Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Puchar Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych_06-08.03.2020 - Krynica-Zdrój

Termin: 06.03.2020 - 08.03.2020
Lokalizacja: Krynica-Zdrój

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -74kg
Patryk Marzec
Reprezentacja Polskiej Policji
Adrian Turek
18 Dywizja Zmechanizowana
WO -
Walka 2, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -74kg
Oskar Kapitowski
18 Dywizja Zmechanizowana
Damian Owarzany
3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej
- WO
Walka 3, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -74kg
Jakub Rychlak
10. Świętokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej
Sławomir Modelski
2 Ośrodek Radioelektroniczny Przasnysz, Wojsko Polskie
- TKO1
Walka 4, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -74kg
Kamil Rząp
Komenda Powiatowa Policji w Płońsku
Jakub Chyży
18 Dywizja Zmechanizowana
3 - 0
Walka 5, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -89kg
Filip Machel
Służba Ochrony Państwa
Marek Pietrzykowski
Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ
- RSC2
Walka 6, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -89kg
Dawid Surmiak
18 Dywizja Zmechanizowana
Patryk Lewandowski
8 KP BOT
- WO
Walka 7, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -89kg
Bartosz Kowalski
Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ
Robert Korzeń
Oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie
- RSC2
Walka 8, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -89kg
Łukasz Rabiej
18 Dywizja Zmechanizowana
Michał Ślęzak
Reprezentacja Polskiej Policji
TKO2 -
Walka 9, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -69kg
Jozef Hanko
Prison Košice Šaca
Radosław Kuzia
64 Batalion Lekkiej Piechoty Płock
TKO3 -
Walka 10, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -69kg
Michał Piwko
Służba Ochrony Państwa
Łukasz Siemiński
Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno
- WO
Walka 11, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -69kg
Krzystian Jabłoński
4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy
Sylwester Błędowski
18 Dywizja Zmechanizowana
TKO1 -
Walka 12, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -69kg
Tomasz Adamus
Reprezentacja Polskiej Policji
Grzegorz Błotnicki
8 KP BOT
TKO2 -
Walka 13, Przedwalka       kick-light / Senior [k] / -60kg
Ilona Przystalska
Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ
Ilona Działa-Ćwiek
Reprezentacja Polskiej Policji
- DQ3
Walka 14, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / +94kg
Bojan Teletina
Directorate for Coordination of Police Bodies of Bosnia and Herzegovina
Bartosz Grabski
Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ
WO -
Walka 15, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / +94kg
Mateusz Falender
18 Dywizja Zmechanizowana
Szymon Bajor
Reprezentacja Polskiej Policji
TKO1 -
Walka 16, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / +94kg
Łukasz Sandecki
Straż Ochrony Kolei
Andrzej Kozłowski
Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ
WO -
Walka 17, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / +94kg
Paweł Dekarz
4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy
Maciej Garbaczewski
18 Dywizja Zmechanizowana
1 - 2
Walka 18, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -74kg
Adrian Durma
Państwowa straż pożarna w Elblągu
Adrian Turek
18 Dywizja Zmechanizowana
- TKO2
Walka 19, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -74kg
Tymoteusz Szczuka
OSP Wymysłów
Oskar Kapitowski
18 Dywizja Zmechanizowana
- DQ3
Walka 20, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -74kg
Rafał Michalczak
19 Batalion Zmechanizowany JW 5322 Chełm
Jakub Rychlak
10. Świętokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej
0 - 3
Walka 21, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -74kg
Konrad Furmanek
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej Międzychód
Kamil Rząp
Komenda Powiatowa Policji w Płońsku
3 - 0
Walka 22, Półfinał       kick-light / Senior [m] / +94kg
Andrzej Kozłowski
Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ
Maciej Garbaczewski
18 Dywizja Zmechanizowana
0 - 3
Walka 23, Półfinał       kick-light / Senior [m] / +94kg
Bartosz Grabski
Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ
Szymon Bajor
Reprezentacja Polskiej Policji
DQ2 -
Walka 24, Przedwalka       kick-light / Weteran [m] / +94kg
Piotr Piotrowski
18 Dywizja Zmechanizowana
Mirosław Smętek
KMP Nowy Sącz
- WO
Walka 25, Finał       kick-light / Senior [m] / -89kg
Dawid Surmiak
18 Dywizja Zmechanizowana
Bartosz Kowalski
Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ
- TKO1
Walka 26, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -69kg
Radosław Kuzia
64 Batalion Lekkiej Piechoty Płock
Michał Piwko
Służba Ochrony Państwa
3 - 0
Walka 27, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -69kg
Sylwester Błędowski
18 Dywizja Zmechanizowana
Grzegorz Błotnicki
8 KP BOT
0 - 3
Walka 28, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -74kg
Adrian Durma
Państwowa straż pożarna w Elblągu
Tymoteusz Szczuka
OSP Wymysłów
- TKO2
Walka 29, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -74kg
Jakub Rychlak
10. Świętokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej
Konrad Furmanek
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej Międzychód
WO -
Walka 30, Finał       kick-light / Senior [k] / -70kg
Karolina Juja
Reprezentacja Polskiej Policji
Agata Piechowicz
Ochotnicza Straż Pożarna
1 - 2
Walka 31, Finał       kick-light / Senior [m] / -63kg
Aleksander Gall
19 Batalion Zmechanizowany JW 5322 Chełm
Radosław Kuzia
64 Batalion Lekkiej Piechoty Płock
RSC1 -
Walka 32, Finał       kick-light / Senior [k] / -60kg
Martyna Ciaskowska
Reprezentacja Polskiej Policji
Ilona Przystalska
Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ
RSC2 -
Walka 33, Finał       kick-light / Senior [m] / +94kg
Szymon Bajor
Reprezentacja Polskiej Policji
Maciej Garbaczewski
18 Dywizja Zmechanizowana
3 - 0
Walka 34, Finał       kick-light / Weteran [m] / +94kg
Mateusz Koczmara
Reprezentacja Polskiej Policji
Piotr Piotrowski
18 Dywizja Zmechanizowana
RSC1 -
Walka 35, Finał       kick-light / Senior [m] / -74kg
Adrian Durma
Państwowa straż pożarna w Elblągu
Konrad Furmanek
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej Międzychód
- TKO3
Walka 36, Finał       kick-light / Senior [m] / -69kg
Radosław Kuzia
64 Batalion Lekkiej Piechoty Płock
Grzegorz Błotnicki
8 KP BOT
3 - 0
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL