ROZPOCZĘCIE WALK - SOBOTA GODZINA 9,00- OFICJALNIE OTWARCIE - GODZINA 10,00 - WSZYSTKIE EKIPY W STROJU SPORTOWYM. POINTFIGHTING DZIECI - ROZPOCZĘCIE | |
Walka 1, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Paweł Tekliński Klub Sportowy Semiramida Pułtusk | Marcel Kernewicz Alien Kick Łódź |
0 - 3 | |
Walka 2, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Dominik Olędzki X Fight Piaseczno | Mariusz Nowak KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
0 - 3 | |
Walka 3, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -69kg | |
Marcin Wągrowski Kickboxing Czajków | Christian Holst ASW Fighter Mogilany |
- RSC2 | |
Walka 4, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Aleks Chojnacki Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno | Patryk Jaroń UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
3 - 0 | |
Walka 5, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Karol Nowosielski Klub Sportowy Semiramida Pułtusk | Adrian Mysiewicz Husaria Gołdap |
0 - 3 | |
Walka 6, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -69kg | |
Patryk Glinka UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Oskar Zawiślak Alien Kick Łódź |
RSC1 - | |
Walka 7, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -69kg | |
Krzysztof Nowak KO Team Otwock | Oskar Rogowski Zamek Kurzętnik |
RSC2 - | |
Walka 8, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -69kg | |
Patryk Jaroń UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Mariusz Nowak KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
1 - 2 | |
Walka 9, Przedwalka light-contact / Junior [k] / -55kg | |
Agata Kacprzak X Fight Piaseczno | Emilia Szopa KO Team Otwock |
3 - 0 | |
Walka 10, Przedwalka light-contact / Junior [k] / -55kg | |
Julia Furmańczyk Alien Kick Łódź | Julia Armatyńska KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
DQ - | |
Walka 11, Przedwalka light-contact / Junior [k] / -55kg | |
Alicja Radwańska Krakowska Szkoła Sportowa SMOK | Natalia Piętka KO Team Otwock |
3 - 0 | |
Walka 12, Przedwalka light-contact / Junior [k] / -65kg | |
Katarzyna Sygocka X Fight Piaseczno | Monika Jankowska Zamek Kurzętnik |
- RSC2 | |
Walka 13, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Józef Piekarski KO Team Otwock | Marcel Kernewicz Alien Kick Łódź |
0 - 3 | |
Walka 14, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Adrian Makowicz Ożarowska Szkoła Kickboxingu | Mariusz Nowak KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
3 - 0 | |
Walka 15, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -69kg | |
Mateusz Kostecki SKF Boksing Zielona Góra | Marcin Wągrowski Kickboxing Czajków |
0 - 3 | |
Walka 16, Półfinał light-contact / Junior [k] / -60kg | |
Joanna Laskowiecka X Fight Piaseczno | Aleksandra Trawczyńska KS Ziętek Team Kalisz |
AB1 - | |
Walka 17, Półfinał light-contact / Junior [k] / -60kg | |
Dominika Jagiełłowicz MKS Mechanik Włodawa | Julia Armatyńska KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
3 - 0 | |
Walka 18, Przedwalka light-contact / Junior [k] / +70kg | |
Maja Gontarz Ożarowska Szkoła Kickboxingu | Justyna Ciborska GSWW Najemnik Gliwice |
AB1 - | |
Walka 19, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Kacper Sacher Beskid Dragon Bielsko-Biała | Kamil Sip Kickboxing Czajków |
0 - 3 | |
Walka 20, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -84kg | |
Sebastian Denst LKS Puncher Płock | BARTOSZ ZADKA Klub Sportowy Husaria Wieruszów |
0 - 3 | |
Walka 21, Półfinał light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Aleks Chojnacki Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno | Marcel Kernewicz Alien Kick Łódź |
3 - 0 | |
Walka 22, Półfinał light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Adrian Mysiewicz Husaria Gołdap | Adrian Makowicz Ożarowska Szkoła Kickboxingu |
AB1 - | |
Walka 23, Półfinał light-contact / Junior [m] / -69kg | |
Oskar Zawiślak Alien Kick Łódź | Oskar Rogowski Zamek Kurzętnik |
3 - 0 | |
Walka 24, Półfinał light-contact / Junior [m] / -69kg | |
Mariusz Nowak KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Marcin Wągrowski Kickboxing Czajków |
AB2 - | |
Walka 25, Półfinał light-contact / Junior [k] / -55kg | |
Wiktoria Kolczyk Champion Gdańsk | Agata Kacprzak X Fight Piaseczno |
- WO | |
Walka 26, Półfinał light-contact / Junior [k] / -55kg | |
Julia Armatyńska KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Alicja Radwańska Krakowska Szkoła Sportowa SMOK |
3 - 0 | |
Walka 27, Półfinał light-contact / Junior [k] / -65kg | |
WERONIKA BARTCZAK KS Ziętek Team Kalisz | Kamila Lubińska ASW Fighter Mogilany |
3 - 0 | |
Walka 28, Półfinał light-contact / Junior [k] / -65kg | |
Paulina Rosłon UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Katarzyna Sygocka X Fight Piaseczno |
3 - 0 | |
Walka 29, Finał light-contact / Junior [k] / -70kg | |
Karolina Szpakowska Alien Kick Łódź | Paulina Stenka KTS-K GOSRiT Luzino |
0 - 3 | |
Walka 30, Finał light-contact / Junior [m] / -79kg | |
Jakub Motyka ASW Fighter Mogilany | Sebastian Denst LKS Puncher Płock |
3 - 0 | |
Walka 31, Finał light-contact / Junior [m] / -94kg | |
Bartek Dzik Klub Sportowy Semiramida Pułtusk | Patryk Karolewski Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław |
0 - 3 | |
Walka 32, Finał light-contact / Junior [k] / +70kg | |
Weronika Stochniałek KS Ziętek Team Kalisz | Justyna Ciborska GSWW Najemnik Gliwice |
0 - 3 | |
Walka 33, Finał light-contact / Junior [m] / -84kg | |
Aleksander Chymkowski Klub Sportowy Semiramida Pułtusk | BARTOSZ ZADKA Klub Sportowy Husaria Wieruszów |
3 - 0 | |
Walka 34, Finał light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Krystian Rzepka Zamek Kurzętnik | Kamil Sip Kickboxing Czajków |
3 - 0 | |
Walka 35, Finał light-contact / Junior [m] / -57kg | |
Przemysław Kalisz SKF Boksing Zielona Góra | Konrad Gibki KSW START Częstochowa |
3 - 0 | |
Walka 36, Finał light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Aleks Chojnacki Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno | Adrian Makowicz Ożarowska Szkoła Kickboxingu |
0 - 3 | |
Walka 37, Finał light-contact / Junior [m] / -69kg | |
Oskar Zawiślak Alien Kick Łódź | Marcin Wągrowski Kickboxing Czajków |
2 - 1 | |
Walka 38, Finał light-contact / Junior [k] / -60kg | |
Aleksandra Trawczyńska KS Ziętek Team Kalisz | Dominika Jagiełłowicz MKS Mechanik Włodawa |
0 - 3 | |
Walka 39, Finał light-contact / Junior [k] / -55kg | |
Wiktoria Kolczyk Champion Gdańsk | Julia Armatyńska KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
3 - 0 | |
Walka 40, Finał light-contact / Junior [k] / -65kg | |
WERONIKA BARTCZAK KS Ziętek Team Kalisz | Paulina Rosłon UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
RSC2 - |