Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY

Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
VOYTEX
OCTAGON - polska marka sportowa

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Full Contact Juniorów i Seniorów_15-17.03.2024r. - Płock

Termin: 15.03.2024 - 17.03.2024
Lokalizacja: Płock
EN English application

Zgłoszenia

full-contact / Senior [m] / +91kg
  1. Bartosz Słodkowski (KLUB SPORTÓW WALKI GORILLA GŁUBCZYCE)
  2. Aleksander Jakubowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Igor Wachowiak (SKF Boksing Zielona Góra)
    Shayan Siedlecki (Klub Sportów Walki Włocławek)
  4. Adrian Migacz (Gladiator Binczarowa)
  5. Radosław Kłyszejko (KKS Sporty Walki Gniezno)
  6. Mateusz Fiszer (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Senior [m] / -91kg
  1. Roman Bushchak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  2. Piotr Tomczak (LZS POPRAWA Siedlików)
  3. Michał Paśko (Wataha Pruszcz Gdański)
    Karol Karczmarek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  4. Kamil Kulisz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Hubert Rudnik (Klub Sportów Walki Szczecinek)
full-contact / Senior [m] / -86kg
  1. Michał Walczak (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  2. Bartosz Papierz (KKT Bałtyk Koszalin)
  3. Dawid Oelrich (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
    Michał Śliwiński (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  4. Dawid Ostojski (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  5. Cyprian Miedziocha (KS Wielkopolanin Poznań)
  6. Dawid Gutowski (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Senior [m] / -81kg
  1. Oskar Dąbrowski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
  3. Dawid Różewski (KKS Sporty Walki Poznań)
    Mateusz Kowzan (Elbląski Klub Karate)
  4. Patryk Waszak (Elbląski Klub Karate)
  5. Kamil Krystkiewicz (Karwiński Team Mława Mława)
  6. Fabian Meller (KKS Sporty Walki Gniezno)
  7. Miłosz Cieloszczyk (Wataha Pruszcz Gdański)
full-contact / Senior [m] / -75kg
  1. Przemysław Pawlak (Gladiator Binczarowa)
  2. Szymon Salachna (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Szymon Orzoł (Fight Academy Ostrołęka)
    Marcin Walczowski (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  4. Damian Wosiński (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Tymoteusz Kopa (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  6. Stanisław Popielski (UKS Sanda Płock)
  7. Fabian Radomski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
full-contact / Senior [m] / -71kg
  1. Adrian Koszałka (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  2. Mateusz Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Dawid Omelanowicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Filip Żołądziejewski (Sporty Walki Gorzów Wielkopolski)
  4. Wojciech Pietrzak (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA)
  5. Piotr Stefaniuk (FIGHT POINT Biała Podlaska)
  6. Filip Szumowski (SKF Boksing Zielona Góra)
  7. Michał Olszewski (UKS Sanda Płock)
full-contact / Senior [m] / -67kg
  1. Szymon Gaczyński (Klub Sportów Walki Szczecinek)
  2. Tomasz Tomczyk (UKS Sanda Płock)
  3. Damian Walosczyk (LZS POPRAWA Siedlików)
    Miłosz Olejniczak (KKS Sporty Walki Poznań)
  4. Konrad Nuciński (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  5. Maciej Bąk (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  6. Bartłomiej Strawa (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
full-contact / Senior [m] / -63.5kg
  1. Łukasz Sosnowski (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Karol Poleszak (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  3. Patryk Matczak (KSW Alien Łódź)
    Bartosz Koziński (Klub Sportów Walki Włocławek)
  4. Maciej Madej (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  5. Jakub Gil (UKS Sanda Płock)
  6. Szymon Nowacki (Stowarzyszenie Kickboxingu i Boksu Pitbull Milicz)
  7. Jakub Świderski (Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz)
full-contact / Senior [m] / -60kg
  1. Serhii Kishko (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  2. Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Szymon Łapiński (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
    Miłosz Styk (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  4. Bartosz Jarzembowski (KKS Sporty Walki Gniezno)
  5. Przemysław Sapiński (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Czeladź)
full-contact / Senior [m] / -57kg
  1. Mateusz Kornecki (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Senior [k] / +70kg
  1. Sandra Zganiacz (Iron Fight Team, Strzelce Krajeńskie)
full-contact / Senior [k] / -70kg
  1. Karolina Juja (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Joanna Mucha (Gladiator Binczarowa)
  3. Klaudia Bittner (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Senior [k] / -65kg
  1. Maria Jackowska (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Agata Fijałkowska (UKS Sanda Płock)
  3. Monika Puzio-Nieszporek (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
    Karolina Kuzawska (FIGHT POINT Biała Podlaska)
  4. Zuzanna Kusiak (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  5. Wiktoria Śniegowska (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Aleksandra Jaworska (KKS Sporty Walki Poznań)
  7. Julia Marciniak (Klub Sportów Walki Szczecinek)
full-contact / Senior [k] / -60kg
  1. Kinga Szlachcic (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Zuzanna Kalbarczyk-Plackowska (KTS-K GOSRiT Luzino)
full-contact / Senior [k] / -56kg
  1. Marta Pyra (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Natalia Dulian (X Fight Piaseczno)
  3. Maja Śnieg (KS Ziętek Team Kalisz)
    Dominika Plichta (Champion Gdańsk)
full-contact / Senior [k] / -52kg
  1. Martyna Gasińska (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  2. Nicola Kaczmarek (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  3. Natalia Maćkiewicz (GSWW Najemnik Gliwice)
    Samanta Klein (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  4. Julia Czerwonka (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
full-contact / Senior [k] / -48kg
  1. Aleksandra Mądraszewska (Champion Gdańsk)
full-contact / Junior starszy [m] / +91kg
  1. Alan Kozłowski (Sporty Walki Gorzów Wielkopolski)
  2. Wiktor Działocha (LZS POPRAWA Siedlików)
  3. Michał Karolczyk (KKS Sporty Walki Gniezno)
full-contact / Junior starszy [m] / -86kg
  1. Jakub Kościelnik (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Samuel Pisarewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Jacek Brzostowski-Jarek (Iron Fight Team, Strzelce Krajeńskie)
full-contact / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Krzysztof Winkler (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Jakub Bober (KSW Łuków)
  3. Piotr Szymczak (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
    Karol Rutkowski (ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK)
  4. Filip Sójka (Center-Team Odolanów)
  5. Seweryn Prodous (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Kacper Ganczar (SKF Boksing Zielona Góra)
  7. Piotr Piątkowski (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Czeladź)
full-contact / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Nikodem Kucharski (Wataha Pruszcz Gdański)
  2. Eryk Cyplik (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Konrad Zaniewicz (KSW Łuków)
    Kacper Jarkowski (KKS Sporty Walki Gniezno)
  4. Patryk Szabunia (Iron Fight Team, Strzelce Krajeńskie)
  5. Karol Kalicki (Zespół Szkół Taekwon-do ITF Kołobrzeg)
  6. Patryk Szabela (KSW Alien Łódź)
  7. Dominik Bandzwołek (Center-Team Odolanów)
full-contact / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Szymon Strawa (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
  2. Igor Iżykowski (Sporty Walki Gorzów Wielkopolski)
  3. Maciej Lebioda (SKF Boksing Zielona Góra)
    Norbert Kuciński (Zespół Szkół Taekwon-do ITF Kołobrzeg)
  4. Adrian Wieczorek (Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA, Gostyń)
  5. Patryk Żyła (KKS Sporty Walki Poznań)
  6. Patryk Mikołajczyk (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  7. Yaroslav Panasevych (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
full-contact / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Marcel Piersa (Fight Academy Ostrołęka)
  2. Maciej Konarzewski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  3. Patryk Wróblewski (KKS Sporty Walki Poznań)
    Alex Pietrzak (KKS Sporty Walki Poznań)
  4. Michał Janiszewski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  5. Fabian Bartczak (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  6. Marcin Raszewski (LZS POPRAWA Siedlików)
  7. Oliwer Jędryczko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
full-contact / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Max Kowanek (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Filip Śronek (LZS POPRAWA Siedlików)
  3. Kacper Popielewicz (FIGHT POINT Biała Podlaska)
    Marek Helak (X Fight Piaseczno)
  4. Alan Chojecki (Iron Fight Team, Strzelce Krajeńskie)
  5. Kacper Olęcki (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  6. Szymon Piekut (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Czeladź)
  7. Michał Szymański (KKT Bałtyk Koszalin)
full-contact / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Szymon Brzeski (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Igor Bronowski (KSW Sokół Jarosław)
  3. Patryk Konasiewicz (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
    Oskar Dudziński (KSW Łuków)
  4. Aleks Wojśnis (KKT Bałtyk Koszalin)
  5. Szymon Kibała (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Łukasz Gumiński (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  7. Filip Marek (SKF Boksing Zielona Góra)
full-contact / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Olaf Laskowski (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Jakub Borgieł (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Julian Biernat (SKF Boksing Zielona Góra)
    Roman Zagurski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  4. Filip Schenk (Wataha Pruszcz Gdański)
  5. Michał Marciniak (Stowarzyszenie Kickboxingu i Boksu Pitbull Milicz)
  6. Olaf Siemiątkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
full-contact / Junior starszy [m] / -54kg
  1. Igor Stępnik (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Adrian Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Krystian Majak (MKS Wicher Kobyłka)
    Gabriel Zapotoczny (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  4. Łukasz Sławek (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  5. Paweł Plutecki (KS Ziętek Team Kalisz)
  6. Adrian Kubarski (Quick Shot Kickboxing Częstochowa)
  7. Jakub Szulc (Spartakus Squad Stębark)
full-contact / Junior starszy [k] / +70kg
  1. Żaneta Stenka (KTS-K GOSRiT Luzino)
full-contact / Junior starszy [k] / -70kg
  1. Amelia Kostrzewa (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Julia Żuchowska (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Katarzyna Leszczyńska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Kinga Nowakowska (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Martyna Rodzik (Iron Fight Team, Strzelce Krajeńskie)
  5. Zuzanna Cichosz (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA)
full-contact / Junior starszy [k] / -65kg
  1. Anna Malicka (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Sandra Zimnicka (KKT Bałtyk Koszalin)
  3. Maja Sułkowska (Husaria Wałcz)
    Julia Nowacka (UKS Sanda Płock)
  4. Wiktoria Szumska (Klub Sportów Walki Szczecinek)
  5. Melania Przybylska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  6. Antonina Jurga (LZS POPRAWA Siedlików)
full-contact / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Emilia Czarnowska (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Angelika Dymna (LZS POPRAWA Siedlików)
  3. Dominika Pruszczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
    Weronika Tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  4. Zuzanna CHROBAK (Klub Sportowy AKADEMICKI EVAN)
  5. Martyna Kuświk (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Julia Szyjkowska (Black Widow Obrowo)
  2. Alicja Bagińska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Wiktoria Zielińska (Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA, Gostyń)
    Aleksandra Brzezińska (SKF Boksing Zielona Góra)
full-contact / Junior starszy [k] / -52kg
  1. Zuzanna Szczepanik (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  2. Dominika Kondracka (KSW Łuków)
  3. Hanna Bagińska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Aleksandra Żuchowska (Karwiński Team Mława Mława)
  4. Natalia Szulc (KKS Sporty Walki Poznań)
  5. Kornelia Piankowska (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
full-contact / Junior starszy [k] / -48kg
  1. Natalia Romańska (KKT Bałtyk Koszalin)
  2. Klaudia Kawczyńska (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Nadia Henszel (ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK)
full-contact / Junior mlodszy [m] / +81kg
  1. Patryk Klimczak (KSW Alien Łódź)
  2. Piotr Myjakowski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  3. Marcel Gierek (SKF Boksing Zielona Góra)
    Kacper Szatkowski (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -81kg
  1. Oskar Skrocki (UKS Sanda Płock)
  2. Oliwier Wysocki (Klub Sportów Walki Włocławek)
  3. Wiktor Derczyński (SKF Boksing Zielona Góra)
    Oskar Banasik (Elbląski Klub Karate)
  4. Ksawier Klimiuk (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  5. Bartłomiej Śleszyński (Wataha Pruszcz Gdański)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -75kg
  1. Mikołaj Skaczyło (DRACHE, Leszno)
  2. Maksymilian Klein (LZS POPRAWA Siedlików)
  3. Aleksander Wilczyński (SKF Boksing Zielona Góra)
    Bartosz Kopyra (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Olivier Hojeński (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Jakub Nowak (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Kacper Wajrak (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Jakub Masiak (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
  4. Ryszard Potrykus (KKS Sporty Walki Poznań)
  5. Maksymilian Kozak (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Adam Spychalski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  2. Kacper Ogorzałek (Gladiator Binczarowa)
  3. Dawid Kalawski (KKS Sporty Walki Poznań)
    Igor Jacenik (Sporty Walki Gorzów Wielkopolski)
  4. Maksym Wojewódzki (KKS Sporty Walki Gniezno)
  5. Jan Kabziński (Centrum Sportowe MIXU TEAM Wręczyca Wielka)
  6. Alan Grabowski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
  7. Nazar Poliakovskyi (X Fight Piaseczno)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Antoni Filipowski (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Alan Krysiński (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  3. Wiktor Dziurdź (SKF Boksing Zielona Góra)
    Kacper Jasiński (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
  4. Marcel Pietraszek (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  5. Wiktor Olczyk (KSW Alien Łódź)
  6. Oliwier Murmiło (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  7. Krzysztof Budnicki (SKF Boksing Zielona Góra)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Teodor Wiktorski (Champion Gdańsk)
  2. Alex Ziółkowski (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Maksymilian Kuświk (KS Ziętek Team Kalisz)
    Jakub Rachel (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  4. Patryk Moskwa (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  5. Alan Głyda (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Marcel Suchomski (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Filip Staniec (Sporty Walki Gorzów Wielkopolski)
  3. Bartosz Telega (KSW Sokół Jarosław)
    Konrad Wiśniewski (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Jakub Kuszaj (Iron Fight Team, Strzelce Krajeńskie)
  5. Oktawian Rybka (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
  6. Kasjan Tomaszewicz (SKF Boksing Zielona Góra)
  7. Adrian Piotrowski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -54kg
  1. Jan Opanasiuk-Dobrański (KSW Alien Łódź)
  2. Jakub Mikulski (Gladiator Binczarowa)
  3. Patryk Sławiński (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
    Maciej Sowa (KS POLONIA 1912 Leszno)
  4. Borys Frąckowiak (KKS Sporty Walki Poznań)
  5. Filip Adamkiewicz (Klub Sportów Walki Włocławek)
  6. Alex Grabowski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -51kg
  1. Michał Magin (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Semiljano Majewski (Klub Sportów Walki Włocławek)
  3. Marek Rosiński (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
    Szymon Piłka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  4. Maciej Broś (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -42kg
  1. Arayik Gasparyan (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Karol Mokosa (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Patryk Zieliński (KKS Sporty Walki Gniezno)
full-contact / Junior mlodszy [k] / +60kg
  1. Zuzanna Brandt (Champion Gdańsk)
  2. Iga Jankowska (KS POLONIA 1912 Leszno)
  3. Amelia Rzepecka (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
    Julia Sęczak (Wataha Pruszcz Gdański)
  4. Agata Matysiak (KKS Sporty Walki Gniezno)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -60kg
  1. Weronika Śmigielska (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Emilia Piątkowska (Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz)
  3. Judyta Szewczyk (KSW Alien Łódź)
    Lena Borkowska (Wataha Pruszcz Gdański)
  4. Julia Drewa (KTS-K GOSRiT Luzino)
  5. Hanna Tur (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Amelia Bogacz (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  7. Natalia Kuta (SKF Boksing Zielona Góra)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -56kg
  1. Ksenia Gusak (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Emilia Gorczycka (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  3. Hanna Macewicz (SKF Boksing Zielona Góra)
    Zuzanna Kania (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA)
  4. Malwina kozak (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  5. Julia Rusek (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Czeladź)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -52kg
  1. Oktawia Jankowska (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Julia Wiśniewska (UKS Sanda Płock)
  3. Joanna Skowrońska (KS Ziętek Team Kalisz)
    Nina Zapora (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  4. Sandra Czarnek (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -48kg
  1. Hanna Wilczek (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Maja Dąbrowska (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -44kg
  1. Emilia Ziemińska (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  2. Michelle Kaczmarek (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza seniorka- Maria Jackowska Waleczna Lubelszczyzna Najlepsza seniorka- Maria Jackowska Waleczna Lubelszczyzna Najlepsza j.m.- Oktawia Jankowska Polonia Leszno Najlepszy j.m.- Adam Spychalski AMSW Włocławek Najlepsza j.st. Amelia Kostrzewa ŁKS Łódź Najlepsza j.st. Amelia Kostrzewa ŁKS Łódź
Najlepszy klub
Seniorzy 1.KKS Sporty Walki Poznań 2.SKF Boksing Zielona Góra 3.Waleczna Lubelszczyzna Juniorzy
Skład sędziowski
Sędzia Główny-Tomasz Bałdyga. Kierownicy Ringów: Maciej Bajtel, Krzysztof Kacperski, Krzysztof Żychliński. Sędziowie: Beata Sękowska, Tomasz Sobczak, Piotr Bogucki, Przemek Sułlkowski, Ryszard Zawistowski, Janusz Wielgosz, Albin Pudlicki, Dominik Szymczak, Tomasz Sroka, Mirosław Kutyła, Arleta Oleksy, Karol Papenfus, Mieczysław Dziecioł, Darek Matusik, Zbyszek Kowalewski, Anastazja Wiertelecka, Robert Furman, Przemek Wielądek. Supervisor- Jerzy Bassa Delegat PZKB- Krzysztof Kaproń.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Centralny Ośrodek Sportu
Copyright 2014 - 2024 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL