Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY
W dniu dzisiejszym ( 14.12 ) walki rozpoczną się o godzinie 12, do walki  numer 15, następnie odbędą się walki o 3. miejsce w kat. -67kg, 71kg, -75kg, 81kg, 
W dniu jutrzejszym walki finałowe rozpoczną się po 20. walce Warszawskiej Grandy

Mistrzostwa Warszawy K-1 Rules Seniorów_14-15.12.2019 - Warszawa

Termin: 14.12.2019 - 15.12.2019
Lokalizacja: Warszawa

Zgłoszenia

K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. Mariusz Nowosad (Legia Fight Club)
  2. Maksymilian Król (Legia Fight Club)
K1 Rules / Senior [m] / -91kg
  1. Karol Łasiewicki (Fight Academy Ostrołęka)
  2. Damian Grobla (Klub Bokserski Pięściarz)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Zbyszek Stawicki (Golden Dragon Bydgoszcz)
  2. Artur Kurasiewicz (KT Legia Warszawa)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Gabriel Borowiak (Fight Gym Lublin)
  2. Patryk Mielniczuk (Uniq Fight Club Warszawa)
  3. Szymon DYL (Gorlicki Klub Sportów Walki)
    Adrian Czyżewski (Klub Bokserski Pięściarz)
  4. Sławomir TRYBUS (Gorlicki Klub Sportów Walki)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Maciej Guz (Fight Gym Lublin)
  2. Emil Chorążewicz (Knockout Gym Bielany)
  3. Daniel Szott (Garuda Warszawa)
    Adam Trzpioła (Muay Thai Żbik Nasielsk)
  4. Armin Pawlak (Human Białystok)
  5. Daniel Czeluśniak (Gorlicki Klub Sportów Walki)
  6. Patryk Szulc (Klub Sportowy Octopus Łódź)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. Aleksander Kalicki (AZS Politechnika Warszawska)
  2. Adrian Koszałka (Fight Gym Lublin)
  3. Yauheni Shabaliuk (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
    Artur Baradyn (Human Białystok)
  4. Danat Buka (Academia Gorila Warszawa)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Daniel Fabiszewski (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Rafał Cyrankowski (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  3. sebastian ślażyk (Uniq Fight Club Warszawa)
    Aleks Krajewski (Klub Sportowy Octopus Łódź)
K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Mateusz Niewielski (Fight Gym Lublin)
  2. sebastian hudoba (Uniq Fight Club Warszawa)
  3. Maciej Szymański (Klub Bokserski Pięściarz)
K1 Rules / Senior [m] / -60kg
  1. Michał Gwaj (Ragnarok Białystok)
  2. Dawid Mańkowski (Uniq Fight Club Warszawa)
K1 Rules / Senior [m] / -57kg
  1. Dawid Mańkowski (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Rafał Bartuszek (Legia Fight Club)
K1 Rules / Senior [m] / -54kg
  1. Dawid Mańkowski (Uniq Fight Club Warszawa)
K1 Rules / Senior [k] / -65kg
  1. Pola Rogala (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Agata Fijałkowska (UKS Sanda Płock)
  3. Emilia Krupczak (Husarz Białystok)
K1 Rules / Senior [k] / -60kg
  1. Diana Dumała (X Fight Piaseczno)
K1 Rules / Senior [k] / -56kg
  1. Paulina Saczuk (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Marta Kasperska (Uniq Fight Club Warszawa)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza Zawodniczka Pola Rogala -65 kg AZS AWF Warszawa Najlepszy Zawodnik Maciej Guz Fight Gym Lublin
Najlepszy klub
Skład sędziowski
1. Tomasz Bałdyga 2.Dariusz Matusik 3.Dominik Szymczak 4.Beata Sękowska 5.Zbyszek Zalewski 6.Piotr Bogucki
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL