ROZPOCZĘCIE WALK - SOBOTA GODZINA 9,00- OFICJALNIE OTWARCIE - GODZINA 10,00 - WSZYSTKIE EKIPY W STROJU SPORTOWYM. POINTFIGHTING DZIECI - ROZPOCZĘCIE | |
Walka 1, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Leon Mamczarek X Fight Piaseczno | Sebastian Ciesielski KS START Działdowo |
- RSC2 | |
Walka 2, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Vladyslaw Komar Ożarowska Szkoła Kickboxingu | Maciej Mościcki KSW Łuków |
0 - 3 | |
Walka 3, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Hubert Sikora Center Team Odolanów | Igor Szkodny GSWW Najemnik Gliwice |
3 - 0 | |
Walka 4, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Mateusz Sośnicki Klub Sportowy Semiramida Pułtusk | Szymon Doba UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
2 - 1 | |
Walka 5, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Aleksander Tendera Krakowska Szkoła Sportowa SMOK | Marcin Biraga Klub Sportowy Semiramida Pułtusk |
3 - 0 | |
Walka 6, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Marcin Adamek UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Kacper Kołodziejczyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
RSC2 - | |
Walka 7, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Gabriel Biernacki Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka | Kamil Piwowarczyk ASW Fighter Mogilany |
3 - 0 | |
Walka 8, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Sebastian Kusz KS Ziętek Team Kalisz | Jakub Zimoch SKF Boksing Zielona Góra |
2 - 1 | |
Walka 9, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Antoni Chrostowski Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka | Karol Matysiak KS Ziętek Team Kalisz |
2 - 1 | |
Walka 10, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Adrian Sęderecki KS Ziętek Team Kalisz | Gracjan Ludtke Husaria Gołdap |
- RSC1 | |
Walka 11, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Marcin Włoga WKS SFINKS Węgrów | Jakub Wiechec Krakowska Szkoła Sportowa SMOK |
3 - 0 | |
Walka 12, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Jakub Piotrowicz Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno | Tymoteusz Kopa KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
3 - 0 | |
Walka 13, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Anna Bielawa SKF Boksing Zielona Góra | Anna Legień Beskid Dragon Bielsko-Biała |
AB1 - | |
Walka 14, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Julia Kwidzińska KTS-K GOSRiT Luzino | Zuzanna Winiecka Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno |
- RSC2 | |
Walka 15, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Zuzanna Nowakowska KS Ziętek Team Kalisz | Michelle Maier KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
RSC1 - | |
Walka 16, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Natalia Woińska X Fight Piaseczno | Monika Konieczna MKS Mechanik Włodawa |
3 - 0 | |
Walka 17, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg | |
Estera Morawska ASW Fighter Mogilany | Lucyna Wichowska UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
- RSC2 | |
Walka 18, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg | |
Michelle Maier KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Julia Wiewióra Sportowy Klub Kickboxing Kielce |
- RSC1 | |
Walka 19, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg | |
Wiktoria Bagniewska KS START Działdowo | Anna Justyńska Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno |
RSC2 - | |
Walka 20, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Miłosz Pokorski KS Pogoń Mogilno | Leon Mamczarek X Fight Piaseczno |
- DQ | |
Walka 21, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Marceli Drapacz Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka | Maciej Mościcki KSW Łuków |
RSC2 - | |
Walka 22, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg | |
Dorian Siekierzyński KSW Łuków | Dawid Skarżyński WKS SFINKS Węgrów |
3 - 0 | |
Walka 23, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Norbert Kusz KS Ziętek Team Kalisz | Bartosz Rudziński X Fight Piaseczno |
3 - 0 | |
Walka 24, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Szymon Doba UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Maciej Pyl Ożarowska Szkoła Kickboxingu |
3 - 0 | |
Walka 25, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Hubert Sikora Center Team Odolanów | Mateusz Sośnicki Klub Sportowy Semiramida Pułtusk |
3 - 0 | |
Walka 26, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Mateusz Sośnicki Klub Sportowy Semiramida Pułtusk | Antoni Chrostowski Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka |
0 - 3 | |
Walka 27, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Adrian Sęderecki KS Ziętek Team Kalisz | Marcin Włoga WKS SFINKS Węgrów |
- RSC2 | |
Walka 28, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Kacper Kołodziejczyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Gabriel Biernacki Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka |
3 - 0 | |
Walka 29, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [k] / +65kg | |
Oliwia Ciepołowicz MKS Mechanik Włodawa | Wiktoria Kamianowska X Fight Piaseczno |
0 - 3 | |
Walka 30, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [k] / -65kg | |
Wiktoria Sawicka Klub Sportowy Semiramida Pułtusk | Oliwia Ściągaj X Fight Piaseczno |
0 - 3 | |
Walka 31, Półfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Julia Kabzińska KS Ziętek Team Kalisz | Nikola Kaleta Beskid Dragon Bielsko-Biała |
RSC2 - | |
Walka 32, Półfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Agnieszka Stempka KS START Działdowo | Anna Legień Beskid Dragon Bielsko-Biała |
0 - 3 | |
Walka 33, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Gracjan Ludtke Husaria Gołdap | Zdzieborski Krystian WKS SFINKS Węgrów |
- AB1 | |
Walka 34, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Patryk Bodzek Beskid Dragon Bielsko-Biała | Jakub Piotrowicz Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno |
- RSC2 | |
Walka 35, Półfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Lucyna Wichowska UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Natalia Woińska X Fight Piaseczno |
3 - 0 | |
Walka 36, Półfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Michelle Maier KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Julia Kwidzińska KTS-K GOSRiT Luzino |
3 - 0 | |
Walka 37, Półfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg | |
Martyna Czerepińska KSW Łuków | Anna Justyńska Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno |
1 - 2 | |
Walka 38, Półfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg | |
Michelle Maier KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Estera Morawska ASW Fighter Mogilany |
- RSC1 | |
Walka 39, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Aleksander Tendera Krakowska Szkoła Sportowa SMOK | Miłosz Pokorski KS Pogoń Mogilno |
RSC2 - | |
Walka 40, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg | |
Cezary Aderek X Fight Piaseczno | Julian Graboś Beskid Dragon Bielsko-Biała |
0 - 3 | |
Walka 41, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg | |
Jakub Worek Beskid Dragon Bielsko-Biała | Dorian Siekierzyński KSW Łuków |
0 - 3 | |
Walka 42, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Sebastian Kusz KS Ziętek Team Kalisz | Maciej Mościcki KSW Łuków |
2 - 1 | |
Walka 43, Finał light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg | |
Marta Pawlikowska KSW Łuków | Aleksandra Kożak Husaria Gołdap |
3 - 0 | |
Walka 44, Finał light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Norbert Kusz KS Ziętek Team Kalisz | Szymon Doba UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
- RSC2 | |
Walka 45, Finał light-contact / Kadet starszy [k] / +65kg | |
Natalia Skorupa Kickboxing Czajków | Wiktoria Kamianowska X Fight Piaseczno |
RSC2 - | |
Walka 46, Finał light-contact / Kadet starszy [k] / -65kg | |
Zuzanna Kalbarczyk KTS-K GOSRiT Luzino | Oliwia Ściągaj X Fight Piaseczno |
- RSC1 | |
Walka 47, Finał light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Nikola Kaleta Beskid Dragon Bielsko-Biała | Anna Legień Beskid Dragon Bielsko-Biała |
2 - 1 | |
Walka 48, Finał light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Antoni Chrostowski Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka | Adrian Sęderecki KS Ziętek Team Kalisz |
1 - 2 | |
Walka 49, Finał light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Gracjan Ludtke Husaria Gołdap | Patryk Bodzek Beskid Dragon Bielsko-Biała |
RSC2 - | |
Walka 50, Finał light-contact / Kadet starszy [m] / -42kg | |
Julian Graboś Beskid Dragon Bielsko-Biała | Kacper Ziętek KS Ziętek Team Kalisz |
3 - 0 | |
Walka 51, Finał light-contact / Kadet starszy [k] / -42kg | |
Natalia Zarzycka KSW Łuków | Aleksandra Kożak Husaria Gołdap |
3 - 0 | |
Walka 52, Finał light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Lucyna Wichowska UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Michelle Maier KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
0 - 3 | |
Walka 53, Finał light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg | |
Anna Justyńska Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno | Michelle Maier KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
RSC2 - | |
Walka 54, Finał light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Hubert Sikora Center Team Odolanów | Miłosz Pokorski KS Pogoń Mogilno |
- RSC2 | |
Walka 55, Finał light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg | |
Julian Graboś Beskid Dragon Bielsko-Biała | Dorian Siekierzyński KSW Łuków |
3 - 0 | |
Walka 56, Finał light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Kacper Kołodziejczyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Sebastian Kusz KS Ziętek Team Kalisz |
3 - 0 |