Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY
Gala finałowa rozpoczyna się o godz. 17.00. Pierwsza walka finałowa ma numer 61 ostatnia 67. Przed walką 61 odbędzie się przedwalka. Po walce 67 zostanie rozegrana walka wieczoru.      

MP w formułe Oriental Rules Juniorów i Seniorów i MP w formule KL Masters _06-08.12.2019 - Starachowice

Termin: 06.12.2019 - 08.12.2019
Lokalizacja: Starachowice

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Niedziela 08.12.2019
Walka 1, Przedwalka       kick-light / Weteran [m] / +94kg
MARCIN BARTNIK
Klub Sportowy Husaria Wieruszów
Artur Urbańczyk
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
0 - 3
Walka 2, Przedwalka       kick-light / Weteran [m] / -84kg
Krzysztof Maciąg
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
Paweł Kardyś
CAF Rzeszów
0 - 3
Walka 3, Przedwalka       kick-light / Weteran [m] / -94kg
Waldemar Mnich
Legion Głogów
Wojciech Adamski
Ring Kraków
0 - 3
Walka 4, Półfinał       kick-light / Weteran [m] / -94kg
Janusz Zielak
Khroo-Gym
Robert Karoń
Akademia Walki Częstochowa
3 - 0
Walka 5, Finał       kick-light / Weteran [m] / +94kg
Cezary Rzepnicki
Klub Sportowy Semiramida Pułtusk
Artur Urbańczyk
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
2 - 1
Walka 6, Finał       kick-light / Weteran [m] / -84kg
Krzysztof Jaśkiewicz
Gladiators Kick boxing Bełchatów
Paweł Kardyś
CAF Rzeszów
0 - 3
Walka 7, Półfinał       kick-light / Weteran [m] / -94kg
Mirosław Smętek
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
Wojciech Adamski
Ring Kraków
3 - 0
Walka 8, Finał       kick-light / Weteran [m] / -74kg
Wojciech Dąbek
Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej
Maciej Domarecki
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
3 - 0
Walka 9, Finał       kick-light / Weteran [m] / -94kg
Janusz Zielak
Khroo-Gym
Mirosław Smętek
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
1 - 2
Walka 10, Przedwalka       oriental-rules / Senior [m] / -71kg
Damian Tyszkiewicz
SKF Boksing Zielona Góra
Filip Szostak
Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
RSC2 -
Walka 11, Przedwalka       oriental-rules / Senior [m] / -71kg
Patryk Kłak
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
Cezary Cymba
Akademia Muay Thai Kielce
3 - 0
Walka 12, Ćwierćfinał       oriental-rules / Senior [m] / -81kg
Maciej Karpiński
KO GYM Świebodzice
Kacper Walczak
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
2 - 1
Walka 13, Ćwierćfinał       oriental-rules / Senior [m] / -81kg
VASYL HAVRYLCHAK
Klub Sportowy Husaria Wieruszów
Szymon Dałek
Khroo-Gym
0 - 3
Walka 14, Ćwierćfinał       oriental-rules / Senior [m] / -81kg
Łukasz Safianowski
Klub Sportów Walki Włocławek
Tomasz Konieczny
CAF Rzeszów
0 - 3
Walka 15, Ćwierćfinał       oriental-rules / Senior [m] / -81kg
Michał Dziuda
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
Dawid Świerczyński
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
- AB2
Walka 16, Przedwalka       oriental-rules / Senior [m] / -86kg
Michał Walczak
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
Piotr Pokładek
Legion Głogów
3 - 0
Walka 17, Przedwalka       oriental-rules / Senior [m] / -86kg
Alan kalski
FIGHTGYM GDYNIA
Krzysztof Korol
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
1 - 2
Walka 18, Półfinał       oriental-rules / Senior [m] / -60kg
Bartłomiej Mietliński
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
Wojciech Urbanowicz
Klub Sportowy Pretorium Poznań
1 - 2
Walka 19, Półfinał       oriental-rules / Senior [m] / -60kg
Jakub Syc
Legion Głogów
Aslan Bilalov
Siedlecki Klub Sportowy Gladiator
- KO1
Walka 20, Ćwierćfinał       oriental-rules / Senior [m] / -71kg
Kacper Lenczuk
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
Oskar Jabłoński
Akademia Muay Thai Kielce
- KO3
Walka 21, Ćwierćfinał       oriental-rules / Senior [m] / -71kg
Karol Mamerski
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Filip Szostak
Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
3 - 0
Walka 22, Ćwierćfinał       oriental-rules / Senior [m] / -71kg
Dawid Siwiec
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
Krzysztof Pyrka
Palestra Warszawa
TKO2 -
Walka 23, Ćwierćfinał       oriental-rules / Senior [m] / -71kg
Kamil Rościński
Samuraj Sanok
Patryk Kłak
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
3 - 0
Walka 24, Półfinał       oriental-rules / Senior [m] / -81kg
Maciej Karpiński
KO GYM Świebodzice
Szymon Dałek
Khroo-Gym
1 - 2
Walka 25, Półfinał       oriental-rules / Senior [m] / -81kg
Tomasz Konieczny
CAF Rzeszów
Michał Dziuda
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
KO3 -
Walka 26, Półfinał       oriental-rules / Senior [m] / -86kg
Mateusz Pasiak
Siedlecki Klub Sportowy Gladiator
Michał Walczak
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
0 - 3
Walka 27, Półfinał       oriental-rules / Senior [m] / -86kg
Dominik Bala
Legion Głogów
Krzysztof Korol
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
3 - 0
Walka 28, Przedwalka       oriental-rules / Senior [m] / -75kg
Karol Sadłocha
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Maciej Szkop
Khroo-Gym
0 - 3
Walka 29, Półfinał       oriental-rules / Junior starszy [m] / -60kg
Jakub Leliwa
CSW Champion Lubawa
Gabriel Sikora
Klub Sportowy Pretorium Poznań
0 - 3
Walka 30, Półfinał       oriental-rules / Junior starszy [m] / -60kg
Miłosz Styk
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Jakub Posłowski
Klincz Kielce
0 - 3
Walka 31, Półfinał       oriental-rules / Junior starszy [m] / -63.5kg
Adrian Szydłowski
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
Mateusz Wosinski
Klincz Kielce
TKO1 -
Walka 32, Półfinał       oriental-rules / Junior starszy [m] / -63.5kg
Kacper Grudniewski
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Dominik Matusz
Oświęcimski Klub Karate
TKO2 -
Walka 33, Półfinał       oriental-rules / Junior starszy [m] / -67kg
Gracjan Rzepa
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
Marcin Konieczny
CAF Rzeszów
3 - 0
Walka 34, Półfinał       oriental-rules / Junior starszy [m] / -67kg
Norbert Robak
Fight Gym Lublin
Miłosz Baran
Samuraj Sanok
0 - 3
Walka 35, Przedwalka       oriental-rules / Junior starszy [m] / -57kg
Piotr Ryjewski
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
Marcin Niciński
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
AB2 -
Walka 36, Półfinał       oriental-rules / Junior starszy [m] / -86kg
Grzegorz Lipski
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
Jakub Sakowski
Siedlecki Klub Sportowy Gladiator
KO2 -
Walka 37, Półfinał       oriental-rules / Junior starszy [m] / -86kg
Krystian Dobrucki
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Adam Tutak
Samuraj Sanok
KO1 -
Walka 38, Półfinał       oriental-rules / Senior [m] / -71kg
Kacper Lenczuk
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
Karol Mamerski
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
0 - 3
Walka 39, Półfinał       oriental-rules / Senior [m] / -71kg
Krzysztof Pyrka
Palestra Warszawa
Kamil Rościński
Samuraj Sanok
0 - 3
Walka 40, Półfinał       oriental-rules / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
Miłosz Kruk
Akademia Holistyczna
Maciej Zalcfedel
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
- KO1
Walka 41, Półfinał       oriental-rules / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
Dawid Świątecki
Absortio Gym Rybnik/Leszczyny
Mateusz Foltyn
Klub Sportowy Pretorium Poznań
0 - 3
Walka 42, Przedwalka       oriental-rules / Junior mlodszy [k] / +60kg
Nicola Gałkiewicz
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
Wiktoria Czyżewska
Brawler Fight Club Końskie
0 - 3
Walka 43, Finał       oriental-rules / Junior mlodszy [m] / -57kg
Stanisław Urbanowicz
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Wiktor Kamiński
Klub Sportów Walki Włocławek
RSC1 -
Walka 44, Finał       oriental-rules / Junior mlodszy [m] / -54kg
Jakub Galiszewski
Klub Sportowy Cross Fight Radom
Oskar Sobański
A&W Team Obrowo
TKO1 -
Walka 45, Finał       oriental-rules / Junior mlodszy [k] / -44kg
Patrycja Pawikowska
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Natalia Matusz
Oświęcimski Klub Karate
TKO2 -
Walka 46, Finał       oriental-rules / Junior starszy [k] / -60kg
Aleksandra Białek
Legion Głogów
Amelia Cymerman
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice
3 - 0
Walka 47, Finał       oriental-rules / Junior starszy [m] / -71kg
Jakub Spychalski
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
Adrian Koszałka
Fight Gym Lublin
KO1 -
Walka 48, Finał       oriental-rules / Junior starszy [m] / -75kg
Jakub Rymarowicz
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
Karol Kwiatek
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
2 - 1
Walka 49, Finał       oriental-rules / Senior [k] / -52kg
Magdalena Kaczor
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Ewelina Wójcik
Akademia Muay Thai Kielce
3 - 0
Walka 50, Finał       oriental-rules / Senior [m] / -57kg
Krzysztof Włodarczyk
Absortio Gym Rybnik/Leszczyny
Cezary Osieł
Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej
0 - 3
Walka 51, Finał       oriental-rules / Senior [m] / -63.5kg
Dominik Kurkiewicz
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice
Jakub Szymański
Palestra Warszawa
- AB2
Walka 52, Finał       oriental-rules / Senior [m] / -91kg
Adrian Lipski
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
Mariusz Skupin
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
KO1 -
Walka 53, Finał       oriental-rules / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
Miłosz Kruk
Akademia Holistyczna
Mateusz Foltyn
Klub Sportowy Pretorium Poznań
1 - 2
Walka 54, Finał       oriental-rules / Junior mlodszy [k] / +60kg
Magdalena Ślusarz
Akademia Muay Thai Kielce
Wiktoria Czyżewska
Brawler Fight Club Końskie
0 - 3
Walka 55, Finał       oriental-rules / Junior starszy [m] / -57kg
Islam Bilalov
Siedlecki Klub Sportowy Gladiator
Marcin Niciński
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
0 - 3
Walka 56, Finał       oriental-rules / Junior starszy [m] / -60kg
Gabriel Sikora
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Jakub Posłowski
Klincz Kielce
AB3 -
Walka 57, Finał       oriental-rules / Junior starszy [m] / -63.5kg
Mateusz Wosinski
Klincz Kielce
Dominik Matusz
Oświęcimski Klub Karate
- TKO3
Walka 58, Finał       oriental-rules / Junior starszy [m] / -67kg
Gracjan Rzepa
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
Miłosz Baran
Samuraj Sanok
1 - 2
Walka 59, Finał       oriental-rules / Senior [k] / +70kg
Ewa Kauch
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
Julia Bujnowska
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
3 - 0
Walka 60, Finał       oriental-rules / Senior [m] / -60kg
Wojciech Urbanowicz
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Jakub Syc
Legion Głogów
KO1 -
Walka 61, Finał       oriental-rules / Junior mlodszy [k] / -56kg
Julia Wojtan
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Anna Borowska
CSW Champion Lubawa
- KO2
Walka 62, Finał       oriental-rules / Junior starszy [m] / -86kg
Jakub Sakowski
Siedlecki Klub Sportowy Gladiator
Adam Tutak
Samuraj Sanok
0 - 3
Walka 63, Finał       oriental-rules / Senior [m] / -81kg
Szymon Dałek
Khroo-Gym
Michał Dziuda
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
0 - 3
Walka 64, Finał       oriental-rules / Junior mlodszy [m] / -60kg
Kamil Gunia
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Mateusz Zalewski
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
3 - 0
Walka 65, Finał       oriental-rules / Senior [m] / -86kg
Michał Walczak
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
Dominik Bala
Legion Głogów
1 - 2
Walka 66, Finał       oriental-rules / Senior [m] / -75kg
Wojciech Kosowski
Palestra Warszawa
Maciej Szkop
Khroo-Gym
DQ1 -
Walka 67, Finał       oriental-rules / Senior [m] / -71kg
Karol Mamerski
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Kamil Rościński
Samuraj Sanok
- DQ
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL