Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY
Gala finałowa rozpoczyna się o godzinie 15.30

Mistrzostwa Polski Low Kick Juniorów Młodszych, Juniorów Starszych i Seniorów_01-03.04.2022 - Piotrków Trybunalski

Termin: 01.04.2022 - 03.04.2022
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
EN English application

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
Szymon Orzoł
Fight Academy Ostrołęka
Kacper Szmagaj
Klub Sportowy Pretorium Poznań
3 - 0
Walka 2, 1/16       low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
Bartosz Godyń
Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
Miłosz Westfal
SMOK Toruń
3 - 0
Walka 3, 1/16       low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
Kacper Pechcin
Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki
Piotr Szymański
Klub Sportowy Fighter Jelcz-Laskowice (Miasto Jelcz-Laskowice)
- RSC2
Walka 4, 1/16       low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
Filip Żołędziejewski
Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski
Michał Makuch
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
3 - 0
Walka 5, 1/16       low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
Tobiasz Adamkiewicz
Klub Sportów Walki Włocławek
Kacper Śleszyński
Rebelia Kartuzy
RSC3 -
Walka 6, 1/16       low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
Cezary Markowicz
SMOK Toruń
Patryk Witusiński
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
3 - 0
Walka 7, 1/16       low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
Norbert Krakowiak
Łaski Klub Sztuk Walki
Mikołaj Kosakiewicz
UKS High Kick Gym Szczecin
0 - 3
Walka 8, 1/16       low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
Filip Suder
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Patryk Mielniczek
KS Gym Fight Wrocław
- RSC1
Walka 9, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -81kg
Hubert Paradowski
SMOK Toruń
Patryk Mielniczuk
Uniq Fight Club Warszawa
0 - 3
Walka 10, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -81kg
Krystian Petela
MAX BOXING KLUB
Marcin Kujawa
UKS High Kick Gym Szczecin
0 - 3
Walka 11, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -81kg
Mateusz Stankiewicz
Submission Fighting Group S.S.F.G Inowrocław
Nikodem Święs
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
0 - 3
Walka 12, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [m] / -75kg
Emil Operchał
Klub Sportów Walki Przypis Team Świebodzin
Alan Korpalski
Łaski Klub Sztuk Walki
3 - 0
Walka 12.1, 1/16       low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
Bartłomiej Pawlak
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
Szymon Orzoł
Fight Academy Ostrołęka
0 - 3
Walka 13, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [m] / -75kg
Marcin SROMEK
TARNOBRZESKI KLUB KARATE
Krystian Świrski
Husaria Wałcz
- TKO2
Walka 14, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [m] / -75kg
Patryk Lech
Paco Team Mysłowice
Dorian Kraus
KS Czerwony SMOK Poznań
3 - 0
Walka 15, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [m] / -75kg
Rafał Kyc
Scorpion Krępice
Patryk Pabis
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
3 - 0
Walka 16.1, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [m] / -57kg
Patryk Bodzek
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Igor Hołobotowski
SKF Boksing Zielona Góra
3 - 0
Walka 17, Przedwalka       low-kick / Senior [k] / -56kg
Justyna Krosta
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
Julia Kabzińska
KS Ziętek Team Kalisz
3 - 0
Walka 18, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
Bartosz Godyń
Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
Kacper Pechcin
Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki
0 - 3
Walka 19, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
Filip Żołędziejewski
Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski
Kacper Śleszyński
Rebelia Kartuzy
0 - 3
Walka 20, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
Cezary Markowicz
SMOK Toruń
Mikołaj Kosakiewicz
UKS High Kick Gym Szczecin
RSC1 -
Walka 21, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
Filip Suder
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Szymon Orzoł
Fight Academy Ostrołęka
0 - 3
Walka 22, 1/16       low-kick / Senior [m] / -81kg
Cezary Filip
KS Gym Fight Wrocław
Arkadiusz Dyba
Łaski Klub Sztuk Walki
KO2 -
Walka 23, 1/16       low-kick / Senior [m] / -81kg
Gracjan Bielecki
KS Czerwony SMOK Poznań
Damian Piętoń
Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów
3 - 0
Walka 24, 1/16       low-kick / Senior [m] / -81kg
Adam URBANIAK
Iron Gym Wrocław
Rafał Sztark
Stark Kickboxing Team Częstochowa
0 - 3
Walka 25, 1/16       low-kick / Senior [m] / -81kg
Marcin BOJARUN
FIGHTER Nowa Sól
Patryk Mielniczuk
Uniq Fight Club Warszawa
0 - 3
Walka 26, 1/16       low-kick / Senior [m] / -81kg
Szymon Radziszewski
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Krzysztof Dawiskiba
KS Gym Fight Wrocław
2 - 1
Walka 27, 1/16       low-kick / Senior [m] / -81kg
Artur Rawski
SMOK Toruń
Nikodem Święs
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
3 - 0
Walka 28, 1/16       low-kick / Senior [m] / -81kg
Miłosz Cieloszczyk
Wataha Pruszcz Gdański
Jakub Zimoch
SKF Boksing Zielona Góra
3 - 0
Walka 29, 1/16       low-kick / Senior [m] / -81kg
Kamil Bieniek
Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów
Marcin Kujawa
UKS High Kick Gym Szczecin
0 - 3
Walka 30, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -75kg
Filip Chomicz
Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski
Emil Operchał
Klub Sportów Walki Przypis Team Świebodzin
2 - 1
Walka 31, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -75kg
Kacper Rózga
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Marcin SROMEK
TARNOBRZESKI KLUB KARATE
2 - 1
Walka 32, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -75kg
Wojciech Korus
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
Patryk Lech
Paco Team Mysłowice
0 - 3
Walka 33, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -75kg
Marcel Anulewicz
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
Rafał Kyc
Scorpion Krępice
3 - 0
Walka 34, Przedwalka       low-kick / Senior [k] / -65kg
Aleksandra Niewiadomska
Legia Fight Club Warszawa
Daria Woźniak
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
3 - 0
Walka 35, Przedwalka       low-kick / Senior [k] / -65kg
Karolina Szpakowska
KSW Alien Łódź
Natalia Adamkiewicz
Champion Gdańsk
0 - 3
Walka 36, Przedwalka       low-kick / Senior [k] / +70kg
Paulina Badowska
Łaski Klub Sztuk Walki
Weronika Jastrzębska
Jaworski klub sportowy Vorenus , Jawor
0 - 3
Walka 37, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -81kg
Arkadiusz Dyba
Łaski Klub Sztuk Walki
Gracjan Bielecki
KS Czerwony SMOK Poznań
3 - 0
Walka 37.2, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -57kg
Adrian Lewandowski
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
Julian Dudkowiak
Klub Sportowy Pretorium Poznań
- WO
Walka 38, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -81kg
Rafał Sztark
Stark Kickboxing Team Częstochowa
Patryk Mielniczuk
Uniq Fight Club Warszawa
2 - 1
Walka 38.2, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -57kg
Dawid Tajak
Gorlicki Klub Sportów Walki
Michał Dąbrowski
Legia Fight Club Warszawa
3 - 0
Walka 39, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -81kg
Szymon Radziszewski
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Artur Rawski
SMOK Toruń
0 - 3
Walka 39.1, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -57kg
Mateusz Lesiński
UKS K.O.WADŁO, Ciechanów
Filip Kucharczyk
Klub Sportowy Bulldog Gorzów
- KO2
Walka 40, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -81kg
Miłosz Cieloszczyk
Wataha Pruszcz Gdański
Marcin Kujawa
UKS High Kick Gym Szczecin
0 - 3
Walka 40.1, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -57kg
Jakub Galiszewski
Klub Sportowy Cross Fight Radom
Patryk Bodzek
Beskid Dragon Bielsko-Biała
0 - 3
Walka 41, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -60kg
Cezary Osieł
Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej
Adrian Fryska
KS Czerwony SMOK Poznań
- KO1
Walka 42, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -60kg
Oskar Cionek
Gorlicki Klub Sportów Walki
Miłosz Styk
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
0 - 3
Walka 43, Przedwalka       low-kick / Junior mlodszy [k] / +60kg
Maja Mołodecka
Legion Głogów
Amelia Kostrzewa
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
- TKO2
Walka 44, Przedwalka       low-kick / Junior mlodszy [k] / +60kg
Zofia Rychlińska
KS POLONIA 1912 Leszno
Vanessa Świątkowska
Fighter Wrocław
0 - 3
Walka 45, Przedwalka       low-kick / Junior mlodszy [k] / +60kg
Julia Nowacka
UKS Sanda Płock
Oliwia Perwińska
SKF Boksing Zielona Góra
0 - 3
Walka 46, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [k] / -52kg
Martyna Czuchraj
UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec
Wiktoria Gościak
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
3 - 0
Walka 47, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [k] / -52kg
Milena Kobiec
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Emilia Gruchała-Węsierska
Rebelia Kartuzy
0 - 3
Walka 48, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [k] / -65kg
Weronika Garbacka
Center Team Odolanów
Natalia Kubiak
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
3 - 0
Walka 49, Ćwierćfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -60kg
Mateusz Grześków
FIGHTER Nowa Sól
Dawid Ciszka
MAX BOXING KLUB
DQ1 -
Walka 50, Ćwierćfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -60kg
Wiktor Bałecki
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Aleksander Skłucki
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
WO -
Walka 51, Ćwierćfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -60kg
Aleksander Światłowski
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Miłosz Karcz
Oświęcimski Klub Karate
0 - 3
Walka 52, Ćwierćfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -60kg
Maciej Konarzewski
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
Jakub Wolitek
Champion Gdańsk
3 - 0
Walka 53, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [k] / -56kg
Selma Moustaid
SKF Boksing Zielona Góra
Natalia Bień
Paco Team Mysłowice
AB2 -
Walka 54, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [k] / -56kg
Martyna Kozaczyńska
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
Teresa Krzywańska
FIGHTER Nowa Sól
- RSC3
Walka 55, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [k] / -56kg
Weronika Witkowska
Fight-Hobby Legnica
Oliwia Kramarz
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
3 - 0
Walka 56, Półfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
Kacper Pechcin
Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki
Kacper Śleszyński
Rebelia Kartuzy
0 - 3
Walka 57, Półfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
Mikołaj Kosakiewicz
UKS High Kick Gym Szczecin
Szymon Orzoł
Fight Academy Ostrołęka
- RSC2
Walka 58, Finał       low-kick / Senior [m] / -54kg
Kacper Dąbrowski
Iron Gym Wrocław
Tomasz Wojtak
Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
0 - 3
Walka 59, Półfinał       low-kick / Senior [k] / -56kg
Weronika Przytuła
KS Gym Fight Wrocław
Sandra Leszczyńska
UKS High Kick Gym Szczecin
WO -
Walka 60, Półfinał       low-kick / Senior [k] / -56kg
Paulina Saczuk
Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa
Justyna Krosta
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
3 - 0
Walka 61, Półfinał       low-kick / Senior [k] / -65kg
Patrycja Borys
Ragnarok Białystok
Aleksandra Niewiadomska
Legia Fight Club Warszawa
3 - 0
Walka 62, Półfinał       low-kick / Senior [k] / -65kg
Patrycja Płonka
UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec
Natalia Adamkiewicz
Champion Gdańsk
3 - 0
Walka 63, Półfinał       low-kick / Senior [k] / +70kg
Hanna Wysocka
SKF Boksing Zielona Góra
Maja Januszewska
KS Czerwony SMOK Poznań
3 - 0
Walka 64, Półfinał       low-kick / Senior [k] / +70kg
Natalia Panas
Uczniowski Klub Sportowy ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZOWIECKA w Ostrowi Mazowiecki
Weronika Jastrzębska
Jaworski klub sportowy Vorenus , Jawor
3 - 0
Walka 65, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -60kg
Wojciech Urbanowicz
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Cezary Osieł
Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej
3 - 0
Walka 66, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -60kg
Adrian Dziubałtowski
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Miłosz Styk
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
3 - 0
Walka 67, Półfinał       low-kick / Junior mlodszy [k] / +60kg
Kinga Nowakowska
SKF Boksing Zielona Góra
Maja Mołodecka
Legion Głogów
TKO2 -
Walka 68, Półfinał       low-kick / Junior mlodszy [k] / +60kg
Vanessa Świątkowska
Fighter Wrocław
Oliwia Perwińska
SKF Boksing Zielona Góra
WO -
Walka 69, Półfinał       low-kick / Junior starszy [k] / -52kg
Gabriela Migda
UKS EVAN Nowy Sącz
Martyna Czuchraj
UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec
3 - 0
Walka 70, Półfinał       low-kick / Junior starszy [k] / -52kg
Martyna Gasińska
Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka
Emilia Gruchała-Węsierska
Rebelia Kartuzy
- RSC2
Walka 71, Półfinał       low-kick / Junior starszy [k] / -65kg
Julia Pawlak
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
Gabriela Sadkowska
NINJA ACADEMY WARSZAWA
- RSC2
Walka 72, Półfinał       low-kick / Junior starszy [k] / -65kg
Nadia Nasulewicz
MUKSW FF SPORT OPOCZNO
Weronika Garbacka
Center Team Odolanów
- WO
Walka 73, Półfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -60kg
Dawid Ciszka
MAX BOXING KLUB
Aleksander Skłucki
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
WO -
Walka 74, Półfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -60kg
Miłosz Karcz
Oświęcimski Klub Karate
Maciej Konarzewski
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
0 - 3
Walka 75, Półfinał       low-kick / Junior starszy [k] / -56kg
Iga Figarska
KT Legia Warszawa
Natalia Bień
Paco Team Mysłowice
TKO2 -
Walka 76, Półfinał       low-kick / Junior starszy [k] / -56kg
Martyna Kozaczyńska
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
Weronika Witkowska
Fight-Hobby Legnica
0 - 3
Walka 77, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [m] / -86kg
Kamil Kwaśniewski
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
Piotr Janicki
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
DQ3 -
Walka 78, Półfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -81kg
Sebastian Jędraś
X Fight Piaseczno
Kuba Wiśniewski
FIGHTER Nowa Sól
3 - 0
Walka 79, Półfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -81kg
Mateusz Napiórkowski
Ragnarok Białystok
Igor Hachuła
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
3 - 0
Walka 80, Półfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -75kg
Filip Chomicz
Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski
Kacper Rózga
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
2 - 1
Walka 81, Półfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -75kg
Patryk Lech
Paco Team Mysłowice
Marcel Anulewicz
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
3 - 0
Walka 82, Półfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -57kg
Adrian Lewandowski
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
Dawid Tajak
Gorlicki Klub Sportów Walki
0 - 3
Walka 83, Półfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -57kg
Mateusz Lesiński
UKS K.O.WADŁO, Ciechanów
Patryk Bodzek
Beskid Dragon Bielsko-Biała
- WO
Walka 84, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -81kg
Arkadiusz Dyba
Łaski Klub Sztuk Walki
Rafał Sztark
Stark Kickboxing Team Częstochowa
0 - 3
Walka 85, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -81kg
Artur Rawski
SMOK Toruń
Marcin Kujawa
UKS High Kick Gym Szczecin
0 - 3
Walka 86, Finał       low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
Kacper Śleszyński
Rebelia Kartuzy
Mikołaj Kosakiewicz
UKS High Kick Gym Szczecin
3 - 0
Walka 87, Finał       low-kick / Junior mlodszy [k] / +60kg
Maja Mołodecka
Legion Głogów
Oliwia Perwińska
SKF Boksing Zielona Góra
AB1 -
Walka 88, Finał       low-kick / Junior starszy [k] / -52kg
Gabriela Migda
UKS EVAN Nowy Sącz
Martyna Gasińska
Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka
2 - 1
Walka 89, Finał       low-kick / Junior starszy [k] / -65kg
Julia Pawlak
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
Nadia Nasulewicz
MUKSW FF SPORT OPOCZNO
- TKO3
Walka 90, Finał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -60kg
Aleksander Skłucki
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
Maciej Konarzewski
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
0 - 3
Walka 91, Finał       low-kick / Junior starszy [k] / -56kg
Natalia Bień
Paco Team Mysłowice
Weronika Witkowska
Fight-Hobby Legnica
- KO2
Walka 92, Finał       low-kick / Junior starszy [m] / -86kg
Marcin Cofalski
KS Ziętek Team Kalisz
Piotr Janicki
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
TKO3 -
Walka 93, Finał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -81kg
Sebastian Jędraś
X Fight Piaseczno
Mateusz Napiórkowski
Ragnarok Białystok
3 - 0
Walka 94, Finał       low-kick / Junior starszy [m] / -57kg
Dawid Tajak
Gorlicki Klub Sportów Walki
Mateusz Lesiński
UKS K.O.WADŁO, Ciechanów
3 - 0
Walka 95, Finał       low-kick / Junior starszy [m] / -75kg
Filip Chomicz
Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski
Patryk Lech
Paco Team Mysłowice
3 - 0
Walka 96, Finał       low-kick / Senior [k] / +70kg
Hanna Wysocka
SKF Boksing Zielona Góra
Natalia Panas
Uczniowski Klub Sportowy ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZOWIECKA w Ostrowi Mazowiecki
3 - 0
Walka 97, Finał       low-kick / Senior [k] / -65kg
Patrycja Borys
Ragnarok Białystok
Patrycja Płonka
UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec
3 - 0
Walka 98, Finał       low-kick / Senior [k] / -56kg
Sandra Leszczyńska
UKS High Kick Gym Szczecin
Paulina Saczuk
Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa
0 - 3
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL