Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY

Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
VOYTEX
OCTAGON - polska marka sportowa

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Low Kick juniorów mł, st i seniorów_14-16.04.2023 - Nowa Sól

Termin: 14.04.2023 - 16.04.2023
Lokalizacja: Nowa Sól
EN English application

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, 1/16       low-kick / Senior [m] / -71kg
Adrian Lesiński
UKS K.O.WADŁO, Ciechanów
Igor Jarczyński
KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ
0 - 3
Walka 2, 1/16       low-kick / Senior [m] / -71kg
Marek Rogórz
Puncher Wrocław
Krzysztof Górski
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
0 - 3
Walka 3, 1/16       low-kick / Senior [m] / -71kg
Mirosław Krajewski
JFC Zabrze
Kacper Pietrak
Paco Team Mysłowice
0 - 3
Walka 4, 1/16       low-kick / Senior [m] / -71kg
Mateusz Foltyn
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Mikołaj Kosakiewicz
UKS High Kick Gym Szczecin
3 - 0
Walka 5, 1/16       low-kick / Senior [m] / -71kg
Patryk Szulc
Striker Turek
Kacper Skoczylas
UKS High Kick Gym Szczecin
3 - 0
Walka 6, 1/16       low-kick / Senior [m] / -71kg
Kacper Szymański
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
Bartosz Godyń
Stowarzyszenie Sarara Team Fight Club Kraków
KO3 -
Walka 7, 1/16       low-kick / Senior [m] / -71kg
Paweł Paszkowski
Human Białystok
Filip Jóźwiak
SKF Boksing Zielona Góra
3 - 0
Walka 8, 1/16       low-kick / Senior [m] / -71kg
Paweł Kozak
Palestra Warszawa
Łukasz Olejniczak
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
3 - 0
Walka 9, 1/16       low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
Fabian Bartczak
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
Dawid Tucholski
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
3 - 0
Walka 10, 1/16       low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
Jakub Sokoła
SILESIAN FIGHT GYM Piekary Śląskie
Wiktor Ciesielski
Kaliskie Centrum Sportowe KRUK GYM (Kalisz)
0 - 3
Walka 11, 1/16       low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
Patryk Mielniczek
KS Gym Fight Wrocław
Mateusz Gunia
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
0 - 3
Walka 12, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
Kacper Strzemecki
Champion Gdańsk
Daniel Kałmuk
KS Gym Fight Wrocław
3 - 0
Walka 13, 1/16       low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
Bartłomiej Mucha
Gorlicki Klub Sportów Walki
Michał Rutkowski
Łaski Klub Sztuk Walki
0 - 3
Walka 14, 1/16       low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
Jakub Baraniak
Klub Sportowy Husaria Wieruszów
Igor Greczel
SILESIAN FIGHT GYM Piekary Śląskie
0 - 3
Walka 15, 1/16       low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
Zbyszek Jarzębski
KSW Alien Łódź
Sebastian Borkowski
FIGHT POINT Biała Podlaska
0 - 3
Walka 16, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
Marcel Piersa
Fight Academy Ostrołęka
Paweł Śmierciak
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
3 - 0
Walka 17, 1/16       low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
Igor Iżykowski
Sporty Walki Gorzów Wielkopolski
Kacper Strzemecki
Champion Gdańsk
0 - 3
Walka 18, 1/16       low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
Maciej Bąk
KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ
Marcel Piersa
Fight Academy Ostrołęka
0 - 3
Walka 19, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [k] / -65kg
Weronika Garbacka
Center-Team Odolanów
Antonina Jurga
LZS POPRAWA Siedlików
3 - 0
Walka 20, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [k] / -65kg
Julia Kozakiewicz
UKS KORIO GYM RUSZÓW
Julia Pawlak
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
KO3 -
Walka 21, Przedwalka       low-kick / Junior mlodszy [m] / -57kg
Dominik Bronakowski
ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI
Aleks Szulc
NINJA ACADEMY WARSZAWA
- KO1
Walka 22, Ćwierćfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -71kg
Tymoteusz Kruczek
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
Mikołaj Skaczyło
DRACHE, Leszno
- RSC2
Walka 23, Ćwierćfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -71kg
Aleksander Paszewski
KSW Szczecinek
Rafał Warzecha
Fighter Wrocław
- TKO2
Walka 24, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [k] / -65kg
Wiktoria Śniegowska
SKF Boksing Zielona Góra
Zuzanna Gołębiewska
Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk
0 - 3
Walka 25, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [k] / -65kg
Margareta Kąkol
Rebelia Kartuzy
Aleksandra Ambroży
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
- AB1
Walka 26, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Igor Jarczyński
KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ
Krzysztof Górski
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
3 - 0
Walka 27, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Kacper Pietrak
Paco Team Mysłowice
Mateusz Foltyn
Klub Sportowy Pretorium Poznań
0 - 3
Walka 28, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Patryk Szulc
Striker Turek
Bartosz Godyń
Stowarzyszenie Sarara Team Fight Club Kraków
3 - 0
Walka 29, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Paweł Paszkowski
Human Białystok
Paweł Kozak
Palestra Warszawa
3 - 0
Walka 30, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
Fabian Bartczak
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
Wiktor Ciesielski
Kaliskie Centrum Sportowe KRUK GYM (Kalisz)
3 - 0
Walka 31, Ćwierćfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -71kg
Patryk Szabunia
Uczniowski Klub Sportowy Red Bull Squad Strzelce Krajeńskie
Sebastian Mietliński
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
0 - 3
Walka 32, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
Michał Rutkowski
Łaski Klub Sztuk Walki
Igor Greczel
SILESIAN FIGHT GYM Piekary Śląskie
0 - 3
Walka 33, Ćwierćfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -71kg
Igor Namedyński
Fight Gym Lublin
Kacper Wawrzaszek
Fighter Wrocław
0 - 3
Walka 34, Półfinał       low-kick / Junior starszy [k] / -65kg
Zuzanna Gołębiewska
Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk
Margareta Kąkol
Rebelia Kartuzy
3 - 0
Walka 35, Półfinał       low-kick / Junior starszy [k] / -65kg
Weronika Garbacka
Center-Team Odolanów
Julia Pawlak
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
TKO2 -
Walka 36, Ćwierćfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -57kg
Milan Zierek
SKF Boksing Zielona Góra
Bartłomiej Banak
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
3 - 0
Walka 37, Ćwierćfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -57kg
Piotr PLEZIA
FIGHTER Nowa Sól
Wiktor Sadzik
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
- TKO1
Walka 38, Ćwierćfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -57kg
Hubert Ziębaczewski
MUKSW FF SPORT OPOCZNO
Filip Marek
SKF Boksing Zielona Góra
AB1 -
Walka 39, Ćwierćfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -57kg
Bartosz Więckowski
Fighter Wrocław
Dominik Bronakowski
ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI
TKO1 -
Walka 40, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
Mateusz Gunia
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Kacper Strzemecki
Champion Gdańsk
0 - 3
Walka 41, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
Sebastian Borkowski
FIGHT POINT Biała Podlaska
Marcel Piersa
Fight Academy Ostrołęka
3 - 0
Walka 42, Przedwalka       low-kick / Senior [k] / -52kg
Olga Zaworska
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
Martyna Gasińska
Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka
KO1 -
Walka 43, Przedwalka       low-kick / Senior [k] / -56kg
Karina Pioch
Rebelia Kartuzy
Karolina Knap
NINJA ACADEMY WARSZAWA
KO2 -
Walka 44, Przedwalka       low-kick / Junior mlodszy [m] / -60kg
Krystian Lachowicz
ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI
Karol Micnas
MAX BOXING KLUB Nowe Miasteczko
0 - 3
Walka 45, Przedwalka       low-kick / Junior mlodszy [m] / -60kg
Szymon Brzeski
SKF Boksing Zielona Góra
Dawid Ciszka
MAX BOXING KLUB Nowe Miasteczko
0 - 3
Walka 46, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [k] / -52kg
Zuzanna Szczepanik
Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka
Katarzyna Kalińska
LZS POPRAWA Siedlików
- RSC1
Walka 47, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [k] / -52kg
Nikola Piekarska
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Milena Kobiec
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
3 - 0
Walka 48, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [k] / -52kg
Aleksandra Kulig
LZS POPRAWA Siedlików
Emilia Gruchała-Węsierska
Rebelia Kartuzy
TKO1 -
Walka 49, Ćwierćfinał       low-kick / Junior starszy [k] / -52kg
Weronika Podres
Stowarzyszenie Sarara Team Fight Club Kraków
Weronika Tarczyńska
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
3 - 0
Walka 50, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [m] / -86kg
Damian Zyber
Fighter Wrocław
Jan Słomski
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
3 - 0
Walka 51, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [m] / -86kg
Sebastian Westphal
Hunter Gym Bydgoszcz
Paweł Frej
Wataha Pruszcz Gdański
3 - 0
Walka 52, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [m] / -86kg
Franciszek Sowa
LZS POPRAWA Siedlików
Kamil Kulisz
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
1 - 2
Walka 53, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [m] / -54kg
Ksawery Starczewski
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
Adrian Podejko
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
0 - 3
Walka 54, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [m] / -54kg
Michał Lewandowski
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
Krystian Siek
KS Sporty Walki Piła
0 - 3
Walka 55, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [m] / -57kg
Julian Biernat
SKF Boksing Zielona Góra
Bartosz Grudowski
NINJA ACADEMY WARSZAWA
1 - 2
Walka 56, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [m] / -81kg
Michał Śliwiński
Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno
Robert Fierka
Rebelia Kartuzy
- TKO1
Walka 57, Półfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -57kg
Milan Zierek
SKF Boksing Zielona Góra
Piotr PLEZIA
FIGHTER Nowa Sól
3 - 0
Walka 58, Półfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -57kg
Filip Marek
SKF Boksing Zielona Góra
Dominik Bronakowski
ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI
TKO2 -
Walka 59, Półfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -71kg
Tymoteusz Kruczek
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
Aleksander Paszewski
KSW Szczecinek
3 - 0
Walka 60, Półfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -71kg
Sebastian Mietliński
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
Kacper Wawrzaszek
Fighter Wrocław
3 - 0
Walka 61, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Igor Jarczyński
KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ
Mateusz Foltyn
Klub Sportowy Pretorium Poznań
1 - 2
Walka 62, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Patryk Szulc
Striker Turek
Paweł Paszkowski
Human Białystok
0 - 3
Walka 63, Półfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
Fabian Bartczak
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
Kacper Strzemecki
Champion Gdańsk
0 - 3
Walka 64, Półfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
Igor Greczel
SILESIAN FIGHT GYM Piekary Śląskie
Sebastian Borkowski
FIGHT POINT Biała Podlaska
0 - 3
Walka 65, Półfinał       low-kick / Senior [k] / -52kg
Anita Kropidłowska
Fighter Wrocław
Oliwia Kramarz
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
1 - 2
Walka 66, Półfinał       low-kick / Senior [k] / -52kg
Barbara Nalepka
Fighter Wrocław
Martyna Gasińska
Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka
KO2 -
Walka 67, Półfinał       low-kick / Senior [k] / -56kg
Justyna Krosta
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
Sandra Leszczyńska
UKS High Kick Gym Szczecin
- KO2
Walka 68, Półfinał       low-kick / Senior [k] / -56kg
Martyna Kozaczyńska
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
Karolina Knap
NINJA ACADEMY WARSZAWA
0 - 3
Walka 69, Półfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -60kg
Xavier Rzeszut
KS Sporty Walki Piła
Karol Micnas
MAX BOXING KLUB Nowe Miasteczko
3 - 0
Walka 70, Półfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -60kg
Marcel Drewa
Rebelia Kartuzy
Dawid Ciszka
MAX BOXING KLUB Nowe Miasteczko
TKO3 -
Walka 71, Półfinał       low-kick / Junior starszy [k] / -52kg
Zuzanna Szczepanik
Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka
Nikola Piekarska
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
3 - 0
Walka 72, Półfinał       low-kick / Junior starszy [k] / -52kg
Emilia Gruchała-Węsierska
Rebelia Kartuzy
Weronika Podres
Stowarzyszenie Sarara Team Fight Club Kraków
1 - 2
Walka 73, Półfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -86kg
Piotr Janicki
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
Damian Zyber
Fighter Wrocław
TKO2 -
Walka 74, Półfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -86kg
Sebastian Westphal
Hunter Gym Bydgoszcz
Kamil Kulisz
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
- TKO2
Walka 75, Półfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -54kg
Gabriel Zapotoczny
Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice
Adrian Podejko
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
3 - 0
Walka 76, Półfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -54kg
Jakub Pawelczak
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Krystian Siek
KS Sporty Walki Piła
3 - 0
Walka 77, Półfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -57kg
Radosław Sobczyk
KS Gym Fight Wrocław
Oliwier Henszel
ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK
3 - 0
Walka 78, Półfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -57kg
Mateusz Lesiński
UKS K.O.WADŁO, Ciechanów
Bartosz Grudowski
NINJA ACADEMY WARSZAWA
- TKO2
Walka 79, Półfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -81kg
Kamil Kąkol
Rebelia Kartuzy
Kacper Loba
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
- TKO2
Walka 80, Półfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -81kg
Sebastian Jędraś
X Fight Piaseczno
Michał Śliwiński
Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno
0 - 3
Walka 81, Finał       low-kick / Junior starszy [k] / -65kg
Zuzanna Gołębiewska
Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk
Julia Pawlak
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
0 - 3
Walka 82, Finał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -57kg
Milan Zierek
SKF Boksing Zielona Góra
Dominik Bronakowski
ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI
- WO
Walka 83, Finał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -71kg
Tymoteusz Kruczek
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
Sebastian Mietliński
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
WO -
Walka 85, Finał       low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
Kacper Strzemecki
Champion Gdańsk
Sebastian Borkowski
FIGHT POINT Biała Podlaska
1 - 2
Walka 87, Finał       low-kick / Senior [k] / -56kg
Justyna Krosta
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
Karolina Knap
NINJA ACADEMY WARSZAWA
3 - 0
Walka 88, Finał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -60kg
Xavier Rzeszut
KS Sporty Walki Piła
Dawid Ciszka
MAX BOXING KLUB Nowe Miasteczko
- WO
Walka 89, Finał       low-kick / Junior starszy [k] / -52kg
Zuzanna Szczepanik
Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka
Weronika Podres
Stowarzyszenie Sarara Team Fight Club Kraków
- WO
Walka 91, Finał       low-kick / Junior starszy [m] / -54kg
Gabriel Zapotoczny
Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice
Jakub Pawelczak
Klub Sportowy Pretorium Poznań
1 - 2
Walka 92, Finał       low-kick / Junior starszy [m] / -57kg
Radosław Sobczyk
KS Gym Fight Wrocław
Mateusz Lesiński
UKS K.O.WADŁO, Ciechanów
TKO2 -
Walka 93, Finał       low-kick / Junior starszy [m] / -81kg
Kamil Kąkol
Rebelia Kartuzy
Michał Śliwiński
Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno
0 - 3
Walka 94, Finał       low-kick / Senior [m] / -91kg
Dominik Grzęda
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
Karol Łasiewicki
Fight Academy Ostrołęka
3 - 0
Walka 95, Finał       low-kick / Junior starszy [m] / -86kg
Damian Zyber
Fighter Wrocław
Sebastian Westphal
Hunter Gym Bydgoszcz
3 - 0
Walka 96, Finał       low-kick / Junior starszy [m] / -75kg
Miłosz Bogucki
KS Sporty Walki Piła
Kacper Śleszyński
Rebelia Kartuzy
3 - 0
Walka 97, Finał       low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
Bartosz Sikora
Center-Team Odolanów
Kacper Piecyk
X Fight Piaseczno
3 - 0
Walka 98, Finał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
Marek Helak
X Fight Piaseczno
Leon Sandecki
SKF Boksing Zielona Góra
0 - 3
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Centralny Ośrodek Sportu
Copyright 2014 - 2024 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL