Walka 1, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Arkadiusz Żabiński Klub Sportowy Egida Olsztyn | Igor Miotk Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe |
1 - 2 | |
Walka 2, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Filip Chrapkowski Champion Gdańsk | Borys Damrath A&W Team Obrowo |
0 - 3 | |
Walka 4, Ćwierćfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Oskar Ciepłuch Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo | Tymoteusz Wroński Agoga Gym Lębork |
- TKO1 | |
Walka 5, Ćwierćfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Paweł Olszewski A&W Team Obrowo | Piotr Maćkowiak Gdański Klub Kick Boxingu DUET |
- TKO1 | |
Walka 6, Ćwierćfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Łukasz Kalinowski A&W Team Obrowo | Nikodem Kucharski Wataha Pruszcz Gdański |
3 - 0 | |
Walka 6, Ćwierćfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Kacper Brzozowski Akademia Karate Tradycyjnego Centrum Włocławek, Włocławek | Michał Olszewski A&W Team Obrowo |
1 - 2 | |
Walka 7, Półfinał kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Klaudia Koc A&W Team Obrowo | Lena Borkowska Wataha Pruszcz Gdański |
- TKO1 | |
Walka 7.1, Półfinał kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Julia Szyjkowska A&W Team Obrowo | Oliwia Pasternicka Center Team Odolanów |
- TKO1 | |
Walka 8, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Damian Czaja Rebelia Kartuzy | Dawid Skwierawski Agoga Gym Lębork |
- TKO1 | |
Walka 9, Półfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Daniel Olszewski Akademia Karate Tradycyjnego Centrum Włocławek, Włocławek | Patryk Klamrowski Agoga Gym Lębork |
TKO1 - | |
Walka 10, Półfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Dawid Ciepłuch Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo | Bartosz Zając Rebelia Kartuzy |
- TKO1 | |
Walka 11, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Dawid Lisiński A&W Team Obrowo | Igor Miotk Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe |
- TKO2 | |
Walka 12, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Mateusz Napiórkowski Ragnarok Białystok | Borys Damrath A&W Team Obrowo |
1 - 2 | |
Walka 13, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Łukasz Kalinowski A&W Team Obrowo | Oskar Ciepłuch Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo |
RSC2 - | |
Walka 14, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Paweł Olszewski A&W Team Obrowo | Michał Olszewski A&W Team Obrowo |
- TKO1 | |
Walka 15, Finał kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Klaudia Koc A&W Team Obrowo | Julia Szyjkowska A&W Team Obrowo |
TKO2 - | |
Walka 16, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Marceli Doliński Wataha Pruszcz Gdański | Marcel Drewa Rebelia Kartuzy |
TKO2 - | |
Walka 17, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Szymon Szyca Rebelia Kartuzy | Paweł Perlik A&W Team Obrowo |
3 - 0 | |
Walka 18, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Tymoteusz Regliński Rebelia Kartuzy | Damian Czaja Rebelia Kartuzy |
TKO1 - | |
Walka 19, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Dawid Lisiński A&W Team Obrowo | Borys Damrath A&W Team Obrowo |
0 - 3 | |
Walka 20, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Oskar Ciepłuch Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo | Paweł Olszewski A&W Team Obrowo |
- TKO2 | |
Walka 21, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Szymon Szyca Rebelia Kartuzy | Damian Czaja Rebelia Kartuzy |
2 - 1 | |
Walka 22, Finał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Patryk Klamrowski Agoga Gym Lębork | Dawid Ciepłuch Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo |
3 - 0 | |
Walka 23, Finał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Błażej Pepliński Rebelia Kartuzy | Filip Szczepański Wataha Pruszcz Gdański |
2 - 1 | |
Walka 24, Finał kick-light / Kadet mlodszy [k] / -46kg | |
Barbara Budek Klub Sportowy Egida Olsztyn | Maja Mazurkiewicz Husaria Wałcz |
- AB1 | |
Walka 25, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Norbert Utkała Rebelia Kartuzy | Marcel Drewa Rebelia Kartuzy |
2 - 1 |