Walka 1, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -79kg | |
Paweł Mikołajczak Husaria Wałcz | Alan Ziemianek klub sportowy Tiger Team Kwidzyn |
0 - 3 | |
Walka 2, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -79kg | |
Filip Kozicki Wataha Pruszcz Gdański | Marek Gajdziński Akademia Karate Tradycyjnego Centrum Włocławek, Włocławek |
3 - 0 | |
Walka 3, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Łukasz Pydynkowski Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo | Grzegorz Błotnicki A&W Team Obrowo |
TKO1 - | |
Walka 4, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Michał Węgrecki Gdański Klub Kick Boxingu DUET | Krystian Topczewski Ragnarok Białystok |
TKO2 - | |
Walka 5, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Hubert Jurkiewicz Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo | Przemysław Grabowski Rebelia Kartuzy |
- TKO2 | |
Walka 6, Półfinał kick-light / Senior [m] / -79kg | |
Adam Żygas Gdański Klub Kick Boxingu DUET | Alan Ziemianek klub sportowy Tiger Team Kwidzyn |
0 - 3 | |
Walka 7, Półfinał kick-light / Senior [m] / -79kg | |
Maecel Glapa Center Team Odolanów | Filip Kozicki Wataha Pruszcz Gdański |
0 - 3 | |
Walka 8, Półfinał kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Mateusz CZESZEJKO Gdański Klub Kick Boxingu DUET | Grzegorz Błotnicki A&W Team Obrowo |
0 - 3 | |
Walka 9, Półfinał kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Adam Ciepliński Champion Gdańsk | Krystian Topczewski Ragnarok Białystok |
TKO2 - | |
Walka 10, Półfinał kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Kamil Mateja Rebelia Kartuzy | Dawid Bogusław Husaria Wałcz |
3 - 0 | |
Walka 11, Półfinał kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Filip Krauza Rebelia Kartuzy | Hubert Jurkiewicz Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo |
DQ2 - | |
Walka 12, Półfinał kick-light / Senior [m] / -63kg | |
Patryk Frankowski Rebelia Kartuzy | Michał Gwaj Ragnarok Białystok |
0 - 3 | |
Walka 13, Półfinał kick-light / Senior [m] / -63kg | |
Michał Formela Rebelia Kartuzy | Dawid Michalski Center Team Odolanów |
0 - 3 | |
Walka 14, Przedwalka kick-light / Senior [m] / +94kg | |
Patryk Kamiński Champion Gdańsk | Damian Maciorowski Ragnarok Białystok |
- TKO1 | |
Walka 15, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -84kg | |
Szymon Maciusiewicz A&W Team Obrowo | Marcin Rząp Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo |
3 - 0 | |
Walka 16, Finał kick-light / Senior [m] / -79kg | |
Alan Ziemianek klub sportowy Tiger Team Kwidzyn | Filip Kozicki Wataha Pruszcz Gdański |
1 - 2 | |
Walka 17, Finał kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Grzegorz Błotnicki A&W Team Obrowo | Krystian Topczewski Ragnarok Białystok |
2 - 1 | |
Walka 18, Finał kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Kamil Mateja Rebelia Kartuzy | Hubert Jurkiewicz Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo |
- TKO1 | |
Walka 19, Finał kick-light / Senior [m] / -63kg | |
Michał Gwaj Ragnarok Białystok | Dawid Michalski Center Team Odolanów |
2 - 1 | |
Walka 20, Finał kick-light / Senior [m] / +94kg | |
Szymon Kański Champion Gdańsk | Patryk Kamiński Champion Gdańsk |
0 - 3 | |
Walka 21, Finał kick-light / Senior [m] / -84kg | |
Mariusz Cieszyński Rebelia Kartuzy | Szymon Maciusiewicz A&W Team Obrowo |
1 - 2 | |
Walka 22, Finał kick-light / Senior [m] / -94kg | |
Piotr Stenka Rebelia Kartuzy | Krzysztof Zaradny Champion Gdańsk |
3 - 0 | |
Walka 23, Finał kick-light / Senior [m] / -89kg | |
Radosław DZWONKOWSKI Gdański Klub Kick Boxingu DUET | Dawid Rojda Rebelia Kartuzy |
3 - 0 | |
Walka 25, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg | |
Aleksander Żołnowski Gdański Klub Kick Boxingu DUET | Maciej Wawer-Jarmosz Gdański Klub Kick Boxingu DUET |
0 - 3 |