Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Puchar Polski Juniorów i Seniorów w Low Kicku_20-22.09.2019 - Jarosław

Termin: 20.09.2019 - 22.09.2019
Lokalizacja: Jarosław

Zgłoszenia

low-kick / Senior [m] / +91kg
  1. Andrzej Jaroszuk (WCA Warszawa)
  2. Tomasz Kolcun (KSW Sokół Jarosław)
  3. Adam Abood-al-hassani (Nowotarski Klub Sportow Walki)
    Mateusz Urbaś (Nowotarski Klub Sportow Walki)
low-kick / Senior [m] / -91kg
  1. Tomasz Waluś (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  2. Mateusz Gołębiowski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
low-kick / Senior [m] / -86kg
  1. Patryk Szyszko (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
  2. Mateusz Kamiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Michał Behounek (Nowotarski Klub Sportow Walki)
    Patryk Szyguła (GOLD FIGHT CLUB Sosnowiec)
  4. Jakub Ciepielski (GOLD FIGHT CLUB Sosnowiec)
  5. Michał Janik (Nowotarski Klub Sportow Walki)
low-kick / Senior [m] / -81kg
  1. Tomasz Konieczny (CAF Rzeszów)
  2. Adrian Rzatkowski (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
  3. Piotr Sokół (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
    Marcel Nocoń (Paco Team Mysłowice)
  4. Kamil Bazyl (VO-OUYEN)
  5. Marcin BOJARUN (FIGHTER Nowa Sól)
low-kick / Senior [m] / -75kg
  1. Bartosz Fryc (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Adam Kryszewski (PCNP Rebelia Kartuzy)
  3. Marcel Gielezy (Iron Gym Wrocław)
    Emil Chorazewicz (KnockOut Bielany)
  4. Patryk Kocaj (Stowarzyszenie Sportów Walki Jarosz FIGHT CLUB Rabka-Zdrój)
  5. Patryk Szykczak (Bokser Kożuchów)
  6. Krzysztof Kiszka (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  7. Piotr Łojas (Nowotarski Klub Sportow Walki)
low-kick / Senior [m] / -71kg
  1. Rafał Kosiarski (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Filip Szostak (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
  3. Tomasz Stachniak (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
    Filip Bienias (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  4. Mikołaj Lekki (CAF Rzeszów)
  5. Mateusz Ambroziak (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  6. Marek Rudecki (GOLD FIGHT CLUB Sosnowiec)
  7. Dominik Lachcik (CAF Rzeszów)
low-kick / Senior [m] / -67kg
  1. Fabio Di Lalla (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  2. Michał Rejdych (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Sylwester Błędowski (K.S. Gladiator Jarosław)
    Bartosz Pająk (Nowotarski Klub Sportow Walki)
low-kick / Senior [m] / -63.5kg
  1. Bartosz Hassa (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Jakub Ogryzek (KSW Sokół Jarosław)
  3. Jakub Szyszka (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
    Jakub Syc (Legion Głogów)
  4. WOJCIECH LERKA (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
  5. Rostyslav Shyshkov (GOLD FIGHT CLUB Sosnowiec)
  6. Łukasz Rusnak (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  7. Hubert Śledź (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
low-kick / Senior [m] / -60kg
  1. Adrian Dziubałtowski (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Jakub Konieczny (KSW Sokół Jarosław)
  3. Rafał Sawerwain (SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin)
low-kick / Senior [m] / -57kg
  1. Cezary Osieł (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  2. Bartłomiej Mietliński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  3. Eryk Jurko (Copacabana Warszawa)
low-kick / Senior [k] / -56kg
  1. Iwona Nieroda (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Monika Szymczyk (VO-QUYIEN)
  3. Sylwia Lewandowska (KKS Sporty Walki Poznań)
low-kick / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Maciej Grabski (TARNOBRZESKI KLUB KARATE)
  2. Damian Bałuc (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  3. Patryk Augustyn (Stowarzyszenie Sportów Walki Jarosz FIGHT CLUB Rabka-Zdrój)
low-kick / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Jakub Rymarowicz (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  2. Jakub Ciążyński (Bokser Kożuchów)
  3. Maciej Sroka (Stowarzyszenie Sportów Walki Jarosz FIGHT CLUB Rabka-Zdrój)
low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Szymon Leszczyński (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  2. Piotr Kłyś (ASW Fighter Mogilany)
  3. Jakub Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
    Jakub Pleśnierowicz (Bokser Kożuchów)
low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Klaudiusz Goss (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Gracjan Rzepa (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  3. Konrad Szlęk (Nowotarski Klub Sportow Walki)
low-kick / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Dominik Matusz (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Krystian Rozkosz (Paco Team Mysłowice)
  3. Dawid Trepczyński (ASW Fighter Mogilany)
low-kick / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Marcin Niciński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
low-kick / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Weronika Kukuczka (Nowotarski Klub Sportow Walki)
low-kick / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Aleksandra Białek (Legion Głogów)
  2. Anna Dudek (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -75kg
  1. Bartosz Rudziński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Mariusz Wójcik (ASW Fighter Mogilany)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Olaf Strzelecki (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Vladislav Shatunsky (Copacabana Warszawa)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Mateusz Frankiewicz (KSW Sokół Jarosław)
  2. Jakub Kużniar (Nowotarski Klub Sportow Walki)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Igor ZAWADZKI (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Colin Holdenmayer (Iron Gym Wrocław)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -52kg
  1. Emilia Dadaś (UKS EVAN Nowy Sącz)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -48kg
  1. Gabriela Migda (UKS EVAN Nowy Sącz)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -44kg
  1. Natalia Matusz (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Aleksandra Zalewska (KSW Sokół Jarosław)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza zawodniczka: Iwona Nieroda Diament Pstrągowa. Najlepszy zawodnik: Bartosz Hassa Fighter Nowa Sól.
Najlepszy klub
Najlepszy klub: 1. Nowotarski Klub Sportów Walki. 2. Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice 3. KSW Sokół Jarosław
Skład sędziowski
Jerzy Bassa - sędzia główny, Marta Zdziarska, Urszula Bassa, Waldemar Kaczmarczyk, Józef Mazurek, Ireneusz Szegda
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL