ROZPOCZĘCIE WALK - SOBOTA GODZINA 9,00- OFICJALNIE OTWARCIE - GODZINA 10,00 - WSZYSTKIE EKIPY W STROJU SPORTOWYM, POINTFIGHTING DZIECI - ROZPOCZĘCIE | |
Walka 1, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Hubert Wiluk X Fight Piaseczno | Cezary Kowalkowski Zamek Kurzętnik |
3 - 0 | |
Walka 2, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Wiktor Flisikowski Stowarzyszenie Sport to Zdrowie Pinczyn | Oskar Ziębicki Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno |
RSC1 - | |
Walka 3, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Mateusz Pędziwiatr KS Ziętek Team Kalisz | Mączkowski Dawid Zamek Kurzętnik |
3 - 0 | |
Walka 4, Ćwierćfinał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Damian Skarżyński WKS SFINKS Węgrów | Olivier Baranowski LKS Puncher Płock |
RSC2 - | |
Walka 5, Ćwierćfinał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Mieszko Siemiątkowski Zamek Kurzętnik | Jan Bocheński X Fight Piaseczno |
1 - 2 | |
Walka 6, Ćwierćfinał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Bartosz Kozioł KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Miłosz Osiński Husaria Gołdap |
0 - 3 | |
Walka 7, Ćwierćfinał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Wojtyński Bartosz WKS SFINKS Węgrów | Kacper Synoradzki KS Ziętek Team Kalisz |
RSC2 - | |
Walka 8, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Kamil Golanowski Kickboxing Czajków | Bartosz Biadała KS Ziętek Team Kalisz |
0 - 3 | |
Walka 9, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [m] / -52kg | |
Łukasz Skrzypek WKS SFINKS Węgrów | Oskar Trafisz UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
- RSC2 | |
Walka 10, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [m] / -52kg | |
Jakub Bilski UKS Relaks Skarżysko Kamienna | Sebastian Jędraś X Fight Piaseczno |
- RSC1 | |
Walka 11, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [m] / -52kg | |
Olaf Pera KS Ziętek Team Kalisz | Michał Bąk UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
DQ - | |
Walka 12, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Anastazja Żal KS Ziętek Team Kalisz | Małgorzata Podolska Stowarzyszenie Sport to Zdrowie Pinczyn |
- RSC1 | |
Walka 13, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Wiktoria Skrobas KSW Łuków | Martyna Wieteska X Fight Piaseczno |
0 - 3 | |
Walka 14, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Natalia Zawalska KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Oliwia Czader Beskid Dragon Bielsko-Biała |
0 - 3 | |
Walka 15, Półfinał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Kamil Mączkowski Zamek Kurzętnik | Hubert Wiluk X Fight Piaseczno |
0 - 3 | |
Walka 16, Półfinał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Oskar Ziębicki Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno | Mateusz Pędziwiatr KS Ziętek Team Kalisz |
0 - 3 | |
Walka 17, Półfinał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Olivier Baranowski LKS Puncher Płock | Jan Bocheński X Fight Piaseczno |
0 - 3 | |
Walka 18, Półfinał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Miłosz Osiński Husaria Gołdap | Kacper Synoradzki KS Ziętek Team Kalisz |
3 - 0 | |
Walka 19, Półfinał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Maciej Zyz Sportowy Klub Kickboxing Kielce | Olivier Baranowski LKS Puncher Płock |
- AB1 | |
Walka 20, Półfinał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Wojciech Legień Beskid Dragon Bielsko-Biała | Bartosz Biadała KS Ziętek Team Kalisz |
0 - 3 | |
Walka 21, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Michał Bąk UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Sebastian Sroka ASW Fighter Mogilany |
3 - 0 | |
Walka 22, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [k] / -32kg | |
Łucja Błaszkowska KS Ziętek Team Kalisz | Martyna Wieteska X Fight Piaseczno |
RSC1 - | |
Walka 23, Półfinał light-contact / Kadet mlodszy [k] / -46kg | |
Weronika Tarczyńska UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Samanta Klein Zamek Kurzętnik |
0 - 3 | |
Walka 24, Półfinał light-contact / Kadet mlodszy [k] / -46kg | |
Maja Lebek GSWW Najemnik Gliwice | Klaudia Mazur SKF Boksing Zielona Góra |
RSC1 - | |
Walka 25, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [k] / -50kg | |
Kinga Kotarba X Fight Piaseczno | Amelia Olszewska MKS Mechanik Włodawa |
RSC1 - | |
Walka 26, Półfinał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -52kg | |
Jakub Kościelink UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Łukasz Skrzypek WKS SFINKS Węgrów |
0 - 3 | |
Walka 27, Półfinał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -52kg | |
Jakub Bilski UKS Relaks Skarżysko Kamienna | Michał Bąk UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
3 - 0 | |
Walka 28, Półfinał light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Emilia Kozioł KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Anastazja Żal KS Ziętek Team Kalisz |
3 - 0 | |
Walka 29, Półfinał light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Martyna Wieteska X Fight Piaseczno | Oliwia Czader Beskid Dragon Bielsko-Biała |
0 - 3 | |
Walka 30, Finał light-contact / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Weronika Tarczyńska UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Daria Niciporuk X Fight Piaseczno |
0 - 3 | |
Walka 31, Finał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Hubert Wiluk X Fight Piaseczno | Mateusz Pędziwiatr KS Ziętek Team Kalisz |
3 - 0 | |
Walka 32, Finał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Jan Bocheński X Fight Piaseczno | Miłosz Osiński Husaria Gołdap |
3 - 0 | |
Walka 33, Finał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Maciej Zyz Sportowy Klub Kickboxing Kielce | Bartosz Biadała KS Ziętek Team Kalisz |
3 - 0 | |
Walka 34, Finał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Maksym Kuzniecow WKS SFINKS Węgrów | Michał Bąk UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
0 - 3 | |
Walka 35, Finał light-contact / Kadet mlodszy [k] / -32kg | |
Martyna Okrzeja WKS SFINKS Węgrów | Martyna Wieteska X Fight Piaseczno |
AB2 - | |
Walka 36, Finał light-contact / Kadet mlodszy [k] / -46kg | |
Samanta Klein Zamek Kurzętnik | Klaudia Mazur SKF Boksing Zielona Góra |
0 - 3 | |
Walka 37, Finał light-contact / Kadet mlodszy [k] / -50kg | |
Klaudia Kendziorska Zamek Kurzętnik | Amelia Olszewska MKS Mechanik Włodawa |
3 - 0 | |
Walka 38, Finał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -52kg | |
Łukasz Skrzypek WKS SFINKS Węgrów | Jakub Bilski UKS Relaks Skarżysko Kamienna |
DQ1 - | |
Walka 39, Finał light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Emilia Kozioł KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Oliwia Czader Beskid Dragon Bielsko-Biała |
AB1 - |