Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY

Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
VOYTEX
OCTAGON - polska marka sportowa

PARTNERZY
Walki w niedzielę (14.04.2024) rozpoczynamy od godziny 9:00

Light Contact Senior -89kg (walki numer 119, 130, 131, 139) zostaje przeniesiony z maty nr 2 na matę nr 6.
Walki zostaną rozegrane po walce 122 z maty nr 6.

Mistrzostwa Polski Pointfighting Juniorów, Seniorów i Weteranów_12-14.04.2024r. - Będzin

Termin: 12.04.2024 - 14.04.2024
Lokalizacja: Będzin
EN English application

Zgłoszenia

point-fighting / Junior Open [m] / Open
  1. Michał Niebrzydowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Michał Błaziak (DAN Świdnik)
  3. Jakub Kasprowicz (TOP TEAM POLAND, Warszawa)
    Hubert Jasinowski (UKS Taekwon-do Gryf, Świdnica)
  4. Arkadiusz Żabiński (Klub Sportowy Egida Biskupiec)
  5. Kacper Lasa (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  6. Kacper Głowienka (DAN Świdnik)
  7. Krzysztof Sobociński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
point-fighting / Junior Open [k] / Open
  1. Pola Stołowska (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA)
  2. Klaudia Siwczyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Alicja Kucia (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Zofia Zapolska (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
point-fighting / Senior Open [m] / Open
  1. Krystian Biś (KSW POLICE)
  2. Oliwier Baranowski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  3. Kacper Kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Maciej Kasprzyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Adrian Laskowski (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  5. Dominik Kiełbowicz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  6. Szymon Grzebyk (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
  7. Damian Szczęsny (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Senior Open [k] / Open
  1. Magdalena Gadomska (TOP TEAM POLAND, Warszawa)
  2. Julia Bonder (TOP TEAM POLAND, Warszawa)
  3. Michelle Maier (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Gabriela Kowalska (TOP TEAM POLAND, Warszawa)
  4. Julia Bielas (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  5. Malwina Strzelecka (KSW POLICE)
  6. Natalia Woińska (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Weteran [m] / +94kg
  1. Mirosław Stankiewicz (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  2. Krzysztof Majcher (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  3. Marcin Kamiński (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
point-fighting / Weteran [m] / -94kg
  1. Mariusz Niziołek (X Fight Piaseczno)
  2. Piotr Maślanka (LKS Puncher Płock)
  3. Sławomir Gołab (KLUB SPORTÓW WALKI GORILLA GŁUBCZYCE)
    Jarosław Janecki (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
point-fighting / Weteran [m] / -84kg
  1. Jacek Śronek (LZS POPRAWA Siedlików)
  2. Marcin Sobieski (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
point-fighting / Weteran [k] / +65kg
  1. Mirosława Uroda (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
point-fighting / Senior [m] / +94kg
  1. Bartosz Słodkowski (KLUB SPORTÓW WALKI GORILLA GŁUBCZYCE)
  2. Mariusz Migdalski (Klub Sportowy Ippon Koronowo Koronowo)
  3. Jakub Pasik (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
    Kacper Milka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
point-fighting / Senior [m] / -94kg
  1. Piotr Tomczak (LZS POPRAWA Siedlików)
  2. Oskar Nowak (Klub Sportowy Ippon Koronowo Koronowo)
  3. Maksymilian Marciniak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
point-fighting / Senior [m] / -89kg
  1. Roman Bushchak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  2. Jakub Płachta (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Krzysztof Bednarz (Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA, Gostyń)
point-fighting / Senior [m] / -84kg
  1. Dominik Kaim (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Michał Podborski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Damian Szczęsny (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
    Kamil Kruk (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  4. Maksymilian Palej (SKT Tiger Dzierżoniów)
point-fighting / Senior [m] / -79kg
  1. Krystian Biś (KSW POLICE)
  2. Szymon Grzebyk (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
  3. Adrian Laskowski (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
    Dominik Kiełbowicz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Michał Czaplewski (Klub Sportowy Ippon Koronowo Koronowo)
  5. Dawid Szmigielski (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  6. Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
  7. Damian Wosiński (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
point-fighting / Senior [m] / -74kg
  1. Kacper Kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Oliwier Baranowski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  3. Tymoteusz Kopa (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Adrian Durma (Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg)
  4. Mateusz Dąbrowski (Iron Fight Team, Strzelce Krajeńskie)
  5. Adrian Januszewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  6. Jakub Zaniewski (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  7. Michał Markowski (DAN Świdnik)
point-fighting / Senior [m] / -69kg
  1. Mateusz Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Dariusz Pazdan (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
  3. Marek Walenczewski (Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA, Gostyń)
    Łukasz Smagacz (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  4. Dawid Rybarczyk (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Kacper Pelc (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
point-fighting / Senior [m] / -63kg
  1. Maciej Kasprzyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Wojciech JAROSZ (FIGHTER Nowa Sól)
point-fighting / Senior [m] / -57kg
  1. Michał Klimek (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
  2. Przemysław Sapiński (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Czeladź)
  3. Jakub Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
    Piotr Olszewski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Senior [k] / +70kg
  1. Wiktoria Ziober (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
  2. Zuzanna Maj (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Senior [k] / -70kg
  1. Magdalena Gadomska (TOP TEAM POLAND, Warszawa)
  2. Julia Musiałek (SKT Tiger Dzierżoniów)
point-fighting / Senior [k] / -65kg
  1. Karolina Słodkowska (KLUB SPORTÓW WALKI GORILLA GŁUBCZYCE)
  2. Julia Bonder (TOP TEAM POLAND, Warszawa)
  3. Sylwia Konieczna (Klub Sportowy Rocky Team Wrocław)
    Julia Nowak (KSW POLICE)
point-fighting / Senior [k] / -60kg
  1. Gabriela Kowalska (TOP TEAM POLAND, Warszawa)
  2. Michelle Maier (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Zuzanna Gaczyńska (Akademia Sportów Spider Szczecinek)
    Natalia Woińska (X Fight Piaseczno)
  4. Julia Bielas (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  5. Aleksandra Zaleska (Akademia Sportów Spider Szczecinek)
  6. Kinga Konieczny (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Senior [k] / -55kg
  1. Malwina Strzelecka (KSW POLICE)
  2. Julia Gwizdoń (Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA, Gostyń)
point-fighting / Senior [k] / -50kg
  1. Natalia Maćkiewicz (GSWW Najemnik Gliwice)
  2. Aleksandra Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Junior [m] / +94kg
  1. Arkadiusz Żabiński (Klub Sportowy Egida Biskupiec)
  2. Jakub Tłoczek (Knock-Out Team Bełchatów)
point-fighting / Junior [m] / -89kg
  1. Karol Kruk (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  2. Jakub Klimowicz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Jakub Kościelnik (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
point-fighting / Junior [m] / -84kg
  1. Sebastian Jędraś (X Fight Piaseczno)
  2. Kordian Pietrzak (Gwardia Zielona Góra)
point-fighting / Junior [m] / -79kg
  1. Michał Błaziak (DAN Świdnik)
  2. Hubert Jasinowski (UKS Taekwon-do Gryf, Świdnica)
  3. Patryk Szabunia (Iron Fight Team, Strzelce Krajeńskie)
    Filip Sójka (Center-Team Odolanów)
point-fighting / Junior [m] / -74kg
  1. Krzysztof Sobociński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  2. Jonasz Gortat (Knock-Out Team Bełchatów)
  3. Karol Żyto (KS POLONIA 1912 Leszno)
    Patryk Skowronek (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  4. Paweł Pietrzak (SKT Tiger Dzierżoniów)
  5. Jakub Solka (WKS SFINKS Węgrów)
  6. Maksymilian Sikora (Klub Sportowy Ippon Koronowo Koronowo)
point-fighting / Junior [m] / -69kg
  1. Kacper Lasa (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  2. Michał Niebrzydowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Kacper Konieczny (Klub Sportowy Rocky Team Wrocław)
    Tymoteusz Ziaja (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  4. Rafał Spodar (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  5. Bartłomiej Bess (Klub Sportowy Ippon Koronowo Koronowo)
  6. Oliwer Jędryczko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
point-fighting / Junior [m] / -63kg
  1. Jakub Kasprowicz (TOP TEAM POLAND, Warszawa)
  2. Bartosz Dobrowolski (X Fight Piaseczno)
  3. Nikodem Zielonka (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
    Jakub Trześniak (DAN Świdnik)
  4. Stanisław Rospond (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  5. Dariusz Pasieracki (Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA, Gostyń)
  6. Nikodem Fikus (Iron Fight Team, Strzelce Krajeńskie)
point-fighting / Junior [m] / -57kg
  1. Kacper Głowienka (DAN Świdnik)
  2. Adam Bachman (X Fight Piaseczno)
  3. Krystian Kowalski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
    Krystian Nowak (Klub Sportowy Rocky Team Wrocław)
  4. Szymon Badzioch (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  5. Stanisław Przybylski (X Fight Piaseczno)
  6. Jakub Kuszaj (Iron Fight Team, Strzelce Krajeńskie)
  7. Mikołaj Nadolny (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
point-fighting / Junior [k] / +70kg
  1. Alicja Kucia (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Natalia Grobelna (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Weronika Gabler (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
    Karolina Czyrniańska (Klub sportów walki Vataha Strzelce Krajeńskie)
  4. Blanka Zielińska (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
point-fighting / Junior [k] / -70kg
  1. Maja Michalik (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  2. Zuzanna Mąkosa (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Maria Michalik (Krakowska Akademia Taekwon-do)
    Martyna Rodzik (Iron Fight Team, Strzelce Krajeńskie)
point-fighting / Junior [k] / -65kg
  1. Pola Stołowska (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA)
  2. Marika Morelowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  3. Melania Przybylska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Maja Sułkowska (Husaria Wałcz)
  4. Julia Maciejewska (SKT Tiger Dzierżoniów)
point-fighting / Junior [k] / -60kg
  1. Julia Śmiałkowska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Natalia Zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Zofia Zapolska (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
    Sonia Szindler (Uczniowski Klub Sportowy Ronin - RADLIN)
  4. Julia Drewa (KTS-K GOSRiT Luzino)
  5. Gabriela Zimny (Krakowska Akademia Taekwon-do)
point-fighting / Junior [k] / -55kg
  1. Klaudia Siwczyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Izabela Sobczak (TOP TEAM POLAND, Warszawa)
  3. Weronika Zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Izabella Dąbrowska (X Fight Piaseczno)
  4. Oliwia Noetzel (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  5. Alicja Bagińska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  6. Wiktoria Zielińska (Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA, Gostyń)
  7. Martyna Wiśniewska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
point-fighting / Junior [k] / -50kg
  1. Nina Śmigielska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Weronika Chojnacka (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Felicja Kubicka (X Fight Piaseczno)
    Maja Wojnicz (Klub Sportowy Egida Biskupiec)
  4. Martyna Grabowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  5. Michalina Perdek (Klub Sportowy Rocky Team Wrocław)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza seniorka- Gabriela Kowalska Najlepsza seniorka- Krystian Byś Najlepsza j.- Pola Stołoowska Najlepszy j.- Kacper Głowienka
Najlepszy klub
1.TOP TEAM POLAND, Warszaw 2.KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa 3. Klub Sportowy Mistral Wojkowice
Skład sędziowski
Sędzia Główny- Jarosław Sułkowski. Kierownicy Tatami: Krzysztof Kacperski, Tomasz Sobczak, Dariusz Matusik, Maciej Bajtel, Arleta Oleksy, Cecylia Pudlicka. Sędziowie: Renata Maier Hoppe, Tomasz Ciepluch, Rafał Mikołajczyk, Zbigniew Kowalewski, Emilia Wylężek, Urszula Bassa, Karol Papenfus, Sebastian Misiuro, Aleksander Hachul, Oliwia Sularz, Krzysztof Żychliński, Marta Błaszczyk, Rafał Karcz, Gabriela Zawalska, Anastazja Wertelecka, Przemysław Wielądek, Albin Pudlicki, Dominika Bury, Magdalena Buc, Daria Białas Kostańczyk, Marcin Kita, Beata Gaciarz, Mieczysław Dzięcioł, Ireneusz Szegda, Łukasz Sandecki, Karolina Chróscik Waldemar Karczmarczyk, Olga Ziaja, Marcin Wrzosek.Mirek Kutyła. Sekretarz Zawodów: Przemysław Sułkowski. Supervisor PZKB- Agnieszka Turchan. Delegat PZKB- Krzysztof Kaproń
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Centralny Ośrodek Sportu
Copyright 2014 - 2024 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL