Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 17Liczba zawodników w formule kick-light - 42
Liczba zawodników w formule K1 Rules - 29
Łącznie zgłoszonych zawodników: 71
Zestawienie ogólne:
- kick-light Senior [mężczyźni]: 12
- kick-light Senior [kobiety]: 1
- kick-light Junior [mężczyźni]: 11
- kick-light Junior [kobiety]: 4
- kick-light Kadet starszy [mężczyźni]: 3
- kick-light Kadet starszy [kobiety]: 2
- kick-light Kadet mlodszy [mężczyźni]: 4
- kick-light Kadet mlodszy [kobiety]: 5
- K1 Rules Senior [mężczyźni]: 17
- K1 Rules Junior starszy [mężczyźni]: 10
- K1 Rules Junior starszy [kobiety]: 1
- K1 Rules Junior mlodszy [kobiety]: 1
Formuła: kick-light
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- dominik król (Java Fight Club)
- jakub fudała (Jasielski Klub Sportów Walki Jasło)
- sławomir gryzełko (Madafaka team)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- dominik michalski (Java Fight Club)
- wojciech buś (UKS Diament Pstrągowa)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- bartosz jaworski (Java Fight Club)
- mateusz bracik (Jasielski Klub Sportów Walki Jasło)
- radosław wajdzik (Madafakateam)
- Łukasz nowak (Oświęcimski Klub Karate)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- mateusz bartoszek (Paco Team Mysłowice)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- jakub czempas (Paco Team Mysłowice)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- rafał chrostek (Oświęcimski Klub Karate)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- ewa sobiło (KS OYAMA Rzeszów)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- jakub kozak (Oświęcimski Klub Karate)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- tomasz groń (UKS EVAN Nowy Sącz)
- kamil pasieka (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- dawid kolniak (Oświęcimski Klub Karate)
- damian kotlarz (Oświęcimski Klub Karate)
- bartłomiej kawczak (Oświęcimski Klub Karate)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- marcin konieczny (KS OYAMA Rzeszów)
- mateusz kumik (KS OYAMA Rzeszów)
- konrad kozłowski (Oświęcimski Klub Karate)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- bartosz nowak (GOLD FIGHT CLUB)
- krystian rozkosz (Paco Team Mysłowice)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- wiktoria widuła (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
- amelia rachwalik (UKS EVAN Nowy Sącz)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- oktawia ambroziak (Paco Team Mysłowice)
- dominika chylińska (Oświęcimski Klub Karate)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- patryk lech (Paco Team Mysłowice)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- dorian pawlus (Oświęcimski Klub Karate)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- marcel brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- gabriela migda (UKS EVAN Nowy Sącz)
- natalia matusz (Oświęcimski Klub Karate)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- gabriel fordynacki (GOLD FIGHT CLUB)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- olaf puchała (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
- miłosz karcz (Oświęcimski Klub Karate)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- oskar lech (Paco Team Mysłowice)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- weronika podres (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- anna baran (UKS EVAN Nowy Sącz)
- nina kiełbasa (UKS EVAN Nowy Sącz)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- sylwia plebankiewicz (UKS EVAN Nowy Sącz)
- marlena stefańska (UKS EVAN Nowy Sącz)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 42
Formuła: K1 Rules
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +91kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- mateusz janu (Paco Team Mysłowice)
- robert szczypka (Veto Team Boelsko=Biala)
- Łukasz buda (Klub Karate MAWASHI)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -91kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- jakub fudała (Jasielski Klub Sportów Walki Jasło)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -86kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- wojciech buś (UKS Diament Pstrągowa)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -81kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- mateusz bracik (Jasielski Klub Sportów Walki Jasło)
- maciej bator (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -75kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- szymon klimowicz (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
- bartosz fryc (Oświęcimski Klub Karate)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -71kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- piotr kóska (Oświęcimski Klub Karate)
- cyprian brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -67kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- mateusz bartoszek (Paco Team Mysłowice)
- daniel drabik (GOLD FIGHT CLUB)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63.5kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- dominik tomica (Paco Team Mysłowice)
- kamil hadz (Veto Team Bielsko Biała)
- damian linder (UKS Black Dragon Andrychów)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- jakub czempas (Paco Team Mysłowice)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -86kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- filip brzeziński (Veto Team Bielsko Biała)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -71kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- aleksander biernacki (KS FUX Zabrze)
- jakub wójcik (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -67kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- mateusz biela (KS FUX Zabrze)
- bartłomiej biesok (Veto Team Bielsko Biała)
- marcin konieczny (KS OYAMA Rzeszów)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63.5kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- daniel janku (KS FUX Zabrze)
- filip grzegorczyk (GOLD FIGHT CLUB)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- krystian rozkosz (Paco Team Mysłowice)
- dominik matusz (Oświęcimski Klub Karate)
Junior starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -56kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- oktawia ambroziak (Paco Team Mysłowice)
Junior mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- dominika chylińska (Oświęcimski Klub Karate)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 29
- GOLD FIGHT CLUB (4)
- Jasielski Klub Sportów Walki Jasło (4)
- Java Fight Club (3)
- Klub Karate MAWASHI (1)
- Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka (4)
- KS FUX Zabrze (3)
- KS OYAMA Rzeszów (4)
- Madafaka team (1)
- Madafakateam (1)
- Oświęcimski Klub Karate (17)
- Paco Team Mysłowice (12)
- Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków (3)
- UKS Black Dragon Andrychów (1)
- UKS Diament Pstrągowa (2)
- UKS EVAN Nowy Sącz (7)
- Veto Team Bielsko Biała (3)
- Veto Team Boelsko=Biala (1)