Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

POINT HUNTER CHAMPIONSHIP 2K19 (PF, SC)_23.11.2019 - Wołomin

Termin: 23.11.2019 - 23.11.2019
Lokalizacja: Wołomin

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Daniel Szostakiewicz
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Tomasz Zachara
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
3 - 0
Walka 2, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Adrian Kuryłek
WKS SFINKS Węgrów
Aleksander Piaseczny
Striker Turek
WO -
Walka 3, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Stanisław Nowicki
TSD Góra Kalwaria
Nikodem Mamrot
WKS SFINKS Węgrów
- WO
Walka 4, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Jonasz Gortat
KNOCK OUT TEAM BEŁCHATÓW
Bartosz Malczewski
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
3 - 0
Walka 5, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Mateusz Skwierczyński
WKS SFINKS Węgrów
Łukasz Wilk
Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki
WO -
Walka 6, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Mikołaj Paszkiewicz
KNOCK OUT TEAM BEŁCHATÓW
Krzysztof Fafiński
Stowarzyszenie Gladius Ostróda
3 - 0
Walka 7, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Mikołaj Malicki
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
Daniel Szostakiewicz
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
3 - 0
Walka 8, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Aleksander Piaseczny
Striker Turek
Stanisław Nowicki
TSD Góra Kalwaria
3 - 0
Walka 9, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Jakub Olender
Klub Sportowy Egida Olsztyn
Jonasz Gortat
KNOCK OUT TEAM BEŁCHATÓW
0 - 3
Walka 10, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Łukasz Wilk
Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki
Mikołaj Paszkiewicz
KNOCK OUT TEAM BEŁCHATÓW
0 - 3
Walka 11, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Mikołaj Malicki
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
Aleksander Piaseczny
Striker Turek
3 - 0
Walka 12, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Jonasz Gortat
KNOCK OUT TEAM BEŁCHATÓW
Mikołaj Paszkiewicz
KNOCK OUT TEAM BEŁCHATÓW
0 - 3
Walka 14, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Mikołaj Malicki
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
Mikołaj Paszkiewicz
KNOCK OUT TEAM BEŁCHATÓW
3 - 0
Walka 15, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Nikodem Dejko
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Natan Dziankowski
KNOCK OUT TEAM BEŁCHATÓW
3 - 0
Walka 16, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Daniel Szostakiewicz
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Wojciech Bar
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
0 - 3
Walka 17, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Bartosz Malczewski
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Sebastian Boruch
KS Maximus Gdynia
3 - 0
Walka 18, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Krzysztof Lewandowski
Stowarzyszenie Gladius Ostróda
Nikodem Mamrot
WKS SFINKS Węgrów
- WO
Walka 19, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Maciej Jarmużewski
Klub Sportowy Egida Olsztyn
Nikodem Dejko
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
0 - 3
Walka 22, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Wojciech Nowakowski
Klub Sportowy Egida Olsztyn
Wojciech Bar
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
0 - 3
Walka 23, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Jakub Kasprowicz
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Bartosz Malczewski
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
2 - 1
Walka 24, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Antoni Bojarczyk
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Krzysztof Lewandowski
Stowarzyszenie Gladius Ostróda
3 - 0
Walka 25, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Nikodem Dejko
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Wojciech Bar
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
3 - 0
Walka 26, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Jakub Kasprowicz
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Antoni Bojarczyk
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
3 - 0
Walka 27, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Nikodem Dejko
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Jakub Kasprowicz
NINJA ACADEMY WARSZAWA
0 - 3
Walka 28, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Wojciech Bar
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Jakub Kasprowicz
NINJA ACADEMY WARSZAWA
0 - 3
Walka 29, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Maciej Jarmużewski
Klub Sportowy Egida Olsztyn
Bartosz Sadowski
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
3 - 0
Walka 30, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Kacper Szymczuk
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Bartosz Dobrowolski
X Fight Piaseczno
- WO
Walka 31, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Oskar Popławski
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Wojciech Nowakowski
Klub Sportowy Egida Olsztyn
0 - 3
Walka 32, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Antoni Bojarczyk
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Jakub Kasprowicz
NINJA ACADEMY WARSZAWA
0 - 3
Walka 33, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Nikodem Dejko
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Maciej Jarmużewski
Klub Sportowy Egida Olsztyn
3 - 0
Walka 34, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Olaf Klupś
WKS SFINKS Węgrów
Kacper Szymczuk
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
0 - 3
Walka 35, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Filip Bartnicki
Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki
Wojciech Nowakowski
Klub Sportowy Egida Olsztyn
0 - 3
Walka 36, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Jakub Kasprowicz
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Nikodem Dejko
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
3 - 0
Walka 37, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Kacper Szymczuk
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Wojciech Nowakowski
Klub Sportowy Egida Olsztyn
3 - 0
Walka 38, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Jakub Kasprowicz
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Kacper Szymczuk
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
3 - 0
Walka 39, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Kacper Skórzyński
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Kacper Górski
WKS SFINKS Węgrów
3 - 0
Walka 41, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Alan Delega
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
OSKAR Popławski
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
- WO
Walka 42, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Bartosz Sadowski
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Kacper Szymczuk
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
0 - 3
Walka 43, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Olaf Klupś
WKS SFINKS Węgrów
Bartosz Dobrowolski
X Fight Piaseczno
- WO
Walka 44, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Kacper Głowienka
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Kacper Skórzyński
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
3 - 0
Walka 45, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Michał Zdziarski
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Alan Delega
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
- WO
Walka 46, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Oliwer Rosiak
Striker Turek
Kacper Szymczuk
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
0 - 3
Walka 47, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Szymon Rosiński
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Olaf Klupś
WKS SFINKS Węgrów
- WO
Walka 48, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Kacper Głowienka
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Michał Zdziarski
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
3 - 0
Walka 49, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Kacper Szymczuk
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Szymon Rosiński
NINJA ACADEMY WARSZAWA
3 - 0
Walka 50, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Kacper Głowienka
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Kacper Szymczuk
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
3 - 0
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL