Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY
Gala finałowa rozpoczyna się o godzinie 15.30

Mistrzostwa Polski Low Kick Juniorów Młodszych, Juniorów Starszych i Seniorów_01-03.04.2022 - Piotrków Trybunalski

Termin: 01.04.2022 - 03.04.2022
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
EN English application

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -67kg
Mateusz Foltyn
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Sylwester Piętakiewicz
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
0 - 3
Walka 2, 1/16       low-kick / Senior [m] / -67kg
Eliasz Jankowski
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
Hubert Majewski
Klub Sportowy Pretorium Poznań
3 - 0
Walka 3, 1/16       low-kick / Senior [m] / -67kg
Mateusz Siudak
SILESIAN FIGHT GYM Piekary Śląskie
Łukasz Hornik
Paco Team Mysłowice
3 - 0
Walka 4, 1/16       low-kick / Senior [m] / -67kg
Tomasz Stachniak
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
Adrian CHUDZIK
Jaworski klub sportowy Vorenus , Jawor
3 - 0
Walka 5, 1/16       low-kick / Senior [m] / -67kg
Patryk Glinka
X Fight Piaseczno
Mateusz Białecki
SMOK Toruń
0 - 3
Walka 6, 1/16       low-kick / Senior [m] / -67kg
Dominik Kępa
Gladiators Kick boxing Bełchatów
Paweł Józefowicz
FIGHTER Nowa Sól
0 - 3
Walka 7, 1/16       low-kick / Senior [m] / -67kg
Rafał Wójcik
X Fight Piaseczno
Cyprian Brzeźniak
Oświęcimski Klub Karate
3 - 0
Walka 8, 1/16       low-kick / Senior [m] / -67kg
Patryk Fliśnik
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
Jakub Tymiński
Hunter Gym Bydgoszcz
0 - 3
Walka 9, Przedwalka       low-kick / Junior mlodszy [m] / -57kg
Szymon Szyca
Rebelia Kartuzy
Mateusz Kowalewski
Klub Sportów Walki Włocławek
3 - 0
Walka 9.1, 1/16       low-kick / Senior [m] / -67kg
Dawid Miłaszewski
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
Sylwester Piętakiewicz
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
0 - 3
Walka 10, Przedwalka       low-kick / Junior mlodszy [m] / -57kg
Kamil Śliwa
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
Brajan Bogacki
SILESIAN FIGHT GYM Piekary Śląskie
3 - 0
Walka 11, Przedwalka       low-kick / Junior mlodszy [m] / -57kg
Julian Biernat
SKF Boksing Zielona Góra
Kamil Ziętek
Klub Sportowy Pretorium Poznań
- RSC2
Walka 12, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [m] / -81kg
Damian Zyber
Fighter Wrocław
Eryk Maciołek
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
3 - 0
Walka 13, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [m] / -81kg
Gracjan Harhala
Klub Sportowy Fighter Jelcz-Laskowice (Miasto Jelcz-Laskowice)
Kamil Kąkol
Rebelia Kartuzy
2 - 1
Walka 14, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [m] / -63.5kg
Bartosz Koziński
Klub Sportów Walki Włocławek
Kacper Andrzejewski
Center Team Odolanów
0 - 3
Walka 15, Przedwalka       low-kick / Senior [k] / -52kg
Michalina Krakowiak
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
Patrycja Chmiel
Fight-Hobby Legnica
3 - 0
Walka 16, Przedwalka       low-kick / Senior [k] / -52kg
Barbara Nalepka
Fighter Wrocław
Ewelina Peczyńska
Ragnarok Białystok
3 - 0
Walka 17, Przedwalka       low-kick / Senior [k] / -52kg
Nicola Kaczmarek
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
Natalia Maćkiewicz
GSWW Najemnik Gliwice
3 - 0
Walka 18, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -67kg
Eliasz Jankowski
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
Mateusz Siudak
SILESIAN FIGHT GYM Piekary Śląskie
3 - 0
Walka 19, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -67kg
Tomasz Stachniak
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
Mateusz Białecki
SMOK Toruń
0 - 3
Walka 20, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -67kg
Paweł Józefowicz
FIGHTER Nowa Sól
Rafał Wójcik
X Fight Piaseczno
3 - 0
Walka 21, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -67kg
Jakub Tymiński
Hunter Gym Bydgoszcz
Sylwester Piętakiewicz
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
3 - 0
Walka 22, Ćwierćfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -57kg
Max Kowanek
KS POLONIA 1912 Leszno
Maksym Raczyński
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
- TKO1
Walka 23, Ćwierćfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -57kg
Mikołaj Bąk
Viktoria Szydłowiec
Szymon Szyca
Rebelia Kartuzy
3 - 0
Walka 24, Ćwierćfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -57kg
Aleksy Mróz
Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk
Kamil Śliwa
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
0 - 3
Walka 25, Ćwierćfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -57kg
Marek Helak
X Fight Piaseczno
Julian Biernat
SKF Boksing Zielona Góra
3 - 0
Walka 26, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -81kg
Sebastian Westphal
Hunter Gym Bydgoszcz
Kuba Mucha
UKS High Kick Gym Szczecin
1 - 2
Walka 27, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -81kg
Piotr Sieliwoniuk
X Fight Piaseczno
Damian Zyber
Fighter Wrocław
0 - 3
Walka 28, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -81kg
Franciszek Mazurkiewicz
KT Legia Warszawa
Aleksander Kowalczyk
Striker Turek
AB2 -
Walka 29, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -81kg
Konrad Lipiński
UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec
Gracjan Harhala
Klub Sportowy Fighter Jelcz-Laskowice (Miasto Jelcz-Laskowice)
3 - 0
Walka 30, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -63.5kg
Patryk Matczak
KSW Alien Łódź
Kacper Stelmasiak
Łaski Klub Sztuk Walki
3 - 0
Walka 31, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -63.5kg
Wiktor Dudziński
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
Kamil Guziński
Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa
2 - 1
Walka 32, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -63.5kg
Adam Korczak
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
Stefan Czarnek
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
0 - 3
Walka 33, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -63.5kg
Mateusz Gunia
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Kacper Andrzejewski
Center Team Odolanów
3 - 0
Walka 34, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [m] / -60kg
Wojtek Jędrzejczyk
Hunter Gym Bydgoszcz
Daniel Szczygieł
Gorlicki Klub Sportów Walki
0 - 3
Walka 35, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [m] / -60kg
Sebastian Kowal
Corpus Gym Gdańsk
Wojciech Malec
KT Legia Warszawa
3 - 0
Walka 36, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [m] / -91kg
Marcin Zdun
KS Ziętek Team Kalisz
Kacper Zając
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
AB1 -
Walka 37, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -91kg
Mateusz Kamiński
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Tymoteusz Lewandowski
KS Gym Fight Wrocław
3 - 0
Walka 38, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -91kg
Mariusz Nowosad
Legia Fight Club Warszawa
Damian Czajkowski
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
2 - 1
Walka 39, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -91kg
Michał Grzesiak
Center Team Odolanów
Emilian Antecki
KS Gym Fight Wrocław
3 - 0
Walka 40, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / +91kg
Marek Kamiński
KT Legia Warszawa
Mateusz Dzik
Viktoria Szydłowiec
0 - 3
Walka 41, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / +91kg
Rafał Gąszczak
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
Dawid Czyżewski
Golden Dragon Bydgoszcz
3 - 0
Walka 42, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / +91kg
Kamil Osiewacz
Paco Team Mysłowice
Mateusz Jaszczółd
Wataha Pruszcz Gdański
3 - 0
Walka 43, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / +91kg
Maciej Kubicki
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Patryk Rosiak
Łaski Klub Sztuk Walki
RSC2 -
Walka 44, Przedwalka       low-kick / Junior mlodszy [k] / -48kg
Natella Gasparyan
SKF Boksing Zielona Góra
Nikola Nasulewicz
MUKSW FF SPORT OPOCZNO
WO -
Walka 45, Ćwierćfinał       low-kick / Junior mlodszy [k] / -52kg
Otylia Chałupka
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
Jagoda Stachaczek
Legion Głogów
0 - 3
Walka 46, Ćwierćfinał       low-kick / Junior mlodszy [k] / -52kg
Weronika PODRES
Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
Aleksandra Paczkowska
NINJA ACADEMY WARSZAWA
3 - 0
Walka 47, Ćwierćfinał       low-kick / Junior mlodszy [k] / -52kg
Amanda Wróbel
UKS High Kick Gym Szczecin
Nikola Piekarska
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
0 - 3
Walka 48, Ćwierćfinał       low-kick / Junior mlodszy [k] / -52kg
Roksana Rzeźnicka
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
Zuzanna Szczepanik
Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka
0 - 3
Walka 49, Przedwalka       low-kick / Junior mlodszy [m] / -67kg
Mateusz Pawłowski
Klub Sportowy Fighter Jelcz-Laskowice (Miasto Jelcz-Laskowice)
Bartosz Sikora
Center Team Odolanów
DQ2 -
Walka 50, Przedwalka       low-kick / Junior mlodszy [m] / -67kg
Maksymilian Kędzia
KSW Alien Łódź
Igor Greczel
SILESIAN FIGHT GYM Piekary Śląskie
TKO3 -
Walka 51, Przedwalka       low-kick / Junior mlodszy [m] / -67kg
Mateusz Kubryn
Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka
Kamil Mądry
Scorpion Krępice
2 - 1
Walka 52, Ćwierćfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -71kg
Aleksander Szczepanik
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Bartosz Stańczyk
UKS Fight Club Mrągowo
TKO1 -
Walka 53, Ćwierćfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -71kg
Mateusz Przybył
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Sebastian Mietliński
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
2 - 1
Walka 54, Ćwierćfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -71kg
Aleksander Paszewski
KSW Szczecinek
Kacper Piecyk
X Fight Piaseczno
TKO1 -
Walka 55, Ćwierćfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -71kg
Paweł Oleksy
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
Kamil Andruszkiewicz
Legia Fight Club Warszawa
TKO1 -
Walka 56, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [k] / +70kg
Wiktoria Ziober
Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice
Dobrosława Ławniczak
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
3 - 0
Walka 57, Finał       low-kick / Senior [k] / -70kg
Marta Janikowska
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Mariola Misiąg
KSW Sokół Jarosław
3 - 0
Walka 58, Półfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -63.5kg
Patryk Matczak
KSW Alien Łódź
Wiktor Dudziński
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
0 - 3
Walka 59, Półfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -63.5kg
Stefan Czarnek
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
Mateusz Gunia
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
1 - 2
Walka 60, Półfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -81kg
Kuba Mucha
UKS High Kick Gym Szczecin
Damian Zyber
Fighter Wrocław
0 - 3
Walka 61, Półfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -81kg
Aleksander Kowalczyk
Striker Turek
Konrad Lipiński
UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec
3 - 0
Walka 62, Półfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -57kg
Max Kowanek
KS POLONIA 1912 Leszno
Mikołaj Bąk
Viktoria Szydłowiec
3 - 0
Walka 63, Półfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -57kg
Kamil Śliwa
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
Marek Helak
X Fight Piaseczno
3 - 0
Walka 64, Półfinał       low-kick / Senior [k] / -52kg
Iwona Nieroda-Zdziebko
UKS Diament Pstrągowa
Michalina Krakowiak
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
3 - 0
Walka 65, Półfinał       low-kick / Senior [k] / -52kg
Barbara Nalepka
Fighter Wrocław
Nicola Kaczmarek
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
3 - 0
Walka 66, Półfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -60kg
Piotr Żmijak
Klub Sportowy Bulldog Gorzów
Daniel Szczygieł
Gorlicki Klub Sportów Walki
- WO
Walka 67, Półfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -60kg
Michał Kucharek
SMOK Toruń
Sebastian Kowal
Corpus Gym Gdańsk
0 - 3
Walka 68, Półfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -91kg
Daniel Jurzyk
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
Bartek Filipiak
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
- TKO3
Walka 69, Półfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -91kg
Filip Pokorski
Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski
Kacper Zając
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
0 - 3
Walka 70, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -91kg
Dominik Grzęda
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
Mateusz Kamiński
NINJA ACADEMY WARSZAWA
3 - 0
Walka 71, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -91kg
Mariusz Nowosad
Legia Fight Club Warszawa
Michał Grzesiak
Center Team Odolanów
1 - 2
Walka 72, Półfinał       low-kick / Senior [m] / +91kg
Mateusz Dzik
Viktoria Szydłowiec
Rafał Gąszczak
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
TKO2 -
Walka 73, Półfinał       low-kick / Senior [m] / +91kg
Kamil Osiewacz
Paco Team Mysłowice
Patryk Rosiak
Łaski Klub Sztuk Walki
1 - 2
Walka 74, Półfinał       low-kick / Junior mlodszy [k] / -48kg
Angelika Markowska
Łaski Klub Sztuk Walki
Elżbieta Ferenc
Oświęcimski Klub Karate
3 - 0
Walka 75, Półfinał       low-kick / Junior mlodszy [k] / -48kg
Milena Manelska
SMOK Toruń
Nikola Nasulewicz
MUKSW FF SPORT OPOCZNO
0 - 3
Walka 76, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -67kg
Eliasz Jankowski
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
Mateusz Białecki
SMOK Toruń
3 - 0
Walka 77, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -67kg
Paweł Józefowicz
FIGHTER Nowa Sól
Jakub Tymiński
Hunter Gym Bydgoszcz
0 - 3
Walka 78, Półfinał       low-kick / Junior mlodszy [k] / -52kg
Jagoda Stachaczek
Legion Głogów
Weronika PODRES
Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
3 - 0
Walka 79, Półfinał       low-kick / Junior mlodszy [k] / -52kg
Nikola Piekarska
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Zuzanna Szczepanik
Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka
0 - 3
Walka 80, Półfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -67kg
Jakub Affek
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
Bartosz Sikora
Center Team Odolanów
- WO
Walka 81, Półfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -67kg
Igor Greczel
SILESIAN FIGHT GYM Piekary Śląskie
Mateusz Kubryn
Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka
3 - 0
Walka 82, Półfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -71kg
Bartosz Stańczyk
UKS Fight Club Mrągowo
Mateusz Przybył
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
3 - 0
Walka 83, Półfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -71kg
Kacper Piecyk
X Fight Piaseczno
Kamil Andruszkiewicz
Legia Fight Club Warszawa
2 - 1
Walka 84, Półfinał       low-kick / Junior starszy [k] / +70kg
Justyna Szyszko
Champion Gdańsk
Oliwia Gajewczyk
Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk
0 - 3
Walka 85, Półfinał       low-kick / Junior starszy [k] / +70kg
Nicola Gałkiewicz
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
Wiktoria Ziober
Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice
WO -
Walka 86, Finał       low-kick / Junior starszy [m] / -91kg
Daniel Jurzyk
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
Kacper Zając
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
3 - 0
Walka 87, Finał       low-kick / Junior starszy [m] / -81kg
Damian Zyber
Fighter Wrocław
Aleksander Kowalczyk
Striker Turek
TKO1 -
Walka 88, Finał       low-kick / Junior starszy [k] / +70kg
Oliwia Gajewczyk
Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk
Wiktoria Ziober
Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice
3 - 0
Walka 89, Finał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -71kg
Bartosz Stańczyk
UKS Fight Club Mrągowo
Kacper Piecyk
X Fight Piaseczno
1 - 2
Walka 90, Finał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -67kg
Jakub Affek
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
Igor Greczel
SILESIAN FIGHT GYM Piekary Śląskie
TKO3 -
Walka 91, Finał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -57kg
Max Kowanek
KS POLONIA 1912 Leszno
Kamil Śliwa
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
3 - 0
Walka 92, Finał       low-kick / Junior mlodszy [k] / -52kg
Jagoda Stachaczek
Legion Głogów
Zuzanna Szczepanik
Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka
0 - 3
Walka 93, Finał       low-kick / Senior [k] / -48kg
Aleksandra Mądraszewska
Champion Gdańsk
Kamila Gołębiewska
Fight Club Radzymin
2 - 1
Walka 94, Finał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -75kg
Adrian Gołosz
Viktoria Szydłowiec
Kacper Jarocki
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
WO -
Walka 95, Finał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -54kg
Piotr PLEZIA
FIGHTER Nowa Sól
Oliwer Jędryczko
Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski
2 - 1
Walka 96, Finał       low-kick / Junior starszy [m] / -60kg
Piotr Żmijak
Klub Sportowy Bulldog Gorzów
Sebastian Kowal
Corpus Gym Gdańsk
0 - 3
Walka 97, Finał       low-kick / Junior starszy [m] / -63.5kg
Wiktor Dudziński
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
Mateusz Gunia
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
0 - 3
Walka 98, Finał       low-kick / Junior mlodszy [k] / -48kg
Angelika Markowska
Łaski Klub Sztuk Walki
Nikola Nasulewicz
MUKSW FF SPORT OPOCZNO
0 - 3
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL