igor Bronowski (KSW Sokół Jarosław)
  3. Borys Damrath (A&W Team Obrowo)
    Miłosz Bogucki (KS Sporty Walki Piła)
  4. Szymon Pawlak (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  5. Igor Rutowicz (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Kacper Łeska (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Kacper Bartkowiak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  3. Michał Białecki (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
    Dawid Matysiak (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  4. Mikołaj Prechitko (Gladiator Binczarowa)
  5. Mateusz Zdunowski (Golden Dragon Bydgoszcz)
  6. Jakub Affek (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  7. Bartosz Centka (MLKS Spider Złotów)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Mieszko Siemiątkowski (Zamek Kurzętnik)
  2. Kacper Krok (Gladiator Binczarowa)
  3. Kacper Kwidziński (Champion Gdańsk)
    Mateusz Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  4. Jakub Nowaczyk (Champion Gdańsk)
  5. Wiktor Zawadzki (CSW Champion Lubawa)
  6. Radosław Kopyra (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  7. Borys Pater (Golden Dragon Bydgoszcz)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Kacper Synoradzki (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Kacper Jakimcio (KSW Szczecinek)
  3. Mateusz Mucha (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
    Xavier Rzeszut (KS Sporty Walki Piła)
  4. Nikodem Hamiga (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  5. Kamil Mączkowski (Zamek Kurzętnik)
  6. Cezary Kowalkowski (Zamek Kurzętnik)
  7. Paweł Witomski (GSWW Najemnik Gliwice)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Mateusz Pędziwiatr (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Dorian Kupc (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  3. Paweł Perlik (A&W Team Obrowo)
    Gracjan Chorzewski (Golden Dragon Bydgoszcz)
  4. Oskar Chorzewski (Golden Dragon Bydgoszcz)
  5. Milan Mazur (KS Ziętek Team Kalisz)
  6. Damian Kawecki (Champion Gdańsk)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Konrad Redestowicz (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / +57kg
  1. Nadia Nasulewicz (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  2. Izabela Mika (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -57kg
  1. Nadia Czarnecka (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  2. Wiktoria Szumska (KSW Szczecinek)
  3. Julia Deka (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
    Amelia Szczudlińska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  4. Julka Grześ (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -52kg
  1. Julia Kamińska (CSW Champion Lubawa)
  2. Idalia Ciereniewicz (CSW Champion Lubawa)
  3. Maja Kowalska (KSW Szczecinek)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Klaudia Mazur (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Maja Lebek (GSWW Najemnik Gliwice)
  3. Nadia Basta (Gladiator Binczarowa)
    Zuzanna Święs (Gladiator Binczarowa)
  4. Kinga Nowakowska (SKF Boksing Zielona Góra)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Wiktoria Przybylska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  2. Agata Durczyńska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  3. Anna Prill (Champion Gdańsk)
    Daria Niciporuk (X Fight Piaseczno)
  4. Anastazja Żal (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Simona Dejnowska (MLKS Spider Złotów)
  6. Laura Powalska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  7. Alicja Mucha (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Julia Szyjkowska (A&W Team Obrowo)
  3. Lena Kopistecka (CSW Champion Lubawa)
    Natalia Mieczkowska (CSW Champion Lubawa)
  4. Wiktoria Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  5. Ilona Kokoszka (Gladiator Binczarowa)
  6. Gabriela Dębczyńska (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
  7. Zuzanna Brandt (Champion Gdańsk)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Anna Baran (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Angelika Markowska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Beata Fyda (Gladiator Binczarowa)
    Marika Szczepaniak (KSW Gorzów)
  4. Wiktoria Ptaszyńska (Golden Dragon Bydgoszcz)
point-fighting / Senior [m] / +94kg
  1. Tomasz Bąk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Jakub Górecki (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Mateusz Gola (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
    Maciej Wierzchowski (LKS Puncher Płock)
point-fighting / Senior [m] / -94kg
  1. Radosław Onuca (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Łukasz Morżoł (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Adam Chrzanowski (MUKS Husaria Gołdap, Gołdap)
    Przemysław Krause (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
point-fighting / Senior [m] / -89kg
  1. Szymon Wierzbicki (KSW POLICE)
  2. Mateusz Cejmer (KS START Działdowo)
  3. Łukasz Rydzik (KS OYAMA Rzeszów)
    Piotr Tomczak (LZS POPRAWA Siedlików)
  4. Kamil Połosak (X Fight Piaseczno)
  5. Michał Borzęcki (KSW POLICE)
point-fighting / Senior [m] / -84kg
  1. Rafał Adamczyk (KSW POLICE)
  2. Tomasz Hirsz (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
point-fighting / Senior [m] / -79kg
  1. Bartłomiej Mienciuk (KSW Szczecinek)
  2. Przemysław Miśkiw (KSW POLICE)
  3. Rafał Sztark (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
    Szymon Grabowski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Senior [m] / -74kg
  1. Tomasz Kurzeja (X Fight Piaseczno)
  2. Karol Wierzejski (KS START Działdowo)
  3. Filip Mijalski (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
point-fighting / Senior [m] / -69kg
  1. Marcin Gupta (DAN Świdnik)
  2. Michał Tatarynowicz (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  3. Michał Gąsiorczyk (Instytut Rozwoju Sportu Kraków)
    Michał Piwko (Klub Bokserski Legia Warszawa)
point-fighting / Senior [k] / +70kg
  1. Dominika Cuper-przybylska (Klub Sportowy MAXIMUS Gdynia Wejherowo)
point-fighting / Senior [k] / -70kg
  1. Sylwia Dwórznik (KS START Działdowo)
point-fighting / Senior [k] / -65kg
  1. Justyna Rosłon (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Wiktoria Banaszek (Mazowieckie Centrum Tang Soo Do Kobyłka)
  3. Katarzyna Kwiecień (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
    Karolina Młynik (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
point-fighting / Senior [k] / -60kg
  1. Kamila Przysiężniak (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
point-fighting / Senior [k] / -55kg
  1. Malwina Strzelecka (KSW POLICE)
point-fighting / Senior [k] / -50kg
  1. Arleta Oleksy (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Milena Dwórznik (KS START Działdowo)
point-fighting / Junior [m] / +94kg
  1. Daniel Marciszkiewicz (DAN Świdnik)
point-fighting / Junior [m] / -89kg
  1. Daniel Aniśko (Klub Sportowy MAXIMUS Gdynia Wejherowo)
  2. Mikołaj Sobotka (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  3. Paweł Gruba (GOSRiT Luzino)
    Przemysław Dąbrowski (GOSRiT Luzino)
point-fighting / Junior [m] / -84kg
  1. Aleksander Chymkowski (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
point-fighting / Junior [m] / -79kg
  1. Klaudiusz Świstulski (X Fight Piaseczno)
  2. Jakub Dziliński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
point-fighting / Junior [m] / -74kg
  1. Kacper Kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Adrian Dziemsza (Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź)
  3. Beniamin Wołodko (Klub Sportowy MAXIMUS Gdynia Wejherowo)
    Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
point-fighting / Junior [m] / -69kg
  1. Oskar Zawiślak (Alien Kick Łódź)
  2. Sebastian Szlichten (Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź)
  3. Nikolas Rabkiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
point-fighting / Junior [m] / -63kg
  1. Krystian Biś (KSW POLICE)
  2. Kacper Lekan (DAN Świdnik)
  3. Kacper Zalewski (X Fight Piaseczno)
    Mateusz Buda (DAN Świdnik)
  4. Mariusz Nowak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  5. Oskar Kondraciuk (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Junior [m] / -57kg
  1. Maciej Kasprzyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Jakub Piotrowicz (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  3. Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
point-fighting / Junior [k] / +70kg
  1. Patrycja Jaworska (X Fight Piaseczno)
  2. Kinga Kotuszewska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Emilia Czerwonka (KKT Bałtyk Koszalin)
point-fighting / Junior [k] / -70kg
  1. Paulina Stenka (GOSRiT Luzino)
point-fighting / Junior [k] / -65kg
  1. Sandra Pikron (GOSRiT Luzino)
point-fighting / Junior [k] / -60kg
  1. Julia Setla (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Anna Justyńska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  3. Katarzyna Sygocka (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Junior [k] / -55kg
  1. Justyna Tadros (X Fight Piaseczno)
  2. Julia Armatyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Zuzanna Wesołowska (DAN Świdnik)
point-fighting / Junior [k] / -50kg
  1. Aleksandra Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Nikola Kaleta (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Natalia Jastrzębska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Aleksandra Gątkowska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Tomasz Freitag (KSW POLICE)
  2. Kacper Guz (DAN Świdnik)
  3. Jakub Płachta (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Patryk Banaszek (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Szymon Doba (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Arkadiusz Socha (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
    Patryk Siwa (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  4. Mateusz Sośnicki (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  5. Patryk Pikulski (WKS SFINKS Węgrów)
  6. Oskar Amanowicz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  7. Mateusz Rożek (Klub Sportów Walki Włocławek)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Adrian Bendyk (CSW Champion Lubawa)
  2. Łukasz Wojtowicz (CSW Champion Lubawa)
  3. Kacper Trzos (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
    Eryk Wiśniewski (Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź)
  4. Michał Żołędź (DAN Świdnik)
  5. Kamil Laskowski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  6. Mateusz Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  7. Maciej Kulej (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Jakub Leliwa (CSW Champion Lubawa)
  2. Marcin Włoga (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Dawid Popień (KSW POLICE)
    Michał Najgebauer (KSW POLICE)
  4. Antoni Chrostowski (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  5. Sebastian Duda (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  6. Igor Hołobotowski (SKF Boksing Zielona Góra)
  7. Kacper Zięba (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Mikołaj Huta (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  2. Dorian Siekierzyński (KSW Łuków)
  3. Michał Markowski (DAN Świdnik)
    Mikołaj Ciepliński (WKS SFINKS Węgrów)
  4. Jacek Słotwiński (Team Fighting Zielona Góra)
  5. Jakub Duszyński (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  6. Tymoteusz Kopa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  7. Bartłomiej Drewa (GOSRiT Luzino)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Bartosz Prusinowski (KSW Łuków)
  2. Cezary Aderek (X Fight Piaseczno)
  3. Dawid Skarżyński (WKS SFINKS Węgrów)
    Szymon Stemler (KSW POLICE)
  4. Adam Sawicki (CSW Champion Lubawa)
  5. Aleksander Schulta (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  6. Adrian Januszewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  7. Igor Naus (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Michał Kaczor (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Nikolas Szczepaniak (KSW Gorzów)
  3. Kewin Kozłowski (KSW Łuków)
    Borys Perski (Klub Sportowy MAXIMUS Gdynia Wejherowo)
point-fighting / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Zuzanna Maj (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Anna Rusiecka (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Oliwia Ściągaj (X Fight Piaseczno)
  2. Nikola Drzyzga (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  3. Wiktoria Szmidt (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
    Natalia Kowaleczko-krupa (KSW Gorzów)
  4. Wiktoria Domańska (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Michelle Maier (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Oliwia Kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Nikola Barczyszyn (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Julia Stasiuk (KKT Bałtyk Koszalin)
  4. Wiktoria Bagniewska (KS START Działdowo)
  5. Maja Woźniak (DAN Świdnik)
  6. Lucyna Wichowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  7. Zuzanna Winiecka (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Nikola Siecińska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  2. Natalia Woińska (X Fight Piaseczno)
  3. Maja Popczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Monika Banaszek (Mazowieckie Centrum Tang Soo Do Kobyłka)
  4. Agnieszka Stempka (KS START Działdowo)
  5. Weronika Budnicka (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  6. Emilia Zajdel (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Małgorzata Nastały (GOSRiT Luzino)
  2. Marta Pawlikowska (KSW Łuków)
  3. Natalia Maćkiewicz (A&W Team Obrowo)
    Kinga Konieczny (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Julia Kabzińska (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Natalia Żukowska (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  6. Barbara Woźniak (SKF Boksing Zielona Góra)
  7. Ewelina Janus (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Natalia Stemplewska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  2. Paulina Jabłońska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  3. Aleksandra Kożak (MUKS Husaria Gołdap, Gołdap)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Oliwia Pańczak (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Wiktoria Rutkowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Mikołaj Drożdż (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Szymon Oblaciński (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Viktor Suprun (X Fight Piaseczno)
  4. Sebastian Jędraś (X Fight Piaseczno)
  5. Jakub Kościelnik (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  6. Krzysztof Kozłowski (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  7. Dominik Zander (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Kacper Labudda (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  2. Jakub Parczewski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Tobiasz Roda (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
    Kacper Bartkowiak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Jan Bocheński (X Fight Piaseczno)
  2. Michał Niebrzydowski (X Fight Piaseczno)
  3. Franciszek Kamiński (Mazowieckie Centrum Tang Soo Do Kobyłka)
    Paweł Wilczopolski (DAN Świdnik)
  4. Wojciech Zwierzyński (KSW Gorzów)
  5. Franciszek Fornalski (MUKS Husaria Gołdap, Gołdap)
  6. Kacper Krok (Gladiator Binczarowa)
  7. Bartosz Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Hubert Wiluk (X Fight Piaseczno)
  2. Gustaw Wielądek (X Fight Piaseczno)
  3. Jakub Kasprowicz (X Fight Piaseczno)
    Kacper Lasa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Piotr Woźniak (DAN Świdnik)
  5. Tomasz Gumienniak (DAN Świdnik)
  6. Jakub Trześniak (DAN Świdnik)
  7. Krystian Podlewski (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Nikodem Dejko (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Oskar Dudziński (KSW Łuków)
  3. Dorian Kupc (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
    Bartosz Sadowski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Adrian Duda (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  5. Maksymilian Kalkowski (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  6. Milan Mazur (KS Ziętek Team Kalisz)
  7. Kacper Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Bartłomiej Mokrzanowski (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Oliwia Frączyk (DAN Świdnik)
  2. Żaneta Stenka (GOSRiT Luzino)
  3. Amelia Szczudlińska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
    Weronika Gabler (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Karolina Bojarczyk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Julia Kamińska (CSW Champion Lubawa)
  3. Kinga Nowakowska (SKF Boksing Zielona Góra)
    Klaudia Mazur (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Wiktoria Lendzion (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Alicja Wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Daria Niciporuk (X Fight Piaseczno)
  3. Emilia Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Oliwia Maj (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  4. Laura Powalska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  5. Weronika Tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  6. Natalia Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  7. Alicja Mucha (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Martyna Wieteska (X Fight Piaseczno)
  3. Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Weronika Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Wiktoria Brzozowska (SKF Boksing Zielona Góra)
  5. Patrycja Pawlikowska (KSW Łuków)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Amelia Wasilewska (KSW Łuków)
  2. Aleksandra Urban (KSW Łuków)
  3. Julia Bajek (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Marika Szczepaniak (KSW Gorzów)
  4. Zofia Urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)

Najlepsi zawodnicy
Pointfighting (Seniorzy): Tomasz Kurzeja (X Fight Piaseczno) Justyna Rosłon (Tom Bee Team Góra Kalwaria) Pointfighting (Juniorzy): Krystian Biś (KSW Police) Justyna Tadros (X Fight Piaseczno) Pointfighting (Kadet starszy): Patryk Banaszek (Tang Soo Do Pionki) Nikola Siecińska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe) Pointfighting (Kadet młodszy): Jan Bocheński (X Fight Piaseczno) Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Najlepszy klub
UWAGA!!! PILNA WIADOMOŚĆ!! UWAGA!! Pointfighting (kadet młodszy- dziewczynki - kat.wag - 47 kg przyznano dwa tytułu Mistrzyni Polski 1. Karolina Bojarczyk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna) 1. Julia Kamińska (CSW Champion Lubawa)
Skład sędziowski
Żychliński Krzysztof sędzia główny zawodów Kaproń Krzysztof delegat PZKB Hajducki Waldemar Zawistowski Ryszard Wielgosz Janusz Pudlicki Albin Matusik Dariusz Mazurek Józef Turchan Agnieszka Kuca Krzysztof Szymczak Dominik Dzięcioł Mieczysław Wrzosek Marcin Grzęda Cyprian Kowalewski Zbigniew Oleksy Arleta Bocheński Michał Kichner Marta Kutyła Mirosław Sułkowski Jarosław Stachera Andrzej
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL