OCTAGON - polska marka sportowa

PARTNERZY

Aktualności

18.11.2022
W piątek, 1 dniu walk finałowych Mistrzostw Europy w tureckiej Antalyi, polscy kickboxerzy zdobyli 7 złotych medali i 10 srebrnych. Jutro, na zakończenie turnieju, jeszcze dwie szanse na tytuły.Dzisiaj czworo Biało-Czerwonych zostało Mistrzami Europy w formule K-1 (-52kg Iwona Nieroda-Zdziebko, -56kg Martyna Kie... czytaj więcej

17.11.2022
W czwartym dniu Mistrzostw Europy w Antalyi, polscy kickboxerzy wygrali 8 walk półfinałowych. Łącznie w sobotnio-niedzielnych finałach o złote medale powalczy 19 Biało-Czerwonych w sześciu formułach: low kicku, full contact, light contact, K-1 Rules, kick light, pointfightingu.W czwartek awans do finałów wy... czytaj więcej

16.11.2022
W trzecim dniu rozgrywanych w Antalyi kickboxerskich Mistrzostwach Europy 11 reprezentantów Polski awansowało do finałów. Liczba naszych medalistów turnieju w Turcji powiększyła się do 36.W full contact pięcioro Biało-Czerwonych (Aleksandra Mądraszewska, Paulina Saczuk, Ewa Kauch, Kacper Walczak, Aleksander... czytaj więcej

15.11.2022
Bardzo dobrze spisują się polscy kickboxerzy w Mistrzostwach Europy w tureckiej Antalyi. Po dwóch dniach turnieju Biało-Czerwoni mają już 33 medale. Ale to nie koniec szans, bowiem jeszcze nasi reprezentanci będą walczyć w ćwierćfinałach. W środę także walki półfinałowe!Po poniedziałkowych i wtorkow... czytaj więcej

13.11.2022
Reprezentanci Polski poznali rywali w Mistrzostwach Europy w kickboxingu. Pierwsze walki już w poniedziałek, 14 listopada. Z kolei dziś wyróżniony został Radosław Laskowski, szkoleniowiec naszej kadry narodowej full contact. Został wybrany do Komisji Trenerskiej organizacji WAKO.Razem z Radosławem Laskowskim ... czytaj więcej

10.11.2022
Po 4-letniej przerwie wracają Mistrzostwa Europy. W Antalyi wystąpi 70-osobowa kickboxerska reprezentacja Polski. Zawody w Turcji będą jednocześnie eliminacjami – w niektórych formułach – do przyszłorocznych Igrzysk Europy w Krakowie i World Combat Games w Rijadzie (Arabia Saudyjska).Mimo upływu tak długi... czytaj więcej