Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

XXV Jubileuszowe Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Lubusz OPEN (cz.II) (PF, LC, KL)_01.12.2019 - Zielona Góra

Termin: 01.12.2019 - 01.12.2019
Lokalizacja: Zielona Góra

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -69kg
Szymon Słotwiński
Team Fighting Zielona Góra
Krzysztof Geburek
UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec
3 - 0
Walka 2, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -69kg
Hubert Gorczyca
Gwardia Zielona Góra
Maks Szymczak
Fight Club Zielona Góra
0 - 3
Walka 3, Finał       kick-light / Junior [k] / +70kg
Paulina Badowska
Łaski Klub Sztuk Walki
Weronika Niedźwiedź
Bokser Kożuchów
3 - 0
Walka 4, Finał       kick-light / Junior [k] / -60kg
Sandra Przeździęk
Łaski Klub Sztuk Walki
Paulina Grzegórska
Łaski Klub Sztuk Walki
0 - 3
Walka 5, Finał       kick-light / Senior [m] / +94kg
Jarosław Pabich
Fight Club Zielona Góra
Karol Ciemny
Fight Club Zielona Góra
0 - 3
Walka 6, Finał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Patryk Cukier
Fight Club Zielona Góra
Kajetan Hozakowski
Fight Club Zielona Góra
3 - 0
Walka 7, Finał       kick-light / Junior [m] / -74kg
Adam Brodzik
Gwardia Zielona Góra
Hubert Kudra
Łaski Klub Sztuk Walki
0 - 3
Walka 9, Przedwalka       light-contact / Senior [m] / -63kg
Mariusz Eliasz
Quick Shot Kickboxing Częstochowa
Ernest Szymański
KKS Sporty Walki Poznań
0 - 3
Walka 10, Przedwalka       light-contact / Senior [m] / -69kg
Mariusz Eliasz
Quick Shot Kickboxing Częstochowa
Mateusz Jędrzejczak
Fight Club Zielona Góra
0 - 3
Walka 11, Przedwalka       light-contact / Junior [k] / -60kg
Paulina Grzegórska
Łaski Klub Sztuk Walki
Aleksandra Idkowiak
Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA
3 - 0
Walka 12, Finał       light-contact / Junior [m] / -63kg
Kamil Wlazły
KKS Sporty Walki Poznań
Piotr Dolatowski
Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA
3 - 0
Walka 13, Finał       light-contact / Junior [m] / -57kg
Adam Michalski
Quick Shot Kickboxing Częstochowa
Dominik Krzemński
Quick Shot Kickboxing Częstochowa
0 - 3
Walka 14, Finał       light-contact / Junior [k] / +70kg
Barbara Skrzypczak
KKS Sporty Walki Poznań
Maria Kobus
Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA
3 - 0
Walka 15, Finał       light-contact / Junior [k] / -50kg
Julia Gwizdoń
Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA
Sandra Przezdzięk
Łaski Klub Sztuk Walki
0 - 3
Walka 16, Finał       light-contact / Senior [m] / -94kg
Kamil Michalak
Fight Club Zielona Góra
Krzysztof Bednarz
Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA
3 - 0
Walka 17, Finał       light-contact / Senior [m] / -84kg
Oskar Michalak
Fight Club Zielona Góra
Norbert Tabor
Quick Shot Kickboxing Częstochowa
0 - 3
Walka 18, Finał       light-contact / Senior [m] / -74kg
Tomasz Żyłka
Gwardia Zielona Góra
Jakub Piróg
Fight Club Zielona Góra
0 - 3
Walka 19, Finał       light-contact / Senior [m] / -69kg
Hubert Kielaszewski
KS POLONIA 1912 Leszno
Mateusz Jędrzejczak
Fight Club Zielona Góra
0 - 3
Walka 20, Finał       light-contact / Senior [m] / -63kg
Patryk Ogonowski
KS POLONIA 1912 Leszno
Ernest Szymański
KKS Sporty Walki Poznań
0 - 3
Walka 21, Finał       light-contact / Junior [k] / -60kg
Magdalena Nojman
KKS Sporty Walki Poznań
Paulina Grzegórska
Łaski Klub Sztuk Walki
0 - 3
Walka 22, Finał       light-contact / Junior [m] / -84kg
Paweł Klimowski
KKS Sporty Walki Poznań
Adam Brodzik
Gwardia Zielona Góra
3 - 0
Walka 23, Przedwalka       point-fighting / Junior [k] / -60kg
Natalia Stemplewska
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
Aleksandra Idkowiak
Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA
15 - 7
Walka 25, Finał       point-fighting / Junior [k] / -60kg
Julia Gwizdoń
Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA
Natalia Stemplewska
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
RSC1 -
Walka 28.1, Finał       kick-light / Junior [m] / -69kg
Maks Szymczak
Fight Club Zielona Góra
Szymon Słotwiński
Team Fighting Zielona Góra
0 - 3
Walka 29.1, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -69kg
Patryk Wiśniewski
Gwardia Zielona Góra
Szymon Słotwiński
Team Fighting Zielona Góra
0 - 3
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL