Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Puchar Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych_06-08.03.2020 - Krynica-Zdrój

Termin: 06.03.2020 - 08.03.2020
Lokalizacja: Krynica-Zdrój

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Mata A - Dzień 1-sobota
Start rywalizacji sportowej o godz. 9:00
Walka 1, Przedwalka       point-fighting / Senior [m] / +94kg
Adam Chrzanowski
Reprezentacja Polskiej Policji
Łukasz Stępnik
Straż Ochrony Kolei
12 - 2
Walka 2, Przedwalka       point-fighting / Senior [m] / +94kg
Igor Abrusiewicz
Oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu
Damian Szafran
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
4 - 11
Walka 3, Przedwalka       point-fighting / Senior [m] / +94kg
Paweł Dekarz
4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy
Łukasz Sandecki
Straż Ochrony Kolei
11 - 1
Walka 4, Przedwalka       point-fighting / Weteran [m] / -94kg
Janusz Zielak
OSP Girzyce
Sebastian Wiszniewski
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
6 - 4
Walka 5, Przedwalka       point-fighting / Senior [m] / -79kg
Bartosz Pieńkowski
18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy
Michał Mocny
Reprezentacja Polskiej Policji
11 - 1
Walka 6, Przedwalka       point-fighting / Senior [m] / -74kg
Jakub Rychlak
10. Świętokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej
Konrad Furmanek
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej Międzychód
12 - 11
Walka 7, Przedwalka       point-fighting / Senior [m] / -94kg
Michał Borzęcki
Straż ochrony kolei
Adam Chrzanowski
Reprezentacja Polskiej Policji
4 - 9
Walka 8, Przedwalka       point-fighting / Senior [m] / -94kg
Igor Abrusiewicz
Oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu
Mateusz Dorsz
4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy
7 - 4
Walka 9, Przedwalka       point-fighting / Senior [m] / -94kg
Paweł Mikołajewski
Oddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej w Warszawie
Łukasz Stępnik
Straż Ochrony Kolei
7 - 2
Walka 10, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -89kg
Michał Borzęcki
Straż ochrony kolei
Michał Ślęzak
Reprezentacja Polskiej Policji
10 - 5
Walka 11, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -89kg
Filip Machel
Służba Ochrony Państwa
Patryk Lewandowski
8 KP BOT
9 - 10
Walka 12, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -84kg
Szymon Grabowski
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu
Patryk Lewandowski
8 KP BOT
12 - 6
Walka 13, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -84kg
Łukasz Głąbiński
KMP Kraków
Krzysztof Stawiarski
JW3390
6 - 7
Walka 14, Przedwalka       point-fighting / Senior [m] / -69kg
Łukasz Siemiński
Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno
Krzystian Jabłoński
4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy
16 - 8
Walka 15, Przedwalka       point-fighting / Senior [k] / -65kg
Agata Piechowicz
Ochotnicza Straż Pożarna
Marta Mysur
Reprezentacja Polskiej Policji
4 - 10
Walka 16, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / +94kg
Bojan Teletina
Directorate for Coordination of Police Bodies of Bosnia and Herzegovina
Adam Chrzanowski
Reprezentacja Polskiej Policji
4 - 7
Walka 17, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / +94kg
Damian Szafran
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
Paweł Dekarz
4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy
13 - 3
Walka 18, Półfinał       point-fighting / Weteran [m] / -94kg
Andrzej Sieczkowski
4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy
Krzysztof Zdancewicz
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
3 - 13
Walka 19, Półfinał       point-fighting / Weteran [m] / -94kg
Artur Wołoszyn
Straż Ochrony Kolei
Janusz Zielak
OSP Girzyce
1 - 7
Walka 20, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -79kg
Dariusz Szczerbiński
Reprezentacja Polskiej Policji
Adrian Durma
Państwowa straż pożarna w Elblągu
2 - 12
Walka 21, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -79kg
Szymon Grabowski
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu
Bartosz Pieńkowski
18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy
11 - 6
Walka 22, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -74kg
Tymoteusz Szczuka
OSP Wymysłów
Łukasz Raban
18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy
10 - 0
Walka 23, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -74kg
Adrian Durma
Państwowa straż pożarna w Elblągu
Jakub Rychlak
10. Świętokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej
11 - 1
Walka 24, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -94kg
Bojan Teletina
Directorate for Coordination of Police Bodies of Bosnia and Herzegovina
Adam Chrzanowski
Reprezentacja Polskiej Policji
WO -
Walka 25, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -94kg
Igor Abrusiewicz
Oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu
Paweł Mikołajewski
Oddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej w Warszawie
13 - 14
Walka 26, Finał       point-fighting / Weteran [m] / +94kg
Mirosław Smętek
KMP Nowy Sącz
Mateusz Koczmara
Reprezentacja Polskiej Policji
13 - 12
Walka 27, Finał       point-fighting / Weteran [m] / -84kg
Adrian Drosik
OSP Otyń
Leszek Wojciechowski
KM PSP Zielona Góra
5 - 3
Walka 28, Finał       point-fighting / Senior [k] / -60kg
Martyna Ciaskowska
Reprezentacja Polskiej Policji
Ilona Działa-Ćwiek
Reprezentacja Polskiej Policji
5 - 7
Walka 29, Finał       point-fighting / Senior [m] / -69kg
Michał Piwko
Służba Ochrony Państwa
Łukasz Siemiński
Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno
8 - 4
Walka 30, Finał       point-fighting / Senior [k] / -65kg
Katarzyna Kowal
OSP Mierzęcice
Marta Mysur
Reprezentacja Polskiej Policji
4 - 14
Walka 31, Finał       point-fighting / Senior [m] / -89kg
Michał Borzęcki
Straż ochrony kolei
Patryk Lewandowski
8 KP BOT
9 - 10
Walka 32, Finał       point-fighting / Senior [m] / -84kg
Szymon Grabowski
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu
Krzysztof Stawiarski
JW3390
15 - 7
Walka 33, Finał       point-fighting / Senior [m] / +94kg
Adam Chrzanowski
Reprezentacja Polskiej Policji
Damian Szafran
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
9 - 10
Walka 34, Finał       point-fighting / Weteran [m] / -94kg
Krzysztof Zdancewicz
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
Janusz Zielak
OSP Girzyce
8 - 7
Walka 35, Finał       point-fighting / Senior [m] / -79kg
Adrian Durma
Państwowa straż pożarna w Elblągu
Szymon Grabowski
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu
12 - 2
Walka 36, Finał       point-fighting / Senior [m] / -74kg
Tymoteusz Szczuka
OSP Wymysłów
Adrian Durma
Państwowa straż pożarna w Elblągu
2 - 12
Walka 37, Finał       point-fighting / Senior [m] / -94kg
Adam Chrzanowski
Reprezentacja Polskiej Policji
Paweł Mikołajewski
Oddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej w Warszawie
16 - 8
Walka 38, Przedwalka       kick-light / Senior [k] / -65kg
Agata Piechowicz
Ochotnicza Straż Pożarna
Katarzyna Kowal
OSP Mierzęcice
- AB1
Walka 39, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -84kg
Adam Tuszyński
Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ
Patryk Lewandowski
8 KP BOT
0 - 3
Walka 40, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -84kg
Tomasz Mojsym
19 Batalion Zmechanizowany JW 5322 Chełm
Kacper Kotłowski
8 pułk przeciwlotniczy w Koszalinie
TKO2 -
Walka 41, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -84kg
Szymon Grabowski
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu
Damian Ciesiun
Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ
0 - 3
Walka 42, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -84kg
Sławomir Okrzejski
18 Dywizja Zmechanizowana
Łukasz Głąbiński
KMP Kraków
0 - 3
Walka 43, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -94kg
Łukasz Malinowski
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
Igor Abrusiewicz
Oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu
TKO3 -
Walka 44, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -94kg
Bartosz Tomaszewski
Centrum szkolenia sił powietrznych w Koszalinie
kamil Sęk
2 Ośrodek Radioelektroniczny Przasnysz, Wojsko Polskie
1 - 2
Walka 45, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -94kg
Bartłomiej Kołodziejczyk
18 Dywizja Zmechanizowana
Tomasz Kiernozek
2 Ośrodek Radioelektroniczny Przasnysz, Wojsko Polskie
0 - 3
Walka 46, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -79kg
Adrian Iwaniec
18 Dywizja Zmechanizowana
Karol Zyra
2 Ośrodek Radioelektroniczny Przasnysz, Wojsko Polskie
1 - 2
Walka 47, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -79kg
Robert Wróblewski
2 Ośrodek Radioelektroniczny Przasnysz, Wojsko Polskie
Dariusz Szczerbiński
Reprezentacja Polskiej Policji
3 - 0
Walka 48, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -79kg
Szymon Grabowski
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu
Bartosz Pieńkowski
18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy
- TKO2
Walka 49, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -79kg
Jacek Szymański
Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ
Dawid Seńko
Oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie
TKO2 -
Walka 50, Finał       kick-light / Senior [k] / -65kg
Marta Mysur
Reprezentacja Polskiej Policji
Agata Piechowicz
Ochotnicza Straż Pożarna
RSC1 -
Walka 51, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -94kg
Adam Chrzanowski
Reprezentacja Polskiej Policji
Mateusz Borowczyk
18 Dywizja Zmechanizowana
DQ -
Walka 52, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -94kg
Mateusz Dorsz
4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy
Igor Abrusiewicz
Oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu
2 - 1
Walka 53, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -94kg
Łukasz Krajewski
Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ
kamil Sęk
2 Ośrodek Radioelektroniczny Przasnysz, Wojsko Polskie
0 - 3
Walka 54, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -94kg
Kamil Penkala
Reprezentacja Polskiej Policji
Tomasz Kiernozek
2 Ośrodek Radioelektroniczny Przasnysz, Wojsko Polskie
- WO
Walka 55, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -89kg
Filip Machel
Służba Ochrony Państwa
Dawid Surmiak
18 Dywizja Zmechanizowana
TKO1 -
Walka 56, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -89kg
Bartosz Kowalski
Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ
Michał Ślęzak
Reprezentacja Polskiej Policji
- TKO3
Walka 57, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -94kg
Mateusz Borowczyk
18 Dywizja Zmechanizowana
Mateusz Dorsz
4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy
RSC1 -
Walka 58, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -94kg
kamil Sęk
2 Ośrodek Radioelektroniczny Przasnysz, Wojsko Polskie
Kamil Penkala
Reprezentacja Polskiej Policji
3 - 0
Walka 59, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Krzysztof Stawiarski
JW3390
Patryk Lewandowski
8 KP BOT
- WO
Walka 60, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Piotr Czosnyka
18 Dywizja Zmechanizowana
Kacper Kotłowski
8 pułk przeciwlotniczy w Koszalinie
- TKO2
Walka 61, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Jakub Szupernak
18 Dywizja Zmechanizowana
Damian Ciesiun
Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ
1 - 2
Walka 62, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Kamil Trześniak
Reprezentacja Polskiej Policji
Łukasz Głąbiński
KMP Kraków
WO -
Walka 63, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -79kg
Kamil Rząp
Komenda Powiatowa Policji w Płońsku
Karol Zyra
2 Ośrodek Radioelektroniczny Przasnysz, Wojsko Polskie
0 - 3
Walka 64, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -79kg
Michał Mocny
Reprezentacja Polskiej Policji
Robert Wróblewski
2 Ośrodek Radioelektroniczny Przasnysz, Wojsko Polskie
0 - 3
Walka 65, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -79kg
Dariusz Pierog
18 Dywizja Zmechanizowana
Szymon Grabowski
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu
0 - 3
Walka 66, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -79kg
Grzegorz Mielnik
18 Dywizja Zmechanizowana
Dawid Seńko
Oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie
TKO2 -
Walka 67, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Krzysztof Stawiarski
JW3390
Piotr Czosnyka
18 Dywizja Zmechanizowana
TKO2 -
Walka 68, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Damian Ciesiun
Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ
Łukasz Głąbiński
KMP Kraków
- TKO3
Walka 69, Finał       kick-light / Senior [m] / -94kg
Mateusz Dorsz
4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy
kamil Sęk
2 Ośrodek Radioelektroniczny Przasnysz, Wojsko Polskie
0 - 3
Walka 70, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -79kg
Karol Zyra
2 Ośrodek Radioelektroniczny Przasnysz, Wojsko Polskie
Robert Wróblewski
2 Ośrodek Radioelektroniczny Przasnysz, Wojsko Polskie
3 - 0
Walka 71, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -79kg
Szymon Grabowski
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu
Dawid Seńko
Oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie
0 - 3
Walka 72, Finał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Piotr Czosnyka
18 Dywizja Zmechanizowana
Damian Ciesiun
Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ
- AB1
Walka 73, Przedwalka       kick-light / Weteran [m] / -94kg
Andrzej Sieczkowski
4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy
Janusz Zielak
OSP Girzyce
0 - 3
Walka 74, Półfinał       kick-light / Weteran [m] / -84kg
Leszek Wojciechowski
KM PSP Zielona Góra
Adrian Drosik
OSP Otyń
- TKO2
Walka 75, Półfinał       kick-light / Weteran [m] / -84kg
Marcin Zygmunt
OSP Łużna
Łukasz Matwij
Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ
1 - 2
Walka 76, Finał       kick-light / Senior [m] / -79kg
Karol Zyra
2 Ośrodek Radioelektroniczny Przasnysz, Wojsko Polskie
Dawid Seńko
Oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie
TKO2 -
Walka 77, Finał       kick-light / Senior [k] / -55kg
Anna Mieszkowska
7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej
Ewa Bulanda
Reprezentacja Polskiej Policji
TKO1 -
Walka 78, Finał       kick-light / Weteran [m] / -94kg
Artur Wołoszyn
Straż Ochrony Kolei
Janusz Zielak
OSP Girzyce
0 - 3
Walka 79, Finał       kick-light / Weteran [m] / -84kg
Leszek Wojciechowski
KM PSP Zielona Góra
Łukasz Matwij
Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ
3 - 0
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL