Walka 1, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Krzysztof Cegiełka Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo | Jakub Wasilewski Champion Gdańsk |
0 - 3 | |
Walka 2, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Mateusz Rosłoński Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo | Michał Błotnicki A&W Team Obrowo |
0 - 3 | |
Walka 3, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Kacper Śleszyński Rebelia Kartuzy | Igor Samson Gdański Klub Kick Boxingu DUET |
3 - 0 | |
Walka 4, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Dominik Kornatowski Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo | Jan Kurdubski Akademia Karate Tradycyjnego Centrum Włocławek, Włocławek |
3 - 0 | |
Walka 5, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Dominik Szumilejko Husaria Wałcz | Jakub Muchewicz A&W Team Obrowo |
0 - 3 | |
Walka 6, Przedwalka kick-light / Junior [k] / -60kg | |
Wanessa Adamska A&W Team Obrowo | Magdalena Budek Klub Sportowy Egida Olsztyn |
0 - 3 | |
Walka 7, Półfinał kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Krystian Świrski Husaria Wałcz | Maks Kleist Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo |
3 - 0 | |
Walka 8, Półfinał kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Seweryn Krauza Rebelia Kartuzy | Patryk Siwa Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe |
TKO2 - | |
Walka 9, Półfinał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Michał Rosłoński Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo | Jakub Wasilewski Champion Gdańsk |
2 - 1 | |
Walka 10, Półfinał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Michał Błotnicki A&W Team Obrowo | Kacper Śleszyński Rebelia Kartuzy |
1 - 2 | |
Walka 11, Półfinał kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Szymon Kądej Husaria Wałcz | Dominik Kornatowski Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo |
3 - 0 | |
Walka 12, Półfinał kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Kamil Guziński Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa | Jakub Muchewicz A&W Team Obrowo |
WO - | |
Walka 13, Półfinał kick-light / Junior [k] / -60kg | |
Dominika Plichta Champion Gdańsk | Amelia Barczak Center Team Odolanów |
3 - 0 | |
Walka 14, Półfinał kick-light / Junior [k] / -60kg | |
Margareta Kąkol Rebelia Kartuzy | Magdalena Budek Klub Sportowy Egida Olsztyn |
3 - 0 | |
Walka 15, Finał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Michał Rosłoński Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo | Kacper Śleszyński Rebelia Kartuzy |
- WO | |
Walka 16, Finał kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Szymon Kądej Husaria Wałcz | Jakub Muchewicz A&W Team Obrowo |
TKO2 - | |
Walka 17, Finał kick-light / Junior [k] / -60kg | |
Dominika Plichta Champion Gdańsk | Margareta Kąkol Rebelia Kartuzy |
3 - 0 | |
Walka 18, Finał kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Krystian Świrski Husaria Wałcz | Patryk Siwa Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe |
TKO2 - | |
Walka 19, Finał kick-light / Junior [k] / -70kg | |
Weronika Kosmela A&W Team Obrowo | Wiktoria Wojciechowska Center Team Odolanów |
0 - 3 | |
Walka 20, Finał kick-light / Junior [k] / -55kg | |
Sandra Wieczorek Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo | Karina Pioch Rebelia Kartuzy |
0 - 3 | |
Walka 21, Finał kick-light / Junior [k] / -50kg | |
Emilia Gruchała-Węsierska Rebelia Kartuzy | Nikola Zaborowska Rebelia Kartuzy |
0 - 3 | |
Walka 22, Finał kick-light / Junior [m] / -79kg | |
Kamil Kąkol Rebelia Kartuzy | Dominik Kaim UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów |
1 - 2 | |
Walka 23, Finał kick-light / Junior [m] / -89kg | |
Andrzej DZWONKOWSKI Gdański Klub Kick Boxingu DUET | Nikodem Mielewczyk Rebelia Kartuzy |
3 - 0 | |
Walka 24, Finał kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg | |
Urszula Kacperska Husaria Wałcz | Karolina Szymichowska Rebelia Kartuzy |
1 - 2 | |
Walka 25, Finał kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Maja Wojnicz Klub Sportowy Egida Olsztyn | Julia Skerka Rebelia Kartuzy |
2 - 1 |