Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY
Finał kategorii wagowej - 65 kg kadet starszy kobiety rozegrany zostanie na planszy 4 jako walka 50.
Finały kategorii wagowej + 65 kg kadet starszy kobiety oraz - 46 kg kadet starszy kobiety zostanie rozegrany na planszy 2 jako walki 51 i 52

Otwarty Puchar Polski w kickboxingu dzieci, kadetów i juniorów w formule Poinfighting_16-17.10.2021 - Świdnik

Termin: 16.10.2021 - 17.10.2021
Lokalizacja: Świdnik
EN English application

Zgłoszenia

point-fighting / Dziewczynki [d] / +36kg
  1. Hanna Nowakowska (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  2. Julia Węgrzyn (X Fight Piaseczno)
  3. Dominika Skomorowska (KSW Łuków)
    Róża Zaniewicz (KSW Łuków)
  4. Lena Wierzbik (DAN Świdnik)
point-fighting / Dziewczynki [d] / -36kg
  1. Julia Węgrzyn (X Fight Piaseczno)
  2. Lena Wierzbik (DAN Świdnik)
point-fighting / Dziewczynki [d] / -33kg
  1. Aleksandra Karwowska (KSW Łuków)
point-fighting / Dziewczynki [d] / -30kg
  1. Helena Kasprowicz (TOP TEAM POLAND WARSZAWA)
point-fighting / Dziewczynki [d] / -27kg
  1. Karolina Chuda (X Fight Piaseczno)
  2. Zofia Przybylska (X Fight Piaseczno)
  3. Helena Kasprowicz (TOP TEAM POLAND WARSZAWA)
    Lena Krystianik (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. Blanka Stachurska (KSW Łuków)
point-fighting / Dziewczynki [d] / -24kg
  1. Zuzanna Węgrzyn (X Fight Piaseczno)
  2. Lena Krystianik (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
point-fighting / Chłopcy [d] / +36kg
  1. Alan Mazur (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Wiktor Szłapa (DAN Świdnik)
  3. Bartosz Daniluk (KSW Łuków)
    Antoni Domański (KSW Łuków)
  4. Piotr Skwierczyński (WKS SFINKS Węgrów)
  5. Krystian Paprocki (DAN Świdnik)
point-fighting / Chłopcy [d] / -36kg
  1. Krystian Paprocki (DAN Świdnik)
  2. Wiktor Szłapa (DAN Świdnik)
  3. Piotr Skwierczyński (WKS SFINKS Węgrów)
    Kornel Domański (KSW Łuków)
  4. Antoni Sawicki (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Chłopcy [d] / -33kg
  1. Marcel Szwejk (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Jan Kamiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Karol Ponieważ (DAN Świdnik)
    Jakub Oponowicz (KSW Łuków)
  4. Antoni Sawicki (WKS SFINKS Węgrów)
  5. Miłosz Lemiowski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  6. Maksymilian Kondracki (KSW Łuków)
point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg
  1. Marcel Szwejk (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Jan Kamiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Maurycy De Ville (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Aleksander Bajor (X Fight Piaseczno)
  4. Karol Ponieważ (DAN Świdnik)
  5. Igor Kwiatkowski (DAN Świdnik)
  6. Jakub Siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Chłopcy [d] / -27kg
  1. Maciej Oponowicz (KSW Łuków)
  2. Borys Kaczorowski (KSW Łuków)
  3. Mikołaj Domański (KSW Łuków)
    Alex Siekierzyński (KSW Łuków)
  4. Igor Kwiatkowski (DAN Świdnik)
  5. Franciszek Przybylski (X Fight Piaseczno)
  6. Jakub Siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  7. Kacper Zawadzki (DAN Świdnik)
point-fighting / Chłopcy [d] / -24kg
  1. Kacper Zawadzki (DAN Świdnik)
point-fighting / Junior [m] / -94kg
  1. Jakub Płachta (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Kamil Skowronek (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Junior [m] / -89kg
  1. Jakub Płachta (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Junior [m] / -79kg
  1. Dominik Kaim (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  2. Marcin Włoga (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Michał Podborski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Tymoteusz Kopa (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
point-fighting / Junior [m] / -74kg
  1. Michał Podborski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Mateusz Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Dominik Kiełbowicz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Oliwier Baranowski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  4. Bartłomiej Drewa (GOSRiT Luzino)
  5. Marcin Włoga (WKS SFINKS Węgrów)
  6. Damian Szczęsny (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  7. Tymoteusz Kopa (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
point-fighting / Junior [m] / -69kg
  1. Mateusz Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Oliwier Baranowski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  3. Damian Szczęsny (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
    Michał Markowski (DAN Świdnik)
  4. Bartłomiej Drewa (GOSRiT Luzino)
  5. Dominik Kiełbowicz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  6. Krzysztof Monkosa (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Junior [m] / -63kg
  1. Krzysztof Monkosa (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Junior [k] / -70kg
  1. Natalia Stemplewska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
point-fighting / Junior [k] / -65kg
  1. Michelle Maier (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Natalia Stemplewska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  3. Maja Woźniak (DAN Świdnik)
    Magdalena Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  4. Kaja Cyzman (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
point-fighting / Junior [k] / -60kg
  1. Michelle Maier (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Natalia Woińska (X Fight Piaseczno)
  3. Kaja Cyzman (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
    Maja Woźniak (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Paweł Wilczopolski (DAN Świdnik)
  2. Michał Błaziak (DAN Świdnik)
  3. Arkadiusz Żabiński (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
    Jakub Klimowicz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  4. Patryk Skowronek (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Paweł Wilczopolski (DAN Świdnik)
  2. Michał Niebrzydowski (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  3. Mikołaj Malicki (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
    Jakub Solka (WKS SFINKS Węgrów)
  4. Kacper Lasa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Jakub Kasprowicz (TOP TEAM POLAND WARSZAWA)
  2. Michał Niebrzydowski (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  3. Jakub Trześniak (DAN Świdnik)
    Gustaw Wielądek (X Fight Piaseczno)
  4. Mikołaj Malicki (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  5. Kacper Labudda (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  6. Kacper Lasa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  7. Jakub Solka (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Jakub Kasprowicz (TOP TEAM POLAND WARSZAWA)
  2. Jakub Trześniak (DAN Świdnik)
  3. Wojciech Nowakowski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
    Gustaw Wielądek (X Fight Piaseczno)
  4. Kacper Labudda (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Adam Bachman (X Fight Piaseczno)
  2. Kacper Głowienka (DAN Świdnik)
  3. Nikodem Zielonka (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
    Bartosz Dobrowolski (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Bartosz Dobrowolski (X Fight Piaseczno)
  2. Kacper Głowienka (DAN Świdnik)
  3. Adam Bachman (X Fight Piaseczno)
    Jan Monkosa (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  4. Filip Daniel (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Krystian Kowalski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Stanisław Przybylski (X Fight Piaseczno)
  3. Filip Daniel (DAN Świdnik)
    Jan Monkosa (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -37kg
  1. Stanisław Przybylski (X Fight Piaseczno)
  2. Krystian Kowalski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
point-fighting / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Żaneta Stenka (GOSRiT Luzino)
  2. Weronika Błażejewicz (X Fight Piaseczno)
  3. Julia Drewa (GOSRiT Luzino)
    Olga Krawczyk (DAN Świdnik)
  4. Julia Oszust (MKS Mechanik Włodawa)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Julia Brulińska (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  2. Wiktoria Lendzion (TOP TEAM POLAND WARSZAWA)
  3. Julia Drewa (GOSRiT Luzino)
    Anna Klas (GOSRiT Luzino)
  4. Milena Prokop (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  5. Olga Krawczyk (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Wiktoria Lendzion (TOP TEAM POLAND WARSZAWA)
  2. Oliwia Winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  3. Natalia Zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Julia Śmiałkowska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  4. Milena Prokop (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  5. Anna Klas (GOSRiT Luzino)
  6. Julia Brulińska (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  7. Kaia Webb (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Martyna Wieteska (X Fight Piaseczno)
  2. Julia Śmiałkowska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  3. Natalia Zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Oliwia Winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  4. Felicja Kubicka (X Fight Piaseczno)
  5. Martyna Grabowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  6. Oliwia Noetzel (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  7. Kaia Webb (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Nina Śmigielska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Izabella Dąbrowska (X Fight Piaseczno)
  3. Anna Dudek-Dmochowska (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
    Weronika Chojnacka (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  5. Izabela Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  6. Klaudia Siwczyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  7. Felicja Kubicka (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Klaudia Siwczyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Nina Śmigielska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Zuzanna Guz (DAN Świdnik)
    Weronika Chojnacka (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. Anna Dudek-Dmochowska (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  5. Izabela Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  6. Izabella Dąbrowska (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Jakub Ślązak (DAN Świdnik)
  2. Nikodem Mamrot (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Bartosz Malczewski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Mateusz Obolewicz (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  4. Aron Ruśniak (DAN Świdnik)
  5. Jakub Ciołek (DAN Świdnik)
  6. Jan Wojda (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  7. Stanisław Nowicki (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Mateusz Gorzelak (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Igor Głowienka (DAN Świdnik)
  3. Aron Ruśniak (DAN Świdnik)
    Kacper Górski (WKS SFINKS Węgrów)
  4. Jan Wojda (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  5. Konrad Lenczewski (GOSRiT Luzino)
  6. Sebastian Tempski (GOSRiT Luzino)
  7. Dawid Paprocki (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Igor Głowienka (DAN Świdnik)
  2. Mateusz Gorzelak (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  3. Franek Dmitruk (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
    Paweł Bielecki (DAN Świdnik)
  4. Kacper Kuraś (DAN Świdnik)
  5. Michał Szyszko (X Fight Piaseczno)
  6. Cezary Matys (DAN Świdnik)
  7. Dawid Siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Paweł Bielecki (DAN Świdnik)
  2. Adam Dzierzbicki (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Kacper Kuraś (DAN Świdnik)
    Kacper Zięba (X Fight Piaseczno)
  4. Michał Szyszko (X Fight Piaseczno)
  5. Dawid Siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  6. Cezary Matys (DAN Świdnik)
  7. Bartosz Blacha (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Adam Dzierzbicki (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Adam Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  3. Olaf Steć (DAN Świdnik)
    Wojciech Markowski (DAN Świdnik)
  4. Jan Filipczak (KSW Łuków)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Michał Kruczek (KSW Łuków)
  2. Wojciech Markowski (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Hanna Kasprowicz (TOP TEAM POLAND WARSZAWA)
  2. Iga Woźniak (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Maja Kubiaczyk (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
    Hanna Czubacka (DAN Świdnik)
  4. Maja Palonka (DAN Świdnik)
  5. Agata Szczepanowska (DAN Świdnik)
  6. Gabriela Przybysz (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  7. Julia Wilkołek (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Iga Woźniak (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Gabriela Przybysz (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  3. Maja Besztak (DAN Świdnik)
    Hanna Czubacka (DAN Świdnik)
  4. Magdalena Tempska (GOSRiT Luzino)
  5. Maria Skiba (DAN Świdnik)
  6. Maja Kubiaczyk (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Barbara Styczek (X Fight Piaseczno)
  2. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  3. Agata Drewa (GOSRiT Luzino)
    Maja Besztak (DAN Świdnik)
  4. Milena Zasybska (DAN Świdnik)
  5. Weronika Widzińska (DAN Świdnik)
  6. Magdalena Tempska (GOSRiT Luzino)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Agata Drewa (GOSRiT Luzino)
  2. Emila Krasuska (KSW Łuków)
  3. Weronika Widzińska (DAN Świdnik)
    Oliwia Gałązka (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  4. Julia Radomyska (KSW Łuków)
  5. Milena Zasybska (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Natalia Kowalska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Oliwia Gałązka (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  3. Wanda De Ville (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -28kg
  1. Natalia Kowalska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Wanda De Ville (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Emilia Nieściur (X Fight Piaseczno)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsi zawodnicy: dzieci - Hanna Nowakowska i Marcel Szwejk kadeci młodsi - Natalia Kowalska i Mateusz Gorzelak kadeci starsi - Nina Śmigielska i Jakub Kasprowicz juniorzy - Michelle Maier i Michał Podborski
Najlepszy klub
1. X Fight Piaseczno 2.DAN Świdnik 3.Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice
Skład sędziowski
Jerzy Bassa - sędzia główny, Arleta Oleksy, Piotr Żołędź, Maciej Czachor, Milena Masojć, Miłosława Sysio, Andrzej Gumieniak, Przemysław Sułkowski, Tomasz Sobczak, Karol Papenfus, Ireneusz Szegda, Sławomir Nieściur, Emilia Szalak, Małgorzata Ciesielka, Dariusz Matusik, Grzegorz Budek, Marzena Steć, Bartosz Bachman, Jakub Wieczerzak, Michał Kuraś, Cyprian Grzęda, Sebastian Misiuro, Marcin Kita, Oskar Kondraciuk, Agnieszka Ponieważ, Daniel Marciszkiewicz, Piotr Trześniak
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL