Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY
Gala finałowa rozpoczyna się o godzinie 15.30

Mistrzostwa Polski Low Kick Juniorów Młodszych, Juniorów Starszych i Seniorów_01-03.04.2022 - Piotrków Trybunalski

Termin: 01.04.2022 - 03.04.2022
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
EN English application

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -75kg
Klaudiusz Milczarek
UKS High Kick Gym Szczecin
Damian Zarazik
Beskid Dragon Bielsko-Biała
KO3 -
Walka 2, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -75kg
Sebastian Girek
Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie
Kamil kubiak
FIGHTER Nowa Sól
3 - 0
Walka 3, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -75kg
Patryk Frątczak
Iron Gym Wrocław
Dariusz Pieniakowski
Fighter Wrocław
- TKO2
Walka 4, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -75kg
Mateusz Binięda
Fighter Wrocław
Hubert Marcisz
Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie
0 - 3
Walka 5, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -75kg
Bartłomiej Mienciuk
KSW Szczecinek
Oskar Dąbrowski
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
3 - 0
Walka 6, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -75kg
Piotr Kieliszczyk
Corpus Gym Gdańsk
Damian Pająk
Paco Team Mysłowice
0 - 3
Walka 7, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -75kg
Dawid Rożak
FIGHTER Nowa Sól
Przemysław Gurdziel
Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów
3 - 0
Walka 8, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -71kg
Adrian Lesiński
UKS K.O.WADŁO, Ciechanów
Wiktor Bąbel
KSW Alien Łódź
0 - 3
Walka 9, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -71kg
Mateusz Jagielski
Paco Team Mysłowice
Michał Olszewski
UKS Sanda Płock
3 - 0
Walka 10, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -71kg
Krystian Topczewski
Ragnarok Białystok
Szymon Kałużny
Striker Turek
0 - 3
Walka 11, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -71kg
Szymon Salachna
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Kamil Dychała
UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec
TKO2 -
Walka 12, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -86kg
Adam Piestrzyński
KS Gym Fight Wrocław
Hubert Kułaga
Fight-Hobby Legnica
- KO1
Walka 13, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -86kg
Krystian Katra
Fight-Hobby Legnica
Radosław DZWONKOWSKI
Gdański Klub Kick Boxingu DUET
3 - 0
Walka 14, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -86kg
Piotr Stenka
Rebelia Kartuzy
Dawid Uzarczyk
Gladiators Kick boxing Bełchatów
TKO2 -
Walka 15, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -86kg
Daniel Lechowicz
Scorpion Krępice
Adam Kraszewski
UKS K.O.WADŁO, Ciechanów
3 - 0
Walka 16, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
Kacper Szymański
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
Bartosz Grzybowski
Klub Sportów Walki Włocławek
0 - 3
Walka 17, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
Patryk Szczerba
Gladiator Binczarowa
Kacper Hebda
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
3 - 0
Walka 18, Przedwalka       low-kick / Senior [k] / -60kg
Zuzanna Kusiak
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
Magdalena Murawska
Hunter Gym Bydgoszcz
3 - 0
Walka 19, Przedwalka       low-kick / Senior [k] / -60kg
Karolina Urbańska
KS Czerwony SMOK Poznań
Roksana Sobczyk
KSW Alien Łódź
0 - 3
Walka 20, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -75kg
Piotr Radomski
FIGHTER Nowa Sól
Damian Zarazik
Beskid Dragon Bielsko-Biała
KO2 -
Walka 21, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -75kg
Sebastian Girek
Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie
Patryk Frątczak
Iron Gym Wrocław
3 - 0
Walka 22, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -75kg
Hubert Marcisz
Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie
Bartłomiej Mienciuk
KSW Szczecinek
0 - 3
Walka 23, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -75kg
Damian Pająk
Paco Team Mysłowice
Dawid Rożak
FIGHTER Nowa Sól
3 - 0
Walka 24, 1/16       low-kick / Senior [m] / -71kg
Mieczysław Szewczyk
FIGHTER Nowa Sól
Jakub Stokłosa
Iron Gym Wrocław
0 - 3
Walka 25, 1/16       low-kick / Senior [m] / -71kg
Wojciech Konopiński
Golden Dragon Bydgoszcz
Wiktor Bąbel
KSW Alien Łódź
3 - 0
Walka 26, 1/16       low-kick / Senior [m] / -71kg
Kamil Bogusz
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Kacper Skoczylas
UKS High Kick Gym Szczecin
- DQ
Walka 27, 1/16       low-kick / Senior [m] / -71kg
Krzysztof Górski
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
Mateusz Jagielski
Paco Team Mysłowice
3 - 0
Walka 28, 1/16       low-kick / Senior [m] / -71kg
Adrian Paszkiewicz
Legia Fight Club Warszawa
Angarag Tsolmon
Uniq Fight Club Warszawa
- TKO3
Walka 29, 1/16       low-kick / Senior [m] / -71kg
Kacper Pietrak
Paco Team Mysłowice
Szymon Kałużny
Striker Turek
0 - 3
Walka 30, 1/16       low-kick / Senior [m] / -71kg
Aleksander Kalicki
AZS Politechnika Warszawska
Artur Dylewski
KS Gym Fight Wrocław
3 - 0
Walka 31, 1/16       low-kick / Senior [m] / -71kg
Mikołaj Pilarczyk
KS Czerwony SMOK Poznań
Kamil Dychała
UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec
0 - 3
Walka 32, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -86kg
Zbigniew Stawicki
Golden Dragon Bydgoszcz
Adam Piestrzyński
KS Gym Fight Wrocław
0 - 3
Walka 33, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -86kg
Kacper Frątczak
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
Krystian Katra
Fight-Hobby Legnica
3 - 0
Walka 34, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -86kg
Wojciech Zimoląg
SMOK Toruń
Dawid Uzarczyk
Gladiators Kick boxing Bełchatów
0 - 3
Walka 35, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -86kg
Jakub Czarniecki
Scorpion Krępice
Daniel Lechowicz
Scorpion Krępice
0 - 3
Walka 36, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
Julian Graboś
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Konrad Kamiński
Legia Fight Club Warszawa
0 - 3
Walka 37, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
Kamil Pawlak
Center Team Odolanów
Bartosz Grzybowski
Klub Sportów Walki Włocławek
- TKO2
Walka 38, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
Aleksander Teodorowicz
Legia Fight Club Warszawa
Filip Jóźwiak
SKF Boksing Zielona Góra
- WO
Walka 39, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
Szymon Gaczyński
KSW Szczecinek
Patryk Szczerba
Gladiator Binczarowa
3 - 0
Walka 40, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [k] / -60kg
Diana Dumała
X Fight Piaseczno
Katarzyna Muszyńska
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
2 - 1
Walka 41, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [k] / -60kg
Amelia Cymerman
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice
Zuzanna Kusiak
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
3 - 0
Walka 41.1, Finał       low-kick / Senior [m] / -57kg
Krystian Rozkosz
Paco Team Mysłowice
Damian Roll
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
0 - 3
Walka 42, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [k] / -60kg
Natalia Stelmowska
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
Paulina Grzegórska
Łaski Klub Sztuk Walki
1 - 2
Walka 43, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [k] / -60kg
Natalia Jęczek
Paco Team Mysłowice
Roksana Sobczyk
KSW Alien Łódź
DQ1 -
Walka 44, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Jakub Stokłosa
Iron Gym Wrocław
Wojciech Konopiński
Golden Dragon Bydgoszcz
TKO3 -
Walka 45, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Kamil Bogusz
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Krzysztof Górski
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
0 - 3
Walka 46, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Adrian Paszkiewicz
Legia Fight Club Warszawa
Szymon Kałużny
Striker Turek
3 - 0
Walka 47, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Aleksander Kalicki
AZS Politechnika Warszawska
Kamil Dychała
UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec
1 - 2
Walka 48, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -63.5kg
Daniel Markiewicz
UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec
Adrian Maliński
Klub Sportów Walki Przypis Team Świebodzin
1 - 2
Walka 49, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -63.5kg
Szymon Żelazko
Hunter Gym Bydgoszcz
Dawid Michalski
Center Team Odolanów
0 - 3
Walka 50, Przedwalka       low-kick / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
Alan Nowak
KS Gym Fight Wrocław
Nikodem Wilczewski
Rebelia Kartuzy
3 - 0
Walka 51, Przedwalka       low-kick / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
Dawid Tucholski
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
Szymon Biniek
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
0 - 3
Walka 52, Przedwalka       low-kick / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
Mikołaj Brodziński
Hunter Gym Bydgoszcz
Aleksander Piasecki
KS POLONIA 1912 Leszno
KO1 -
Walka 53, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [k] / -60kg
Julia Niewiadomska
Gladiator Binczarowa
Natalia Wielgórska
Siedlecki Klub Sportowy Gladiator
2 - 1
Walka 54, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [k] / -60kg
Margareta Kąkol
Rebelia Kartuzy
Natalia Przygodzka
Klub Sportowy Cross Fight Radom
0 - 3
Walka 55, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [k] / -60kg
Wiktoria Śniegowska
SKF Boksing Zielona Góra
Justyna Cymerman
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice
0 - 3
Walka 56, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [k] / -60kg
Oliwia Głodek
MAX BOXING KLUB
Dominika Plichta
Champion Gdańsk
3 - 0
Walka 57, Półfinał       low-kick / Senior [k] / -48kg
Weronika Grochowska
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Aleksandra Mądraszewska
Champion Gdańsk
0 - 3
Walka 58, Półfinał       low-kick / Senior [k] / -48kg
Kamila Gołębiewska
Fight Club Radzymin
Marlena Tomczyk
Viktoria Szydłowiec
3 - 0
Walka 59, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [m] / +91kg
Andrzej DZWONKOWSKI
Gdański Klub Kick Boxingu DUET
Jakub Walkiewicz
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
- KO1
Walka 60, Półfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / +81kg
Jakub Giedzicz
Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk
Kacper Cybula
Rebelia Kartuzy
3 - 0
Walka 61, Półfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / +81kg
Jakub Majewski
Champion Gdańsk
Karol Rutkowski
ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK
3 - 0
Walka 62, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [m] / -54kg
Mateusz Solecki
SMOK Toruń
Erwin Szczerbowski
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
KO2 -
Walka 63, Przedwalka       low-kick / Junior mlodszy [k] / -60kg
Aniela Misiaczyk
KS POLONIA 1912 Leszno
Oliwia Bugajska
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
3 - 0
Walka 64, Półfinał       low-kick / Junior starszy [k] / -48kg
Julia Marciniak
Łaski Klub Sztuk Walki
Agata Durczyńska
Klub Sportowy Pretorium Poznań
- KO3
Walka 65, Półfinał       low-kick / Junior starszy [k] / -48kg
Oliwia Greczner
Oświęcimski Klub Karate
Gracjana Brzoska
Klub Sportowy Pretorium Poznań
- AB3
Walka 66, Półfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
Konrad Kamiński
Legia Fight Club Warszawa
Kamil Pawlak
Center Team Odolanów
- WO
Walka 67, Półfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
Aleksander Teodorowicz
Legia Fight Club Warszawa
Szymon Gaczyński
KSW Szczecinek
0 - 3
Walka 68, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -75kg
Damian Zarazik
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Sebastian Girek
Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie
0 - 3
Walka 69, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -75kg
Bartłomiej Mienciuk
KSW Szczecinek
Damian Pająk
Paco Team Mysłowice
WO -
Walka 70, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Wojciech Konopiński
Golden Dragon Bydgoszcz
Krzysztof Górski
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
2 - 1
Walka 71, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Adrian Paszkiewicz
Legia Fight Club Warszawa
Kamil Dychała
UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec
TKO2 -
Walka 72, Półfinał       low-kick / Senior [k] / -60kg
Diana Dumała
X Fight Piaseczno
Amelia Cymerman
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice
0 - 3
Walka 73, Półfinał       low-kick / Senior [k] / -60kg
Paulina Grzegórska
Łaski Klub Sztuk Walki
Roksana Sobczyk
KSW Alien Łódź
3 - 0
Walka 74, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -63.5kg
Kamil urbaniak
FIGHTER Nowa Sól
Adrian Maliński
Klub Sportów Walki Przypis Team Świebodzin
0 - 3
Walka 75, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -63.5kg
Bartosz Hassa
FIGHTER Nowa Sól
Dawid Michalski
Center Team Odolanów
- WO
Walka 76, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -86kg
Adam Piestrzyński
KS Gym Fight Wrocław
Kacper Frątczak
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
0 - 3
Walka 77, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -86kg
Dawid Uzarczyk
Gladiators Kick boxing Bełchatów
Daniel Lechowicz
Scorpion Krępice
0 - 3
Walka 78, Półfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -51kg
Aleks Lewandowski
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
Seweryn Kowalewski
Striker Turek
2 - 1
Walka 79, Półfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -51kg
Gabriel Zapotoczny
Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice
Jakub Pawelczak
Klub Sportowy Pretorium Poznań
0 - 3
Walka 80, Półfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
Paweł Śmierciak
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
Alan Nowak
KS Gym Fight Wrocław
3 - 0
Walka 81, Półfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
Szymon Biniek
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Aleksander Piasecki
KS POLONIA 1912 Leszno
KO1 -
Walka 82, Półfinał       low-kick / Junior starszy [k] / -60kg
Julia Niewiadomska
Gladiator Binczarowa
Natalia Przygodzka
Klub Sportowy Cross Fight Radom
0 - 3
Walka 83, Półfinał       low-kick / Junior starszy [k] / -60kg
Justyna Cymerman
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice
Oliwia Głodek
MAX BOXING KLUB
3 - 0
Walka 84, Przedwalka       low-kick / Junior mlodszy [k] / -56kg
Emilia Czarnowska
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
Marika Niedziółka
KSW Szczecinek
- TKO1
Walka 85, Finał       low-kick / Junior starszy [k] / -48kg
Julia Marciniak
Łaski Klub Sztuk Walki
Oliwia Greczner
Oświęcimski Klub Karate
3 - 0
Walka 86, Finał       low-kick / Junior starszy [m] / -54kg
Michał Lewandowski
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
Erwin Szczerbowski
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
0 - 3
Walka 87, Finał       low-kick / Junior mlodszy [m] / +81kg
Jakub Giedzicz
Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk
Jakub Majewski
Champion Gdańsk
1 - 2
Walka 88, Finał       low-kick / Junior starszy [m] / +91kg
Wiktor Szeluga
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
Andrzej DZWONKOWSKI
Gdański Klub Kick Boxingu DUET
KO1 -
Walka 89, Finał       low-kick / Junior mlodszy [k] / -60kg
Oliwia Wierciszewska
Ragnarok Białystok
Aniela Misiaczyk
KS POLONIA 1912 Leszno
0 - 3
Walka 90, Finał       low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
Konrad Kamiński
Legia Fight Club Warszawa
Szymon Gaczyński
KSW Szczecinek
0 - 3
Walka 91, Finał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
Paweł Śmierciak
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
Aleksander Piasecki
KS POLONIA 1912 Leszno
3 - 0
Walka 92, Finał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -51kg
Aleks Lewandowski
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
Jakub Pawelczak
Klub Sportowy Pretorium Poznań
TKO3 -
Walka 93, Finał       low-kick / Senior [k] / -60kg
Amelia Cymerman
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice
Paulina Grzegórska
Łaski Klub Sztuk Walki
3 - 0
Walka 94, Finał       low-kick / Junior mlodszy [k] / -56kg
Zuzanna Topór
MAX BOXING KLUB
Emilia Czarnowska
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
3 - 0
Walka 95, Finał       low-kick / Junior starszy [k] / -70kg
Julia Borowska
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
Kornelia Klimko
UKS High Kick Gym Szczecin
3 - 0
Walka 96, Finał       low-kick / Junior starszy [k] / -60kg
Natalia Przygodzka
Klub Sportowy Cross Fight Radom
Justyna Cymerman
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice
- TKO1
Walka 97, Finał       low-kick / Senior [m] / -63.5kg
Adrian Maliński
Klub Sportów Walki Przypis Team Świebodzin
Bartosz Hassa
FIGHTER Nowa Sól
0 - 3
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL